ŚWIĘTOŚĆ I MOC KOBIETY
Warsztat Dla Kobiet

6 marca 2020, g. 18.30 – 21.15
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70 (metro Pole Mokotowskie)

Kobieta jest czystą, kreatywną Esencją Świętości.
Kobieta trzyma klucz otwierający drzwi do szczęścia swojego i mężczyzny.
Ona i jej życie jest dokładnie tym, co kreuje.
Kobieta, to Moc Shakti: Moc Boga w manifestacji.
Kobieta jest kanałem, przez który manifestuje się Łaska i kreatywność.

Jesteśmy największą mocą na tej planecie – to wymaga od nas obudzenia się do tej mocy i świadomego jej używania, w każdej chwili, w każdej relacji.
* * * * * * * * *

Życie często pokazuje nam kobietom drugi biegun tej prawdy: zatracenie siebie w relacjach, przejmowanie toksycznych energii, zniewolenie i odcięcie od Świętości i Mocy, którą jesteśmy.
Kultywujemy poświęcenie, zamiast celebrować spełnienie.

Ten warsztat jest procesem dogłębnego oczyszczania i uwalniania toksycznych wzorców i energii i łączenia się na nowo z Esencją Kobiecości, jej piękna, mocy Shakti.

Stawiaj czoła wyzwaniom życia z odwagą, uśmiechem, pamiętając, że jesteś bezpieczna, szlachetna i kreatywna.

Prawdziwe piękno kobiety jest w jej głębi, sile psychiki, ducha, aury, subtelności, tworząc niezwykłą promienność, blask i magnetyzm, którymi przyciąga do swego życia to, czego potrzebuje do spełnienia. Kundalini Yoga oferuje wiedzę i narzędzia, by rozwinąć w sobie te jakości.


Wykorzystamy specjalne techniki Kundalini Yogi dla kobiet:

  • oczyszczające, uwalniające i łączące z potencjałem fizycznym, psychicznym i duchowym
  • uwalniające programy autodestrukcji, pomniejszania siebie i łączące z Wyższą Jaźnią i jej przewodnictwem
  • pozwalające przejąć władzę nas swoją mocą, potencjałem oraz projektować i  działać w zgodzie ze Sobą
  • MEDYTACJA URZECZYWISTNIENIA KOBIECEJ MOCY: oddziałuje na kobiece Linie Łuku. One są naszą kobiecą promiennością, dają nam moc ochrony, projekcji, harmonizują system nerwowy, hormonalny. To jest nasza aureola i jądro naszej aury. Moc projekcji Linii Łuku pozwala nam przejawiać, manifestować to, czego pragniemy, w zgodzie ze Sobą, swoją Duszą. Na Linii Łuku odciskają się wszystkie nasze przeżycia, stresy, karmy oraz toksyczne relacje z mężczyznami, zwłaszcza seksualne, osłabiając jej siłę i wypalając w niej dziury. Dlatego ważne jest dla kobiety, by oczyszczała i wzmacniała swoje Linie Łuku. Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi mówił, że wszechświat służy kobiecie, która działa z poziomu czystej i silnej Linii Łuku. Ta medytacja czyni Twoje Linie Łuku czyste i lśniące,  jest narzędziem urzeczywistnienia mocy jaką posiadasz jako kobieta. Tą mocą jesteś w stanie poruszyć cały świat, by Ci służył. To są możliwości dane kobiecie przez stwórcę. Cokolwiek projektujesz jako kobieta – stanie się
  • MEDYTACJA UHONOROWANIA ŚWIĘTEJ KOBIECOŚCI: z Shabadem, który rozwija szacunek i świętość w relacjach z kobietami, uwalnia fobię matki i złość, jest modlitwą dla otworzenia na świętą kobiecą energię oraz pobłogosławienia jej relacji, jej rodziny i jej samej. Uhonorowanie świętej kobiecości, medytowanie nad pierwotną mocą kobiecą, jej słodkością, łagodnością, dobrocią, miłością, mocą, mądrością otwiera drzwi do osiągnięcia mistrzostwa.
  •  Doświadczymy również terapeutycznych olejków eterycznych, które wesprą proces uzdrawiania i odzyskiwania kobiecej mocy i wdzięku:
    YLANG YLANG (łączy z wewnętrznym dzieckiem, jego czystością i niewinnością, z mądrością serca, potężne remedium uwalniające emocjonalne traumy, przynosi uwolnienie od emocji)
    RÓŻA (olejek o najwyższej wibracji, potężny uzdrowiciel serca, łączy z najwyższą miłością, która uwalnia lęk i zranienie, uaktywnia moc manifestacji serca, przynosi autentyczność, czystość, pełnię, otwiera serce, by otrzymywać)

* * * * * * *
ABY ZAMANIFESTOWAĆ SWOJE NAJWYŻSZE PRZEZNACZENIE KOBIETA MUSI ŻYĆ ŚWIADOMOŚCIĄ:
* * * J E S T E M   K O B I E T Ą * * *

****************
Techniki Kundalini Yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

***************
Opinie o moich warsztatach: w prawej kolumnie —>
****************

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę, koc, picie

Inwestycja: całość 80 zł, płatne gotówką na miejscu lub:
I cz. 18.30 – 19.45: w ramach zajęć Kundalini Yogi (dla wszystkich) na: karty (Benefit + 5 zł, FitProfit, OK.System), karnety, opłata 35 zł
II cz. 19.45- 21.15: warsztatowa (tylko dla kobiet): 50 zł

Zapraszam bez rezerwacji

Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

Minął tydzień od oczyszczania karmy i jestem pod wrażeniem procesów, które nastąpiły i pełna wdzięczności dla Ciebie za tę cudowną medytację i wdzięczności dla siebie, że w niej uczestniczyłam.
To jest totalny kosmos niesamowitości!
Po warsztacie poczułam przypływ niesamowitej energii, takie jak by światło i lekkość w sobie i silną potrzebę praktykowania kundalini.
Teraz poczułam jak by się na nowo coś we mnie obudziło, podniosło, jak bym wzniosła się ponad wszystkie problemy świata i w medytacyjnym umyśle fruwała ponad nimi z wybaczeniem, spokojem, radością i poczuciem, że mam wokoło siebie taką tarczę ochronną i wsparcie wszechświata/boga/aniołów.” IP

„Bardzo dziękuję za sobotnie warsztaty. Niesamowite, moje ciało faktycznie się broniło. W drodze na warsztaty miałam taki ból kręgosłupa i prawej nogi, że miałam wątpliwość czy dam radę dotrzeć. Dałam i bardzo się z tego cieszę. Nie jest łatwo pokonać własne lęki i ograniczenia te fizyczne i te umysłowe, otworzyła Pani przede mną zupełnie nową przestrzeń.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.”

„Basiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za wczorajszą praktykę, medytacje, mądre słowa, dobrą energię i całą tą inicjatywę. To był świetny pomysł! Jak widać też potrzebny, bo sala była pełna :)”

„Basiu, dziękuje Ci za wczorajszy warsztat, był w moim odczuciu wyjątkowy”

„Nie do opisania moc emanuje od Ciebie Basiu, piękno w czystej postaci. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w warsztacie i czuję, że mój proces „ozdrowieńczy” już się zaczął. Bardzo dziękuję”

„Basiu, dziękuję za piękny warsztat. Za możliwość doświadczenia namacalnego kontaktu z Bogiem…. Za krije, które wzbudzały we mnie uczucie miłości, wdzięczności i mocy…Działo się i dziękuję!”

„Dziękuję za dzisiejszy warsztat. Był magiczny :)”

„Wczorajsze doświadczenie było dla mnie czymś wspaniałym, chciałabym jeszcze z nim pozostać. Przepięknie o tym wszystkim opowiadasz. Jestem pod ogromnym wrażeniem.”

„Dziękuję. Było cudownie i dla mnie to był niezwykle ważny i piękny warsztat”

„Z całego serca chciałabym podziękować za cudowne warsztaty – do teraz jestem poruszona i wzruszona do łez. Jest Pani Naszym Aniołem i prosimy o więcej takich cudownych spotkań a może nawet kilkudniowych sesji. Z utęsknieniem czekam na kolejne spotkania i zajęcia z Panią. Uściski gorące za te Cuda, które Pani dla nas robi.”

„Jeszcze raz dziękuje za warsztaty obfitości finansowej, jestem nadal pod wrażeniem medytacji. Czuje się ze wszystko jest możliwe i bardzo bezpiecznie na tym Świecie 🙂 po tych praktykach.”

„Niesamowite przeżycie. Oczyszczające i budujące. I co mnie bardzo zaskoczyło, przeziębienie mi przeszło :-)”

„Było cudownie. Promiennie. I jak zawsze z niesamowitą energią. Zaczynam wierzyć w siebie :)”

„Magiczne chwile. To niesamowite przeżycie”

„Wczorajszy warsztat był wspaniały. Czuję, że wydarzyło się coś niezwykłego i że w moim życiu nastąpił jakiś przełom. Bardzo dziękuję za to niezwykłe doświadczenie.”

„Dziękuje Ci… Coś niesamowitego się tam działo. Cztery godziny zleciały tak jak niespełna jedna. Obserwuje siebie i widzę, że coś zaczęło się ruszać. Stare rzeczy kompletnie wyparte, zaczynają się pojawiać, zaczynam je czuć, żeby móc je uzdrowić… Zanurzenie się w siebie głęboko to największy akt odwagi.”

„Dziękuje bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem że kundalini działa, ale nie spodziewałem się że aż tak :)”

„Miałam wielkie szczęście spotkać Panią na swojej drodze. Od dawna szukam drogi prawdy w uzdrowieniu ciała i duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, mądrości, klasy i delikatności.”

„Basiu, jestem bardzo wdzięczna za sobotnie i poniedziałkowe warsztaty. Minęło kilka dni i zauważam bardzo duże zmiany. Wszystko się ruszyło. To co robisz jest cudowne i cieszę się, ze pojawiłaś się w moim życiu. Bardzo wierzę w Ciebie i w to co robisz dla ludzi i dla świata. Wspieram całym sercem i życzę miłości, obfitości i mocy.”

„Dziękuje za ten warsztat. Czuje ze coś się zmieniło w moim życiu! Jeszcze rok temu medytacje czy słuchanie mantr to byłaby abstrakcja, jednak poczułam Że Kundalini joga mnie zafascynowała i chce spróbować wejść w nią głębiej i odnaleźć swój sens życia.”

„Przeżycie seansu i to czterogodzinnego Kundalini Jogi nie należało do przeżyć relaksacyjnych. Osobiście ćwiczę jogę w domu, ale to wszystko jest dla mnie ogromnym relaksem i przyjemnością.
Na warsztacie było inaczej, tam przełamywałam swoje bariery. Tam przekraczałam swoje możliwości. Tam, gdy myślałam, że nie dam rady więcej, to potem wykonywałam dane ćwiczenie jeszcze 500% czasu dłużej od momentu gdy mój umysł mówił „nie dasz już rady”. Niewątpliwie prowadzenie Basi miało tu ogromne znaczenie. Basia doskonale wiedziała kiedy tylko ma puścić muzykę, kiedy ma milczeć, kiedy zachęcać nas do śpiewania mantry, a kiedy po prostu powiedzieć, że teraz właśnie przekraczasz swoje granice i dasz radę.
Nigdy nie przeżyłam takiego stanu jedności między ciałem, duszą i umysłem …. rekomenduję z całego serca.”