DOŚWIADCZAJ PROSPERITY


SADHANA SINGH Z WŁOCH
Nauczyciel, który mistrzowsko przeprowadza przez proces transformacji i uzdrawiania na warsztatach.

18 – 20 listopada 2016
Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie)

Warsztaty w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski

 

SADHANA SINGH PONOWNIE ODWIEDZI POLSKĘ W CZERWCU 2017 BY POPROWADZIĆ KURS:
ŚWIADOMA KOMUNIKACJA – link

***
Prosperity, pomyślność, dobrobyt, rozkwit, powodzenie już są w przestrzeni i otoczeniu, w którym jesteśmy i wydarzają się w czasie, w którym jesteśmy.

Wszystkiego jest pod dostatkiem bardziej niż kiedykolwiek możemy sobie wyobrazić. Ale często nie jesteśmy tego świadomi i dlatego nie potrafimy zdać sobie sprawy, jak głęboko jesteśmy totalni, unikalni i kreatywni. Nieświadomość, że jesteśmy źródłem wszelkich możliwości zamyka przestrzeń wokół nas, w której dostępne jest wszystko.

Prosperity jest przepływem, tak jak świadomość, która jest aktywną interakcją pomiędzy niższą instynktowną naturą i wyższą intuicyjną jaźnią, pomiędzy tym, co podświadome i świadome w człowieku. Więc jesteśmy mikro świadomością, która może oddziaływać, z wzajemnością, na makro świadomość.

Małe skończone istnienie z iskrą nieskończonej natury w Tobie, które potrafi czuć, rozpoznać i połączyć się z nieskończonym przepływem obfitości.

Będąc świadomi, że jesteśmy częścią i zasługujemy, by płynąć w tym przepływie, rozwiniemy stan, w którym możemy harmonizować siebie, podmiot, sytuację i przedmiot, by być w harmonii i synchronii oraz, aby nie tworzyć ograniczeń dla możliwości, okazji, źródeł, dobrobytu i zdrowia.

Na tych warsztatach chcemy zgłębić jak możemy otworzyć pięć zmysłów i szósty zmysł, by uświadomić sobie odwieczny przepływ prosperity, w której żyjemy.

Zatem doświadcz

***

ENGLISH VERSION

Experience prosperity

Prosperity is already in the space and environment in which you are and is happening in the time you are.

All is provided more then you can even imagine but often we cant become aware of it, in the same way we cant realize how deeply we are complete and unique and resourceful. The same blindeness toward our self can be in perceiving all is available around us.

In this way prosperity is a flow like the counsciousness that is an active interaction between the lower instinctual self and higher intuitive self, between subconscious and conscious environment of the human being. So we are the micro consciousness that can interact withe macro consciousness.

The little finite being with a spark of infinite essence within that can sense, recognize and link with the infinite flow of abundance.

Being aware to be part and deserve to flow with it, promote a condition in which you can coordinate yourself, subject, the situation, object, and the enviroment to be in harmony and sinchronicity in order to dont put limits to possibility, opportunity, resources, wealth and health.

In this course we want to explore how we can open the five senses and the sixth sense to perceive the pre existing flow of prosperity in which we live.

Therefore experience it.

SADHANA SINGH NAUCZA NA CAŁYM ŚWIECIE

„Sadhana Singh wywarł na mnie bardzo głębokie wrażenie”Maciej Czinczoł, nauczyciel KY

 

”Szkolenie z Sadhaną było jak lot z prędkością światła.  Dwa dni medytacji, ćwiczeń, mantr, krij było jak dźwignia unosząca wieko do tajemnicy, którą każdy z nas jest. Przepracowanie blokujących nasz potencjał blokad było tak oczyszczające! Cieszę się, ze życie dało mi możliwość spotkania Sadhany i mojej Wewnętrznej Istoty.”Joanna Szachowska-Tarkowska, Creative Director

 

„SADHANA SINGH? Zrobił na mnie ogromne wrażenie! Nauczyciel, który nie wstydzi się powiedzieć, że kiedyś był głupcem. Cudowna mieszanka ogromnej męskiej siły i serca wrażliwego przyjaciela. Nic tylko się zakochać. Ale on nie pozwala na to. Kieruje energią tak, byś pokochała samą siebie 🙂 Ego nie ma żadnych szans! Z ogromną wdzięcznością POLECAM :)” Małgosia Amanbir, nauczycielka KY

 

SADHANA SINGH
Wiodący trener Kundalini Yogi, nauczający i przygotowujący przyszłych nauczycieli i trenerów. Jego dogłębne studia i poszukiwania w dziedzinie Kundalini Yogi zainspirowały godo napisania kilku książek. Do tej pory wydane zostały: „Sadhana. Teachings for Everyday Life”,  „Stretching and Breathing. Physical and Breathing Techniques to Relieve Stress”, „Destined to Excel. Yoga for Men”, „From Where You Are to Who You Are. Three Meditations for the Sensory Self” oraz „Leadership and Success”. Sadhana Singh posiada 20-letnie doświadczenie w ćwiczeniach rozciągających i gimnastyce. Pracuje z zarządami i kadrą menedżerską firm, prowadząc projekt: „Trening Yogi dla Liderów i Menedżerów”. Jest twórcą projektu „Crystallizing the Diamond”. Od ponad czterech lat naucza Kundalini Yogi na studiach magisterskich, specjalność „Przywództwo i sukces” na Włoskim Uniwersytecie Sportu i Ruchu (IUSM) w Rzymie. Wiele swojego czasu spędza na wspieraniu innych w rozwoju, dzieląc się swoim doświadczeniem nauczyciela Kundalini Yogi.

 

PIĄTEK: g. 18.30 – 20.30 – wykład, rozpoczęcie warsztatów

SOBOTA, NIEDZIELA: g. 10.00 – 13.00, 14.30 – 17.30

CENA:
piątek – 80 zł,
całość (piątek – niedziela) – 500 zł netto przy wpłacie 200 zł do 28.10.2016, 650 zł netto przy wpłacie po 28.10.2016

Miejsce rezerwuje
zgłoszenie udziału mailem: basiabaczkura@nullgmail.com oraz wpłata 200 zł na konto: Marek Miedziewski 161160 2202
0000 0000 4147 8589, w opisie: Sadhana Singh

Informacje, pytania: 608 585 737, 602 777 202, www.adishakti.eu

Wegańskie obiady bezglutenowe przygotuje Ania Adamiak z Przystań Powiśle.
Zgłoszenia:
aniapolaca1@nullgmail.com
cena 20 zł/obiad

Sobota:
Zupa pomidorowa ze świeżych pomidorów i bazylii
Hamburgery z ryżu razowego z cebulką, papryką, marchewką i ziołami, sałata ze szpinaku, pomarańczy z pesto imbirowo-pestkowym

Niedziela:
Krupnik vege
Wok z makaronów sojowych lub gryczanych z warzywami sezonowymi (dynia, batat, bakłażan)

 

To tylko część opinii o Sadhanie Singhu i jego warsztatach w Polsce:

Niezawodny! Ekstaza w pierwszej kriyi  Matko co ja bym dala żeby bylo więcej Boskiej Męskości wokół nas, ktora tak trzyma przestrzeń

Jak mawiał mój pierwszy nauczyciel Zen Jeff Boeckmans „Gdy uczeń jest
gotowy, nauczyciel zabiera go w swoje Samadhi”. Długi czas on był
jedynym, przy którym tego doświadczyłam.

Az do chwili, gdy usiadłam w Obecności Sadhany Singha. To jest Mistrzowska jakość! <3 Gorąco polecam

„Mocny i wrażliwy nauczyciel, który pieknie trzyma przestrzeń i potrafi poruszyć 🙂 Z serca dziękuje :)”

Baaaardzo polecam. Krok milowy w samorozwoju.”

To były niesamowite warsztaty. Wiele się później zadziało u mnie (wyjaśniła mi się jedna bardzo istotna kwestia w życiu 🙂

Jestem zawsze na warsztatach Sadhany. Daje ogromny shift ku świadomości. Polecam ogromnie

„Dziękuję za ten magiczny czas… A prosperita płynie wszystkimi kanałami…”

„jestem pod ogromnym wrażeniem tego Pana, Jego energii, postawy, podejścia do ludzi”

Bardzo dziękuję za ten niezwykły weekend- piękne i twórcze doświadczenie.Dla wiecznego „duchowego wędrowca” czy może niestrudzonego włóczęgi, to jak powrót do domu, pachnąca kąpiel, ciepły obiad … Piękny człowiek, piękni ludzie, głęboka, przejmująca cisza, w której klarownie słyszy się własną prawdę …

„Jestem w domu z powrotem”. Było to moje pierwsze dotknięcie Kundalini Jogi, nie sposób było jej nie pokochać, bo niemożliwe jest nie pokochać siebie, kiedy już się zobaczy Kim jestem naprawdę, jakim Cudem i jakim Światłem, skąd pochodzę i dokąd zmierzam. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję raz jeszcze. Sadhana Singh jest
wspaniałym Przewodnikiem, wiem, że bez niego mój powrót do domu byłby
niemożliwy. To był własnie ten czas, własnie to miejsce, własnie Wy
wszyscy, własnie tak jak miało byc…. Jeszcze raz dziękuję z ogromnym
wzruszeniem we mnie z powodu siebie, Was, organizatorów, Sadhany.”