CISZA ISTNIENIA – MAGIA SPEŁNIENIA II
weekendowe odosobnienie w ciszy z Kundalini Yogą

6 – 8 września 2019
Wilga k. Warszawy

Jesteśmy w energii skrajnych polaryzacji: roku cudów i jednocześnie testów i wyzwań, mamy szansę sięgnąć po nieskończoność, ale potrzebujemy uwolnić to, co nas pomniejsza.

Będziemy jeszcze w silnej energii lipcowych zaćmieniem Słońca i Księżyca oraz Super Nowiu 30.08: czas potężnej, zmieniającej życie transformacji i wsparcia Wszechświata, które pozwoli nam przenosić góry, tworzyć Wielkie Plany, spełniać marzenia serca, zapoczątkować wielkie i trwałe zmiany w swoim życiu.

W obliczu tych wyzwań i możliwości potrzebujemy zresetować się totalnie i ugruntować w Źródle swojego Istnienia, w Prawdzie, Sercu, Duszy, by kreować życie mocą Istnienia.

Będziemy to robić poprzez zagłębianie się w wewnętrzną ciszę.
Moc Ciszy jest potężna.
W ciszy istnienia dzieje się magia: doświadczasz Siebie, tego kim naprawdę jesteś. Gdy to zrobisz, nie musisz robić już nic – dzieje się samo, mocą Twojego Istnienia. Uzdrawia się to, co ma się uzdrowić. Płyniesz przez życie w odprężeniu i zaufaniu.

Na tym odosobnieniu będziemy wchodzić coraz głębiej w ciszę w sobie, poprzez praktyki Kundalini Yogi, grupowe i indywidualne, na macie i poza matą, w życiu, w naturze. Wszystkie praktyki będą dobierane „na żywo” w zależności od tego jak będzie przebiegał proces grupowy i indywidualny.

Plan odosobnienia:

PIĄTEK:
17.00 – 19.00 przyjazd
19.00 – kolacja
20.00 – ok. 21.30 praktyka przygotowująca do wejścia w ciszę w Sobie

SOBOTA: ZAGŁĘBIANIE SIĘ W SIEBIE W CISZY I PROSTOCIE
Intensywne praktyki grupowe (min. 7 h) i indywidualne od rana do wieczora, na macie i poza matą, w naturze, przeplatane relaksem, bardzo prostymi uzdrawiającymi posiłkami (by energia była wykorzystana na proces, a nie na trawienie), nicnierobieniem.
W totalnym milczeniu.
Wszystko będzie skomponowane tak, by umożliwić jak najgłębsze wejście w Ciszę w Sobie i doświadczanie mocy jej działania w sobie. Dlatego dokładny program i godziny będą podane na miejscu.

NIEDZIELA: EKSPRESJA SIEBIE, CELEBROWANIE ŻYCIA
w zależności od tego jak będzie przebiegał proces w sobotę, godziny mogą się zmienić:
7.00 – 9.00 praktyka poranna
9.00 – śniadanie
11.00 – 14.00 praktyka jogi w życiu: celebrowanie życia
14.00 – obiad
15.00 – prezent od Eli: niespodzianka
15.30 – rozjeżdżamy się, robimy co chcemy, wnosimy Siebie w życie 🙂

W zależności od przebiegu procesu, pogody, Wyższej Mocy 🙂 możliwa jest sauna, basen, kąpiel w jeziorze.

Miejsce na odosobnieniu rezerwuje zgłoszenie mailem na adres: basiabaczkura@nullgmail.com

Dokładny adres: zostanie podany po zgłoszeniu mailowym

Posiłki: wegetariańskie, wegańskie, witariańskie, zdrowe i pyszne, z miłością będzie przygotowywała dla nas Ela

Informacje: 608 585 737, www.adishakti.eu

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę, koc, ręcznik, coś do notowania, strój kąpielowy, kubek termiczny/zakręcaną butelkę.

Inwestycja: 590 zł, płatne gotówką na miejscu (nie wymagam wpłat zaliczek, ponieważ zależy mi, by były osoby, które rzeczywiście chcą przejść przez ten proces, proszę jedynie o informację w przypadku rezygnacji, by nie blokować miejsca)

COKOLWIEK TERAZ INICJUJEMY, PROJEKTUJEMY POWINNO BYĆ DOSTROJONE DO TEGO KIM W ISTOCIE JESTEŚMY.

„Życie jest kłamstwem, jeśli nie urzeczywistnisz, nie zdobędziesz swojej Wyższej Jaźni dla siebie.
Kiedy się nią stajesz, doświadczasz szczęścia, błogości, nieograniczoności.”
Yogi Bhajan

2019 rok to znajdowanie głębszego poziomu Prawdy, potrzeba rozwinięcia mocy nieskończonej części umysłu i mocy najwyższej Miłości. To potrzeba ciszy………, słuchania Duszy….., Istoty…., subtelnych mądrości, które płyną spoza tego, co znane…

Gdy medytujesz nad swoją wyższą świadomością, przyciągasz skarby cnót!!!

* * * * * * *

Trzeba nam teraz z poziomu głębokiego osadzenia w Sobie wejść z ufnością w relację z tym, co Nieznane i Nieskończone w nas.
To jest Klucz do uwolnienia Przeszłości, uzdrowienia Karmy i podążania ścieżką Dharmy (Najwyższego Spełnienia).

* Miej odwagę zostawić wszystko, co wiesz o sobie. Miej odwagę otworzyć się na Prawdę o Sobie, której jeszcze nie znasz.
* To nie są cuda – to jest moc Twojej Tożsamości – Prawdy, którą jesteś.

****************
Opinie o moich warsztatach: w prawej kolumnie —>
****************
Techniki Kundalini Yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.
***************
Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

Minął tydzień od oczyszczania karmy i jestem pod wrażeniem procesów, które nastąpiły i pełna wdzięczności dla Ciebie za tę cudowną medytację i wdzięczności dla siebie, że w niej uczestniczyłam.
To jest totalny kosmos niesamowitości!
Po warsztacie poczułam przypływ niesamowitej energii, takie jak by światło i lekkość w sobie i silną potrzebę praktykowania kundalini.
Teraz poczułam jak by się na nowo coś we mnie obudziło, podniosło, jak bym wzniosła się ponad wszystkie problemy świata i w medytacyjnym umyśle fruwała ponad nimi z wybaczeniem, spokojem, radością i poczuciem, że mam wokoło siebie taką tarczę ochronną i wsparcie wszechświata/boga/aniołów.” IP

„Bardzo dziękuję za sobotnie warsztaty. Niesamowite, moje ciało faktycznie się broniło. W drodze na warsztaty miałam taki ból kręgosłupa i prawej nogi, że miałam wątpliwość czy dam radę dotrzeć. Dałam i bardzo się z tego cieszę. Nie jest łatwo pokonać własne lęki i ograniczenia te fizyczne i te umysłowe, otworzyła Pani przede mną zupełnie nową przestrzeń.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.”

„Basiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za wczorajszą praktykę, medytacje, mądre słowa, dobrą energię i całą tą inicjatywę. To był świetny pomysł! Jak widać też potrzebny, bo sala była pełna :)”

„Basiu, dziękuje Ci za wczorajszy warsztat, był w moim odczuciu wyjątkowy”

„Nie do opisania moc emanuje od Ciebie Basiu, piękno w czystej postaci. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w warsztacie i czuję, że mój proces „ozdrowieńczy” już się zaczął. Bardzo dziękuję”

„Basiu, dziękuję za piękny warsztat. Za możliwość doświadczenia namacalnego kontaktu z Bogiem…. Za krije, które wzbudzały we mnie uczucie miłości, wdzięczności i mocy…Działo się i dziękuję!”

„Dziękuję za dzisiejszy warsztat. Był magiczny :)”

„Wczorajsze doświadczenie było dla mnie czymś wspaniałym, chciałabym jeszcze z nim pozostać. Przepięknie o tym wszystkim opowiadasz. Jestem pod ogromnym wrażeniem.”

„Dziękuję. Było cudownie i dla mnie to był niezwykle ważny i piękny warsztat”

„Z całego serca chciałabym podziękować za cudowne warsztaty – do teraz jestem poruszona i wzruszona do łez. Jest Pani Naszym Aniołem i prosimy o więcej takich cudownych spotkań a może nawet kilkudniowych sesji. Z utęsknieniem czekam na kolejne spotkania i zajęcia z Panią. Uściski gorące za te Cuda, które Pani dla nas robi.”

„Jeszcze raz dziękuje za warsztaty obfitości finansowej, jestem nadal pod wrażeniem medytacji. Czuje się ze wszystko jest możliwe i bardzo bezpiecznie na tym Świecie 🙂 po tych praktykach.”

„Niesamowite przeżycie. Oczyszczające i budujące. I co mnie bardzo zaskoczyło, przeziębienie mi przeszło :-)”

„Było cudownie. Promiennie. I jak zawsze z niesamowitą energią. Zaczynam wierzyć w siebie :)”

„Magiczne chwile. To niesamowite przeżycie”

„Wczorajszy warsztat był wspaniały. Czuję, że wydarzyło się coś niezwykłego i że w moim życiu nastąpił jakiś przełom. Bardzo dziękuję za to niezwykłe doświadczenie.”

„Dziękuje Ci… Coś niesamowitego się tam działo. Cztery godziny zleciały tak jak niespełna jedna. Obserwuje siebie i widzę, że coś zaczęło się ruszać. Stare rzeczy kompletnie wyparte, zaczynają się pojawiać, zaczynam je czuć, żeby móc je uzdrowić… Zanurzenie się w siebie głęboko to największy akt odwagi.”

„Dziękuje bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem że kundalini działa, ale nie spodziewałem się że aż tak :)”

„Miałam wielkie szczęście spotkać Panią na swojej drodze. Od dawna szukam drogi prawdy w uzdrowieniu ciała i duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, mądrości, klasy i delikatności.”

„Basiu, jestem bardzo wdzięczna za sobotnie i poniedziałkowe warsztaty. Minęło kilka dni i zauważam bardzo duże zmiany. Wszystko się ruszyło. To co robisz jest cudowne i cieszę się, ze pojawiłaś się w moim życiu. Bardzo wierzę w Ciebie i w to co robisz dla ludzi i dla świata. Wspieram całym sercem i życzę miłości, obfitości i mocy.”

„Dziękuje za ten warsztat. Czuje ze coś się zmieniło w moim życiu! Jeszcze rok temu medytacje czy słuchanie mantr to byłaby abstrakcja, jednak poczułam Że Kundalini joga mnie zafascynowała i chce spróbować wejść w nią głębiej i odnaleźć swój sens życia.”

„Przeżycie seansu i to czterogodzinnego Kundalini Jogi nie należało do przeżyć relaksacyjnych. Osobiście ćwiczę jogę w domu, ale to wszystko jest dla mnie ogromnym relaksem i przyjemnością.
Na warsztacie było inaczej, tam przełamywałam swoje bariery. Tam przekraczałam swoje możliwości. Tam, gdy myślałam, że nie dam rady więcej, to potem wykonywałam dane ćwiczenie jeszcze 500% czasu dłużej od momentu gdy mój umysł mówił „nie dasz już rady”. Niewątpliwie prowadzenie Basi miało tu ogromne znaczenie. Basia doskonale wiedziała kiedy tylko ma puścić muzykę, kiedy ma milczeć, kiedy zachęcać nas do śpiewania mantry, a kiedy po prostu powiedzieć, że teraz właśnie przekraczasz swoje granice i dasz radę.
Nigdy nie przeżyłam takiego stanu jedności między ciałem, duszą i umysłem …. rekomenduję z całego serca.”