INDYWIDUALNE SESJE UZDRAWIANIA
„MEDITATIVE HEALING”
JIVAN MUKTA SINGH

12.05.2017, g. 11.00 – 19.00, Mokotów, metro Racławicka

INDYWIDUALNE SESJE UZDRAWIANIA w głębokiej medytacji na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym, w głębokiej medytacji, z Jivanem Muktą.
Doświadczenie dla wielu osób nie do wyrażenia słowami.
Podczas takiej sesji moc umysłu medytacyjnego uzdrowiciela (którym każdy z nas też jest) wytwarza przestrzeń, w której otwieramy się na uzdrowienie na wszystkich poziomach, w zgodzie z najwyższym dobrem.

Otrzymasz wskazówki oraz praktyki do domu, by wyeliminować wzorce chorobowe i pogłębić proces uzdrowienia.
Polecamy bardzo.

Rozmowa i rozpoznanie kwestii do uzdrowienia. Pacjent leży w wygodnej pozycji
podczas otrzymywania MH. Po sesji pacjent otrzymuje informację zwrotną i
wskazówki, by pogłębić proces uzdrowienia i wyeliminować wzorce i uwarunkowania rozwijające choroby.

3 główne cele sesji MH: – pokonanie choroby, zapobieganie chorobom, pogłębianie świadomości

inwestycja: 55 Euro/30 min.

Rezerwacje: 608 585 737, basiabaczkura@gmail.com

MEDITATIVE HEALING – UZDRAWIANIE ŚWIADOMOŚCI – uniwersalne narzędzie rozwijane przez wieki, nikt nie może go posiąść na własność, ponieważ jest to potencjał każdego, by być uzdrowionym i uzdrawiać. Ta potężna technika budzi się z doświadczenia głębokiego stanu czystej Świadomości, Jedności, Pełni, Współczucia, Prawdziwej Tożsamości, wewnętrznej Ciszy (Shunia).

Przykładowe efekty: uzdrawia choroby i bóle na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym, uwalnia od chronicznej depresji, lęków, stresu; daje jasność umysłu, zdrowy i głęboki sen, podnosi świadomość, witalność i spokój, stymuluje wewnętrzny wzrost.

ATUTY MH: opiera się ściśle o nauki mistrza Yogi Bhajana, który mówił o uzdrawiającej mocy Łaski i Świętości – MH posiada mechanizm do zaproszenia Łaski do działania – to jest prawdziwe uzdrawianie (metody, które tego nie mają powodują jedynie stan przed-uzdrowieniem), MH w odróżnieniu od innych metod, wykorzystuje nauki YB o mocy i roli jednocześnie modlitwy i medytacji w uzdrawianiu; MH Program jest ścieżką uzdrawiania, samouzdrawiania, osobistego wzrostu, która uczy jak uzdrawiać, a nie tylko „otwierać przestrzeń”

JIVAN MUKTA SINGH – urodzony w Chile, wiodący trener Kundalini Yogi, nauczyciel i mentor posiadający wrodzone zdolności uzdrawiania. Pionier Kundalini Yogi i Medytacyjnego Uzdrawiania w
Finlandii. Jest twórcą i dyrektorem międzynarodowego programu Meditative Healing Program® – uznanego przez IKYTA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Nauczycieli Kundalini Yogi) (USA) oraz współzałożycielem Fińskiego Stowarzyszenia Kundalini Yogi.

Od lat naucza w wielu krajach. W 2004 r. Yogi Bhajan rozpoznał w nim „Mądrego i dobrego”, który pewnego dnia obejmie cały świat i uczyni każdy zakątek zielonym, jak ogród… świętością Boga i jego prawdziwą obecnością.

Posiada kilkanaście tytułów naukowych w dziedzinie nauk politycznych, historycznych, jest również doktorem filozofii nauk religijnych.


Jivan Mukta Singh