DOTYK JAŹNI
Odosobnienie z Kundalini Yogą, samo-uzdrawianiem i aromaterapią,
w pięknym miejscu, w otoczeniu natury, ciszy, lasu i w pałacowych wnętrzach, z niebiańsko pysznym wegetariańskim jedzonkiem

24 – 28 lipca 2022
Parisel Palace, ok. 100 km. od Warszawy

Mamy teraz czas kwantowej zmiany świadomości, nowych niezwykle trudnych wyzwań i nowych nadzwyczajnych możliwości.
Jak nawigować w tych czasach?
Wznieść się na wyższą częstotliwość i dostroić do świadomości Duszy, dotknąć Jaźni, Esencji Istnienia.
Według mnie, to najważniejsze zadanie w życiu. Od tego zaczyna się wszystko. Bez tego nie ma nic, co ma wartość.
Gdy masz ten Dotyk Jaźni, dzieje się Magia, Twoja osobista Nieskończoność i Nieskończoność Wszechświata wspiera Cię tak potężnie, że życie staje się przepływem Obfitości i Spełnienia, rzeczy zaczynają dziać się same – mocą Twojego Istnienia. Płyniesz przez życie w odprężeniu i zaufaniu.
Jesteś, kreujesz życie, działasz z innej Przestrzeni.
Wszystkie Twoje potrzeby (autentyczne potrzeby) są zaspokajane.
Gdy dotykasz Jaźni, nie ma już nic do uzdrawiania…

Na tym Odosobnieniu będziemy pracować na wszystkich poziomach naszego istnienia: fizycznym, psychicznym i duchowym, by doświadczyć Łaski Dotyku Jaźni.
Wykorzystamy moc technik Kundalini Yogi i uzdrawiania w głębokiej medytacji.

Wesprzemy ten proces prawdziwymi olejkami eterycznymi, których częstotliwość wibracji znacząco przewyższa wibracje ludzkiego ciała. Nauczysz się jak pracować z olejkami, wykorzystując ich potencjał energetyczny.

Praktyki będą grupowe i indywidualne, na macie i poza matą, w życiu, w naturze. Wszystkie praktyki będą dobierane „na żywo” w zależności od tego jak będzie przebiegał proces grupowy i indywidualny.
Wybierzesz intuicyjnie olejek, otrzymasz jego próbkę i będziesz pracować podczas odosobnienia.

Plan odosobnienia:

NIEDZIELA:
11.00 – 12.00 przyjazd
12.00 – 14.00 powitalny krąg, praktyka, ustanowienie energii, intencji
14.00 – obiad
czas na przebywanie w naturze, odpoczynek, spacer, las, drzemka
17.00 -18.30 praktyka
18.30 – kolacja
20.00 – 21.00 praktyka wprowadzająca w uzdrawianie i samouzdrawianie

PONIEDZIAŁEK – ŚRODA: ZAGŁĘBIANIE SIĘ W SIEBIE 
Wszystko będzie skomponowane tak, by umożliwić jak najgłębsze wejście w Ciszę w Sobie i doświadczanie mocy jej działania w sobie. Dlatego program i godziny mogą się zmienić.

7.00 – 9.00 praktyka poranna
9.00 – śniadanie
11.30 – 13.30 praktyka
14.00 – obiad
17.00 -18.30 praktyka
18.30 – kolacja
20.00 – 21.00 uzdrawiający krąg, uzdrawianie i samouzdrawianie

CZWARTEK:
7.00 – 9.00 praktyka poranna na Nów Księżyca: Wyższa Jaźń: moc kreacji i miłości
9.00 – śniadanie
10.30 – 12.00 praktyka kończąca
12.00 – rozjeżdżamy się, robimy co chcemy, wnosimy Dotyk Jaźni w życie 🙂

Podczas odosobnienia mamy dostęp do ciepłych napojów (woda, herbata, napary ziołowe)

Miejsce na odosobnieniu rezerwuje wpłata bezzwrotnej kwoty 250 zł na konto Parisel Palace: Firma Handlowa „Hanna” Andrzej Dulny,  Klimki 29 A, 21-400 Łuków, 72 9204 0001 0020 5388 3000 0010, w tytule:
IMIĘ NAZWISKO, KUNDALINI, 1 (jeśli chcesz miejsce w pokoju 1-osobowym) lub 2 (miejsce w pokoju 2-osobowym)
oraz przesłanie potwierdzenia płatności na adres: adishakti.rezerwacje@nullgmail.com

Informacje: 608 585 737, www.adishakti.eu

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę, koc, coś do notowania, kubek termiczny/zakręcaną butelkę.

Miejsce: Parisel Palace, Klimki 36, 21-400 Łuków

Inwestycja w Odosobnienie:
miejsce w pokoju 2-osobowym: 1.600 zł przy płatności 250 zł do 29.06.2022, 1.750 zł przy wpłacie po 29.06.2022
miejsce w pokoju 1-osobowym: 1.750 zł przy płatności 250 zł do 29.06.2022, 1.900 zł, przy wpłacie po 29.06.2022.
opłata pozostałej kwoty: gotówką w dniu przyjazdu
w cenę wliczone są śniadania, obiady i kolacje, pobyt oraz Odosobnienie

COKOLWIEK TERAZ INICJUJEMY, PROJEKTUJEMY POWINNO BYĆ DOSTROJONE DO TEGO KIM W ISTOCIE JESTEŚMY.

„Życie jest kłamstwem, jeśli nie urzeczywistnisz, nie zdobędziesz swojej Wyższej Jaźni dla siebie.
Kiedy się nią stajesz, doświadczasz szczęścia, błogości, nieograniczoności.”
Yogi Bhajan

Gdy medytujesz nad swoją wyższą świadomością, przyciągasz skarby cnót!!!

* * * * * * *

Trzeba nam teraz z poziomu głębokiego osadzenia w Sobie wejść z ufnością w relację z tym, co Nieznane i Nieskończone w nas.
To jest Klucz do uwolnienia Przeszłości, uzdrowienia Karmy i podążania ścieżką Dharmy (Najwyższego Spełnienia).

* Miej odwagę zostawić wszystko, co wiesz o sobie. Miej odwagę otworzyć się na Prawdę o Sobie, której jeszcze nie znasz.
* To nie są cuda – to jest moc Twojej Tożsamości – Prawdy, którą jesteś.

****************
Opinie o moich warsztatach: w prawej kolumnie —>
****************
Techniki Kundalini Yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.
***************
Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

Minął tydzień od oczyszczania karmy i jestem pod wrażeniem procesów, które nastąpiły i pełna wdzięczności dla Ciebie za tę cudowną medytację i wdzięczności dla siebie, że w niej uczestniczyłam.
To jest totalny kosmos niesamowitości!
Po warsztacie poczułam przypływ niesamowitej energii, takie jak by światło i lekkość w sobie i silną potrzebę praktykowania kundalini.
Teraz poczułam jak by się na nowo coś we mnie obudziło, podniosło, jak bym wzniosła się ponad wszystkie problemy świata i w medytacyjnym umyśle fruwała ponad nimi z wybaczeniem, spokojem, radością i poczuciem, że mam wokoło siebie taką tarczę ochronną i wsparcie wszechświata/boga/aniołów.” IP

„Bardzo dziękuję za sobotnie warsztaty. Niesamowite, moje ciało faktycznie się broniło. W drodze na warsztaty miałam taki ból kręgosłupa i prawej nogi, że miałam wątpliwość czy dam radę dotrzeć. Dałam i bardzo się z tego cieszę. Nie jest łatwo pokonać własne lęki i ograniczenia te fizyczne i te umysłowe, otworzyła Pani przede mną zupełnie nową przestrzeń.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.”

„Basiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za wczorajszą praktykę, medytacje, mądre słowa, dobrą energię i całą tą inicjatywę. To był świetny pomysł! Jak widać też potrzebny, bo sala była pełna :)”

„Basiu, dziękuje Ci za wczorajszy warsztat, był w moim odczuciu wyjątkowy”

„Nie do opisania moc emanuje od Ciebie Basiu, piękno w czystej postaci. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w warsztacie i czuję, że mój proces „ozdrowieńczy” już się zaczął. Bardzo dziękuję”

„Basiu, dziękuję za piękny warsztat. Za możliwość doświadczenia namacalnego kontaktu z Bogiem…. Za krije, które wzbudzały we mnie uczucie miłości, wdzięczności i mocy…Działo się i dziękuję!”

„Dziękuję za dzisiejszy warsztat. Był magiczny :)”

„Wczorajsze doświadczenie było dla mnie czymś wspaniałym, chciałabym jeszcze z nim pozostać. Przepięknie o tym wszystkim opowiadasz. Jestem pod ogromnym wrażeniem.”

„Dziękuję. Było cudownie i dla mnie to był niezwykle ważny i piękny warsztat”

„Z całego serca chciałabym podziękować za cudowne warsztaty – do teraz jestem poruszona i wzruszona do łez. Jest Pani Naszym Aniołem i prosimy o więcej takich cudownych spotkań a może nawet kilkudniowych sesji. Z utęsknieniem czekam na kolejne spotkania i zajęcia z Panią. Uściski gorące za te Cuda, które Pani dla nas robi.”

„Jeszcze raz dziękuje za warsztaty obfitości finansowej, jestem nadal pod wrażeniem medytacji. Czuje się ze wszystko jest możliwe i bardzo bezpiecznie na tym Świecie 🙂 po tych praktykach.”

„Niesamowite przeżycie. Oczyszczające i budujące. I co mnie bardzo zaskoczyło, przeziębienie mi przeszło :-)”

„Było cudownie. Promiennie. I jak zawsze z niesamowitą energią. Zaczynam wierzyć w siebie :)”

„Magiczne chwile. To niesamowite przeżycie”

„Wczorajszy warsztat był wspaniały. Czuję, że wydarzyło się coś niezwykłego i że w moim życiu nastąpił jakiś przełom. Bardzo dziękuję za to niezwykłe doświadczenie.”

„Dziękuje Ci… Coś niesamowitego się tam działo. Cztery godziny zleciały tak jak niespełna jedna. Obserwuje siebie i widzę, że coś zaczęło się ruszać. Stare rzeczy kompletnie wyparte, zaczynają się pojawiać, zaczynam je czuć, żeby móc je uzdrowić… Zanurzenie się w siebie głęboko to największy akt odwagi.”

„Dziękuje bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem że kundalini działa, ale nie spodziewałem się że aż tak :)”

„Miałam wielkie szczęście spotkać Panią na swojej drodze. Od dawna szukam drogi prawdy w uzdrowieniu ciała i duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, mądrości, klasy i delikatności.”

„Basiu, jestem bardzo wdzięczna za sobotnie i poniedziałkowe warsztaty. Minęło kilka dni i zauważam bardzo duże zmiany. Wszystko się ruszyło. To co robisz jest cudowne i cieszę się, ze pojawiłaś się w moim życiu. Bardzo wierzę w Ciebie i w to co robisz dla ludzi i dla świata. Wspieram całym sercem i życzę miłości, obfitości i mocy.”

„Dziękuje za ten warsztat. Czuje ze coś się zmieniło w moim życiu! Jeszcze rok temu medytacje czy słuchanie mantr to byłaby abstrakcja, jednak poczułam Że Kundalini joga mnie zafascynowała i chce spróbować wejść w nią głębiej i odnaleźć swój sens życia.”

„Przeżycie seansu i to czterogodzinnego Kundalini Jogi nie należało do przeżyć relaksacyjnych. Osobiście ćwiczę jogę w domu, ale to wszystko jest dla mnie ogromnym relaksem i przyjemnością.
Na warsztacie było inaczej, tam przełamywałam swoje bariery. Tam przekraczałam swoje możliwości. Tam, gdy myślałam, że nie dam rady więcej, to potem wykonywałam dane ćwiczenie jeszcze 500% czasu dłużej od momentu gdy mój umysł mówił „nie dasz już rady”. Niewątpliwie prowadzenie Basi miało tu ogromne znaczenie. Basia doskonale wiedziała kiedy tylko ma puścić muzykę, kiedy ma milczeć, kiedy zachęcać nas do śpiewania mantry, a kiedy po prostu powiedzieć, że teraz właśnie przekraczasz swoje granice i dasz radę.
Nigdy nie przeżyłam takiego stanu jedności między ciałem, duszą i umysłem …. rekomenduję z całego serca.”