DAR MIŁOŚCI: MOC MEDYTACJI
Praktyczny Kurs Nauki Prostych i Efektywnych Technik dla Wewnętrznej Równowagi, Uwolnienia Napięć i Stresu

Urzeczywistniony Nauczyciel: SERGIO PETERLINI

„Kto raz będzie na medytacji prowadzonej przez Sergio, tęsknota pozostanie na zawsze.”

26 – 31 MAJA 2023, WARSZAWA

SERGIO PETERLINI
Jest on wysokiej klasy joginem, który opanował sztukę łączenia się ze swoją jaźnią.

Ma szczególne jakości duszy i opiekuje się każdym w specjalny sposób.
Posiada w sobie piękne, naturalne i bezinteresowne oddanie dla innych.
Jest to wielki zaszczyt i błogosławieństwo, że będziemy mogli się z nim spotkać JUŻ PO RAZ DRUGI W POLSCE.
Spotkanie z Sergio pozwoli Ci znaleźć sposób na spotkanie ze sobą, zrealizowanie siebie.
Posiada on rzadkie wśród nauczycieli doświadczenie w prowadzeniu adepta do stanu oświecenia.
Ma on szczególne jakości duszy i opiekuje się każdym w specjalny sposób.
Posiada w sobie piękne, naturalne i bezinteresowne oddanie dla innych.

Z powodu tej miłości wszyscy bardzo chcą przebywać w jego obecności.
Prowadzi dwa ośrodki medytacyjne w Asyżu we Włoszech i w Indiach.

Sergio Peterlini uczy medytacji od ponad 40 lat. Uczył dziesiątki tysięcy ludzi z całego świata i ze wszystkich środowisk. Wprowadził medytację nawet w szkołach, dzięki czemu wyniki uczniów znacznie się poprawiły. Na przestrzeni wielu lat spędził także sporo czasu w Indiach. Ma centrum medytacyjne w Asyżu, w środkowych Włoszech, a drugie w Indiach, w Tiruvannamalai.

Jego pragnieniem jest, aby podzielić się z innymi praktyką, która była dla niego tak skuteczna.

Wszyscy, którzy mieli z nim kontakt, widzieli, jak ich życie zmienia się na lepsze, wolne od strachu, lęku i stresu, wielu odkryło na nowo swoją prawdziwą naturę.

Aby medytować, robimy coś bardzo prostego: siedzimy w wygodnej pozycji, zamykamy oczy i ćwiczymy określoną technikę, która początkowo pomaga uspokoić umysł, a następnie przenosi nas poza sam umysł… (Sergio Peterlini, Moc medytacji, z wykładu opublikowanego w Shakti Magazine).

Czym jest medytacja?
Medytacja oznacza głęboką ciszę. Jest to stan głębokiego pokoju, który pojawia się, gdy umysł jest spokojny i cichy, ale jeszcze całkowicie czujny. Praktyka medytacji uwalnia w nas niezwykłą rezerwę energii. To, co manifestuje się przez tę bazę energetyczną, to nowe życie.

Jakie są korzyści z medytacji?
Korzyści z medytacji są wielorakie. Spokojny umysł, dobra koncentracja, przejrzystość energii percepcji – które są kluczowe w obliczu wyzwań w życiu – są naturalnymi rezultatami regularnego medytowania. Badania naukowe wykazały, że regularna medytacja jest skuteczna w obniżaniu poziomu stresu i niepokoju, a także pomaga komórkom mózgu w regeneracji, aktywując zdolność organizmu do samoleczenia. Medytacja przynosi korzyści zarówno tym, którzy szukają odpowiedzi na podstawowe pytania życiowe – Kim jestem? Gdzie idę? Jaki jest cel życia? Czy można znaleźć szczęście i gdzie można je znaleźć? – a także tym, którzy stoją w obliczu trudności i muszą „naładować baterię” w celu utrzymania dobrego samopoczucia psychofizycznego. Dla skutecznej praktyki wystarczy poświęcić niewiele czasu każdego dnia.

Kto może praktykować medytację?
Każdy! Medytacja nie ogranicza się do konkretnego systemu wierzeń, religii, płci, rasy, pochodzenia etnicznego, grupy wiekowej lub klasy społecznej. Filozofia czy przekonania religijne nie są ważne. Medytacja dotyczy świadomości. Dlatego medytacja może i jest praktykowana przez ludzi ze wszystkich środowisk. Każdy może nauczyć się medytować, jeśli istnieje poprawne i wartościowe nauczanie.
* * *

26 maja 2023, g. 18.00 – 21:00: spotkanie otwarte, wykład, wstęp do medytacji.
Pozostałe spotkania 28, 29, 30, 31 maja 2023, 2 – 3 godziny.
Dokładne godziny i szczegóły kolejnych spotkań będą omówione na pierwszym spotkaniu.

KONIECZNA OBECNOŚĆ NA WSZYSTKICH SPOTKANIACH

Sergio prosi, by wszyscy uczestnicy kursu przynieśli w niedzielę: 2-3 kwiaty🌷🌹🥀, 2-3 owoce🍊🥭🍐, białą bawełnianą chusteczkę.

Miejsce spotkania:
Sala ONZ, Centrum-Konferencyjno- Szkoleniowe, Fundacja Nowe Horyzonty,
ul. Bobrowiecka 9, Warszawa

UDZIAŁ BEZPŁATNY
PROSIMY O REZERWACJĘ MIEJSCA: zgłoszenie z podaniem imienia i nazwiska na: KursMocMedytacji@nullgmail.com
Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących, które nie brały w nim udziału w 2019. Dla osób, które uczestniczyły już w kursie – będzie oddzielne spotkanie.

Kurs w języku angielskim i polskim

Transmisja na żywo: wykład Sergia z 2019 r.: https://www.facebook.com/AdiShaktiHHP/videos/2385082011724330

ZAPRASZAMY

***************

Sergio Peterlini

Basiu, jestem przepełniona wdzięcznością do Wszechświata, że mnie przyprowadził na spotkanie z Sergio, oraz do Was, za taką możliwość. Dziękuję Wam z całego serca!!!♥♥

Dziękuję Basiu, Dziękuje Marku, dzięki Wam za zorganizowanie tego magicznego wydarzenia 💕💕💕dziękuję Sergio💕mega wdzięczność 💕💕

Bardzo dziękuje za wielki dar, którym nas wszystkich obdarzyliście, to było głębokie i piękne doświadczenie ❤️❤️. Dziękuje Sergio i jego ekipie, Basi, Markowi i wszystkim uczestnikom tego wydarzenia, dziękuje ze jesteście i tak wiele wnosicie do naszego serca i życia. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Basiu, Marek!
Dziękuję WAM bardzo za wszystko co robicie !!!!!!!! Z Miłością

Dziękuję Basiu i Marku, wielki pokłon za ten cudowny duchowy prezent 🌹🌹Grazie Sergio 😍😍😍

Uczestnictwo w tym kursie to jakiś nieprawdopodobny czas !!! Mam wrażenie jakbym wsiadła do jakiejś rakiety z turbo doładowaniem i pruję przed siebie w nieznane – a zarazem tak upragnione i bliskie memu sercu. Bez lęku, bez pytań po prostu wiem, że pragnę tego … właśnie tego i tylko tego od zawsze ❤️❤️❤️

Jestem Państwu bardzo wdzięczna za ten wyjątkowy dar i głęboko wierzę, że jest to jedno z takich zdarzeń, które zmienia nasze życie. Przekazuje wyrazy szacunku, podziwu i głębokiej wdzięczności za danie mi takiej szansy. Wierzę, że to całe dobro, którym dzielicie się Państwo ze światem, szybko do Was powróci.

Wdzięczność czuję, wobec wszystkich osób, które sprawiły, że ten kurs się odbywa, oraz przyczyniły do tego, że ja na nim, zanurzony w tej świetnej energii, jestem 😍 😀

Bardzo wartościowe doświadczenie, to był cudowny prezent móc uczestniczyć w kursie, jestem bardzo wdzięczna za tę możliwość