NEUTRALNY INTUICYJNY MEDYTACYJNY UMYSŁ

 

KURS MEDYTACJI DLA STUDENTÓW KURSU NAUCZYCIELSKIEGO KUNDALINI YOGI I WSZYSTKICH OSÓB CHCĄCYCH POGŁĘBIĆ MEDYTACYJNE DOŚWIADCZENIE
nauczyciel: SADHANA SINGH Z WŁOCH
Nauczyciel, który mistrzowsko przeprowadza przez proces transformacji. swoim nauczaniem daje doświadczenie głębi kundalini yogi.

27 maja 2023, g. 10.00 – 13.00 i 14.30 – 17.30

WARSZTAT ODBĘDZIE SIĘ ONLINE NA PLATFORMIE ZOOM
w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski
ENGLISH VERSION BELOW
 

***

Czasami nauki i ich technologia, chociaż poprawnie i dydaktycznie wyjaśnione, mogą być płaską jednowymiarową teorią i potencjalnymi praktykami nie w pełni skutecznymi.

Aby nauki i praktyki były trójwymiarowe, potrzebna jest głębia i szerokość, jak w życiu. Pogłębienie zrozumienia tego, jak działają, pozwoli Ci poszerzyć ekspozycję siebie na ich doświadczenie.

Sposobem na zintegrowanie nauk jest praktykowanie ich technologii. Technologia jest wynikiem ich psychicznego procesu. Nie ma sposobu, aby połączyć się z nim bez neutralnego, medytacyjnego, intuicyjnego umysłu.

To tam możliwe jest odczuwanie realności siebie i naszego otoczenia oraz spójne działanie. Staje się to poprzez medytację bez myśli, która podnosi częstotliwość neutralnego umysłu do pracy z uniwersalnym umysłem, który skłoni wszystko, co cię otacza, do zastosowania się do Twojej intencji. Jest to najszlachetniejszy sposób na oczyszczenie ścieżki życia poprzez robienie mniej i bycie więcej i jest to „warunek sine qua non” przepływu w świadomości nauk.

Kurs jest otwarty dla studentów Kursu Nauczycielskiego Kundalini Yogi Poziom 1 jako wymóg kwalifikacji jako instruktor pierwszego poziomu* zamiast jogi Białej Tantry oraz dla wszystkich studentów, którzy chcą wnieść transformujące doświadczenie do swojego życia poprzez dzień głębokiej medytacji.

*( od Kri:” Nie zaprzeczając mocy, wyjątkowości i mocy Jogi Białej Tantry, wymóg uczestnictwa w dniu Białej Tantry Jogi w celu zakwalifikowania się jako certyfikowany Instruktor Poziomu 1 zostaje zmieniony na uczestnictwo w dniu intensywnej, grupowej medytacji Jogi Kundalini”.

INWESTYCJA:
– przy wpłacie do 30.04.2023: 85 €, po 30.04.2023 – 100 €
– płatność na podane niżej konto lub gotówką u Basi w Warszawie (608 585 737) lub u Marka w Sopocie (602 777 202)
– prześlij proszę potwierdzenie płatności na: adishakti.rezerwacje@nullgmail.com i officesadhanasingh.counseling@nullgmail.com (tytuł wpłaty: 27.05 Poland), link do spotkania na zoom otrzymasz mailem zwrotnym
– konto: Alessio Avenali
Routing / IBAN number: Mediolanum Bank, IT29D0306234210000001527525 BIC / SWIFT: MEDBITMMXXX
Paypal: sadhanasingh65@nullicloud.com

***

ENGLISH VERSION

Neutral meditative intuitive mind

Sometimes the teachings and their technology although correctly and didactically explained they might be a flat mono dimensional theory and potential practices not fully effective.

To make the teachings and practices tridimensional is needed depth and width, like in life. Deeper the understating of how they works, widen the exposure of the self to their experience.

The way to integrate the teachings is by practicing their technology. The technology is the result of their psychic process. There is no way to link to it without a netutral meditative intuitive mind.

It is where is possible to sense the reality of our self and our enviromemt and acting coherently. It happen through a Thoughtless meditation that risen the frequency of the neutral mind to work with the universal mind that will induce anything surrounding you to comply to your intention. It is the most noble way to clear the path of life by doing less and be more and is the “conditio sine qua non” to flow in the consciousness of the teachings.

The course is open to students of tt 1 as requirement to qualify as level one instructor* instead of White Tantric yoga and to all the students who want to bring a transformative experience into their lives through a day of deep meditation.

*( from Kri:” Without denying the power, uniqueness, and potency of White Tantric Yoga, the requirement to participate in a day of White Tantric Yoga in order to qualify as a Level One certified Instructor is changed to be participation in a day of intensive, group, Kundalini Yoga meditation “).

SADHANA SINGH NAUCZA NA CAŁYM ŚWIECIE

„Sadhana Singh wywarł na mnie bardzo głębokie wrażenie”Maciej Czinczoł, nauczyciel KY

”Szkolenie z Sadhaną było jak lot z prędkością światła.  Dwa dni medytacji, ćwiczeń, mantr, krij było jak dźwignia unosząca wieko do tajemnicy, którą każdy z nas jest. Przepracowanie blokujących nasz potencjał blokad było tak oczyszczające! Cieszę się, ze życie dało mi możliwość spotkania Sadhany i mojej Wewnętrznej Istoty.”Joanna Szachowska-Tarkowska, Creative Director

„SADHANA SINGH? Zrobił na mnie ogromne wrażenie! Nauczyciel, który nie wstydzi się powiedzieć, że kiedyś był głupcem. Cudowna mieszanka ogromnej męskiej siły i serca wrażliwego przyjaciela. Nic tylko się zakochać. Ale on nie pozwala na to. Kieruje energią tak, byś pokochała samą siebie 🙂 Ego nie ma żadnych szans! Z ogromną wdzięcznością POLECAM :)” Małgosia Amanbir, nauczycielka KY

 

SADHANA SINGH
Wiodący trener Kundalini Yogi, nauczający i przygotowujący przyszłych nauczycieli i trenerów. Jego dogłębne studia i poszukiwania w dziedzinie Kundalini Yogi zainspirowały godo napisania kilku książek. Do tej pory wydane zostały: „Sadhana. Teachings for Everyday Life”,  „Stretching and Breathing. Physical and Breathing Techniques to Relieve Stress”, „Destined to Excel. Yoga for Men”, „From Where You Are to Who You Are. Three Meditations for the Sensory Self” oraz „Leadership and Success”. Sadhana Singh posiada 20-letnie doświadczenie w ćwiczeniach rozciągających i gimnastyce. Pracuje z zarządami i kadrą menedżerską firm, prowadząc projekt: „Trening Yogi dla Liderów i Menedżerów”. Jest twórcą projektu „Crystallizing the Diamond”. Od ponad czterech lat naucza Kundalini Yogi na studiach magisterskich, specjalność „Przywództwo i sukces” na Włoskim Uniwersytecie Sportu i Ruchu (IUSM) w Rzymie. Wiele swojego czasu spędza na wspieraniu innych w rozwoju, dzieląc się swoim doświadczeniem nauczyciela Kundalini Yogi.

To tylko część opinii o Sadhanie Singhu i jego warsztatach w Polsce:

Niezawodny! Ekstaza w pierwszej kriyi  Matko co ja bym dala żeby bylo więcej Boskiej Męskości wokół nas, ktora tak trzyma przestrzeń

Jak mawiał mój pierwszy nauczyciel Zen Jeff Boeckmans „Gdy uczeń jest
gotowy, nauczyciel zabiera go w swoje Samadhi”. Długi czas on był
jedynym, przy którym tego doświadczyłam.

Az do chwili, gdy usiadłam w Obecności Sadhany Singha. To jest Mistrzowska jakość! <3 Gorąco polecam

„Mocny i wrażliwy nauczyciel, który pieknie trzyma przestrzeń i potrafi poruszyć 🙂 Z serca dziękuje :)”

Baaaardzo polecam. Krok milowy w samorozwoju.”

To były niesamowite warsztaty. Wiele się później zadziało u mnie (wyjaśniła mi się jedna bardzo istotna kwestia w życiu 🙂

Jestem zawsze na warsztatach Sadhany. Daje ogromny shift ku świadomości. Polecam ogromnie

„Dziękuję za ten magiczny czas… A prosperita płynie wszystkimi kanałami…”

„jestem pod ogromnym wrażeniem tego Pana, Jego energii, postawy, podejścia do ludzi”

Bardzo dziękuję za ten niezwykły weekend- piękne i twórcze doświadczenie.Dla wiecznego „duchowego wędrowca” czy może niestrudzonego włóczęgi, to jak powrót do domu, pachnąca kąpiel, ciepły obiad … Piękny człowiek, piękni ludzie, głęboka, przejmująca cisza, w której klarownie słyszy się własną prawdę …

„Jestem w domu z powrotem”. Było to moje pierwsze dotknięcie Kundalini Jogi, nie sposób było jej nie pokochać, bo niemożliwe jest nie pokochać siebie, kiedy już się zobaczy Kim jestem naprawdę, jakim Cudem i jakim Światłem, skąd pochodzę i dokąd zmierzam. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję raz jeszcze. Sadhana Singh jest
wspaniałym Przewodnikiem, wiem, że bez niego mój powrót do domu byłby
niemożliwy. To był własnie ten czas, własnie to miejsce, własnie Wy
wszyscy, własnie tak jak miało byc…. Jeszcze raz dziękuję z ogromnym
wzruszeniem we mnie z powodu siebie, Was, organizatorów, Sadhany.”