DUCHOWA WYPRAWA NA TENERYFĘ

24 listopada – 2 grudnia 2018

Na tym wyjeździe będziemy pracować z energią drugiej czakry (seksualność, witalność, relacje, radość, prosperita), z elementem wody (miękkość, elastyczność, płynięcie z nurtem życia), z żeńskością, z pierwszym z trzech umysłów (ochrania i łączy z kreatywną mocą Duszy). Nasze duchowe praktyki będziemy zaczynać o wschodzie słońca Agnihotrą i  kończyć wieczorną medytacją.

Weźmiemy udział w duchowym tańcu na mandali w centrum Dżog Czen. Odwiedzimy ośrodek i doświadczymy praktyk z tradycji buddyzmu Mahajany. Będziemy w Jardin Mariposa duchowym, uzdrawiającym miejscu idealnym do medytacji. Następnie odwiedzimy komunę ekologiczną na szczycie góry o nazwie Manantiel de Tare (28 km od Santa Cruz). Jest tam ogród permakultury, możliwość mieszkania w jurtach, kopułach i jaskiniach. To przepiękne miejsce do medytacji wykorzystuje tylko naturalne źródła energii.

Zwiedzimy piramidy w Guimar, zbudowane są one w nieprzypadkowy sposób, zgodnie z położeniem słońca w trakcie przesilenia letniego i zimowego. Odwiedzimy ogród botaniczny z bogatą florą, w tym obejrzymy 70 gatunków trujących roślin, pochodzących z całego świata. Doświadczymy przepięknych widoków, robiąc 3.5 godz. trekking przez rezerwat przyrody Barranco del Infierno. Wjedziemy na wulkan Teide, wysokość 3718m (w tym czasie może być tam śnieg). Popłyniemy kajakami i będziemy nurkować z żółwiami. Zobaczymy najstarsze drzewo na świecie liczące ok. 1000 lat. Wypłyniemy statkiem i będziemy podziwiać przepiękne klify. Przejdziemy kanionem Masca ok. 4 godz., kończąc wędrówkę na dziewiczej plaży, kąpielą w oceanie. Zwiedzimy jaskinię wiatru, twory geologiczne w Arenas Negras, nasycając się przepięknymi widokami. Zwiedzimy miasteczko Garachico i zobaczymy resztki lawy, które wylały tam z wulkanu w 1704 r. Wykąpiemy się w przepięknie wyżłobionych w skale basenach. Jeśli czas pozwoli wybierzemy się do jednego z najpiękniejszych parków wodnych, które są na wyspie.

Cena wyprawy (przy obecnych cenach biletów) – 2300 zł

W cenę wliczone są: bilety lotnicze, zajęcia warsztatowe i Yogi Kundalini – 3h dziennie, przewodnik, noclegi w pięknych apartamentach: Royal Teneryfe Country Club By Diamond Resorts.

Cena nie obejmuje: wyżywienia, kosztów transportu na wyspie, opłat za wejścia do miejsc turystycznych i ubezpieczenia.

Miejsce rezerwuje wpłata 900 zł kosztów organizacyjnych na konto: 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: Teneryfa

Informacja i rezerwacja: Marek 602 777 202

***

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, www.kozyczkowo.info