WIZJA ŻYCIA W ZGODZIE ZE SOBĄ
warsztat na Nowy Rok 2023 + Rytuał oczyszczenia i kreowania
z namaszczeniem olejkami

Online w zamkniętej grupie na FB

* * * * * * * * * * *

Rok 2023 to rok spełniania życiowych marzeń, nowych perspektyw, miłości, szczęścia, magii, inspiracji., światła.
I taki będzie dla tych, którzy przejdą swoją życiową transformację, pozostawią iluzje i zranienia i odnajdą Siebie, autentyczność, Prawdę, I otworzą się na cuda 🙂
Liczbą roku jest 7: to Twoja Przestrzeń, pole elektromagnetyczne, umiejętność tworzenia Przestrzeni, w której może przejawiać się Twoja najwyższa Istota, talenty, Twoja Prawda. W której możesz być Sobą.
Praca nad tą Przestrzenią jest kluczowym zadaniem w 2023 r. Nad jej mocą, nad Twoim zaufaniem jej.
Twoja zdolność do uwolnienia przeszłych obciążeń i poddania się swojej duchowej naturze, wyższej świadomości, odegra ważną rolę w kreowaniu tej Przestrzeni i jej jakości.

*** WIARA W SIEBIE I SWOJE MARZENIA POZWOLI NAM JE SPEŁNIĆ  ***
W życiu możemy osiągnąć wszystko.
Jeśli tylko odnajdziemy Siebie.
Wszechświat wspiera nas teraz w realizacji odważnych i pionierskich marzeń i celów.
* * * * * * * * * * *

Kiedy rozpoczynamy NOWE (nową relację, nowy etap, projekt itd.) niezwykle ważny jest ten pierwszy moment – on determinuje o jakości i powodzeniu całości.
Dlatego ważne jest, by rozpoczynać NOWE z odpowiednią energią, świadomością, projekcją – BUDUJEMY W TEN SPOSÓB SOLIDNE FUNDAMENTY SUKCESU I SPEŁNIENIA.
Dlatego początek Nowego Roku – jak go zaczniemy, co w nim zasiejemy, jakie jakości wniesiemy, wpłynie na jakość całego 2023 roku!
COKOLWIEK TERAZ INICJUJEMY, PROJEKTUJEMY POWINNO BYĆ DOSTROJONE DO TEGO KIM W ISTOCIE JESTEŚMY.
Coraz silniej przejawiająca się energia Ery Wodnika niesie odważny przekaz:
* * * JESTEŚ TWÓRCĄ * * *
Zapraszam na Specjalny warsztat Kundalini Yogi, na którym będziemy pracować nad ustanowieniem silnych podstaw dla wykorzystania darów Nowego Roku do świadomej kreacji swojego życia:
I cz. – w ramach zajęć (przygootowanie):
– kriya (kompletny zestaw praktyk oddziałujących totalnie) tworząca specjalne Pole Magnetyczne, w którym Twoja Wyższa Jaźń może się przejawiać, w której budzi się duchowa moc
– medytacja przepływu życia serca: wpływa na centralną część mózgu, stymuluje cały system nerwowy równoważąc go, przynosi wiele zmian, daje zdolność do podejmowania decyzji w sposób jasny
II cz. – manifestacja 2023 (głębszy proces):
– rytuał oczyszczenia i kreowania z nakładaniem na miejsca mocy na ciele prawdziwych olejków eterycznych o bardzo wysokich wibracjach
– 3-stopniowa medytacja manifestacji: oczyszcza na wielu poziomach, daje klarowny umysł służący Wyższej Jaźni / Duszy, ukierunkowuje energię na projekcję i manifestację z poziomu wyższej świadomości
– medytacja: sekretny klejnot: poprzez strumień dźwięku specjalnej mantry otwiera świętą przestrzeń Wyższej Jaźni, mocy kreacji, budzi energię Kundalini i świadomość, by doświadczać swojej Esencji, otwiera na wykorzystywanie subtelnej mocy Pola Magnetycznego do manifestacji, wzmacnia intuicję i moc uzdrawiania, podnosi świadomość.

„Życie jest kłamstwem, jeśli nie urzeczywistnisz, nie zdobędziesz swojej Wyższej Jaźni dla siebie. 
Kiedy się nią stajesz, doświadczasz szczęścia, błogości, nieograniczoności.” 
Yogi Bhajan

* PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI * TRANSFORMACJA * UZDRAWIANIE * RELACJA Z DUSZĄ I CISZĄ * PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI * MANIFESTACJA *
* * * * * * *

Trzeba nam teraz z poziomu głębokiego osadzenia w Sobie wejść z ufnością w relację z tym, co Nieznane i Nieskończone w nas.
To jest Klucz do uwolnienia Przeszłości, uzdrowienia Karmy i podążania ścieżką Dharmy (Najwyższego Spełnienia).

****************
Opinie o moich warsztatach: w prawej kolumnie —>
****************
Techniki Kundalini Yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.
***************
Zapraszam BEZ REZERWACJI

Inwestycja:
STACJONARNIE 24.01:
całość 85 zł, płatne gotówką na miejscu lub:
18.30 – 19.45: przygotowanie do warsztatów w ramach zajęć KY: karnety / opłata 40 zł / karta Multisport Plus + 10 zł
19.45 – 21.00: głębokie oczyszczenie, projekcja i kreowanie + olejki, dopłata 45 zł
ONLINE:
Sesja ONLINE w grupie: https://www.facebook.com/groups/847201389843166
OPŁATA: 100 zł – dostęp przez 10 dni, 150 zł – 15 dni
Jeśli chcesz wziąć udział w sesji online:
1) prześlij potwierdzenie wpłaty (konto Adi Shakti: 52 1950 0001 2006 0319 0124 0002, w tytule wpisz nazwę swojego konta na FB + 29.01) na adishakti.rezerwacje@nullgmail.com (proszę o nie wysyłanie potwierdzeń na inny adres, messenger, sms)
2) koniecznie dołącz do grupy na Facebook’u:
3) 291.01.2023 o g. 10.00 bądź już na macie i miej coś do picia i otwarcie na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂

Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

Minął tydzień od oczyszczania karmy i jestem pod wrażeniem procesów, które nastąpiły i pełna wdzięczności dla Ciebie za tę cudowną medytację i wdzięczności dla siebie, że w niej uczestniczyłam.
To jest totalny kosmos niesamowitości!
Po warsztacie poczułam przypływ niesamowitej energii, takie jak by światło i lekkość w sobie i silną potrzebę praktykowania kundalini.
Teraz poczułam jak by się na nowo coś we mnie obudziło, podniosło, jak bym wzniosła się ponad wszystkie problemy świata i w medytacyjnym umyśle fruwała ponad nimi z wybaczeniem, spokojem, radością i poczuciem, że mam wokoło siebie taką tarczę ochronną i wsparcie wszechświata/boga/aniołów.” IP

„Bardzo dziękuję za sobotnie warsztaty. Niesamowite, moje ciało faktycznie się broniło. W drodze na warsztaty miałam taki ból kręgosłupa i prawej nogi, że miałam wątpliwość czy dam radę dotrzeć. Dałam i bardzo się z tego cieszę. Nie jest łatwo pokonać własne lęki i ograniczenia te fizyczne i te umysłowe, otworzyła Pani przede mną zupełnie nową przestrzeń.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.”

„Basiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za wczorajszą praktykę, medytacje, mądre słowa, dobrą energię i całą tą inicjatywę. To był świetny pomysł! Jak widać też potrzebny, bo sala była pełna :)”

„Basiu, dziękuje Ci za wczorajszy warsztat, był w moim odczuciu wyjątkowy”

„Nie do opisania moc emanuje od Ciebie Basiu, piękno w czystej postaci. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w warsztacie i czuję, że mój proces „ozdrowieńczy” już się zaczął. Bardzo dziękuję”

„Basiu, dziękuję za piękny warsztat. Za możliwość doświadczenia namacalnego kontaktu z Bogiem…. Za krije, które wzbudzały we mnie uczucie miłości, wdzięczności i mocy…Działo się i dziękuję!”

„Dziękuję za dzisiejszy warsztat. Był magiczny :)”

„Wczorajsze doświadczenie było dla mnie czymś wspaniałym, chciałabym jeszcze z nim pozostać. Przepięknie o tym wszystkim opowiadasz. Jestem pod ogromnym wrażeniem.”

„Dziękuję. Było cudownie i dla mnie to był niezwykle ważny i piękny warsztat”

„Z całego serca chciałabym podziękować za cudowne warsztaty – do teraz jestem poruszona i wzruszona do łez. Jest Pani Naszym Aniołem i prosimy o więcej takich cudownych spotkań a może nawet kilkudniowych sesji. Z utęsknieniem czekam na kolejne spotkania i zajęcia z Panią. Uściski gorące za te Cuda, które Pani dla nas robi.”

„Jeszcze raz dziękuje za warsztaty obfitości finansowej, jestem nadal pod wrażeniem medytacji. Czuje się ze wszystko jest możliwe i bardzo bezpiecznie na tym Świecie 🙂 po tych praktykach.”

„Niesamowite przeżycie. Oczyszczające i budujące. I co mnie bardzo zaskoczyło, przeziębienie mi przeszło :-)”

„Było cudownie. Promiennie. I jak zawsze z niesamowitą energią. Zaczynam wierzyć w siebie :)”

„Magiczne chwile. To niesamowite przeżycie”

„Wczorajszy warsztat był wspaniały. Czuję, że wydarzyło się coś niezwykłego i że w moim życiu nastąpił jakiś przełom. Bardzo dziękuję za to niezwykłe doświadczenie.”

„Dziękuje Ci… Coś niesamowitego się tam działo. Cztery godziny zleciały tak jak niespełna jedna. Obserwuje siebie i widzę, że coś zaczęło się ruszać. Stare rzeczy kompletnie wyparte, zaczynają się pojawiać, zaczynam je czuć, żeby móc je uzdrowić… Zanurzenie się w siebie głęboko to największy akt odwagi.”

„Dziękuje bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem że kundalini działa, ale nie spodziewałem się że aż tak :)”

„Miałam wielkie szczęście spotkać Panią na swojej drodze. Od dawna szukam drogi prawdy w uzdrowieniu ciała i duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, mądrości, klasy i delikatności.”

„Basiu, jestem bardzo wdzięczna za sobotnie i poniedziałkowe warsztaty. Minęło kilka dni i zauważam bardzo duże zmiany. Wszystko się ruszyło. To co robisz jest cudowne i cieszę się, ze pojawiłaś się w moim życiu. Bardzo wierzę w Ciebie i w to co robisz dla ludzi i dla świata. Wspieram całym sercem i życzę miłości, obfitości i mocy.”

„Dziękuje za ten warsztat. Czuje ze coś się zmieniło w moim życiu! Jeszcze rok temu medytacje czy słuchanie mantr to byłaby abstrakcja, jednak poczułam Że Kundalini joga mnie zafascynowała i chce spróbować wejść w nią głębiej i odnaleźć swój sens życia.”

„Przeżycie seansu i to czterogodzinnego Kundalini Jogi nie należało do przeżyć relaksacyjnych. Osobiście ćwiczę jogę w domu, ale to wszystko jest dla mnie ogromnym relaksem i przyjemnością.
Na warsztacie było inaczej, tam przełamywałam swoje bariery. Tam przekraczałam swoje możliwości. Tam, gdy myślałam, że nie dam rady więcej, to potem wykonywałam dane ćwiczenie jeszcze 500% czasu dłużej od momentu gdy mój umysł mówił „nie dasz już rady”. Niewątpliwie prowadzenie Basi miało tu ogromne znaczenie. Basia doskonale wiedziała kiedy tylko ma puścić muzykę, kiedy ma milczeć, kiedy zachęcać nas do śpiewania mantry, a kiedy po prostu powiedzieć, że teraz właśnie przekraczasz swoje granice i dasz radę.
Nigdy nie przeżyłam takiego stanu jedności między ciałem, duszą i umysłem …. rekomenduję z całego serca.”