POTĘGA TRANSFORMACJI: MOC SHIVY
SHIVANANDA SWAMIJI W WARSZAWIE
Duchowe spotkanie z urzeczywistnionym nauczycielem: satsang, warsztaty, darshan, wykłady w języku włoskim. polskim i angielskim

W OBECNOŚCI SHIVANANDY – JEGO CZYSTOŚCI I ŚWIĘTOŚCI –
ODNAJDUJESZ SIEBIE, MIŁOŚĆ, KTÓRA JEST W TOBIE I ZAWSZE BYŁA.
TERAZ JĄ URZECZYWISTNIASZ W SWOIM ŻYCIU.
13 – 15 grudnia 2019, Warszawa, ul. Bruna 11

 * * * * * * * * * *
ENGLISH VERSION BELOW
 * * * * * * * * * *

13.12. g. 18.30 – ok. 21.00: Satsang – MIEJSCA SĄ
14 – 15.12  Warsztaty – MIEJSCA SĄ
13, 15, 16 i 17.12 – Indywidualny Darshan – BRAK MIEJSC
*******************
Wyjątkowa okazja, by doświadczać ogromnej energii miłości płynącej od Shivanandy Swamiji i poprzez niego.

Będzie również możliwość indywidualnego darshanu. Prosimy o zgłoszenie zainteresowania przy rejestracji.

*****************************
„Kim jesteś?”
Jestem tym, którego widzą we mnie inni.
Jestem tym, kim nie jestem.
Jestem tym, czym Mistrzowie chcą,
abym w tej chwili był dla ciebie.
*******************************

Shivananda Swamiji to oświecona dusza i osoba, która w idealny sposób łączy zachodnią otwartość, spontaniczność i wolność ducha ze skarbem tysiące lat liczącej duchowości Indii. W absolutnym doświadczaniu Boga, który działa nieograniczony żadnymi przez ludzi zbudowanymi systemami, Shivananda niedogmatycznie, z miłością i wdzięcznością czerpie z przebogatego światowego skarbca duchowości, by przekazać dane mu przez Boga przesłanie.

Ostateczne duchowe przebudzenie Shivanandy nastąpiło – po długoletnim przygotowaniu duszy – latem 2017 roku.
Wtedy to udał się on w swoją pierwszą podróż do Indii, gdzie doznał kolejnych w swoim życiu wstrząsających duchowych doświadczeń.
Po powrocie z tej podróży zostały mu dane boskie manifestacje w jego własnym domu – wtedy Shivananda spontanicznie wszedł w stan Samadhi. Przez 9 dni pozostawał w głębokiej medytacji.

W tym niezwykłym czasie – który nazywa „Radością Jaźni” – Shivananda podróżował przez różne etapy świadomości, spotykając się z Mistrzami.
Otworzyli swoje boskie kanały i pokazali mu jego Dharmę, jego misję na Ziemi i ujawnili mu system uzdrawiania wykorzystujący energię Kundalini.

Dzięki uaktywnieniu boskich kanałów Shivananda jest obdarzony mocami, które są właściwe dla najwyżej rozwiniętych dusz, dla awatarów.
Te moce znane są w duchowej tradycji Wed jako Siddhi.
Zaktywowane Siddhi Shivanandy są najbardziej bezpośrednim przejawem boskości, która przez niego płynie i działa.

Shivananda działa i jest prowadzony w równym stopniu przez wielkich mistrzów indyjskich jak Satya Sai Baba, Shirdi Baba, Yogananda, Babaji – jak przez Jezusa i Matkę Boską. Przyświeca mu ta sama misja, która kierowała wszystkimi oświeconymi duszami – wspomagać każdego na jego ścieżce do Boga poprzez radykalne obudzenie miłości w sercu – miłości do innych i do siebie samego.

Miłość bezwarunkowa jest podstawowym przesłaniem Shivanandy. On prowadzi Cię do niej – a przede wszystkim do kochania samego siebie. Jest to kluczem do miłości wobec innych. Kochając siebie, odnajdując wewnętrzny spokój i będąc w swojej prawdzie, stajesz się potężnym promieniem światła. Wtedy to twoje obudzone światło może promieniować na innych, pozwalając im świecić w zamian.
Ta Miłość emanuje z Shivanandy i przenika przez niego.

System uzdrawiania, który został objawiony Shivanandzie podczas jego Samadhi, opiera się na energii Kundalini, Energii Matki Ziemi. W swojej pracy delikatnie i bezpiecznie wspiera przebudzenie tej energii, oczyszczając blokady i pozwalając większej ilości światła wejść do twoich czakr. Potężne mantry, techniki oddychania i inne ćwiczenia są podstawową częścią jego nauk. Spotkania z nim są potężnymi, otwierającymi serce doświadczeniami.

Uczestnicy w różny sposób odbierają niezwykłą, płynącą przez niego boską energię: wiele osób odczuwa nieznane do tej pory ukojenie serca poprzez doznanie uniwersalnej miłości. Inni czują wielką radość, wyraźne podniesienie poziomu energii i uniesienie poprzez spontaniczny kontakt z Bogiem. Osoby wrażliwe energetycznie czują często fizycznie „wychodzenie” blokad z ciała subtelnego, wyraźne uwolnienie się od fizycznych i emocjonalnych ograniczeń. Znany jest też fenomen otwarcia trzeciego oka i silnej, zauważalnej aktywacji innych czakr. Dla każdego jednak spotkanie z Shivanandą jest jego bardzo osobistym, wręcz trudnym do opisania przeżyciem i milowym krokiem na ścieżce rozwoju osobistego i duchowego.

Program warsztatu Shivanandy Swamiji zawiera wykłady, medytacje z łagodnym pobudzaniem energii kundalini, pracę z mantrami Shivanandy, Puja – wedyjski ceremoniał ognia – jeśli będzie możliwość, elementy Shakti Dance, śpiewanie Bajanów, Uzdrawianie Matki Ziemi, grupowe uzdrawianie uczestników.

Każdy dzień warsztatów zaczyna się poranną sesją Kundalini Yogi

Polska jest czwartym krajem europejskim, który Shivananda Swamiji odwiedzi. Będziemy mieć jedyną w swoim rodzaju szansę,po raz drugi przywitać Shivanandę na polskiej ziemi i pokazać mu wielkość naszego duchowego potencjału – pozwalając na dalsze jego rozbudowanie i wzmocnienie poprzez kontakt z tym mistrzem duchowym. Shivananda będzie, jak zawsze, pracował w tych dniach w Polsce nad transformacją energii – i to będzie tematem jego drugiego pobytu w Polsce: poczynając od jego własnej osobistej transformacji, poprzez zmiany kolektywne i osobiste każdego z nas, a kończąc na transformacji naszej planety i jej wejściu w złoty wiek.

Życiorys Shivanandy Swamiji jest fascynujący – gdyż jest po wielkiej części typowy dla każdego z nas. Urodzony w 1975 roku na południu Włoch przeżył on normalną zachodnią socjalizację i wszystkie związane z tym uniesienia i problemy: zachłyśnięcie się sukcesem, osobiste radości i katastrofy, tragiczne wypadki i choroby, głębokie poczucie niespełnienia … Po tym wszystkim – nastąpiło jakby cudowne uspokojenie, uniesienie i …. oświecenie ducha. Oczywiście, był to proces od dawien dawna przygotowany przez duszę Shivanandy i przez prowadzących go od zarani dziejów Mistrzów Duchowych.
Jest to jednak niezwykłe i radosne wydarzenie, że ta potężna dusza zinkarnowała się właśnie w naszej kulturze, w Europie, niedaleko od nas. Shivananda jest nam bliski jako człowiek zachodu, z typowym dla nas życiorysem, kolorytem…. On dokładnie zna nasze problemy, nasze ograniczenia, nasz ból i strach, bo sam je przeżył. Jest więc nie tylko osobą oświeconą – jest w pewnym sensie każdym z nas, posiada głęboką świadomość naszych trudności – i dzięki temu absolutne ich zrozumienie. Shivananda jest dla nas żywym przykładem, jak możemy je przetransformować – i dowodem na to, że jest to możliwe. Wystarczy podążyć za impulsem duszy, wyjść Shivanandzie naprzeciw, powitać go w Polsce i pozwolić samemu sobie na niezwykle doświadczenie: na prawdziwe duchowe święto i doznanie głębokiej transformacji.

W grudniu możemy spotkać się z Shivanandą w Warszawie – i pogłębić jego podobnie serdeczną i stabilną więź z naszym krajem, jaką pielęgnuje już od lat jego duchowy mentor, wielki Święty indyjski, Janglidas Maharaj, Babaji z Shirdi.

„Speak with your heart and you will be heard“ – „ Mów sercem, a zostaniesz wysłuchany.”
***

ROZKŁAD DNIA (UWAGA: PLAN MOŻE SIĘ ZMIENIĆ)

Piątek:
18.30 – ok. 21.00: Satsang – Prosimy o przyniesienie świec dla Shivanandy

Sobota:
9.00 – 10.00: Kundalini Yoga: Otwarcie Serca
10.00 – 13.00: Shivananda Swamiji
14.00 – 16.00 – Shivananda Swamiji

Niedziela:
9.00 – 10.00: Kundalini Yoga: Otwarcie Serca
10.00 – 14.00: Shivananda Swamiji
ok. 15.00/15/30: Puja – wedyjska ceremonia ognia (ok. 1,5 g) na świeżym powietrzu, prosimy o przyniesienie jednego ciętego kwiatka i 2 szt (nie pudełka) kadzidełek, coś na czym usiądziecie podczas ceremonii,  ciepło się ubierzcie

Poniedziałek, Wtorek:
indywidualny darshan

Zabierz: wygodny strój, matę/koc, poduszkę do medytacji, picie oraz ciepłe ubranie i coś do siedzenia podczas ceremonii ognia na zewnątrz

**********************
• Opłata za piątek: 100 zł, za całość: 590 zł. Płatność pozostałej kwoty: gotówką na miejscu
• Indywidualny Darshan: dodatkowa opłata według własnego, płynącego z serca uznania wartości Uzdrawiania dla ciebie (Dakshina) Propozycja : 126 zł.

Rezerwacja miejsca: prosimy o przesłanie zgłoszenia udziału na: basiabaczkura@nullgmail.com wraz z potwierdzeniem płatności 150 zł na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: Shivananda Swamiji.

• Osoby, które przychodzą tylko w piątek – zapraszamy bez rezerwacji, płatność gotówką na miejscu.

**************************************
„Umieść Miłość w swoim ciele i spróbuj poczuć to w swoich komórkach. Miłość może genetycznie zmieniać komórki i zmieniać DNA. Energia Miłości zawiera wspaniały sekret uzdrawiania na wielu poziomach egzystencjalnych. Zasiej nasiona miłości, nadziei i światła. Karm i opiekuj się nimi na zawsze. Gdy te nasiona miłości wykiełkują, zaczynają spełniać swój cel i będą działać na wyższych poziomach. Kładą podwaliny harmonii, komfortu i pokoju. Wszystko to zrealizuje się Złotym Wieku.”
********************************************

 * * * * * * * * * *
POWER OF TRANSFORMATION: SHIVANANDA SWAMIJI IN WARSAW
satsang, workshop, healing
About Shivananda: https://www.shivananda.org/about
Place: Bruna 11 Str., Warsaw
Program:
13 Dec 2019: 6.30 p.m. – 9.00 p.m. Satsang
14 Dec 2019: 9.00 – 10.00 Kundalini Yoga: Opening Heart, 10.00 – 1.30 Shivananda, 3.00 p.m. individual healing
15 Dec 2019: 9.00 – 10.00 Kundalini Yoga: Opening Heart, 10.00 – 1.30, 3.00 – 6.00 p.m. Shivananda
16 Dec 2019: individual healing
Payment:
• Friday: 100 PLN, Friday – Sunday: 490 PLN if 150 PLN is payed before 15 Nov. 2019, 590 PLN – after 15 Nov 2019. Rest payment: in cash before workshop
• Individual healing: additional payment according to your esteem, the proposal: 126 PLN
• Registration: basiabaczkura@nullgmail.com + confirmation of payment 150 PLN: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, Shivananda Swamiji.
Bring: yoga mat, blanket, water, comfortable clothes
 * * * * * * * * * *