* INDYWIDUALNE KONSULTACJE *
DOBÓR PRAKTYK * ODKRYWANIE TALENTÓW * UZDRAWIANIE, OTWIERANIE NA MIŁOŚĆ *

kolejny termin: wrzesień 2017, Mokotów

PROWADZI: MAREK MIEDZIEWSKI

Rok 2017 wymaga od nas szczególnie odwagi, męstwa, hartu ducha i mądrości - w obliczu wyzwań i przeciwności, by nie uginać się pod ich ciężarem, lecz wykorzystać jako szansę do wzrastania. Jak wyzwolić się od ograniczających wzorców i sięgnąć po pełnię swojego wewnętrznego potencjału, doświadczać nowej jakości życia? Polecamy indywidualne sesje z Markiem.

Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

"Cudowny człowiek" - to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

Otrzymasz informacje na temat Twojego potencjału, możliwości jego rozwoju, z czym warto popracować, dobiorę praktyki najbardziej właściwe dla Ciebie na ten moment.

  • dobór praktyki - 15 min - 50 zł
  • gdy masz dodatkowe pytania: 30 min - 100 zł
  • przeprowadzenie przez głębszy proces - 60 min. - 200 zł

Informacje, rezerwacje: basiabaczkura@nullgmail.com, 608 585 737

+ 50% ceny sesji na konto: 161160 2202 0000 0000 4147 8589

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: "Cud obfitości" i "10 ciał - Twój nieskończony potencjał", praktyk uzdrawiania Meditative Healing, www.kozyczkowo.info


"Cudowny człowiek" - to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

Dziękuję za dzisiejszą sesję kundalini oraz indywidualną konsultację
z Markiem. Czuję, że otrzymałam od Niego wszystko czego potrzebowałam.
Kochany człowiek.

Ostatnie zajęcia z Markiem, bardzo dużo wniosły do mojego postrzegania związków, dużo mi pokazały i dały głęboki wgląd do mojego wnętrza, do potrzeb i oczekiwań. Dziękuję bardzo bardzo i do zobaczenia <3

Jak zawsze cudownie

Category :