* UZDRAWIAJĄCE RELACJE *
intensywny mini-warsztat sekretnych technik Kundalini Yogi

PROWADZI: MAREK MIEDZIEWSKI
01 września 2017, g. 12:00 - 13:00

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie), www.adishakti.eu

***

POPRZEZ RELACJĘ Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM JESTEŚ W STANIE POŁĄCZYĆ SIĘ Z BOSKOŚCIĄ W SOBIE, DOŚWIADCZYĆ JEDNOŚCI ZE SWOJĄ DUSZĄ.

WYZWANIEM JEST ZOBACZYĆ JEDNĄ DUSZĘ W DWÓCH CIAŁACH.

INNY CZŁOWIEK POKAZUJE NAM PRAWDĘ O NAS SAMYCH, KTÓREJ NIE CHCEMY ZOBACZYĆ, PONIEWAŻ JAKAŚ CZĘŚĆ NAS TO BLOKUJE. TA DRUGA OSOBA JEST NAM DANA JAKO DAR, KTÓRY POZWALA NAM TO ZOBACZYĆ I UZDROWIĆ.

NA TYCH WARSZTATACH BĘDZIEMY UZDRAWIAĆ RELACJE:

  • NAUCZYSZ SIĘ W POZYTYWNY SPOSÓB REAGOWAĆ NA INNYCH
  • NAWIĄŻESZ RELACJĘ Z WŁASNĄ SIŁĄ, BY MÓC SWOBODNIE WYRAŻAĆ SIĘ W RELACJACH I NAWIĄZYWAĆ DOBRE RELACJE
  • ODKRYJESZ JAK CZERPAĆ POZYTYWNĄ ENERGIĘ Z WŁASNEGO CIENIA
  • DOWIESZ SIĘ Z CZYM MYLISZ MIŁOŚĆ I DLACZEGO CHCESZ BYĆ W RELACJI

Zapraszam
WARSZTAT OTWARTY DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

***
Czytając ten tekst, wejdź w siebie, wyślij pytanie w przestrzeń swojej aury. Chwilę pobądź i wytwórz przestrzeń świadomego oddechu i odczytaj sygnał ze swoich zmysłów. Czy ten warsztat jest dla Ciebie, czy jesteś już gotowa/y! Pójdź za swym wewnętrznym głosem, odkryj swą Moc i prawo bycia prawdziwą/ym Sobą.

***

Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, mentalny. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

"...Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą... Bardzo dziękuję... Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć... Mam moc!... Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna".

"Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)”

"To lepsze niż seks", uzdrowienie, które zadziało się w sekundy (!) i niezwykła energia, którą czuło się niemal namacalnie w II cz. warsztatów z Markiem Miedziewskim w czerwcu. Jeszcze długo po warsztatach wysłuchiwaliśmy Waszych relacji, co Wam się zadziało na tych warsztatach i co Kundalini Yoga wniosła w Wasze życie.

Inwestycja: całość 80 zł lub
I cz. 18.30 - 19.45 - w ramach kart (MS + 5 zł, OK.System, FitProfit) / karnetów / opłaty 35 zł
II cz. 19.45 - 21.30 - dopłata 45 zł

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailem: basiabaczkura@nullgmail.com
płatność gotówką na miejscu

Zabierz wygodny strój do ćwiczeń, matę, picie.

*******************
INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z MARKIEM: ODKRYWANIE TALENTÓW, DOBÓR PRAKTYK, OTWIERANIE NA MIŁOŚĆ

24 i 25 lipca 2017

Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

"Cudowny człowiek" - to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

Otrzymasz informacje na temat Twojego potencjału, możliwości jego rozwoju, z czym warto popracować, dobiorę praktyki najbardziej właściwe dla Ciebie na ten moment.

  • dobór praktyki - 15 min - 50 zł
  • gdy masz dodatkowe pytania: 30 min - 100 zł
  • przeprowadzenie przez głębszy proces - 60 min. - 200 zł

Informacja, rezerwacja: Basia Baczkura 608 585 737, basiabaczkura@nullgmail.com + wpłata 50% kwoty na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: sesja VII

*******************

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: "Cud obfitości" i "10 ciał - Twój nieskończony potencjał", www.kozyczkowo.info


Marek Miedziewski
OPINIE:
"Było cudownie"

"Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)”

"Doświadczyłam przepływu Boskości przeze mnie"

"...Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą... Bardzo dziękuję... Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć... Mam moc!... Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna".


"Było magicznie"

"Pani Basiu chciałam zarówno Pani, jaki i Panu Markowi powiedzieć, że mam wiele wdzięczności za dzisiejsze warsztaty. Miałam poczucie (parafrazując początkowe myśli Pana Marka z Warsztatu), jakbym była instrumentem muzycznym, mocno rozstrojonym, a kolejne sytuacje warsztatowe spowodowały, że poczułam, że ów instrument wreszcie został odpowiednio nastrojony. Moc wdzięczności w Waszą stronę."

Category :