11:11 DOSTROJENIE DO NAJWYŻSZYCH MOŻLIWOŚCI
Odosobnienie z Kundalini Yogą, uzdrawianiem
i naturalnymi esencjami roślin
w pięknym miejscu, w otoczeniu natury, ciszy, lasu i w pałacowych wnętrzach, z niebiańsko pysznym wegetariańskim jedzeniem

11 – 13 listopada 2022
Parisel Palace, ok. 100 km. od Warszawy

Listopad to energia 11: świętego dostrojenia do najwyższych możliwości. 11 listopada ta energia jest wyjątkowo silna, ponieważ mamy dwie 11tki: dnia i miesiąca.
Tego dnia wszechświat wspiera nas potężnie w tym, co robimy.

W TYM CZASIE MOŻEMY SIĘGNĄĆ PO NAJWYŻSZE MOŻLIWOŚCI, JEŚLI JESTEŚMY ZDYSCYPLINOWANI W NASZEJ DUCHOWEJ PRAKTYCE, LUB NIE WYDARZY SIĘ NIC, JEŚLI NIE PRZYJMIEMY TEGO PREZENTU

* Wnieś swoją świadomość, by był to jakościowy czas.
* „O cokolwiek prosisz, cokolwiek projektujesz, o czymkolwiek marzysz – jeśli jest to poniżej tego, na co zasługujesz – dostajesz nawet mniej.”
I to jest moc listopada!
* Teraz z mocą może ujawniać się wszystko, co potrzebuje uzdrowienia: przejawia się drugi biegun 11: 2, czyli każdy cień, lęk, zranienie, wszystko to, co potrzebuje Twojej uważności i przetransformowania do najwyższych możliwości.
* 11 to archetyp latarni morskiej: oświecenia, mądrości, które pomagają odnaleźć swoją Drogę, nawet w centrum największego chaosu, nieszczęścia, beznadziei. W życiu, to My jesteśmy tą latarnią. Każdy z nas jest…. Czas rozpoznać w Sobie ten dar, docenić i wykorzystać 🙂

COKOLWIEK TERAZ INICJUJEMY, PROJEKTUJEMY POWINNO BYĆ DOSTROJONE DO TEGO KIM W ISTOCIE JESTEŚMY.
* * * * * * * * * * *

Na tym Odosobnieniu technikami Kundalini Yogi będziemy oddziaływać na całą naszą Istotę: ciało, umysł i ducha, system hormonalny, nerwowy, by uwolnić zranienia, choroby, blokady, wymówki i otworzyć się na transformujący przepływ mocy, która jest w Tobie i we wszechświecie.

Mocy, która przekracza pojmowanie umysłu. A praktyki Kundalini Yogi mają tę moc, by zacząć tego doświadczać, a nie tylko o tym czytać.

Wesprzemy ten proces prawdziwymi olejkami eterycznymi, których częstotliwość wibracji znacząco przewyższa wibracje ludzkiego ciała, nawet jak jest zdrowe i mają moc przeprogramowywania na poziomie komórek i DNA. Wykorzystamy je do odblokowania kanałów energetycznych i dostrajania się do wyższych wibracji i możliwości.

Praktyki będą grupowe i indywidualne, na macie i poza matą, w życiu, w naturze. Wszystkie praktyki będą dobierane „na żywo” w zależności od tego jak będzie przebiegał proces grupowy i indywidualny.

ZAPRASZAM DO DOŚWIADCZANIA
ono ma największą moc transformacji i uzdrawiania
* * * * * * * *

Plan odosobnienia:
11.11.2022 PIĄTEK:
10.00 – 10.30 przyjazd
11.00 – 13.30 praktyka rozpoczynająca, ustanowienie energii, intencji
14.00 – obiad, czas na przebywanie w naturze, odpoczynek, spacer, las, drzemka + zadana praktyka poza matą – w życiu
17.00 -18.30 praktyka
18.30 – kolacja
20.00 – 21.30 praktyka: medytacja / taniec / uzdrawianie w głębokiej medytacji / transformacja z olejkami eterycznymi

12.11.2022 SOBOTA:
Proces wchodzenia w pełnię wewnętrznego potencjału, dostrajania do najwyższych możliwości w Sobie i Wszechświecie
7.00 – 8.30 praktyka poranna
spacer w naturze
9.00 – śniadanie
11.30 – 13.30 praktyka
14.00 – obiad
17.00 -18.30 praktyka
18.30 – kolacja
20.00 – 21.30 uzdrawiający krąg, uzdrawianie i samouzdrawianie

13.11.2022 NIEDZIELA:
7.00 – 10.00 praktyka ugruntowywania nowych jakości w sobie i ich ekspresji w życiu
10.00 – śniadanie
11.00 – koniec odosobnienia, rozjeżdżamy się, robimy co chcemy, wnosimy najwyższe możliwości w życie 🙂

* * * * * * *
Trzeba nam teraz z poziomu głębokiego osadzenia w Sobie wejść z ufnością w relację z tym, co Nieznane i Nieskończone w nas.
To jest Klucz do uwolnienia Przeszłości, uzdrowienia Karmy i podążania ścieżką Dharmy (Najwyższego Spełnienia).

* Miej odwagę zostawić wszystko, co wiesz o sobie. Miej odwagę otworzyć się na Prawdę o Sobie, której jeszcze nie znasz.
* To nie są cuda – to jest moc Twojej Tożsamości – Prawdy, którą jesteś.

****************
Opinie o moich warsztatach: w prawej kolumnie —>
****************
Techniki Kundalini Yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.
***************

Miejsce na odosobnieniu rezerwuje wpłata bezzwrotnej kwoty 300 zł na konto Parisel Palace: Firma Handlowa „Hanna” Andrzej Dulny, Klimki 29 A, 21-400 Łuków, 72 9204 0001 0020 5388 3000 0010, w tytule:
IMIĘ NAZWISKO, KUNDALINI, 1 (jeśli chcesz miejsce w pokoju 1-osobowym) lub 2 (miejsce w pokoju 2-osobowym)
oraz przesłanie potwierdzenia płatności na adres: adishakti.rezerwacje@nullgmail.com

Informacje: 608 585 737, www.adishakti.eu

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę, koc, coś do notowania, kubek termiczny/zakręcaną butelkę.

Miejsce: Parisel Palace, Klimki 36, 21-400 Łuków

Inwestycja:

miejsce w pokoju 2-osobowym: 940 zł przy płatności 300 zł do 25.10.2022, 1.040 zł przy wpłacie po 25.10.2022

miejsce w pokoju 1-osobowym: 1.060 zł przy płatności 300 zł do 25.10.2022, 1.160 zł przy wpłacie po 25.10.2022

opłata pozostałej kwoty: gotówką w dniu przyjazdu

w cenę wliczone są śniadania, obiady i kolacje, pobyt oraz Odosobnienie
podczas odosobnienia mamy dostęp do ciepłych napojów (woda, herbata, napary ziołowe)

***************

COKOLWIEK TERAZ INICJUJEMY, PROJEKTUJEMY POWINNO BYĆ DOSTROJONE DO TEGO KIM W ISTOCIE JESTEŚMY.

„Życie jest kłamstwem, jeśli nie urzeczywistnisz, nie zdobędziesz swojej Wyższej Jaźni dla siebie.
Kiedy się nią stajesz, doświadczasz szczęścia, błogości, nieograniczoności.”
Yogi Bhajan

Gdy medytujesz nad swoją wyższą świadomością, przyciągasz skarby cnót!!!

Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

Minął tydzień od oczyszczania karmy i jestem pod wrażeniem procesów, które nastąpiły i pełna wdzięczności dla Ciebie za tę cudowną medytację i wdzięczności dla siebie, że w niej uczestniczyłam.
To jest totalny kosmos niesamowitości!
Po warsztacie poczułam przypływ niesamowitej energii, takie jak by światło i lekkość w sobie i silną potrzebę praktykowania kundalini.
Teraz poczułam jak by się na nowo coś we mnie obudziło, podniosło, jak bym wzniosła się ponad wszystkie problemy świata i w medytacyjnym umyśle fruwała ponad nimi z wybaczeniem, spokojem, radością i poczuciem, że mam wokoło siebie taką tarczę ochronną i wsparcie wszechświata/boga/aniołów.” IP

„Bardzo dziękuję za sobotnie warsztaty. Niesamowite, moje ciało faktycznie się broniło. W drodze na warsztaty miałam taki ból kręgosłupa i prawej nogi, że miałam wątpliwość czy dam radę dotrzeć. Dałam i bardzo się z tego cieszę. Nie jest łatwo pokonać własne lęki i ograniczenia te fizyczne i te umysłowe, otworzyła Pani przede mną zupełnie nową przestrzeń.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.”

„Basiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za wczorajszą praktykę, medytacje, mądre słowa, dobrą energię i całą tą inicjatywę. To był świetny pomysł! Jak widać też potrzebny, bo sala była pełna :)”

„Basiu, dziękuje Ci za wczorajszy warsztat, był w moim odczuciu wyjątkowy”

„Nie do opisania moc emanuje od Ciebie Basiu, piękno w czystej postaci. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w warsztacie i czuję, że mój proces „ozdrowieńczy” już się zaczął. Bardzo dziękuję”

„Basiu, dziękuję za piękny warsztat. Za możliwość doświadczenia namacalnego kontaktu z Bogiem…. Za krije, które wzbudzały we mnie uczucie miłości, wdzięczności i mocy…Działo się i dziękuję!”

„Dziękuję za dzisiejszy warsztat. Był magiczny :)”

„Wczorajsze doświadczenie było dla mnie czymś wspaniałym, chciałabym jeszcze z nim pozostać. Przepięknie o tym wszystkim opowiadasz. Jestem pod ogromnym wrażeniem.”

„Dziękuję. Było cudownie i dla mnie to był niezwykle ważny i piękny warsztat”

„Z całego serca chciałabym podziękować za cudowne warsztaty – do teraz jestem poruszona i wzruszona do łez. Jest Pani Naszym Aniołem i prosimy o więcej takich cudownych spotkań a może nawet kilkudniowych sesji. Z utęsknieniem czekam na kolejne spotkania i zajęcia z Panią. Uściski gorące za te Cuda, które Pani dla nas robi.”

„Jeszcze raz dziękuje za warsztaty obfitości finansowej, jestem nadal pod wrażeniem medytacji. Czuje się ze wszystko jest możliwe i bardzo bezpiecznie na tym Świecie 🙂 po tych praktykach.”

„Niesamowite przeżycie. Oczyszczające i budujące. I co mnie bardzo zaskoczyło, przeziębienie mi przeszło :-)”

„Było cudownie. Promiennie. I jak zawsze z niesamowitą energią. Zaczynam wierzyć w siebie :)”

„Magiczne chwile. To niesamowite przeżycie”

„Wczorajszy warsztat był wspaniały. Czuję, że wydarzyło się coś niezwykłego i że w moim życiu nastąpił jakiś przełom. Bardzo dziękuję za to niezwykłe doświadczenie.”

„Dziękuje Ci… Coś niesamowitego się tam działo. Cztery godziny zleciały tak jak niespełna jedna. Obserwuje siebie i widzę, że coś zaczęło się ruszać. Stare rzeczy kompletnie wyparte, zaczynają się pojawiać, zaczynam je czuć, żeby móc je uzdrowić… Zanurzenie się w siebie głęboko to największy akt odwagi.”

„Dziękuje bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem że kundalini działa, ale nie spodziewałem się że aż tak :)”

„Miałam wielkie szczęście spotkać Panią na swojej drodze. Od dawna szukam drogi prawdy w uzdrowieniu ciała i duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, mądrości, klasy i delikatności.”

„Basiu, jestem bardzo wdzięczna za sobotnie i poniedziałkowe warsztaty. Minęło kilka dni i zauważam bardzo duże zmiany. Wszystko się ruszyło. To co robisz jest cudowne i cieszę się, ze pojawiłaś się w moim życiu. Bardzo wierzę w Ciebie i w to co robisz dla ludzi i dla świata. Wspieram całym sercem i życzę miłości, obfitości i mocy.”

„Dziękuje za ten warsztat. Czuje ze coś się zmieniło w moim życiu! Jeszcze rok temu medytacje czy słuchanie mantr to byłaby abstrakcja, jednak poczułam Że Kundalini joga mnie zafascynowała i chce spróbować wejść w nią głębiej i odnaleźć swój sens życia.”

„Przeżycie seansu i to czterogodzinnego Kundalini Jogi nie należało do przeżyć relaksacyjnych. Osobiście ćwiczę jogę w domu, ale to wszystko jest dla mnie ogromnym relaksem i przyjemnością.
Na warsztacie było inaczej, tam przełamywałam swoje bariery. Tam przekraczałam swoje możliwości. Tam, gdy myślałam, że nie dam rady więcej, to potem wykonywałam dane ćwiczenie jeszcze 500% czasu dłużej od momentu gdy mój umysł mówił „nie dasz już rady”. Niewątpliwie prowadzenie Basi miało tu ogromne znaczenie. Basia doskonale wiedziała kiedy tylko ma puścić muzykę, kiedy ma milczeć, kiedy zachęcać nas do śpiewania mantry, a kiedy po prostu powiedzieć, że teraz właśnie przekraczasz swoje granice i dasz radę.
Nigdy nie przeżyłam takiego stanu jedności między ciałem, duszą i umysłem …. rekomenduję z całego serca.”