GŁĘBOKIE UZDRAWIANIE:
moc Kundalini Yogi oraz terapeutycznych olejków eterycznych

13.01.2020, g. 20.00 – 21.00, ul. Bruna 11, Warszawa

„Wszystkie problemy i cierpienia można przezwyciężyć poprzez medytację.” Patandżali

DOŚWIADCZ DOTYKU ŁASKI

„Nikt nie jest pozbawiony umiejętności samouzdrawiania; Bóg zapewnił cały system uzdrowienia w Tobie.”

„Proces samouzdrawiania jest przywilejem każdej istoty. Samouzdrawianie to nie cud. To rzeczywisty proces relacji między fizyczną i nieskończoną mocą Duszy.”

„Uzdrawianie jest przepływem energii Twojej Duszy.” Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Uzdrowienie i samouzdrowienie, na każdym poziomie, jest dostępne w każdej chwili, jest wszechobecne.
Kundalini Yoga daje nam potężne narzędzia do uzdrawiania i samouzdrawiania.
Jeśli chcesz dotknąć uśpionej mocy uzdrawiania w sobie, wzrastać ponad uwarunkowania genetyczne
i uruchomić świadome połączenie z tym źródłem i sięgać po pełnię swojego potencjału, zapraszam.

13.01 to pierwszy dzień po kulminacyjnym momencie połączenia Saturna i Plutona w Koziorożcu: niezwykle rzadka konstelacja, która ostatnio miała miejsce 500 lat temu, i która rozpoczyna nowy Cykl Istnienia. Jest to czas uwolnienia wszystkiego co ciąży, blokuje wzrost, szczęście, obfitość i spełnienie; przywracanie doskonałej harmonii w nas i wokół nas, czystość intencji, wypełnianie przeznaczenia, moc do zmian, odradzanie, działanie, świadome kierowanie własną mocą, odkrywanie Prawdy.
Saturn: sukces, kariera, projekcja, droga powołania, karma, czas, kończenie tego, co nie służy.
Pluton: uzdrowienie podświadomości, transformacja, niszczenie, odradzanie, trwałe zmiany.
Obie planety są zwiastunami totalnych przemian i kreowania nowego porządku od podstaw.

Ważne jest w tym czasie transformacji, byśmy stawali się autentyczni, działali z poziomu serca, miłości, odważnie tworzyli swoje życie w zgodzie ze swoją Prawdą i z ufnością na Nowe Nieskończone.

Na tej specjalnej sesji Kundalini Yogi z olejkami eterycznymi klasy terapeutycznej (wdychane, nakładane na punkty akupunkturowe) doświadczymy:

– Kriyi (kompletny doskonały zestaw technik oddziałujący na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym), która czyni nas silnymi i autentycznymi.
Podczas praktyki będziemy wdychać dyfuzowany olejek Dzika Pomarańcza, który łączy z nieograniczonym przepływem kreatywnej energii, obfitością, z wewnętrznym dzieckiem i jego radością, pozwala dostrzec możliwości, szanse wokół nas. Pomaga uwolnić ograniczające schematy mentalne, lęki, nerwowość, sztywność. Otwiera na głęboką prawdę o obfitości: dawaj, dziel się tym, co masz z innymi bez oczekiwania na rekompensatę, bo wszechświat jest pełen obfitości dostępnej w każdej chwili. Dzika Pomarańcza zaprasza do bezwysiłkowego uwolnienia obciążeń i fałszu i życia z poziomu Prawdziwej Jaźni.

Medytacji Wybaczenia: wybaczenie ma ogromną moc: uwalnia od ograniczeń czasu i przestrzeni i pozwala ruszyć z łatwością i pewnością. Gdy wybaczymy i przyjmiemy wybaczenie, serce otwiera potencjał miłości w sobie: mocy czynienia niemożliwego możliwym.
Przed medytacją nałożymy na Centrum Serca FORGIVE – specjalnie skomponowaną mieszankę szlachetnych olejków (świerk, bergamotka, jagoda jałowca, mirra, drewno żyworodne, drewno z drzewa Nootka, liść tymianku, zioło cytronelowe), która wspiera w uwolnieniu ciężaru, osądów, gniewu, obrazy, złości, zgorzknienia, w wybaczeniu, wniesieniu współczucia i miłości. Przynosi ulgę i ułatwia ruszenie do przodu.

Medytacji Otwarcia na Przepływ Obfitości, na przyciąganie tego, co jest Spełnieniem.
Nałożymy na trzecie oko szlachetną mieszankę PASSION: daje odwagę do podążania za marzeniami, wyzwalania się z ograniczeń, lęków i sięgania po potencjał wewnętrzny, by spełniać się, przynosi radość, spontaniczność, witalność, kreatywność, inspiracje.

* * * * * * * * * * *
Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.

* * * * * * * * * * *
Opłata: 1 wejście z karnetu 4-6-8 zajęć / dopłata do karnetu Open: 15 zł / opłata 30 zł 

Rezerwacja miejsc: basiabaczkura@nullgmail.com

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc (jeśli posiadasz), picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂

* * * * * * * * * * *
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing” stopień 1 i 2, ww.adishakti.eu

Olejki cudownie pachniały, było to doznanie wielowymiarowe, kompletne w swoim oddziaływaniu. Podczas zajęć staw biodrowy wskoczył na właściwą pozycję, ból ustępuje. UZDROWIENIE <3 Dziękuję Basiu bardzo, było cudownie, jestem wdzięczna Olejki poszerzają wymiar doświadczania KY, dostarczają dodatkowych silnych bodźców, współgrają z medytacjami, jednocześnie dopełniając je. Razem tworzą nowy bardziej intensywny wymiar zajęć. Bardzo mi się podobało 😃… Basiu – czekam na więcej 😀😀😀Cudowne i niepowtarzalne wrażenia. Basia Baczkura wszystkie zajęcia prowadzi w magiczny sposób i są one mocne w działaniu. Po tych zajęciach mam bardzo silna wibracje i czuje się świetnie pomimo późnej pory. Uzdrowienie moje było w kierunku chronicznego zmęczenia, które od długiego czasu mnie męczy. Działanie było bardzo mocne, całe ciało jest poruszone, w głowie czuje pulsowanie, trudno to wszystko opisać i opowiedzieć. Reasumując czuje i wiem, ze działanie ta metoda uzdrawiania wzmocnione olejkami i z sercem przeprowadzone dla nas przez Basię czyni i uczyni cuda ❤️❤️ bardzo dziękuje ❤️❤️ Wczorajsza sesja dla mnie była bardzo mocna, olejki mam wrażenie bardzo pogłębiły działanie wczorajszej kryi, ja miałam wrażenie pękania pewnych blokad, które wyszły z ciała, zamanifestowały się silnym mięśniowym bólem pleców, równe silnym bólem mięśni twarzy, by potem odpuścić i przynieść ukojenie. Silne, trudne do opisania, pozytywne odczucie. Pozostała duża wdzięczność i gotowość do realizacji marzeń dużego kalibru, o których wczoraj mówiła Basia. Bardzo dziękuję za to doświadczenie.

Basiu, olejki i Twoja intuicja,mądrość sprawiły, że ta medytacja była naprawdę wyjątkowa. A spalam jak dziecko. Rano czułam się jak nowo narodzona i plecy o wiele mniej bolą 😍🥰😘 jestem zainteresowana takimi spotkaniami cyklicznie. Proszę o kolejne i BARDZO DZIĘKUJE. Magia 🤍💫💥Po tych zajęciach mam bardzo silna wibracje i czuje się świetnie pomimo późnej pory. Uzdrowienie moje było w kierunku chronicznego zmęczenia, które od długiego czasu mnie męczy. Działanie było bardzo mocne, całe ciało jest poruszone, w głowie czuje pulsowanie, trudno to wszystko opisać i opowiedzieć. Reasumując czuje i wiem, ze działanie ta metoda uzdrawiania wzmocnione olejkami i z sercem przeprowadzone dla nas przez Basię czyni i uczyni cuda bardzo dziękuje Było cudownie. Obudzona Kundalini objawiła się w postaci łez szczęścia i radości.