WYPRAWA NA LA PALMĘ Z KUNDALINI YOGĄ

2 – 9 grudnia 2020

Wybierzemy się na najbardziej zieloną ze wszystkich Wysp Kanaryjskich.
Spędzimy czas wędrując po górach, odwiedzając przepiękne wodospady, jaskinie, wulkany i dzikie plaże.
Będąc na wysokości 2500 m będziemy podziwiać przepiękne widoki,
a w nocy niesamowite konstelacje gwiazd.
Zaprzyjaźnimy się z ludźmi zamieszkującymi tutaj na stałe
w duchowej komunie.

A w szczególności zobaczymy:

W parku archeologicznym w Belmaco będziemy oglądać prehistoryczne rysunki umieszczone na ścianach znajdujących się w jaskiniach.

Przejdziemy Szlakiem Wulkanów – Ruta de los Volcanes, (długość 6 godz.) przebiegającym przez rezerwat przyrody Cumbre Vieja, który zachwyci Cię swoimi widokami, a te najpiękniejsze będziesz podziwiać, przechadzając się tuż nad chmurami.

Odwiedzimy najpiękniejszą jaskinię na wyspie – Cueva Bonita de Tijarafe, do której wchodzi się od strony morza.
Wejdziemy do niej w momencie zachodu słońca, kiedy promienie wlewając się do wnętrza, odbijają się od wody tworząc na jej powierzchni i ścianach jaskini prawdziwą feerię barw z błękitem i zielenią na czele.

W Parku Narodowym Caldera de Taburiente przejdziemy Wąwozem Śmiertelnych Strachów do krateru wulkanicznego o średnicy 8 km, w którym rosną malownicze sosny kanaryjskie.

Będziemy kąpać się w naturalnych basenach La Palmy wyżłobionych w skałach.

Tym razem będziemy pracować z czakrą serca i wszystkie praktyki Kundalini Yogi będziemy dedykować rozwinięciu współczucia, wewnętrznej odwagi i umiejętności prosperowania w życiu.

Bujna, zielona i piękna przyroda otworzy nas na doświadczenie wewnętrznego piękna i głębokiej miłości.

Na tym wyjeździe otworzysz i oczyścisz swoje serce, nawiążesz i ugruntujesz głębszą relację z samym sobą, zwiększysz poczucie własnej wartości i pozwolisz sobie na większą miłość do siebie i osób, z którymi jesteś w relacji.

Zdobędziesz umiejętność korzystania z wewnętrznej energii, którą potrzebujesz do realizowania swoich aspiracji i celów życiowych.

* * * * *

Koszt wyprawy:  ok. 2300 zł (przy obecnych cenach biletów lotniczych)

koszty organizacyjne 800 zł, obejmują: przewodnictwo, 2 godz. KY dziennie, wieczorne medytacje oraz indywidualne konsultacje
dodatkowe koszty: przelot samolotem i prom, wynajęcie samochodu, zakwaterowanie, jedzenie

Miejsce rezerwuje wpłata 800 zł kosztów organizacyjnych na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: La Palma

Informacje i rezerwacja: Marek 602 777 202
***

Marek Apollo Miedziewski
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała otwierającą na miłość z serca. Czerpie radość z podróżowania i doświadczania różnorodności życia. www.kozyczkowo.info

 

 

NARTY Z KUNDALINI YOGĄ 

Włochy, Dolomity

20 – 26.03.2020

W energii przepięknych Dolomitów, podziwiając szczyty gór,
opalając się w słońcu, kąpiąc się w gorących źródłach
zregenerujesz się i odpoczniesz.

Praktykując jogę uwolnisz głęboki stres, otworzysz przestrzeń na nowe doświadczenia, zbudujesz szczęśliwy wizerunek swojego życia przesiąknięty radością.

PROGRAM:

7.30 – praktyka jogi

9.00 – śniadanie

10.00 –16.00 – jazda na nartach

16.30 – 18.00– termy

18.30 – kolacja

20.30 – medytacje, sesje olejkowe, masaże tańce

***

Koszt wyjazdu: ok. 1400 zł

W ceną wliczone są: przelot, noclegi, zajęcia jogi, skipass.

Dodatkowe koszty: wyżywienie, przejazd z lotniska, wypożyczenie nart, ubezpieczenie, termy.

Informacje i rezerwacja: Marek 602 777 202

Miejsce rezerwuje wpłata 500 zł kosztów organizacyjnych na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: narty

***

Marek Apollo Miedziewski

Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kaliforni. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia. www.kozyczkowo.info

 

 

 

DUCHOWA WYPRAWA DO KALIFORNII

 16.02. – 2.03.2019

 

Jest to duchowy wyjazd, w czasie którego będziemy praktykować wspólną życzliwość i przyjazne bycie razem.
Podczas różnych wyzwań będziemy uczyć się dawać sobie pozytywne komunikaty.
Będziemy utrzymywać neutralny medytacyjny umysł,
który jest bardzo ważnym aspektem tej wyprawy.

***

Plan wyprawy:

1. Lądujemy w Los Angeles. Wynajmujemy samochód zwiedzamy Ashram Kundalini Jogi, który jest pierwszym otwartym przez Yogi Bhajana ośrodkiem na półkuli zachodniej. Tam spotykamy bliskich jego uczniów, uczestniczymy w ciekawych prelekcjach i praktykujemy sadhnę. Dodatkowo zwiedzamy inne ciekawe, duchowe miejsca, jak np. Centrum Joganandy, Japoński Ośrodek Uzdrawiania Światłem. Zwiedzamy Hollywood. Czas pobytu 4 dni.
2. Jedziemy do Las Vegas. Jest to miasto na pustyni tętniące niesamowitą, twórczą energią. Oglądamy piękne spektakle zrobione z wielkim rozmachem, podziwiamy niesamowitą architekturę, spotykamy się z ludźmi z dziedziny raw food. Czas pobytu 2 dni.
3. Jedziemy do Wielkiego Kanionu, jest to miejsce zapierające dech w piersiach. Przeżyjemy niesamowite, przyrodnicze doświadczenie podczas schodzenia w dół kanionem. Czas pobytu 2 dni.
4. Przyjeżdżamy do Espanoli największego Centrum Kundalini Jogi na świecie. Tutaj spotykamy się z ciekawymi nauczycielami i zapoznajemy się z jogicznym życiem wspólnoty. Zwiedzamy Santa Fe i okolice. Wracamy wewnętrznym samolotem z Santa Fe do Los Angeles. Powrót do Polski.

***

Koszt podróży: ok. 6500 zł

W cenę wliczone są: bilet lotniczy, wynajem samochodu, noclegi, wejście do parku przyrody, dwóch przewodników, zajęcia jogi z Krzysztofem i Markiem.

Cena nie obejmuje: wizy, wewnętrznego samolotu, posiłków, ubezpieczenia.

Informacje i rezerwacja: Marek 602 777 202, Krzysztof 537 507 558
***

Prowadzący:

Krzysztof Stec
– poprowadzi zajęcia z Ashtanga Kri i Surya Namaskar.
Praktykuje jogę od 1968r., jako pierwszy w Polsce obronił doktorat napisany na temat jogi z dziedziny DSN (Dynamiczny Surya Namaskar). Autor wielu prac naukowych na temat jogi oraz autor dwóch książek na temat DSN, które zostały przetłumaczone na wiele języków. Badacz kultury indyjskiej, przez wiele lat podróżował i przebywał wśród wybitnych indyjskich nauczycieli jogi i mistrzów medytacji. Odwiedził ponad 50 krajów na 5 kontynentach. Przez wiele lat mieszkał w Kalifornii.

Marek Apollo Miedziewski
– poprowadzi zajęcia KY kładąc nacisk na poznanie i rozwinięcie swoich 10 ciał. Każdemu z uczestników zinterpretuje numerologicznie jego potencjał, talenty, możliwości i odczyta cel życia.
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała otwierającą na miłość z serca. Czerpie radość z podróżowania i doświadczania różnorodności życia.

 

 

Marek Miedziewski