DVD: 10 CIAŁ – TWÓJ NIESKOŃCZONY POTENCJAŁ
edycja limitowana! 

GODNOŚĆ, WDZIĘK I MOC ŻYJĄ W KAŻDYM Z NAS.
KAŻDY MOŻE WZNIEŚĆ SIĘ DO CZĘSTOTLIWOŚCI WYŚMIENITOŚCI I ŚWIETNOŚCI.
10 CIAŁ TO DROGA

Z radością dzielimy się płytą, która powstała podczas odosobnienia w Kożyczkowie. Swoim klimatem wprowadza w medytacyjny nastrój i w naturalny sposób prowokuje skierowanie uwagi ku własnemu wnętrzu. Ma charakter dokumentu przedstawiającego proces grupowej pracy uczestników.
Techniki, którymi się z Tobą dzielimy pozwolą rozwinąć Twój potencjał i odkryć najcenniejsze jakości, które już w sobie nosisz. Zapraszamy do praktyki. Oglądaj i ćwicz!
 

System 10 ciał człowieka to prawdziwa wiedza oraz techniki świadomości i rozwijania potencjału.

Jest to wspaniały i prosty system jaki przedstawił Yogi Bhayan, byśmy mogli żyć, kierując się intuicją i subtelnością, używając tej stosowanej świadomości. 10 ciał jest potężnymi zdolnościami naszej psychiki, z których każda posiada dar przejawiający się, gdy dane ciało jest silne, oraz ułomności, czy braki, które się uzewnętrzniają, gdy jest ono słabe.

10 ciał to 10 aspektów Ciebie, które dadzą Ci moc oczyszczenia siebie i świadomości, by uwolnić się od tworzenia karmy i podążać ścieżką dharmy.

 Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej płyty.

Marek Apollo Miedziewski & Basia Baczkura     

PIERWSZE CIAŁO – CIAŁO DUSZY.

Wartości: pokora, prostota i kreatywność

Czy Twoje ciało jest kreatywnym strumieniem wypływającym z celu twojej duszy? Czy kierujesz się sercem, czy umysłem?
Ciało duszy łączy nas z wewnętrzną nieskończonością. Jest doświadczeniem ducha w nas samych. Gdy ciało duszy jest silne, człowiek żyje w zgodzie ze swoim sercem, kieruje się intuicją, a nie lękiem, a kreatywność płynie w prosty i czysty sposób. Przy mistrzowskim opanowaniu tego ciała, twoja kreatywność jest bardzo wysoka, a poczucie bezpieczeństwa głębokie.

Gdy to ciało jest słabe, możemy kierować się umysłem a nie sercem. Możemy czuć się zaklinowani, niepewni, niezdolni do odkrycia swojego celu w życiu, bez dostępu do naszej kreatywności.

DRUGIE CIAŁO – UMYSŁ NEGATYWNY, OCHRONNY

Wartości: ochrona

Czy jesteś w stanie określić w jakiej sytuacji kryje się zagrożenie? Co trzeba wziąć pod uwagę?
Umysł negatywny pomaga nam nadać kształt kreatywności naszego ciała duszy, zobaczyć gdzie są prawdziwe niebezpieczeństwa, co jest dobre dla mojej duszy. Wszczepia w nas tęsknotę za przynależnością, która w swej najwyższej postaci napędza nas do połączenia się z naszą własną jaźnią.

Gdy umysł negatywny nie jest rozwinięty, tęsknota za przynależnością może powodować, że wdajemy się w nieodpowiednie, destrukcyjne związki.

TRZECIE CIAŁO – UMYSŁ POZYTYWNY

Wartości: równość, optymizm, powiększenie

Czy jesteś otwarty na wszystkie możliwości jakie życie Ci oferuje? Czy dopuszczasz je do swojego życia?
Umysł pozytywny dostrzega pozytywną stronę wszystkich sytuacji i istot. Daje nam poczucie własnej wartości, silną wolę i pozwala nam z łatwością i pokorą używać naszej siły. Czyni nas aktywnymi i zaangażowanymi. Sprawia, że w naturalny sposób jesteśmy pogodni i pełni optymizmu, obdarza nas poczuciem humoru. Sprawia, że nasza komunikacja jest mocna i bezpośrednia.

Gdy umysł pozytywny jest słaby, możemy zostać przytłoczeni przez umysł negatywny. Możemy czuć się rozeźleni, nietolerancyjni, wahać się przed użyciem własnej siły, gdyż obawiamy się odpowiedzialności.

CZWARTE CIAŁO – UMYSŁ NEUTRALNY, MEDYTACYJNY

Wartości: współczucie, służenie innym

Czy pozwalasz sobie na dostrzeganie wewnętrznej mądrości i według niej działasz?
Umysł neutralny czy medytacyjny pozwala na spojrzenie ze współczuciem na całą grę życia. Ocenia on informacje z umysłu negatywnego i pozytywnego i daje podpowiedź w ciągu dziewięciu sekund. Jest to intuicyjny punkt widzenia i zapewnia nam dostęp do naszej duszy, do wewnętrznej mądrości. Gdy umysł neutralny jest słaby, możemy mieć
trudności z podejmowaniem decyzji.

PIĄTE CIAŁO – CIAŁO FIZYCZNE

Wartości: nauczyciel, równowaga, poświęcenie

Czy używasz swojej mocy i zasobów dla dobra wszystkich?
Ciało fizyczne jest świątynią, w której pozostałe dziewięć ciał odgrywa swe role. Daje zdolność równoważenia wszystkich części naszego życia. Poprzez dar ciała fizycznego urzeczywistniamy prawdę, że każda komórka promienieje naszym duchem. Używaj swojego ciała fizycznego tak, by ludzie, gdy cię zobaczą, myśleli o swoim własnym wdzięku.  Jeśli ciało fizyczne jest silne, reprezentuje nauczyciela, który jest w stanie nawet abstrakcję objaśnić każdemu, bez względu na jego wiek, inteligencję i sposób życia oraz sprowadzić ją do ziemskiej konkretnej postaci. Przy pomocy piątego ciała można wybrać dharmę nad karmą.

Gdy ciało piąte jest słabe, możemy czuć się chciwi, niewdzięczni i współzawodniczący. Nasza wewnętrzna i zewnętrzna rzeczywistość nie będzie w równowadze, możemy mieć trudności z wyrażaniem siebie słowami, jak również przed znalezieniem się w pozycji nauczyciela.

Klucz do zrównoważenia: regularna praktyka, zacznij uczyć.

SZÓSTE CIAŁO – LINIA ŁUKU

Wartości: błogosławieństwo

Czy jesteś zdolny przejawić swoje cele? Czy robisz to w sposób integralny?
Linia łuku rozciąga się od jednego płatka usznego do drugiego, przez linię włosów i brwi. To jest nasza aureola i jądro naszej aury. Kobiety mają drugą dodatkową linię łuku od jednego sutka do drugiego. Linia łuku jest naszą projekcją, naszą promiennością. Daje nam zdolność do skupiania się, bycia skoncentrowanym, do medytowania. Linia łuku związana jest z gruczołem przysadkowym, reguluje układ nerwowy i równowagę gruczołów, ochraniając w ten sposób ośrodek serca. Siła projekcji szóstego ciała pomaga nam przejawiać to, czego potrzebujemy w życiu. Linia łuku, to punkt równowagi pomiędzy światem fizycznym a światem kosmicznym. Wszechświat służy osobie, która działa z poziomu czystego lśniącego ciała szóstego.

Jeśli nasza linia łuku jest słaba, możemy być nadopiekuńczy i łatwo ulegać wpływom. Możemy mieć zaburzenia pracy gruczołów, co może w doprowadzić do niekonsekwencji w naszych nastrojach i zachowaniach. Na linii łuku utykają karmy i samskary, więc promieniejąc na zewnątrz, promieniejemy poprzez osąd dawnych spraw. Dlatego bardzo ważne jest, by utrzymać czystą linię łuku.

SIÓDME CIAŁO – AURA

Wartości: bezpieczeństwo, miłość, podniesienie

Czy odczuwasz bezpieczeństwo w uniwersalnej miłości? Czy nie wahasz się podnosić innych, tak jak siebie samego?
Aura jest polem elektromagnetycznym, które otacza nasze ciało tak samo, jak ziemskie pole elektromagnetyczne obejmuje ziemię. Gdy pole jest silne, kumuluje naszą siłę życiową, pozwala jej nagromadzić się do takiego poziomu, że będziemy się czuli pewni i bezpieczni. To właśnie z pozycji bezpieczeństwa, możesz traktować innych z miłosierdziem, i już sama twoja obecność podniesie innych.

Aura jest naszą tarczą ochronną przed wszelką negatywnością. Może przyciągać to co pozytywne, a odpychać to co negatywne (od innych osób, sytuacji czy choroby). Gdy nasza aura jest słaba, możemy być paranoiczni i nie ufać sami sobie. Wszelka choroba wchodzi najpierw do aury. Możemy siebie uzdrowić, utrzymując silną aurę. Gdy nasza aura jest silna, wtedy choroba nie będzie mogła wniknąć do naszego ciała fizycznego.

Klucz do zrównoważenia: medytacja. Noś białe stroje wykonane z naturalnych włókien.

ÓSME CIAŁO – CIAŁO PRANICZNE

Wartości: czystość, witalność, nieustraszoność, samo-inicjacja

Czy masz dość energii by wypełnić swoje cele? Czy podchodzisz do życia bez lęku?
Poprzez oddech, ciało praniczne nieustannie przynosi siłę życiową i energię do naszego systemu. Podłączamy się ze swoimi nieskończonymi możliwościami. Gdy nasze ciało praniczne jest silne, a oddech jest głęboki i rozluźniony, wtedy nic nie jest w stanie wytrącić nas z równowagi. Sami siebie motywujemy i mamy dość energii, by osiągnąć swe cele, łączymy się ze swoim przeznaczeniem. Wszelka choroba zaczyna się od nierównowagi w ciele pranicznym. Jeśli nasze ciało praniczne jest słabe, możemy odczuwać nieustanny lęk oraz chroniczne zmęczenie.

Klucz do zrównoważenia: pranajama (ćwiczenia oddechowe).

DZIEWIĄTE CIAŁO – CIAŁO SUBTELNE

Wartości: wyciszenie, spokój, subtelność, mistrzostwo

Czy przejawiasz subtelność i wrażliwość i możesz przeniknąć poza powierzchowność? Jaki jest rzeczywisty cel życia?
Nasze ciało subtelne pozwala nam wyglądać poza bezpośrednie realia życia w wysublimowaną uniwersalną grę, która leży poza nimi. Odwaga i cuda dziejące się na poziomie subtelnym wpływają na rzeczy dalece przekraczające nasze pojmowanie.

Gdy nasze ciało subtelne jest silne, posiadamy finezję i wyciszenie. Nic w życiu nie stanowi dla nas tajemnicy. Uczymy się szybko, mistrzowsko i swobodnie opanowujemy sytuacje. Ciało subtelne i ciało duszy są w złożony sposób ze sobą splecione. Ciało subtelne przenosi duszę w czasie śmierci. Słabe dziewiąte ciało, może oznaczać, że
jesteśmy naiwni i łatwo dajemy się oszukiwać. Może objawiać się tym, że jesteśmy wulgarni w słowach i zachowaniu. Możemy czuć się niespokojni, gdyż brak nam spokoju wewnętrznego.

DZIESIĄTE CIAŁO – CIAŁO PROMIENNE

Wartości: szlachetność, królewska odwaga, promienność

Czy twoje życie jest przykładem odwagi i kreatywności?
Ciało promienne daje nam duchową odwagę i promienność. Jego siła czyni nas odważnymi w obliczu jakichkolwiek przeciwności. Swoją obecnością wywieramy magnetyczny wpływ na innych. Ciało promienne obdarza magnetyzmem przyciągającym wszystko to, czego potrzebuje nasza dusza, by się spełniać.

Jeśli twoje dziesiąte ciało nie jest rozwinięte, możemy obawiać się konfliktów, unikać innych ludzi. Możemy czuć się nieskuteczni i niezdolni do przebicia się w różnych sytuacjach.

Klucz do zrównoważenia: oddanie i zaangażowanie się.

 

JEDENASTE UCIELEŚNIENIE – RÓWNOLEGŁE WSPÓŁBRZMIENIE

Wartość: nieskończoność

Czy twoją tożsamością jest Sat Nam (jestem prawdą)? Czy pozwalam, aby płynęła przeze mnie nieskończoność?
Jedenaście reprezentuje strumień dźwięku, nieustanne źródło nieskończoności, z którego biorą się wszystkie mantry. Jogi Bajan mówił: Gdy Bóg w tobie i człowiek w tobie współbrzmią równolegle, wtedy jesteś jedenastką. Nie masz dualizmu, masz boską wizję i wypływa z ciebie prawda. Nie musisz znajdować niczego poza sobą. Wszystkie klejnoty i skarby są w tobie – jesteś bogaty wewnątrz, posiadasz spełnienie i zadowolenie. Jeśli kiedykolwiek nadużyjesz swej duchowej mocy, wtedy możesz stać się fanatykiem. Rzeczywistość jest wtedy pozbawiona jaźni.

 

 

„Ćwicząc dziś KY z płyty poczułem mega wdzięczność za płytę za możliwość doświadczania KY tez w domu ?
„Wspaniałe płyty, zaczęłam ćwiczyć i poczułam się wspaniale. Bardzo dziękuję”

DVD 10 CIAŁ
CENA: 35ZŁ

ZAMÓWIENIA:
608 585 737
adishakti@nulladishakti.eu

 A już teraz możesz obejrzeć:
KUNDALII YOGA – MOJA PASJA:
BASIA BACZKURA

Przez 20 lat szukał  skutecznych technik
rozwoju. Dlaczego  wybrał KY: 

MAREK MIEDZIEWSKI

Specjalne podziękowania  dla BenJahmin Ji za
możliwość wykorzystania Adi Shakti z albumu WHOLLY WOMAN
www.benjahminji.com