* MISTRZOWSKI UMYSŁ *
intensywny mini-warsztat sekretnych technik Kundalini Yogi

PROWADZI: MAREK MIEDZIEWSKI
9.11.2018
, g. 19.05 – 21.50

Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, (metro Pole Mokotowskie), www.adishakti.eu

***
Przebudź swój najwyższy potencjał,  wejdź w nowe możliwości spełniania marzeń oraz wytyczenia nowych ścieżek.
Zapraszam na cykl intensywnych zajęć, które wpłyną na Twoje życie, poprawiając i rozwijając Twoją osobowość i zmieniając twój umysł w 21 aspektach i jakościach.
Pierwsze 7 medytacji oczyści Twoją podświadomość i pomoże uwolnić się z ograniczających negatywnych uczuć i emocji.
Drugie 7 rozwinie Twoje talenty i predyspozycje.
Ostatnie 7 połączy Cię z Twoją duszą tak, abyś mógł/a w pełni doświadczać życia, kreując w nim harmonię, miłość i prosperitę.

***
9 listopada – BŁOGOSTAN

Błogość umysłu to coś więcej niż szczęście, porywa cię ona bez jakiegokolwiek wysiłku. Doświadczasz jej jak tancerz cieszący się tańcem i zarazem aktem tańczenia.

Czy przyjemność doświadczana w rzeczach, w Twoim wnętrzu i w wyrażaniu siebie jest w stanie wprowadzić Cię w ten Błogostan?
Co zrobić, aby podążać własnym rytmem, łącząc się z nieograniczonym Ja i móc doświadczać tego bez lęku?

Poznasz etapy, które wprowadzają w Błogość, a nie tylko jej małe cząsteczki. Będziesz pracować nad stanem umysłu, który poprzez medytacje pozwoli Ci doświadczać Błogostanu, odkrywać swoje przeznaczenie i podążać za swoim kreatywnym rytmem życia.

Zapraszam
WARSZTAT OTWARTY DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

***
Czytając ten tekst, wejdź w siebie, wyślij pytanie w przestrzeń swojej aury.
Chwilę pobądź i wytwórz przestrzeń świadomego oddechu i odczytaj sygnał ze swoich zmysłów. Czy ten warsztat jest dla Ciebie, czy jesteś już gotowa/y! Pójdź za swym wewnętrznym głosem, odkryj swą Moc i prawo bycia prawdziwą/ym Sobą.
***
Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, mentalny. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

„…Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą… Bardzo dziękuję… Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć… Mam moc!… Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna”.

„Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)”

„To lepsze niż seks”, uzdrowienie, które zadziało się w sekundy (!) i niezwykła energia, którą czuło się niemal namacalnie w II cz. warsztatów z Markiem Miedziewskim w czerwcu. Jeszcze długo po warsztatach wysłuchiwaliśmy Waszych relacji, co Wam się zadziało na tych warsztatach i co Kundalini Yoga wniosła w Wasze życie.

Inwestycja: całość 80 zł lub
I cz. 19.05 – 20.20 – w ramach kart (MS + 5 zł, OK.System, FitProfit) / karnetów / opłaty 35 zł
II cz. 20.20 – 21.50 – dopłata 45 zł

płatność gotówką na miejscu

Zabierz wygodny strój do ćwiczeń, matę, picie.

*******************
INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z MARKIEM: ODKRYWANIE TALENTÓW, DOBÓR PRAKTYK, OTWIERANIE NA MIŁOŚĆ

6 i 13.10.2018

Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

Otrzymasz informacje na temat Twojego potencjału, możliwości jego rozwoju, z czym warto popracować, dobiorę praktyki najbardziej właściwe dla Ciebie na ten moment.

  • dobór praktyki – 15 min – 50 zł
  • gdy masz dodatkowe pytania: 30 min – 100 zł
  • przeprowadzenie przez głębszy proces – 60 min. – 200 zł

Informacja, rezerwacja: Basia Baczkura 608 585 737, basiabaczkura@nullgmail.com + wpłata 50% kwoty na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: V

*******************

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, www.kozyczkowo44.pl

5 października – BOSKI NEKTAR I UZDRAWIANIE
Tym razem będziemy pracować ze stanem „Rasa”, co oznacza uzdrawianie przez dotyk, spojrzenie i myśli. Przejdziemy przez 3 medytacje, które wytworzą Amritę. Kiedy ten nektar przez nas przepłynie, to staniemy się mniej impulsywni i będziemy działali z poziomu wyższej świadomości. Poziom ten otworzy nas na radość życia wynikającą z dojrzałości, mądrości i łaski.
W pierwszej kriji będziemy pracować nad tym, aby ustabilizować otwartą sensytywność i balans. Rozwiniemy uważność dosłownie wszystkich komórek w ciele, włączając w to również aurę.
W drugiej kriji będziemy utrzymywać stan przedmyśli, które przychodzą z umysłu i od innych.
W trzeciej, finałowej kriji, stymulujemy osiem czakr uwalniając się w ten sposób od ograniczeń i impulsów naszego ego. Używamy Guru Mantry, aby rozpuścić te cechy charakteru, które blokują możliwość doświadczania naszej prawdziwej istoty.

10 września – STAŃ SIĘ CZYSTY JAK KRYSZTAŁ
Za pomocą 5 medytacji doświadczysz wszystkich części swojej dynamicznej osobowości.
W pierwszej medytacji połączysz się z sercem, otwierając zmysły na odczucia w ciele. Mantra obudzi i zmieni Twoje myśli i emocje. Połączysz się z bardziej subtelnymi aspektami własnej aury i linii łuku. Wibracje mantry przepełnią wszystkie Twoje komórki, dzięki czemu zbudujesz większe współczucie dla swoich słabości i je uzdrowisz.
W drugiej medytacji powoli tak, jak kwiat lotosu rozchyla swoje płatki, otworzysz serce i uwolnisz wszystkie lęki.
Dzięki trzeciej medytacji Traatik uświadomisz sobie swoje podświadome, kontrolujące Cię impulsy i rozpuścisz je w przestrzeni serca.
W czwartej medytacji będziesz uwalniać się z karmy, która nie pozwala doświadczać pełnej miłości.
I w ostatniej medytacji połączysz się przez serce ze swoją prawdziwą naturą, doświadczając kreacji, bycia kreowanym i kreatorem równocześnie. Dzięki temu odczuciu zrozumiesz prawdziwy sens życia.

20 lipca 2018 – SKUPIENIE
Tym razem będziemy pracować nad skupieniem, które daje nam możliwość krystalizacji naszego wnętrza i połączenia z takimi jakościami jak: spokój, miłość i mądrość.
Poprzez skupienie zobaczysz przyczyny swoich sukcesów. Wzmocnisz energię i charakter. Rozjaśnisz projekcję i bardziej poczujesz swoje osobiste jakości. Twoje odczucia będą rejestrowały więcej szczegółów, a Twoje myśli będą bardziej czyste i przejrzyste. Dzięki odpowiedniemu treningowi umysłu nauczysz się przechodzić i uwalniać niepotrzebne, podświadome myśli, które w 60% kontrolują Twoje życie. Dzięki zastosowaniu jogicznej medytacji użyjesz 2 strumieni energii, dzięki którym zneutralizujesz potok myśli. Łącząc intuicję z właściwym wysiłkiem i równocześnie synchronizując mantrę z kontrolowanym oddechem stworzysz podstawy do idealnego skupienia.

22 czerwca 2018 – FRUSTRACJA
Jesteś sfrustrowany ponieważ pewne rzeczy potrzebują więcej czasu i uwagi, aby mogły się spełnić w Twoim życiu. Frustracja pojawia się, gdy masz energię, ale nie wiesz jak ją spożytkować, aby uzyskać określony cel, lub wiesz, co powinieneś zrobić, ale nie masz na to energii. Na tych warsztatach nauczysz się uwalniać od frustracji, i wykorzystywać jej energię do swego rozwoju.

25 maja 2018 – IRYTACJA
Na tych warsztatach następny etap w rozwoju Twojej duszy:
rozpoznanie irytujących Cię podświadomych myśli i przetransformowanie ich
w wyższą świadomość.
W momencie gdy zmieniasz rytm ciała, szczególnie w czakrach, pojawia się irytacja. Impulsy niższych ciał, zaczynają walczyć o kontrolę z wyższymi. Twoje myślowe przyzwyczajenia stają w konflikcie z rzeczywistą sytuacją.
Irytacja w medytacji różni się od tej pojawiającej się w życiu. W irytację medytacji będziesz w stanie bardziej rozpoznać, utrzymać i przetransformować, poszerzając w ten sposób pole swego widzenia. Użyjesz do tego mantry, która niesie określoną świadomość i szablon dla uczuć. Jest skondensowanym nasieniem energii o określonym charakterze. Ma swoją częstotliwość, projekcję i jakość.  Medytacja, którą zrobimy na warsztatach uwolni  Cię  od irytacji.

2 marca 2018 – NUDA
Pojawienie się znudzenia często powoduje że przerywamy i nie osiągamy celu. Łącząc wszystkie aspekty naszego umysłu jesteśmy w stanie tego uniknąć. Efektem długiego skupiania się na czymś jest znudzenie, powodujące nieprzyjemne stany umysłu i fantazje. Znudzenie jest również idealnym sygnałem że powniniśmy coś zrobić ze swoim wnętrzem.
Na tych warsztatach doświadczysz jak unikać nudy w osiąganiu celów, jak wykorzystać znudzenie w rozwoju. Jeśli jesteś czymś znudzony w życiu, pokażę Ci sposób, by z tego  wyjść, praktykując medytację poszerzającą horyzont spojrzenia.

5 stycznia 2018 – ZMARTWIENIA
będziemy pracować nad przyczyną zmartwień, znalezieniem ich korzeni i uwolnienia się od nich. Przenosząc je z naszej linii łuku do centralnego kanału, w pełni uświadomimy sobie ich istnienie. To pozwoli nam na odcięcie ich za pomocą mantry, przywracając w ten sposób naszą pierwotną szczęśliwość.


Marek Miedziewski
OPINIE:
„Było cudownie”

„Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)”

Doświadczyłam przepływu Boskości przeze mnie”

„…Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą… Bardzo dziękuję… Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć… Mam moc!… Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna”.


„Było magicznie”

„Pani Basiu chciałam zarówno Pani, jaki i Panu Markowi powiedzieć, że mam wiele wdzięczności za dzisiejsze warsztaty. Miałam poczucie (parafrazując początkowe myśli Pana Marka z Warsztatu), jakbym była instrumentem muzycznym, mocno rozstrojonym, a kolejne sytuacje warsztatowe spowodowały, że poczułam, że ów instrument wreszcie został odpowiednio nastrojony. Moc wdzięczności w Waszą stronę.