następne warsztaty Patrizi i indywidualne lekcje otwierania głosu: jesień 2017

UZDRAWIAJĄCA MOC TWOJEGO GŁOSU
STAROŻYTNE TECHNIKI NAAD YOGI: ROZWOJU, RADOŚCI I ŚWIADOMOŚCI

31.03 – 2.04.2017 – WARSZTATY
3.04.2017 – INDYWIDUALNE KONSULTACJE

ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie),
www.adishakti.eu

***
Warsztaty z Patrizią Saterini – joginką o pięknym sercu, która uczyła się u niezwykłych nauczycieli w Indiach i ma dar kontaktowania się z duszą poprzez dźwięk!!!
***

Śpiew pozwala wyrazić siebie swobodnie, uwolnić wiele bloków wewnętrznych,
zwiększyć poczucie bezpieczeństwa i poziom samoświadomości.
W rzeczywistości, aby nauczyć się śpiewać musimy przede wszystkim usunąć to,
co uniemożliwia naturalną ekspresję, aby potem dopuścić i przyjąć to, co jest naszą wrodzoną zdolnością. Dopiero wtedy pojawi się nasz prawdziwy głos i będziemy mogli wykorzystać cały jego potencjał i cieszyć się nim swobodnie.
Śpiew jest w stanie wyzwalać i leczyć stłumione emocje, pomagając przywrócić harmonię w organizmie.

Wykorzystamy starożytne hinduskie techniki uwalniania głosu, nadawania mu mocy, energii, radości, pozytywności i podnoszące świadomość. Zrobimy pradawne hinduskie ćwiczenia, dzięki którym doświadczymy swojego ciała, poruszającego się jak instrument muzyczny, dostrojony do wyższych częstotliwości.

Zestroimy się ze specjalną hinduską skalą muzyczną, która ma moc ponownego połączenia z Twoim najgłębszym źródłem oraz z muzycznymi cyklami rytmu, które zharmonizują nasze ciała z pulsem wszechświata.

Te warsztaty są oparte na doświadczaniu. Zapoznam Was z teoretycznymi podstawami a potem dużo ćwiczeń wokalnych, które pozwolą Wam doświadczyć ogromnego potencjału śpiewu.

Będziemy śpiewać w grupach, czasem wszyscy razem, czasem w parach. Nauczyciel wprowadzi Cię w tonację stabilizacji i wyzwolenia z bloków energetycznych. Wykorzystamy również starożytne formuły głosowe, które mają moc uaktywniania energii samouzdrawiania.

Warsztaty są skierowane do wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do śpiewu (nawet jeśli nie mają żadnego doświadczenia); chcą poznać swój naturalny głos i doskonalić umiejętności wokalne; chcą dowiedzieć, jak korzystając z potężnego narzędzia, jakim jest śpiew, wyrazić się swobodnie i radośnie; chcą uzyskać dostęp do bardziej subtelnych poziomów energii i doświadczyć własnego wymiaru dźwięku; chcą usunąć bloki fizyczne i/lub emocjonalne w sposób naturalny.

Będą nauczane:
    emisja i ruch głosu,
    prawidłowa postawa i oddychanie,
    rozpoznanie własnego dźwięku bazowego (tonika),
    badanie potencjału własnego głosu i jak bawić się własnym głosem,
    uświadomienie sobie, że ciało jest instrumentem muzycznym,
    synchronizacja ciała i głosu – śpiewać ciałem, tańczyć głosem,
    jak zwiększyć zdolność do postrzegania dźwięków i rozwijać kreatywność muzyczną,
    proste melodie z tradycji Wschodu i Zachodu; starożytne, wschodnie techniki poprawiania intonacji.

Patrizia Saterini
Magister tradycji muzycznych pozaeuropejskich i zachodniej muzyki klasycznej. Nauczycielka śpiewu indyjskiego i tańca Bharat Natyam. Studiowała przez ponad 30 lat indyjskie systemy wokalizacji i koordynacji ruchowej, indyjską sztukę sceniczną i taniec indyjski. Występuje z koncertami, prowadzi projekty muzyczne, które używają języka muzyki klasycznej, zarówno Wschodu, jak i Zachodu; uczy śpiewu wg indyjskich tradycji Hindustani i Carnatic, a także uczy nada yogi oraz świadomości ciała i koordynacji technik stosowanych w sztukach wizualnych zarówno wschodnich, jak i zachodnich.
„Przez lata doświadczyłam wiele razy ogromnych korzyści, które uzyskały poprzez śpiew osoby, którzy uczestniczyły w moich seminariach. Czyni mnie to ciągle bardziej świadomą ogromnej mocy, jaką mamy w sobie. Po prostu musimy wrócić do naszej przestrzeni śpiewu, bez osądu, bez nakazów, z łagodnością i przekonaniem. Radość, wolność i energia, których możemy doświadczyć poprzez wykorzystanie naszego naturalnego głosu są ogromne!”

PIĄTEK:                            godz. 18.30 – 20.30
SOBOTA, NIEDZIELA:     godz. 10.00 – 17.00 (z godzinną przerwą na obiad)

CENA: piątek – 80 zł, całość (piątek – niedziela) – 380 zł przy wpłacie 200 zł do 10.03.2017, 480 zł przy wpłacie po 10.03.2017. Ceny zawierają koszt nauczania, nie zawierają podatków.
Wpłaty na konto: Marek Miedziewski – Bank Millenium 161160 2202 0000 0000 4147 8589 w opisie: GŁOS

Informacje: 602 777 202, 608 585 737
Rezerwacja miejsca: basiabaczkura@gmail.com + wpłata na konto

******************
INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z PATRIZJĄ: 3.04.2017
praca z indywidualnym doborem ćwiczeń pomagających rozwinąć i otworzyć głos, poprawa skali, czyste i harmonijne wydobywanie dźwięków, uzdrowienie i zaakceptowanie tej części w nas,  która nie pozwala na pełne otwarcie i wyrażanie siebie, konsultacja jest dostosowana do poziomu uczestnika 🙂

inwestycja: 30 min. – 30 euro, 60 min. – 60 euro
rezerwacja miejsca: basiabaczkura@gmail.com




Patrizia Saterini

„Patrizia poruszyła we mnie niebo i ziemię”
„Jeśli każdy ma w sobie cząstkę Boga, to ja ją poczułam w każdej komórce ciała. Doznałam głębokiego oczyszczenia. Nie wiem jak to jest jak podnosi się kundalini ale wiem, że czułam jak po moim kręgosłupie idzie prąd w kierunku spiralnym. Było to niezwykłe. Z całego serca dziękuję <3”