MAHA RIDHI SIDDHI KRIYA –
URZECZYWISTNIJ STAN PROSPERITY

26 kwietnia – 4 maja 2019
Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów życia, Kożyczkowo k. Gdańska, http://kozyczkowo44.pl/

PROWADZI: TOMASZ WIŃSKI (HARJEET SINGH)

POLSKA JEST PIERWSZYM KRAJEM UNII EUROPEJSKIEJ, GDZIE TA PRAKTYKA SIĘ ODBĘDZIE!!!

* * *
Maha Ridhi Siddhi Kriya – to praktyka, która ma moc zmieniania życia.
Daje możliwości oczyszczania z blokad, uniemożliwiających doświadczanie stanu prosperity, który jest Twoim naturalnym dziedzictwem.
Ten wyjątkowo intensywny, siedmiodniowy warsztat rozwinie Twoją indywidualną praktykę jogi i podniesie Twoją świadomość na wyższy poziom.
* * *

Według Yogi Bhajana, potok prosperity jest związany z balansem pomiędzy trzema tzw. gunami, czyli uniwersalnymi jakościami naszego umysłu. Te trzy uniwersalne jakości – tamas, radżas i sattwa są podstawą dziewięciu mentalnych etapów w naszym rozwoju na ścieżce prosperity. Te 9 etapów jest z kolei pogrupowanych w trzy trójkąty. Dziesiątym etapem (stanem umysłu), do którego dążymy, jest stan prosperity. Dla opanowania każdego z etapów, wiodących do prosperity jest przeznaczona oddzielna medytacja. Istnieją także trzy oddzielne, zielone krije, każda dla opanowania jednego z trójkątów.

W trakcie tych warsztatów będziemy rozwijać nawyki i umiejętności związane z każdym z 9 etapów prosperity oraz trzech trójkątów. Będziemy codziennie praktykować wszystkie dziewięć medytacji i trzy zielone krije. Efekt warsztatów zostanie wzmocniony i zapieczętowany ostatniego dnia dziesiątą medytacją – tzw. Medytacją Przeznaczenia i 2,5-gdzinną praktyką Pandż Szabada. Wtedy będzie to – Maha Ridhi Siddhi Kriya.

* * *
„Uczestniczyłem w tym warsztacie w Chinach, płacąc za niego duże pieniądze. Masz możliwość go zrobić w Polsce po przystępnej cenie. Ten proces zbuduje większą prosperity w Twoim życiu. Medytacje i krije pomogą Ci uwolnić się od wszystkich niesprzyjających, karmicznych uwarunkowań i stworzyć nowe jakości w Twoim życiu” – Tomasz Wiński
*******

Zaczynamy kolacją o godz. 18.00, kończymy obiadem o 14.00.

Cena:
2.200 zł (zawiera akomodację i wyżywienie) przy wpłacie 500 zł do 28.02.2019; 2.400 zł przy wpłacie po 28.02.2019
Liczba miejsc ograniczona.
Miejsce rezerwuje wpłata 500 zł na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: prosperity

Informacje na temat warsztatu: Tomasz Wiński 535 202 128
Informacje organizacyjne: Marek Miedziewski – 602 777 202, Basia Baczkura 608 585 737,
Rezerwacja miejsc: basiabaczkura@nullgmail.com
****

Tomasz Wiński (Harjeet Singh)
Nauczyciel Jogi Kundalini i i healer San Nam Rasayan, praktykujący astrolog i hipnoterapeuta, a także biznesmen pracujący w finansach, audycie i konsultingu. Pasja do jogi powiła się w jego życiu ponad 20 lat temu. Od tego czasu praktykował różne jej formy, dopóki nie poznał Jogi Kundalini i został jej wiernym uczniem. Od 2008 roku uczy Kundalini Jogi w Polsce i w innych krajach, m.in. w latach 2008-2010 na Ukrainie.

Tomasz Wiński