SIĘGNIJ PO NAJWYŻSZE MOŻLIWOŚCI I SPEŁNIENIE
specjalna Kundalini Yoga w dni nadzwyczajnego powodzenia i świętej synchronizacji

+ MEDYTACJA MIESIĄCA: WYPEŁNIAJ CELE Z WYŻSZYM PRZEWODNICTWEM

Wrzesień ujawnia fascynujący moment stania nad przepaścią dwóch różnych światów: naszych przeszłych relacji i wizji naszych przyszłych połączeń.

Najważniejszy aspekt września to uświadomienie sobie, że jeśli chcę, by coś się zakończyło – będzie zakończone. Taką mamy teraz moc: zakończyć wszystko, co nie służy naszemu najwyższemu dobru i przekierować tę energię na manifestację marzeń, celów, intencji.

Częstotliwość energii września otwiera bramy duchowych połączeń, głębokich i pełnych relacji. I jedynym naszym zadaniem jest otworzyć się i przyzwolić i być świadomym, by nie wrócić do karmicznych ograniczeń i wzorców.

Mamy szczególne dni we wrześniu, które przyniosą powodzenie i świętą synchronizację: 6, 8, 9, 15, 17, 18, 24, 26 i 27.09.

W TE DNI MOŻEMY SIĘGNĄĆ PO NAJWYŻSZE MOŻLIWOŚCI, JEŚLI JESTEŚMY ZDYSCYPLINOWANI W NASZEJ DUCHOWEJ PRAKTYCE, LUB MOGĄ ONE BYĆ PORAŻKĄ, JEŚLI NIE WZRASTAMY!!!

Mamy teraz silną moc kreacji, szanse, by uwolnić obciążające doświadczenia z przeszłości, odrodzić się do nowej najwspanialszej wersji siebie.
Mistrz w nas czeka :).
9-tka września przynosi wizjonerską kreatywność, marzenia, szanse.
Więc wierz w siebie, rozpalaj wewnętrzne światło i sięgnij po Najwyższe Możliwości i Spełnienie.
***
Jako ludzie mamy wrodzoną MOC KREACJI, ŚWIADOMOŚCI ŹRÓDŁA NIESKOŃCZONOŚCI W SOBIE – i naszym zadaniem jest obudzić tę pierwotną pamięć.
KREOWANIE NASTĘPUJE CAŁY CZAS!!!
Myślą, słowem, emocją, działaniem, uczuciem.

W Erze Wodnika naszym zadaniem jest świadomie kreować swoją rzeczywistość, nie tylko przez wybory, ale przez wibrację naszej projekcji, poprzez emocje, słowa, intencje, promieniowanie Prawdą, którą jesteśmy.

Nasze pole psycho-elektromagnetyczne cały czas promienieje, wysyłając komunikat do otoczenia i Wszechświata i… Wszechświat nam odpowiada tym, czym promieniejemy. Im więcej w naszej projekcji autentyczności, Miłości i światła Prawdy, tym silniejsze wsparcie Nieskończoności.

O naszym spełnieniu decyduje ODWAGA jaką wnosimy w życie: zobowiązanie do podążania za tą Prawdą i Źródłem w Sobie.
*******************************

Zapraszam na specjalne sesje Kundalini Yogi: wykorzystamy silne techniki i medytacje które pozwolą nam sięgnąć po Najwyższy Potencjał i Spełnienie:

OCZYSZCZENIE PODŚWIADOMOŚCI,
UWOLNIENIE PIERWOTNEGO LĘKU,
INTUICJA I WEWNĘTRZNA MĄDROŚĆ,
KREATYWNA ENERGIA ŻYCIA,
ZAUFANIE WYŻSZEJ JAŹNI W SOBIE,
DUCHOWA CHARYZMA,
UZDRAWIANIE KARMY RODU,
ODWAGA I WYTRZYMAŁOŚĆ,
NIESKOŃCZONOŚĆ WE MNIE,
SAMOUZDROWIANIE
MEDYTACYJNY UMYSŁ,
PROMIENNOŚĆ I PROJEKCJA,
MOC MANIFESTACJI

***********
Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie
http://adishakti.eu/najwyzsze-mozliwosci-i-spelnienie/

6, 8, 9, 15, 17, 18, 24, 26 i 27 września 2018

Kundalini Yoga: Dostrojenie do Kreatywnego Przepływu: http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/

Medytacja miesiąca: WYPEŁNIAJ CELE Z WYŻSZYM PRZEWODNICTWEM: http://adishakti.eu/medytacja-miesiaca/

Zabierz wygodny strój do ćwiczeń, picie i otwartość na Siebie 🙂
Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂
Zapraszam BEZ REZERWACJI

Opłata za zajęcia: 35 zł / Multisport + 5 zł / FitProfit / OK.System
Opłata za medytację miesiąca: dobrowolna kwota

————————
Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu