DARMOWE SPECJALNE SESJE KUNDALINI YOGI:

3, 10 i 24.02.2019

+ MEDYTACJA MIESIĄCA: DOŚWIADCZENIE DUSZY
+ OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA NA 2019 R: * TWÓJ POTENCJAŁ * WYZWANIA * SZANSE * ZAGROŻENIA * DOBÓR PRAKTYK *


3.02.2019 – WZRASTAJ, UZDRAWIAJ I PODNOŚ SIEBIE I INNYCH MOCĄ MIŁOŚCI, WSPÓŁCZUCIA I ŻYCZLIWOŚCI

Główna liczba Nowego Roku to: 3. To oznacza, że możemy spodziewać się, że nasze najśmielsze marzenia, ambicje, plany mają teraz ogromne wsparcie od wszechświata. A to oznacza, że mamy obowiązek zamanifestować je w Nowym Roku, jak nigdy wcześniej! 🙂

Ale nawet wtedy, kiedy Wszechświat otwiera bramy spełnienia i nowych nadzwyczajnych możliwości, by je zauważyć, przyjąć i wykorzystać, potrzebujemy wejść w głęboką autentyczną relację ze Sobą, z tym, co w nas najpiękniejsze, z miłością i współczuciem.

Ta jakość będzie szczególnie potrzebna, ponieważ liczba 3 królująca w 2019 to również żywioł ognia i emocjonalność.  W tym roku będziemy poddawani testom, dzięki którym – jeśli przekroczymy ograniczenia i pójdziemy dalej, nie uginając się, nie wycofując – zbudujemy wytrzymałość, wewnętrzną siłę i charyzmę, niezbędne, by wnieść w najtrudniejsze sytuacje to, co w nas najpiękniejsze, użyć mocy miłości i współczucia do transformowania wyzwań i podnoszenia siebie wzajemnie, nie poniżania, krytykowania.

„Przyczyną każdej porażki w życiu jest Twoja reakcja. W chwili gdy reagujesz, tracisz swoja psyche, duszę; gdy stracisz psyche, jesteś skończony, nie masz żadnej ochrony. Nigdy nie reaguj, utrzymaj swoją duszę.” Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi

W każdą reakcję, zachowanie, myśl, w każdą relację, trudną sytuację wnieś świadomość swojej Wyższej Jaźni.

Na tej sesji rozwiniemy wewnętrzną życzliwość, świadomość swoich uczuć i Wyższej Jaźni w sobie i innych, współczucie dla innych i dla siebie. Wtedy cały świat staje się wielkim przyjacielem.

Żeby to osiągnąć potrzebujesz stworzyć wewnętrzny balans pomiędzy Twoją siłą, a słabościami.

Dla każdej negatywnej myśli przyporządkujesz pozytywną, dla każdego negatywnego wyobrażenia – stworzysz pozytywne.

Użyjemy specjalnych technik Kundalini Yogi, by zbudować wewnętrzną siłę, wytrzymałość, charyzmę, świadomość serca, które pozwolą nam przeobrazić negatywną energię w przestrzeń dobra, wnosić miłość, życzliwość, wsparcie w każdą sytuację.

„Godność, wdzięk i moc Stwórcy żyją w każdym. Każdy może wznieść się do częstotliwości wyśmienitości i świetności.” Yogi Bhajan

10.02.2019 – WYRAŻAJ SWOJĄ WYJĄTKOWOŚĆ, OTWÓRZ SERCE NA NAJWYŻSZĄ MIŁOŚĆ I UZDROWIENIE

W tym roku możemy wejść w Przestrzeń Cudów i sprawić, by cuda stały się sposobem życia!
Dzięki Jowiszowi (planecie powodzenia), który wszedł w znak Strzelca, w 2019 r. cuda mogą stać się sposobem życia.

Aby wykorzystać tę okazję, potrzebujemy duchowej praktyki, która sprawi, że zamiast walczyć i uganiać się – zrelaksujemy się i mocą swojego Istnienia przyciągamy to, co jest wyższym spełnieniem.

Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi nauczał, że dzięki Kundalini Yodze możemy wejść w Przestrzeń Cudów. My nie tworzymy cudów, lecz poprzez duchową praktykę wznosimy się do poziomu cudów.

Luty to „Tęsknota za przynależnością”. Teraz dobrze jest ją zrealizować poprzez ustanowienie bliskiej, osobistej relacji przede wszystkim ze Sobą, swoją świętością, Wyższą Jaźnią, Autentycznością, Nieskończonością w sobie.

„Życie jest kłamstwem, jeśli nie urzeczywistnisz, nie zdobędziesz swojej Wyższej Jaźni dla siebie.
Kiedy się nią stajesz, doświadczasz szczęścia, błogości, nieograniczoności.”
Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi

Jowisz i Strzelec to znajdowanie głębszego poziomu Prawdy, potrzeba rozwinięcia mocy Najwyższej Miłości i wsłuchiwania się w jej mądrość.

W tym nadzwyczajnym czasie zapraszam na Specjalną Darmową Sesję Kundalini Yogi, która będzie głębokim osobistym procesem aktywowania mocy Najwyższej Miłości w Tobie, doświadczania jej uzdrawiającej siły na sobie, odkrywania Siebie.

NAJWYŻSZA MIŁOŚĆ to stan autentycznej relacji ze sobą, poczucia swojej totalności, kompletności i miłości do siebie. W tym stanie przestajemy grać ograniczone gry (bazujące na lęku, braku, zranieniu) i otwieramy się na nieskończone możliwości, stajemy się pełni wdzięku, wierni sobie, współczujący, intuicyjni. Zaczynamy wiedzieć przede wszystkim oczami współczucia -> ta świadomość przemienia karmę w darmę, stajemy się kompletni w każdym momencie, połączeni z mocą tworzenia – to jedyny sposób wyrastania ponad ograniczone uwarunkowania!

Na tej sesji specjalne techniki Kundalini Yogi dla otwarcia, uzdrowienia i wzmocnienia Centrum Serca. To jest fundament dla ustanowienia świętego połączenia w sobie, relacji ze sobą, doświadczania swojej prawdziwej Tożsamości oraz dla spełnienia.
Głęboka, autentyczna relacja ze Sobą poprzez moc miłości przynosi uzdrowienie, uwolnienie strachu, lęku, zranień i wszystkiego, co nie jest miłością. Doświadczysz tego podczas niezwykle silnie uzdrawiającej i budzącej moc miłości Kriji, medytacji oraz relaksacji w wibracji uzdrawiającego serce Shabadu, wykorzystującego kwantową moc dźwięku.

Ta sesja będzie bardzo głębokim procesem uzdrawiania i otwierania na miłość, na doświadczenie Siebie. Zapraszam tylko te osoby, które rzeczywiście chcą tak głęboko popracować nad sobą.

24.02.2019 – WZRASTAJ PONAD WYZWANIA * SIĘGAJ PO MARZENIA

Główna liczba Nowego Roku to: 3. To oznacza, że możemy spodziewać się, że nasze najśmielsze marzenia, ambicje, plany mają teraz ogromne wsparcie od wszechświata.
A to oznacza, że mamy obowiązek zamanifestować je w Nowym Roku, jak nigdy wcześniej! 🙂

Ale nawet wtedy, kiedy Wszechświat otwiera bramy spełnienia i nowych nadzwyczajnych możliwości, by je zauważyć, przyjąć i wykorzystać, potrzebujemy zostawić wszystko co nam dłużej nie służy, znaleźć w sobie siłę, by wyjść z ograniczających nawyków, nałogów, mentalnych schematów, słabości, lęków, traum. Siłę, która sprawi, że wzrośniemy ponad wyzwania, zamiast ugiąć się pod ich ciężarem.

Ta jakość będzie szczególnie potrzebna, ponieważ liczba 3 królująca w 2019 to również żywioł ognia i emocjonalność. W tym roku będziemy poddawani testom, dzięki którym – jeśli przekroczymy ograniczenia i pójdziemy dalej, nie uginając się, nie wycofując – zbudujemy wytrzymałość, wewnętrzną siłę i charyzmę, niezbędne, by wnieść w najtrudniejsze sytuacje to, co w nas najpiękniejsze, użyć mocy spokoju, mądrości i miłości do transformowania wyzwań, podnoszenia siebie i sięgnięcia po marzenia i spełnienie.

„Przyczyną każdej porażki w życiu jest Twoja reakcja. W chwili gdy reagujesz, tracisz swoja psyche, duszę; gdy stracisz psyche, jesteś skończony, nie masz żadnej ochrony. Nigdy nie reaguj, utrzymaj swoją duszę.” Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi

***
Na tej sesji doświadczymy praktyk Kundalini Yogi, które:
– oczyszczają ciało i umysł z bagażu obciążających przeżyć, lęków, fobii, stresów, napięć, emocji wdrukowanych w nas – one każą nam ciągle reagować tak samo, zamykają w ograniczających schematach
– przywracają równowagę emocjonalną
– pobudzają przepływ energii, który uwolni blokady i rozwinie wewnętrzną moc, wytrzymałość, duchową charyzmę, dzięki którym, zamiast uginać się i poddawać w obliczu wyzwań – przekraczamy je i wzrastamy dzięki nim.
– podniosą częstotliwość wibracji ciała i umysłu, by dostroić się do swojego najwyższego potencjału i odważnie sięgnąć po marzenia.

Oczyszczone ciało i umysł, przebudzona wewnętrzna siła pozwalają przyciągnąć do życia spełnienie, marzenia i utrzymać ten stan 🙂

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA
ono ma największą moc transformacji i uzdrawiania

W Erze Wodnika naszym zadaniem jest samopoznanie, eksplorowanie swojej głębi, by świadomie kreować swoją rzeczywistość, w zgodzie ze Sobą – Prawdą, którą jesteśmy.

*************
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

***********
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie
http://adishakti.eu/darmowe-specjalne-ky/

3, 10 i 24.02.2019: g. 10.00 – 12.00:
– darmowa sesja Kundalini Yogi
– medytacja miesiąca – opłata: dobrowolna kwota
na sesję grupową zapraszamy BEZ REZERWACJI

2, 3, 24, 25 i 26.02.2019 od g. 12.00 – OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA NA 2019 R.: POTENCJAŁ, SZANSE, DOBÓR PRAKTYK, od 50 zł: http://adishakti.eu/indywidualny-dobor-praktyk-odkrywanie-talentow/
rezerwacja osobistej analizy: basiabaczkura@nullgmail.com, 608 585 737

WAŻNE: ZASADY UCZESTNICTWA W SESJI:
– przychodzimy w godz. 9.40 – 9.55, by mieć czas zająć miejsce na sali i ew. przebrać się (o g. 10.00 zamykamy drzwi szkoły)
– sesję zaczynamy PUNKTUALNIE o g. 10.00, kończymy o 12.00
– przed sesją ustawiamy tryb samolotowy w telefonach lub wyciszamy i wyłączamy wibracje
– w sali zajęć zachowujemy milczenie – przed sesją i w trakcie
– zabieramy wygodny strój do ćwiczeń, bluzę/sweter, matę, koc, picie i otwartość na Siebie 🙂
– miejsce rezerwujemy tylko na indywidualną analizę numerologiczną, na sesję grupową zapraszamy bez rezerwacji
– prosimy o uważne przeczytanie informacji o sesji i nie przesyłanie nam pytań, na które odpowiedzi są w opisie

Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂
****************************

27 i 28.02.2019 – OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA NA 2019 R: TWÓJ POTENCJAŁ * WYZWANIA * SZANSE * ZAGROŻENIA * INDYWIDUALNE KONSULTACJE * DOBÓR PRAKTYK * 

* * * * * * * * * *
Rok 2019 to rok NOWEGO: nowych możliwości, szans, znajomości.
To także rok REWOLUCJI w każdej dziedzinie życia. To czas działania, AKTYWNOŚCI.
Teraz możemy osiągnąć więcej i sięgnąć po więcej.
* * * * * * * * * *

Główna liczba Nowego Roku to: 3. To oznacza, że możemy spodziewać się, że nasze najśmielsze marzenia, ambicje, plany mają teraz ogromne wsparcie od wszechświata.. A to oznacza, że mamy obowiązek zamanifestować je w Nowym Roku, jak nigdy wcześniej! 🙂

Rok 2019 to również rok Umysłu Pozytywnego, dzięki któremu sięgamy po więcej, wzrastamy, rozwijamy się, osiągamy – w połączeniu z energią Nowego Roku da nam to moc manifestacji nowego wymiaru naszej kreatywnej ekspresji.

Ale jeśli nie jesteśmy świadomi tej szansy, daru, który teraz daje nam Wszechświat i który mamy w sobie i nic nie zrobimy – nic się nie zmieni, stracimy ten dar. Dlatego warto przyjąć i rozpakować ten prezent 🙂
* * * * * * * * * *

Twoja osobista analiza numerologiczna pokaże Ci na jakim etapie życia jesteś, jakie lekcje masz już przerobione, co jest jeszcze do uzdrowienia, do podniesienia, jakie są Twoje wyzwania w nadchodzącym roku i jaki masz potencjał, którego nie wykorzystujesz.
Dowiesz się jakie energie będą pracować w Tobie w 2019 roku, jakie możesz mięć podświadome dążenia, które blokują Przepływ w Twoim życiu.
Poznasz również kolejne ważne i przełomowe etapy swojego życia oraz ich potencjał i wyzwania.
Ta wiedza pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje życie, bardziej świadomie nim kierować i wykorzystać pełniej potencjał, który masz w sobie.
* * * * * * *
Jeśli czujesz, że coś utknęło i nie potrafisz sobie z tym poradzić, nie wiesz, co dalej robić w życiu, jak sobie pomóc, zapraszamy na indywidualne konsultacje. Marek dobiera również praktyki do codziennej pracy w domu, by rozwijać potrzebne jakości, przeprowadza przez głębokie procesy transformowania i uzdrawiania.

Marek jest osobą, która bardzo dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać gdzie jest przyczyna tego, co dzieje się nam w życiu.
Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

***************************
analiza numerologiczna: 15 min – 50 zł
+ dobór praktyki, dodatkowe pytania: 30 min – 100 zł
+ przeprowadzenie przez głębszy proces: 60 min. – 200 zł

Rezerwacja sesji w Warszawie: basiabaczkura@nullgmail.com, 608 585 737
Rezerwacja sesji internetowo w innych terminach: Marek +48 602 777 202

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania Meditative Healing, www.kozyczkowo44.pl

Basiu, dziękuję. To była miedzygalaktyczna podróż. Magia się dzieje. Z wdzięcznością i miłością 🌞

Dziękuję Wam Kochani, to były magiczne dwie sesje. Z miłością i wdziecznością 🙏❤🌞To była wyjątkowa praktyka. Niesamowita energia. Dziękuję za Was Wszechswiatowi. Z miłością i wdzięcznością ❤🙏 Radość lekkości i łzy szczęścia, ulgi towarzyszyły mi zanim jeszcze zaczęliśmy a potem było tylko intensywniej, dziękuje 🙏❤☺

Również chciałam pięknie podziękować za tak wspaniale dwie sesje i w ogóle dziękuję Wam kochani 💜💜💜

Dziękuję za piękną sesję…czuję ją w sobie przez caly dzień. SatNam 💚

Przepiękna sesja. Dziekuje 🙏🙏🙏🙏 moc SatNam cudowna 💜💜💜