ODOSOBNIENIE Z KUNDALINI YOGĄ
MEDYTACJA * UZDRAWIANIE * MILCZENIE * TRANSFORMACJA

 PROWADZI: MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI

22 - 27 sierpnia 2017
Wilga k. Warszawy

Dzięki praktyce milczenia i codziennym indywidualnym konsultacjom, odkryjesz zasoby wewnętrznej mocy, prawdy i miłości. Specjalna praktyka Shabd z ceremonią ognia przeniesie Cię w głębszy kontakt z samą/ym sobą i oczyści Twój umysł, a krije i odpowiednio dobrane medytacje wprowadzą Cię w stan błogostanu i szczęśliwości.

  •    Jest to niezwykły proces umożliwiający przeżycie głębokiej transformacji oraz oczyszczenie pokładów podświadomości z negatywnych wzorców.
  •    Dzięki kundalini yodze wyciszymy umysł i doenergetyzujemy ciało.
  • Przebywając w milczeniu, medytacji, skupieniu na sobie, coraz bardziej będziemy odsłaniać swoją prawdziwą naturę.
  •    Z każdym dniem rozpuszczać będziemy warstwy blokujące przepływ radości i miłości.
  •    Odkryjemy drzemiące w nas talenty i jeszcze mocniej rozwiniemy nasz potencjał.

Właśnie skończyło się odosobnienie. Piszę o tym, bo poczułem, żeby się z Tobą podzielić tym, co się wydarzyło i jak ludzie przechodzili przez swoje procesy. Na tym odosobnieniu weszliśmy w milczenie i dzięki praktykom kundalini jogi i medytacjom uczestnicy odkrywali, że potrafią siebie bardziej pokochać, dziękować sobie za to, co już osiągnęli, być dla siebie lepsi, poprawić relacje. Skrystalizowali swoje cele i znaleźli możliwości, aby je osiągnąć. Mieli przy tym głębokie przeżycia mistyczne, gdzie doświadczali prawdziwej wewnętrznej mocy, stapiali się ze światłem i rozpuszczali w wewnętrznej błogości. Prawdziwa uczta dla duszy, wyjątkowe doświadczenie, coś za czym bardzo, bardzo tęsknisz.
Piszę to, bo chcę tego samego dla Ciebie, chcę abyście byli szczęśliwi.
Marek Miedziewski

Magiczny czas odkrywania wewnętrznego piękna, odczytywania mądrości natury w sobie, słuchania mantr przyrody i tych śpiewanych przez wewnętrzną ciszę. Niezwykle głęboki proces wewnętrznej przemiany. MISTRZOSTWO!” BB

"Marku, Tobie i Calej Grupie dziekuje za ten absolutnie boski, pelen niesamowitych, glebokich przezyc, czas. Poczatek byl bardzo trudny, dla mnie - nowicjuszki. Moje pierwsze slowa "po" to szczescie i spelnienie. Nie potrafilam wybrac jednego. Jestem wypelniona niezwykla sila, moje mysli sa idealnie klarowne, zmysly wyostrzyly sie, jestem spokojna, SZCZESLIWA, SZCZESLIWA, SZCZESLIWA, wypelnia mnie swiadomosc, ze wszystko, czego potrzebuje, jest we mnie. Fizycznie - zmiany w stawach cofaja sie w niebywalym tempie, mowiles, ze tak bezdzie, ale wtedy wydawalo sie to niemozliwe. Wogole wszystko, co niemozliwe, teraz wydaje sie realne. Marku, jestes wspanialy!!! Jeszcze jeden efekt niesamowity. Nie mam ochoty na zbedne rozmowy, dociera do mnie szum swiata, powstal jednak wokol mnie jakis naturalny filtr. Swiat stal sie znow takim pieknym miejscem i mozna to piekno czerpac garsciami, dzielic sie nim."
Beata Beker

"Już po raz drugi uczestniczyłam w odosobnieniu, które prowadził Marek Miedziewski. Trudno jest słowami opisać proces, jaki człowiek przechodzi. Dzień po dniu zanurzasz się głębiej w swoje emocje, aby ostatecznie spotkać się z tą częścią Ciebie, która najbardziej potrzebuje uwagi i miłości. To spotkanie jest bardzo emocjonalne, można je porównać do takiej sytuacji kiedy matce zostaje skradzione dziecko kiedy ma np 5 lat i ona przez kolejne 10 lat je poszukuje, wierząc, że Ono żyje i gdzieś jest, a dziecko jak przez te 10 lat marzy, żeby znowu znaleźć się w ramionach matki. Kiedy się spotkają
sami wiecie, co się dzieje ... A teraz poczuj jak by to było odnaleźć taką swoją część siebie, która gdzieś się zagubiła, może to ta część, która kiedyś była radosna, twórcza, odważna, nieustraszona, kochana ... Jakakolwiek część nas została zagubiona - na tym odosobnieniu Marek potrafi pomóc w jej odnalezieniu, a potem wszystko się zmienia 🙂 , relacje z bliskimi, ze współpracownikami, z klientami, umacnia się poczucie własnej wartości i własnej mocy. Z serca polecam odosobnienia."
Marlena Kozakiewicz

"Chciałam ...bardzo podziękować ... na odosobnieniu ... Pan Marek "rozbił" pewien problem, który dręczył mnie bardzo długi czas, jestem wdzięczna, Z całego serca dziękuje!!!!"

"Byłem doświadczyłem. To jest to. Nie łatwo pisać o czymś co tyka/dotyka głęboko w coś co nagle odkrywasz, o czym wcześniej nie wiedziałeś lub podświadomie robiłeś wszystko żeby nie  doświadczyć/zrozumieć. Odosobnienie, milczenie, świadome zgłębianie się w siebie - i obecność, pomoc Marka w twoim własnym rozregulowanym GPSie nagle rozświetla drogę którą wypatrywałeś we mgle. No i nagle "oświecenie"
W jednej sekundzie rozumiesz. A jak rozumiesz to jak byś narodził się ponownie.
Nowe życie - świadome stąpanie w nowe życie to już inna lepsza jakość codzienności.
Polecam. Robert Chrulski"

Rozpoczynamy o g. 18.00 kolacją, kończymy o g. 14.00 obiadem

Plan odosobnienia - (milczenie):

5.00    Sadhana - wspólna praktyka duchowa
8.00    śniadanie
10.00 praktyka, każdy z uczestników przebywa i praktykuje sam, każdego dnia otrzymując indywidualne konsultacje z Markiem i indywidualne praktyki (uwaga: tylko 6 pierwszych osób, które wpłacą kwotę 500 zł będzie mieć 1 osobowy pokój)
13.00 obiad
16.00 praktyka
18.00 kolacja
20.00 wspólna medytacja
21.30 sen

dieta oczyszczająca i uzdrawiająca, wegańska

NOWOŚĆ: KAŻDA OSOBA OTRZYMA JEDNĄ SESJĘ UZDRAWIANIA W GŁĘBOKIEJ MEDYTACJI - GRATIS

Inwestycja:
1.000 zł, przy wpłacie 500 zł do 20.07.2017 (noclegi, wyżywienie, odosobnienie, codzienne indywidualne konsultacje)
1.200 zł, przy wpłacie po 20.07.2017

miejsce rezerwuje wpłata kwoty 500 zł na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: odosobnienie

Informacje: 602 777 202, 608 585 737, basiabaczkura@nullgmail.com

Marek Apollo Miedziewski
od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY a także treningi dla biznesu, www.kozyczkowo.info


Marek Apollo Miedziewski

Category :