WARSZTATY PROSPERITY

TECHNIKI KUNDALINI DLA POMYŚLNOŚCI
W RELACJACH, PRACY, BIZNESIE, ZDROWIU, ŻYCIU

20.10.2023, godz. 18.30 – 21.00 – Warszawa, ul. Bruna 11

„Nie szukaj usprawiedliwień dla swego pragnienia prosperowania;
to pragnienie jest święte i powinno mieć świętą realizację.”

Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi

WARSZTATY PROSPERITY: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: NAJWYŻSZA MIŁOŚĆ

„Największa psychiczna moc człowieka jest wtedy, kiedy jest skłonny dać sobie radę ze stanem, który jest całkowicie poza jego kontrolą. Mierzy się z tym i stawia temu czoła z myślą, że jest w stanie przez to przejść.”
„Kiedy wsłuchasz się w nieprzeniknioną moc swojej Duszy, możesz osiągnąć spełnienie.” Yogi Bhajan

Energia października służy przekraczaniu swojego cienia i odkrywaniu światła Duszy i jej celu. Doskonały czas na sprzątanie, ważne życiowe decyzje i transformację.

To czas, w którym trzeba nam przejść przez zero, przekroczyć cień i obciążenia przeszłości i być promienną Jaźnią, pozwolić wewnętrznemu światłu świecić.

Dopuścić miłość, być ekspresją Najwyższej Miłości.

Teraz ta miłość może być potężnie aktywowana.

Będziemy aktywować miłość na tych Warsztatach Prosperity:
– praktyki dla Serca i Duszy
– uruchamianie przepływu energii Duszy w Tobie
– medytacja doświadczania miłości i mocy Centrum Serca

Potrzebujesz tylko, a właściwie aż Siebie

ZAPRASZAM DO DOŚWIADCZANIA

Zapraszam wszystkich, którzy chcą:

 • otworzyć się na działanie z poziomu jakości serca,
 • zbudować autentyczną relację ze sobą i innymi,
 • pogłębić świadomość dającą podstawę do kreowania pomyślności,
 • uwolnić emocje i negatywne psychiczne wzorce blokujące prosperitę i stworzyć nowy wewnętrzny
  wzorzec gotowości na obfitość w każdej dziedzinie życia,
 • rozwinąć i pogłębić intuicyjne prowadzenie i wewnętrzną mądrość,
 • rozwinąć swoje wewnętrzne piękno i zbudować promienność, która rozświetla osobiste związki

Na tych warsztatach pogłębiamy doświadczanie wewnętrznej siły, zawierzamy prowadzeniu wewnętrznej mądrości, dzielimy się – z poczuciem obfitości – najpiękniejszymi swoimi jakościami z innymi i otwieramy na otrzymywanie tego, co dla każdego jest najlepsze (nie mylić z tym, co wydaje się najlepsze).

Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, mentalny. Dzięki temu doświadczamy szybkiej harmonijnej wewnętrznej transformacji, która manifestuje się w zmianach w naszym życiu. Kundalini yoga to działanie, nie – mówienie (mówienie jest najwolniejszym sposobem transformacji), tu działamy, doświadczamy, dzięki temu rezultaty pojawiają się bardzo szybko. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

Przyjdź i doświadcz.

Zapraszam i dziękuję, że jesteście i mogę prowadzić
te warsztaty nieustannie od 13 lat 🙂

Inwestycja: całość 100 zł lub
18.30 – 20.00, przygotowanie do warsztatów, w ramach zajęć Kundalini Yogi: gotówka 50 zł, karnety, karta Multisport + 10 zł
20.00 – 21.00, dopłata 50 zł
Płatność: gotówka

Zapraszam bez rezerwacji
* * * * * * * *
Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi zajęcia grupowe, sesje indywidualne, warsztaty oraz treningi dla biznesu.
———————————————————

WARSZTATY PROSPERITY – 15.02.2019: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: NAJWYŻSZA MIŁOŚĆ

„Gdy medytujesz nad swoją Wyższą Jaźnią, zaczyna się przejawiać pełnia Twoich cnót, skarbów.”

Rok 2019 to czas, w którym mamy wręcz obowiązek zamanifestować nasze najśmielsze plany, marzenia, sięgnąć po więcej niż dotychczas. I jednocześnie jest to też czas, w którym możemy być poddawani trudnym testom. To moc Prawa Polaryzacji, które istnieje w całym wszechświecie: każdy plus ma swój minus, cały czas życie obdarowuje nas światłem i cieniem. Sztuką jest nie zgubić Siebie i pozostać w osadzeniu w swojej Prawdzie, Mocy, Tożsamości, gdy doświadczamy biegunów życia.
To, co pozwala nam to osiągnąć, a nawet wznieść się ponad energie skrajności, to Prawo Miłości.

Na tych warsztatach silne praktyki budujące podstawy w nas, które otwierają na przyjęcie możliwości 2019 roku, wzmacniające silną wolę i pozwalające z łatwością używać swój wewnętrzny potencjał, otwierające moc Centrum Serca – Najwyższej Miłości. Ponadto specjalna medytacja niwelująca Prawo Polaryzacji, która uwalnia przeszkody i bloki oraz uzdrawia programy autodestrukcji i samo-sabotażu, pozwala przejąć kontrolę nad umysłem, by wykorzystać jego potężną moc do wzrastania, do kreowania tego, co nam służy.

Na deser: medytacja, która osadza nas w centrum swojego istnienia, w źródle, w rdzeniu, wyższej Jaźni – z tego miejsca jesteśmy wspierani, chronieni, podnoszeni i mamy moc podnoszenia siebie i innych i wzrastania ponad wyzwania i bieguny życia. Ta medytacja otwiera przestrzeń wyższej mądrości, świadomości, intuicji, prowadzenia.

WARSZTATY PROSPERITY – 18.01.2019: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: DUCHOWA CHARYZMA

„Gdy medytujesz nad swoją Wyższą Jaźnią, zaczyna się przejawiać pełnia Twoich cnót, skarbów.”

Rok 2019 to czas, w którym mamy wręcz obowiązek zamanifestować nasze najśmielsze plany, marzenia, sięgnąć po więcej niż dotychczas. I jednocześnie jest to też czas, w którym możemy być poddawani trudnym testom.

Dlatego potrzebujemy wydobyć z siebie całą swoją duchową charyzmę, by z jej mocą przechodzić przez próby, działać zamiast reagować, wzrastać dzięki wyzwaniom zamiast uginać się pod ich ciężarem, przejawiać spokój, miłość, piękno i czystość swojej Duszy, nawet w obliczu najciemniejszym przeciwności. I nie pozwolić nikomu i niczemu przyćmić jej mocy i blasku.

Na tych warsztatach:
– praktyki Kundalini Yogi dla wzmocnienia i przebudzenia duchowej siły, charyzmy, mocy ducha w nas, budowania silnego pola magnetycznego, by w pełni przejawiać  całą swoją duchową siłę,
– medytacja rozwijająca Twoje ukryte piękno, wspaniałość, doskonałość – by poczuć swoją czystość, niewinność , świętość i doświadczyć jak w jej obliczu następuje uzdrowienie, wybaczenie, uwolnienie,
– sekretna medytacja budząca potencjał Centrum Serca: najwyższej Miłości: mocy w każdym z nas, która niemożliwe czyni możliwym.

WARSZTATY PROSPERITY – 14.12.2018: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: MIŁOŚĆ

„Tam, gdzie jest miłość, nie ma żadnych wątpliwości, nie ma bólu. Tam gdzie jest miłość, wszystko jest możliwe.”
„Miłość to moc, która niemożliwe czyni możliwym.” Yogi Bhajan

Grudzień to czas przygotowania się na dary 2019 roku, a więc jest to czas relaksacji, radości, poddania się nurtowi życia, cieszenia życiem, wypełniania się tym, co nas spełnia, karmi nasze ciało, zmysły, Duszę. By dać sobie ten prezent, potrzeba nam dużo Miłości.

💚 „Masz w sobie wyjątkowy ogień, który jest sercem ducha. Jego jasność przegania wszelką ciemność, a jego przejrzystość wskazuje Ci drogę do Twojej Duszy.”

💚 Będziemy przebudzać ten wewnętrzny ogień miłości, by tworzyć solidne podstawy i przestrzeń, w której cała nasza doskonałość, piękno Duszy, jej moc będzie mogła się przejawiać.

Na tych warsztatach praktyki dla poruszenia energii i ukierunkowania jej na oczyszczenie, odprężenie, pokochanie Siebie, rozwinięcie magnetyzmu przyciągającego Spełnienie.
Uwolnimy ból, lęk i zranienia serca, by doświadczać autentycznej relacji ze sobą i innymi; specjalną medytacją oczyścimy przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Na II części warsztatów przejdziemy przez proces otwierania się i doświadczania najwyższej Miłości oraz aktywowania mądrości serca i mocy manifestacji z poziomu serca.

WARSZTATY PROSPERITY – 16.11.2018: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: MOC AUTENTYCZNOŚCI

Gdy doświadczasz swojej prawdziwej Tożsamości, życie staje się magią, swobodnym przepływem; odkrywasz cel Duszy, dopuszczasz do siebie mądrość i moc, które prowadzą Cię ku Spełnieniu.

Cokolwiek robisz w życiu, z kimkolwiek jesteś w relacji, zachowuj i chroń swoją Tożsamość – wolną i niezależną! Tożsamość oznacza Nieskończoność.
Bardzo łatwo zgubić tę Prawdę, umniejszyć ją, pomylić z iluzją, uciec z lęku przed… Sobą, swoją Wielkością, autentycznością.

Na tych warsztatach praktyki dla umysłu medytacyjnego – naszego połączenia z mądrością Duszy i mocą Tożsamości, dostrojenia do Wyższej Jaźni, by nasze działania były prowadzone z poziomu wyższej świadomości. Na II cz. przejdziemy przez głęboki proces uwalniania uwarunkowań, fobii, lęków, bólu, wzorców cierpienia i pomniejszania siebie, by odzyskać doświadczenie swojej Prawdziwej Autentycznej Tożsamości.

WARSZTATY PROSPERITY – 26.10.2018: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: BŁOGOSŁAWIEŃSTWO DUSZY

„Jeśli nie możesz pokochać swojego wroga, to znaczy, że ciągle nienawidzisz siebie”

Jeśli nie wyszłaś/wyszedłeś jeszcze do świata, ludzi, służąc im swoimi talentami, masz głęboko zakorzeniony mentalny problem, grasz w małe gry, pomniejszasz Siebie.

W tych silnych czasach zmian, transformacji podniesie się poziom negatywności, kłótni, poczucia osamotnienia, nieszczęścia, wymęczenia, choć na powierzchni może wyglądać, że wszystko jest normalnie. Teraz właśnie jest czas, by zrozumieć i doświadczać czystości, świętości i mocy swojej Duszy. Z nią zwyciężysz. Bez niej – zgubisz siebie. Ona da Ci moc podniesienia, pokochania Siebie i nawet wrogów.

Na tych warsztatach przejdziemy przez głęboki proces wypalania negatywności, całego brudu, odradzania się, stawania się żywą pomocą – dla podnoszenia i uzdrawiania Siebie i innych. To da Ci moc wznoszenia się ponad problemy – wtedy one znikają, nie musisz ich rozwiązywać. To praktyka, która daje doświadczenie błogosławieństwa, które płynie z poziomu Duszy – tej w nas i tej Nieskończonej.

Prawdziwa duchowa moc, prawdziwa świadomość to nie jest coś co może być wyuczone. To Łaska, która totalnie przenika świadomość. Poczujesz to.

PRZYNIEŚ WODĘ Z CYTRYNĄ DO PICIA, BY WESPRZEĆ PROCES UZDRAWIANIA I UWALNIANIA

WARSZTATY PROSPERITY – 07.09.2018: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: DOŚWIADCZANIE DUSZY

„Warstwa oddzielająca Cię od Prawdy ma grubość skrzydła motyla”

W jednej chwili możesz tę kurtynę odsłonić i zacząć doświadczać Siebie, Duszy. Po prostu odłóż to, co jest między Tobą i Prawdą i… już to masz! Masz moc sprawienia, by to się stało. To czyste, niewinne JA nie ma w sobie zranienia. Wystarczy uświadomić sobie jak ogromna jest nasza natura i odkrywać ją.

Na tych warsztatach będziemy dotykać tej świadomości i doświadczenia zjednoczenia z Duszą, łączenia z czymś większym dzięki sekretnym i świętym technikom Kundalini Yogi. Będziemy dostrajać się do częstotliwości Duszy poprzez łączenie z mocą centrum serca, medytacje z oddechem w taki sposób, by otworzyć się na nieskończoność, odczuć połączenie ze świętością w Sobie, dostrajać ciało i umysł do tej świętości. Wtedy czujesz piękno życia i swoje piękno, rozpoznajesz jak cudowną Duszą jesteś. Teraz Twoja Dusza może się zamanifestować. To daje moc do wypełnienia celu Duszy i życia Prawdą.

WARSZTATY PROSPERITY – 06.07.2018: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: MOC MANIFESTACJI NAJWYŻSZEGO PRZEZNACZENIA
Jeśli znajdziesz swoją Duszę, znajdziesz źródło wszystkiego w życiu.
Na tych warsztatach będziemy pogłębiać doświadczenie Siebie, swojej świętości, Duszy oraz jej mocy sprawczej poprzez rozwijanie mocy Ciała Subtelnego. Jest to ciało, które zawsze jest przy Duszy, pozwala nam przenikać poza powierzchowność i poznawać prawdziwą naturę rzeczy, życia, siebie. Dzięki temu ciału odkrywamy nasz rzeczywisty cel życia, najwyższe Przeznaczenie.

Sięgniemy również po potencjał Linii Łuku – jej projekcja pozwala nam przejawiać cel naszej Duszy w tym życiu. To ciało jest punktem równowagi pomiędzy światem fizycznym a kosmicznym. Wszechświat służy osobie, która działa z czystej i lśniącej Linii Łuku.

Dostroimy się również do wibracji miłości, uzdrowienia i cudów.

WARSZTATY PROSPERITY – 29.06.2018: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: ZAUFAJ DUSZY
Jeśli znajdziesz swoją Duszę, znajdziesz źródło wszystkiego w życiu.
Zaufanie swojej Duszy przeprowadza przez każdy ból, przynosi prosperitę i spełnienie. Potrzebujemy tylko zaufać sobie, swojej mądrości. Zaufanie jest Twoim życiem, pięknem. Zaufanie jest nieskończonością Twojej Duszy.

Na tych warsztatach będziemy otwierać się na doświadczanie nieskończoności Duszy w sobie, będąc jednocześnie mocno osadzonym w realiach życia. Przebudzimy potencjał wyższych czakr – moc podniesienia, połączenia z wyższą Jaźnią, intuicją i miłością. Wzmocnimy Linię Łuku i aurę, by swoją obecnością przyciągać obfitość i spełnienie. Sekretnymi medytacjami rozwiniemy zaufanie swojej Duszy, otworzymy się na uzdrowienie, błogosławieństwa i Łaskę.

WARSZTATY PROSPERITY – 18.05.2018: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA:
Jeśli znajdziesz swoją Duszę, znajdziesz źródło wszystkiego w życiu.
„Warstwa oddzielająca Cię od Prawdy ma grubość skrzydła motyla.”

W jednej chwili możesz tę kurtynę odsłonić i zacząć doświadczać Siebie, Duszy.
Po prostu odłóż to, co jest między Tobą i Prawdą i… już to masz! Masz moc sprawienia, by to się stało. To czyste, niewinne JA nie ma w sobie zranienia. Wystarczy uświadomić sobie jak ogromna jest nasza natura i odkrywać ją.

Na tych warsztatach będziemy dotykać tej świadomości i doświadczenia zjednoczenia z Duszą, łączenia z czymś większym w nas, dzięki sekretnym i świętym technikom Kundalini Yogi. Będziemy dostrajać się do częstotliwości Duszy poprzez łączenie z mocą centrum serca, medytacje z oddechem w taki sposób, by otworzyć się na nieskończoność, odczuć połączenie ze świętością w Sobie, dostrajać ciało i umysł do tej świętości. Wtedy czujesz piękno życia i swoje piękno, rozpoznajesz jak cudowną Duszą jesteś. Teraz Twoja Dusza może się zamanifestować. To daje moc do wypełnienia celu Duszy, spełnienia najwyższego Przeznaczenia.

WARSZTATY PROSPERITY – 20.04.2018: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA
Jeśli znajdziesz swoją Duszę, znajdziesz źródło wszystkiego w życiu.
Na poziomie duchowym nie ma rzeczy niemożliwych. Tu dzieją się cuda.

Na tych warsztatach praktyki Kundalini Yogi pogłębiające relację ze swoją Duszą, pozwalające doświadczać jej mocy, piękna, doskonałości, mądrości, budujące odwagę do podążania za swoim Prawdziwym Przeznaczeniem.

WARSZTATY PROSPERITY – 30.03.2018: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: CISZA DUSZY
CISZA…. żadnych myśli… stan zero….
Cała robota zrobiona.
Tak kończy się każde ograniczenie i bieda. Tak zaczyna dobrostan.
Gdy uciszysz umysł, podświadomość przestaje wysyłać impulsy. Moc Ciszy, stanu Zero daje doświadczenie neutralnej Jaźni – Twoja intuicja zaczyna Cię prowadzić, stajesz się Sobą, doświadczasz prawdziwej/go Siebie, uznajesz Siebie. Wtedy płyniesz z nurtem życia, kosmos Cię wspiera.

NIE SZUKAJ – BĄDŹ.

Na tych warsztatach doświadczymy praktyk Kundalini Yogi otwierających wewnętrzny potencjał Kundalini, wprowadzających umysł w stan bez myśli, dzięki któremu wejdziemy w przestrzeń wewnętrznej Ciszy. Gdy poznasz stan wewnętrznego Zero – poznasz wszystko. Wykorzystamy ten stan, by zasiać Ziarna Spełnienia, projektować swoje życie z poziomu wewnętrznej Ciszy, w zgodzie z Duszą.

WARSZTATY PROSPERITY – 23.02.2018: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: MĄDROŚĆ, MOC I PRZEWODNICTWO DUSZY
Jest taka praktyka, której bardzo wiele zawdzięczam: niezwykle prosta i niezwykle skuteczna. Jej moc zaczęła uzdrawiać absolutnie wszystko. Jedna praktyka – klucz otwierający wszystkie drzwi, bo… otwiera drzwi i potencjał Serca i Duszy.

Na tych warsztatach doświadczymy tej praktyki. Będziemy również rozwijać mądrość, świadomość, duchową moc, wdzięk, majestat, witalność. Zrobimy medytację, która uwalnia słabości, daje skrzydła i siłę manifestacji, pozwala doświadczać swojego duchowego potencjału.

WARSZTATY PROSPERITY – 12.01.2018: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: MĄDROŚĆ I PROWADZENIE DUSZY
Na tych warsztatach doświadczymy praktyk, które oddziałują na ciało, umysł, psyche i ego w taki sposób, by dostrajać je do wibracji, światła i przepływu energii Duszy i poddawać je prowadzeniu mądrości Duszy. A przy okazji budują duchową charyzmę, wytrzymałość, podnoszą poczucie własnej wartości, pogłębiają świadomość. Dają tak silne połączenie z mądrością, intuicją, że z ufnością za nimi podążamy 🙂

WARSZTATY PROSPERITY – 15.12.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: PIĘKNO DUSZY
Piękno Duszy wykracza poza fizyczny wygląd, wynosi ponad odruchowe reakcje i łączy ze źródłem wyższej energii i inspiracji w sobie; przynosi zdrowie, promienność, wdzięk, harmonię, piękne ciało, jasny umysł, moc ducha. Doświadczymy praktyk wydobywających piękno i dar Duszy, podnoszących świadomość, otwierających na nowe pojmowanie Siebie, niewykorzystywaną moc w Sobie, moc blasku Duszy.

WARSZTATY PROSPERITY – 17.11.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: ZAUFAJ DUSZY
Na poziomie duchowym nie ma rzeczy niemożliwych. Tu dzieją się cuda.

Zaufanie jest twoją mądrością, twoim życiem, pięknem. Zaufanie jest wyrazem nieskończoności twojej Duszy.

Na tych warsztatach praktyki Kundalini Yogi na przełamanie starych ograniczających przywiązań umysłu, rozwijanie charyzmy, odwagi, przypomnienie sobie swojej prawdziwej nieskończonej natury, doświadczanie jej i wyrażanie swoim życiem. AUTENTYCZNIE I TOTALNIE.

WARSZTATY PROSPERITY – 13.10.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: MOC KREACJI
Na poziomie duchowym nie ma rzeczy niemożliwych. Tu dzieją się cuda.

Na tych warsztatach praktyki Kundalini Yogi na uwolnienie przywiązań mentalnych i wpływu przeszłości, wyjście poza wszystkie dotychczasowej ograniczenia i stworzenie przestrzeni, którą wypełnia Dusza, Nieskończoność. Utworzymy nowy przepływ energii, by oczyszczony umysł mógł wejść w relację z Jaźnią, by skończoność otworzyła się na nieskończone, kreując życie w zgodzie z Sercem i Duszą. Pożegnasz kreowanie swojego życia z poziomu tego co skończone, ograniczone, podświadome. Poczujesz Moc Kreacji Życia z poziomu Duszy 🙂

WARSZTATY PROSPERITY – 8.09.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: MOC, KALIBER, CUDA, NIESKOŃCZONOŚĆ
Na poziomie duchowym nie ma rzeczy niemożliwych. Tu dzieją się cuda.

Na tych warsztatach będziemy pracować z praktykami, które dają duchową charyzmę, odwagę, by doświadczać w sobie Duszy, stać się autentycznymi, prawdziwymi, odzyskać moc, która wspiera w wyzwaniach życia, dzięki której wzrastamy ponad słabości, lęki. Gdy Dusza dominuje – wspiera umysł i ciało, stajemy się magnesem dla sukcesu i spełnienia. Zharmonizujemy siły w nas, które odpowiadają za połączenie z mocą Duszy, przebudzimy wewnętrzną doskonałość, wzmocnimy system nerwowy, by wejść w głębszą relację ze Sobą, zaufać sobie i w pełni wyrażać swój potencjał. Otworzymy ciało, umysł i ducha w sobie na łaskę i uzdrowienie.

WARSZTATY PROSPERITY – 4.08.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: CZYSTOŚĆ I NIEWINNOŚĆ DUSZY
Na poziomie duchowym nie ma rzeczy niemożliwych. Tu dzieją się cuda.

Wiecznie żywa esencja w nas – Dusza, zaprasza do wyjścia ponad negatywności, przeciwności, a nawet karmę, i doświadczania jedności ze świętą, niewinną i czystą naturą w nas. Yogi Bhajan dał nam praktykę – największy klucz do tej świętości, który budzi potencjał wszystkich czakr, energię kundalini – nieskończony wewnętrzny potencjał i ustanawia silną i świadomą relację z Duszą – osobistą i wszechświata. To będzie bardzo silna praktyka, która transformuje natychmiast! Doświadczyłam tego na sobie. Zrobimy ją podczas II cz. warsztatów, a I cz. będzie przygotowaniem do niej: uwolnimy napięcia i negatywności, by doświadczać relaksacji, w której ręka stwórcy może nas prowadzić; oczyścimy bloki karmiczne, uzależnienia, wpływ przeszłych działań, by z mocą kreować nowe życie, w zgodzie ze sobą, swoją czystą, świętą i niewinną naturą.

WARSZTATY PROSPERITY – 14.07.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: PROMIENNOŚĆ DUSZY
Na poziomie duchowym nie ma rzeczy niemożliwych. Tu dzieją się cuda.

Wiecznie żywa esencja w nas, która zaprasza do wyjścia ponad intelekt, umysł, ego i podążania za mądrością serca i miłości, z wdzięcznością i zaufaniem. CIAŁO DUSZY – łączy nas z wewnętrzną nieskończonością, jest doświadczeniem ducha w nas. Potrzebuje naszej uważności; gdy wchodzimy w relację z nim – odwdzięcza się szczęściem (to nie znaczy, że nie mamy problemów – potrafimy stawiać im czoła i zamieniać w szanse), intuicją, kreatywnością, spełnieniem, ufnością i wiarą w Siebie i w miłość w nas.

Dusza wyraża się, swój potencjał poprzez CIAŁO PROMIENNE. Ono daje nam duchową odwagę, charyzmę, magnetyzm przyciągający prosperitę. Ciało Promienne – promienność Duszy – posyła tęsknotę Duszy, marzenie serca do wszechświata – cały wszechświat wspiera nas w spełnieniu. Kiedy Ciało Promienne zaczyna działać – wtedy zaczyna się prawdziwe życie, miłość, radość.

Na tych warsztatach będziemy budować moc Ciała Duszy i Ciała Promiennego oraz otwierać Centrum Serca.

WARSZTATY PROSPERITY – 30.06.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: WARSZTATY PROSPERITY – 14.04 i 12.05.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: WIBRACJA NIESKOŃCZONOŚCI
Nasze ciało – świątynia Duszy ma ogromny potencjał, może przez nie przepływać nieskończona energia. Pogłębimy świadomość ciała, uwolnimy z niego zapisy traum i bloków, by ciało otworzyło się na dostrojenie do częstotliwości Duszy. Pobudzimy przepływ życiowej nieskończonej energii przez centra energetyczne dla uzdrawiania ciała, oczyszczania umysłu, pogłębiania świadomości. Użyjemy mocy pranicznej, by podnieść energię do tzw. „srebrnego łańcucha” (przysadka – szyszynka).

Wtedy nasze skończone istnienie otwiera się na nieskończone możliwości, na podążanie ścieżką Duszy. Sekretnymi medytacjami KY będziemy wchodzić w relację z Duszą – ona odwdzięcza się radością, mocą, ochroną, nieugiętością, nieustraszonością, otwarciem serca, witalnością, obfitością.

Wykorzystamy wibracje świętych dźwięków dla oczyszczenia i dla świadomej projekcji, dla podniesienia osobistej częstotliwości i magnetyzmu, który przyciąga możliwości w zgodzie z tym, co w nas najcenniejsze: Duszą

WARSZTATY PROSPERITY – 14.04 i 12.05.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: PEŁNIA MOŻLIWOŚCI
Czy jestem otwarta/y na wszystkie możliwości jakie daje mi życie? Czy przyjmuję je do swojego życia?
Na tych warsztatach będziemy pracować nad otwarciem na pełnię, na dary, na żywe doświadczenie Najwyższej Prawdy w Sobie: Duszy. To doświadczenie uwalnia ze starych negatywnych programów i pozwala żyć z poziomu poszerzonej świadomości, która przypomina, że jesteśmy Jednością,
twórczą mocą, niewinnością. Zamiast zakładać kolejne maski i chować się za nimi, możemy pozwolić sobie być naturalnie święci. Zamiast szukania wymówek możemy wziąć odpowiedzialność za bycie Sobą i pozwolić swojej Duszy wyrażać w pełni jej potencjał, piękno, nieskończoność.
Niezwykłe techniki Kundalini Yogi poprowadzą nas ku tym doświadczeniom i jakościom.

WARSZTATY PROSPERITY – 10.03.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: BĄDŹ CZYSTĄ PROJEKCJĄ DUSZY
Tym razem podróż ku Duszy rozpoczniemy od procesu głębokiego odprężania: wzmocnimy system nerwowy – wtedy jesteśmy mniej reaktywni a bardziej zrelaksowani, wykorzystamy specjalną technikę głębokiego relaksowania ciała i umysłu uwalniającą napięcia, energie zapisanych traum. To otwiera nas na doświadczenie Siebie, tego kim jestem, a nie tego, co doświadczyłam/em. Uwolnimy fizyczne, psychiczne i duchowe cienie, by być czystą i jasną projekcją Siebie, Duszy. Pogłębimy proces poprzez medytację zatrzymywania potoku myśli i wprawiania umysł w stan bez myśli. W tym stanie osobiste pole elektromagnetyczne naszej psyche harmonizuje się z polem wyższej świadomości, by przełamywać podświadome ograniczenia, lęki. Płyniemy w tym kosmicznym przepływie świadomości, wyrażamy czystą projekcję Duszy.

————————————————

WARSZTATY PROSPERITY – 10.02.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO – DUSZA: MIŁOŚĆ DUSZY – ŚWIADOME RELACJE
Miłość – uosobienie stwórcy, źródło ducha, poczucie radości i szczęścia. Miłość to stan istnienia, w którym odnajduję swoją Jaźń, Siebie, w Twojej Jaźni, w Tobie. To komunikacja bez słów, bez znaków – święta miłość Duszy. W stanie miłości Duszy daję bez lęku, bo wiem, że Bóg mi daje, kocham, bo to cel życia, emanuję światłem Duszy, bo to moja Prawdziwa Tożsamość. Doceniam tę Tożsamość, Duszę.

Jak przejawiać w codziennym życiu te jakości? Jak otworzyć serce na przepływ tej miłości? Medytując nad Prawdziwą Tożsamością.

Na tych warsztatach zaczniemy od uwolnienia napięć i negatywności. Z tą świeżością i odprężeniem przejdziemy do dostrajania się do świętej nieskończonej świadomości, która jest wiecznie żywa, zawsze płynie, zawsze jest. Specjalnymi medytacjami będziemy otwierać się na świętą miłość, z poziomu Duszy, pobudzać energię życia w sobie, by poszerzać swoją aurę i wzrastać ku miłości Duszy, otworzyć na mądrość, która prowadzi ku tej miłości. I na deser medytacja, która mistrzowsko wynosi nas do poziomu świadomych relacji, przepełnionych ta miłością.

—————————————

WARSZTATY PROSPERITY – 13.01.2017: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – W CISZY DUSZY
Pobudzimy przepływ energii i odżas (najbardziej skoncentrowane źródło odżywczej substancji w ciele) od podstawy kręgosłupa poprzez kanał centralny (sushmunę) do przysadki, by aktywować jej promienność i pobudzić do wydzielania szyszynkę – dzięki czemu otwiera się potencjał mózgu.
A następnie rozpoczniemy podróż ku neutralnemu medytacyjnemu umysłowi – bezpośrednio łączącemu nas z Duszą, jej przewodnictwem, z wyższą mądrością, świadomością, miłością. Posłuchamy ciszy w świętej wewnętrznej przestrzeni. I będziemy ustanawiać relację z tą ciszą, neutralnością i nieskończonością w sobie. Zobaczymy co wyłoni się z tej relacji, co jest tęsknotą Duszy, jej spełnieniem.
I na koniec, poślemy modlitwę Duszy, mocą ciała promiennego do wszechświata.

By w Nowym Roku odkryć co jest ważne i z mocą uruchomić projekcję spełnienia ?
Zapraszam do doświadczania


WARSZTATY PROSPERITY – 16.12.2016: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – MĄDROŚĆ I PROWADZENIE DUSZY

Piękny dar od stwórcy, dostępny w każdej chwili to umiejętność słuchania. Kiedy wyciszymy umysł, jesteśmy w stanie usłyszeć odpowiedzi i podpowiedzi Duszy. Gdy z ufnością podążamy za wskazówkami Duszy, życie płynie z radością i łatwością.

Technikami Kundalini Yogi będziemy oczyszczać umysł, łączyć się z wewnętrzną ciszą i doświadczać, jak poprzez ciało – świątynię ducha, możemy otwierać się na nieskończoność, tu i teraz.

Grudzień to doskonały czas otworzenia nowych możliwości, przestrzeni na to, czego pragnie Dusza.

Czego pragnie moja Dusza?

Ważnym tematem są teraz relacje. Czy tworzę je z poziomu Duszy, czy ego, lęku? Jaką mam relację z własną Duszą, jak ją pielęgnuję?

To także czas wejrzenia głęboko w serce, tak głęboko, że poczujemy, doświadczymy, że jesteśmy jeszcze bardziej potężni, piękni, cudowni 🙂


WARSZTATY PROSPERITY – 4.11.2016: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – JEDNOŚĆ Z DUSZĄ

„Jedność z Duszą rozwiązuje wszystkie problemy” Yogi Bhajan

Natych warsztatach przejdziemy przez praktyki Kundalini Yogi, które pozwolą nam jeszcze głębiej doświadczać Duszy, poczuć jedność z nią, poczuć w sobie jej święty ogień, zachwycić się cudem, którym jesteśmy, wyłonić go z ukrycia.

Kiedy pozwalamy Duszy świecić jej blaskiem, świadomie tworzymy przestrzeń w ciele i umyśle na jakości Duszy, doznajemy głębokiego odprężenia, jakiego być może nigdy nie doznaliśmy wcześniej, oczyszcza się umysł, otwiera połączenie z mocą, a nasze działania, relacje nakierowują się na ścieżkę przeznaczenia Duszy. I tak doświadczamy ekstazy życia :).

———————————

WARSZTATY PROSPERITY – 14.10.2016: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – TO COŚ WIĘCEJ NA CO DZIEŃ 😉

„W chwili, w której dotkniesz swojej Duszy, znikną lęki.” Yogi Bhajan

Jesteś czymś więcej, niż myślisz, niż doświadczasz na co dzień. W chwili, gdy odczuwasz połączenie z Tym, To zaczyna się łączyć z Tobą i wspierać, działać dla Ciebie. „Ludzki umysł myśli, że wie wszystko. To Coś Więcej wie, że wie wszystko”. Najsilniejsza część Ciebie, poza czasem i przestrzenią pozwoli Ci doświadczać, że jesteś Większa/y, niż myślisz w
najśmielszych marzeniach. Jest na to specjalna medytacja 🙂 Więc miej
większy cel i przyjdź z nim na te warsztaty, pozwól nieskończoności
współdziałać z Tobą.

Na tych warsztatach doświadczymy niezwykłych technik łączących z mocą
Duszy, uruchamiających kreatywny przepływ wprost z Twojego Źródła. Gdy
masz połączenie z tym Źródłem w Sobie – płyniesz z podpowiedziami Duszy,
intuicją, zamiast zmagać się emocjonalnie z przeciwnościami.

Naenergetyzujemy naszą Jaźń, otworzymy psyche na To Coś Więcej, kim jesteśmy,
doświadczymy medytacji: Sekret Szczęścia, uwolnimy Światło Duszy, by żyć
mocą ducha i kreatywnej, twórczej mocy w nas, pobudzimy system nerwowy,
przysadkę mózgową, by doświadczać niezwykłej siły, nowych jakości i
głębokiego odprężenia.

Na deser: medytacja, którą otrzymałam od mojego nauczyciela na sierpniowym odosobnieniu, niezwykle silnie transformująca, uzdrawiająca i otwierająca na miłość i To Coś Więcej – na co dzień 🙂

———————————-

WARSZTATY PROSPERITY – 16.09.2016: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – SZTUKA KOMUNIKACJI Z DUSZĄ

„W chwili, w której dotkniesz swojej Duszy, znikną lęki.” Yogi Bhajan

Gdybyśmy potrafili komunikować się ze sobą i innymi na poziomie Dusz, zniknęłyby wszystkie lęki i problemy…

Będziemy nadal pracować nad połączeniem z poziomem Duszy, umiejętnością
komunikacji i dostrojenia ciała i umysłu do częstotliwości Duszy, by
jej moc wykorzystać do wzrastania, by odnaleźć to, co w nas najświętsze.
Pobudzimy cały nasz system hormonalny, krążenia, wewnętrzną mądrość, umiejętność
komunikowania poprzez słowa i poza słowami, doświadczymy mocy słuchania.
Te jakości dają nam moc wzrastania nawet ponad depresje, by doświadczać
czystości, niewinności wiecznie żywego Źródła w nas. Wykorzystamy
techniki oddechowe wzmacniające ciało praniczne, system nerwowy,
poczucie stabilność i zaufania w sobie i rozwijające umiejętność
wyrażania piękna Duszy w codziennym życiu.

Na deser: medytacja promieniowania światłem Duszy, wzięcia odpowiedzialności za ten dar i wykorzystywania w życiu 🙂

———————————

WARSZTATY PROSPERITY – 12.08.2016: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – MĄDROŚĆ DUSZY

„Najwspanialsze narzędzie jakie masz w swoim życiu to słuchanie. Dlaczego? Kiedy
słuchasz, stajesz się wrażliwy. I będziesz w szoku, jak szybko staniesz się intuicyjna/y.” Yogi Bhajan

Na tych warsztatach będziemy zmieniać częstotliwość myśli i sposób w jaki mózg je transformuje oraz podnosić świadomość, poprzez umiejętne oddziaływanie na … ciało!

Gdy uciszysz umysł – Twoja droga Cię odnajdzie!

Gdy słuchasz – otwierasz się na intuicję, na wizję Duszy, jej mądrość i wibracje – życie staje się wtedy proste i przyjemne.

Wykorzystamy moc pranicznej energii i pokierujemy nią tak, by dostroić się do świętej częstotliwości Siebie.

Wibracją mantr głęboko oczyścimy i odprężymy ciało i umysł, by uwolnić swobodny
przepływ wewnętrznej siły i wibracji Duszy, by zaprzyjaźnić się z nią i
odkryć przeznaczenie Duszy.

Zakończymy całość w wibracjach miłości.
MIŁOŚĆ TO PROCES, W KTÓRYM EGO JEST GUBIONE I NIESKOŃCZONOŚĆ DUSZY JEST DOŚWIADCZANA

Na deser niezwykła praktyka, sekretna i dyskretna. Jeśli będziesz ją
robić, poczujesz swoją czystość i niewinność, poczujesz obecność
wspierającej siły i mądrości Duszy, która uniesie Cię ponad każde
wyzwanie życia :-).
———————————

WARSZTATY PROSPERITY – 8.07.2016: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – MOC DUSZY – cz. II

„Wszystko, czego potrzebujemy to duchowa moc.
Ona przeprowadza nas przez wyzwania życia ze spokojem.
Nie istnieje oddzielenie od duchowej świętej mocy.” Yogi Bhajan

Cokolwiek robisz, wnieś w to swojego ducha. To droga sukcesu i spełnienia. Wtedy nie ma nic, czego nie potrafisz zrobić, nie ma wyzwania, z którym sobie nie poradzisz.

Praktykami Kundalini Yogi będziemy otwierać się na moc duszy, ufność oraz relację ze swoją duszą i relacje z innymi na poziomie duszy. Są to najbardziej autentyczne relacje. Na tym poziomie przychodzi niezwykłe odprężenie i spełnienie. Będziemy budować duchową moc, wytrzymałość, charyzmę i odwagę, by podążać za duszą, otwierać przestrzeń mądrości, doświadczać połączenia ze Źródłem. Gdy zabierzesz to doświadczenie do swojego życia,
wniesiesz je w swoje działania, relacje, myśli, słowa, będziesz kroczyć drogą spełnienia i sukcesu, przejawiając swoją moc i wspaniałość.

W II części warsztatów 3 niezwykłe praktyki otwierające przestrzeń duchowej mocy, świadomości, cudów, szczęścia i głębokiej relacji z mocą i mądrością duszy.
———————————

WARSZTATY PROSPERITY – 10.06.2016: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – MOC DUSZY

„Wszystko, czego potrzebujemy to duchowa moc.
Ona przeprowadza nas przez wyzwania życia ze spokojem.
Nie istnieje oddzielenie od duchowej świętej mocy.” Yogi Bhajan

Cokolwiek robisz, wnieś w to swojego ducha. To droga sukcesu i spełnienia. Wtedy nie ma nic, czego nie potrafisz zrobić, nie ma wyzwania, z którym sobie nie poradzisz.

Praktykami Kundalini Yogi będziemy otwierać się na moc serca i duszy. Na tym poziomie przychodzi odprężenie, jakiego wcześniej nie doświadczyłaś/eś. Będziemy budować duchową moc, wytrzymałość, otwierać przestrzeń mądrości, łączyć się ze Źródłem. Gdy zabierzesz to doświadczenie do swojego życia, wniesiesz je w swoje działania, relacje,
myśli, słowa, będziesz kroczyć drogą spełnienia i sukcesu, przejawiając swoją moc i wspaniałość. Na deser dwie niezwykłe praktyki otwierające przestrzeń cudów, spełnienia, uzdrowienia, szczęścia i świętości.

———————————
WARSZTATY PROSPERITY 13.05.2016:
ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – ZJEDNOCZENIE Z DUSZĄ

„Warstwa oddzielająca Cię od Prawdy ma grubość skrzydła motyla”

W jednej chwili możesz tę kurtynę odsłonić i zacząć doświadczać Siebie, Duszy. Po prostu odłóż to, co jest między Tobą i Prawdą i… już to masz! Masz moc sprawienia, by to się stało. To czyste, niewinne JA nie ma w sobie zranienia. Wystarczy uświadomić sobie jak ogromna jest nasza natura i odkrywać ją.

Na tych warsztatach będziemy dotykać tej świadomości i doświadczenia zjednoczenia z Duszą, łączenia z czymś większym dzięki sekretnym i świętym technikom Kundalini Yogi. Będziemy dostrajać się do częstotliwości Duszy poprzez łączenie z mocą centrum serca, medytacje z oddechem w taki sposób, by otworzyć się na nieskończoność, odczuć
połączenie ze świętością w Sobie, dostrajać ciało i umysł do tej świętości. Wtedy czujesz piękno życia i swoje piękno, rozpoznajesz jak cudowną Duszą jesteś. Teraz Twoja Dusza może się zamanifestować. To daje moc do wypełnienia celu Duszy i życia Prawdą.

———————————
WARSZTATY PROSPERITY 15.04.2016:
ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – PRZEZNACZENIE DUSZY

„Przyszliśmy na ten świat, by spełniać marzenia swojej Duszy” Yogi Bhajan

Możemy szukać na zewnątrz i błądzić, starać się, by osiągać. A możemy
wejść w ciszę i nieporuszenie i pozwolić, by rzeczy same się działy. To
nie oznacza pasywności. To oznacza mieć moc, promienność, charyzmę,
jasność i świadomość. Gdy łączymy się z naszą prawdziwą tożsamością,
naszą Duszą i promieniejemy tą jakością, wszystko, co w zgodzie z tą
wibracją, samo przychodzi.

Na tych warsztatach będziemy budować swoją niezależność, by wydobyć to, co
jest unikalnym darem, talentem otrzymanym, by wyrażać Duszę. Otworzymy
przestrzeń ciszy, by poczuć relację z Duszą i poddać się jej
prowadzeniu, otworzyć na intuicję i nowe możliwości, dostroić się do
przeznaczenia, do marzeń Duszy.

———————————

WARSZTATY PROSPERITY 11.03.2016:
ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – WYRAŹ SWĄ DUSZĘ

„Gdy oczyścisz swój umysł, zaczniesz lśnić światłem Duszy” Yogi Bhajan

Umysł jest najszybszą i najcudowniejszą mocą; czysty i otwarty jest bramą do głębi siebie, do duszy, staje się sługą i może zamanifestować wszystko, co chcemy. Dzięki czystemu medytacyjnemu umysłowi możemy wyrażać pełnię siebie, pełnię Duszy.

Na tych warsztatach będziemy oczyszczać umysł, uwalniać mentalne napięcia, przełamywać ograniczające schematy, uwalniać pamięć starych traum z pnia mózgu, by doświadczać pełni swojej świętej Jaźni, by wyrażać Duszę.

Rozpalimy wewnętrzny ogień i światło, które dadzą wytrzymałość na drodze ku wyrażaniu pragnień Duszy.

Doświadczymy medytacji, które bardzo silnie oczyszczają umysł, synchronizują pracę półkul mózgowych, otwierają na nowe, na nieskończone, podnoszą świadomość do poziomu, na którym nie istnieją ograniczenia.

Wykorzystamy mantry, których wibracje zasiewają w umyśle ziarna nowych wzorców – sprzyjających wzrastaniu, miłości, spełnieniu, kreatywności i wyrażaniu tego, co w nas najświętsze.

Zapraszam do doświadczania

————————————-

WARSZTATY PROSPERITY 12.02.2016: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – SKRZYDŁA DUSZY

Jest takie sekretne miejsce w nas, które, jeśli wiemy jak pobudzać – pozwala uwolnić Duszę i przejawiać się w pełni jej mocy. Wtedy w życiu płyniemy na fali
duchowej mocy, zamiast zmagać się z wyimaginowanymi przez umysł
ograniczeniami.

Jest taka sekretna praktyka, niezwykle prosta i cudownie skuteczna: doświadczyłam jej mocy uzdrawiania totalnie wszystkiego…. jedna praktyka – klucz otwierający wszystkie drzwi, dzięki otwarciu drzwi Serca i Duszy.

Jest taka medytacja, że kiedy ją robisz, stwórca (Bóg) siada naprzeciw Ciebie, usuwa Twoje słabości i daje Ci siłę, witalność i skrzydła

Na tych warsztatach doświadczymy tych praktyk, doświadczymy głębokiego oczyszczenia centrum serca, piękna, obfitości, szczęśliwości i błogości jaka płynie z połączenia z Duszą.

————————————-

WARSZTATY PROSPERITY 15.01.2016: ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – PODDANIE MĄDROŚCI, NIEWINNOŚCI I PROWADZENIU DUSZY

Mądrość Duszy płynie do nas poprzez silny Umysł Neutralny, ma to
tak ogromną moc, że wiemy, znamy odpowiedź w ciągu… 9 sekund! Mając
silny Umysł Neutralny, patrzymy na problemy i przeciwności, jak na
szanse i błogosławieństwa…

Będziemy wzmacniać ten umysł, a poprzez medytacje i wibracje
mantr otwierać się i poddawać mądrości i przewodnictwu Duszy i tworzyć
stałe połączenie ze Źródłem w Sobie.

Zrzucisz maski, które odgradzają Cię od Duszy. Kiedy pozwalasz
swojej Duszy świecić jej światłem, odzyskujesz naturalną świętość i
niewinność, jej blask chroni przed tym, co Ci nie służy i daje silną
projekcję.

Wzmocnimy tę promienność specjalną medytacją, by zaufać, poczuć i
mieć odwagę podążać ścieżką spełnienia Duszy. Zapraszam do
doświadczania

————————————-

WARSZTATY PROSPERITY 11.12.2015 – POZA CZAS, PRZESTRZEŃ, OGRANICZENIA KU ŚWIATŁU I NIESKOŃCZONOŚCI DUSZY

Uwolnimy korzenie ograniczających nawyków, by zamiast poddawac się
nim, emocjom, ego, rywalizacji, poddać się światłu, duszy,
nieskończoności. Pobudzimy przepływ energii seksualnej, witalnej,
pranicznej, energii duszy i stwórcy w Twoim istnieniu.

Jako ludzie mamy moc zatrzymania czasu i przestrzeni – do takiej
jakości możemy dorosnąć, jeśli tylko chcemy. Doświadczymy sekretnej
medytacji Kundalini Yogi, która wynosi ponad ograniczenia, czas i
przestrzeń, by zobaczyć szerszy horyzont. Tej medytacji, w dawnych
czasach, używano do osiągnięcia Świadomości Chrystusowej.

To przygotuje nas na ostatnią medytację: doświadczenia mocy duszy,

jej czystości, wibracji, nieskończoności, mocy modlitwy duszy,

błogosławieństwa, otworzenia na nieskończoność i przyzwolenia bycia

odnalezioną/ym przez nieskończoność.

——————————————-

NIESKOŃCZONOŚĆ DUSZY – 20.11.2015

Tym razem rozwijamy siłę ciała fizycznego oraz promiennego, poruszamy różne energie w ciele, by
zharmonizować cały system hormonalny i otworzyć kanały przepływu świadomości. Odnowimy pole magnetyczne i obie półkule mózgu, by zjednoczyć ciało i umysł – dzięki temu manifestuje się Dusza, a my…młodniejemy. Wyzwolimy moc ducha, duszy i nieskończoności.

„To co daje nam życie, może dać nam wszystko” – ODDECH – poprzez oddech, który poznasz na warsztatach, połączysz się z tym, co w Tobie (i każdym z nas) najcenniejsze, nieskończone. Ten oddech łączy z wewnętrzną mocą kreacji.

Doświadczymy niezwykle transcendentalnej medytacji, dzięki której wyjdziesz poza lęk i
otworzysz się na prowadzenie Duszy, Boga, dotkniesz świadomości
nieśmiertelności i nieskończoności Duszy… żadnych myśli… umysł jest
zerem… cisza… teraz jesteś w stanie przyjąć swoją Duszę… ciesz się
🙂

————————————-

WYŻSZA JAŹŃ – PEŁNIA MOŻLIWOŚCI – 16.10.2015

„Sukces to wiedzieć kim jestem i wyrażać tę prawdę swoim życiem” Yogi Bhajan

Na tych warsztatach będziemy pogłębiać
relację ze sobą, z wyższą Jaźnią, by poprzez tę świadomą relację
wyrażać Siebie, projektować swoją moc, piękno na zewnątrz. Czujemy
siebie i projektujemy prawdę o Sobie, gdy jest harmonijna komunikacja
pomiędzy półkulami mózgu. Wtedy uwalniane jest napięcie z całego ciała i
podnosi się świadomość Jaźni, budzi się nasza kreatywność i intuicja.
Będziemy rozwijać pokłady kreatywności i doświadczać kim jestem. Poprzez
wibrację dźwięku otworzymy umysł na Wyższe Ja, na prowadzenie
wewnętrznej mądrości. Pogłębimy doświadczenie Siebie poprzez niezwykłą
kriję łączącą z najsilniejszym centrum: centrum serca. A na deser:
medytacja, która przynosi szybkie i długotrwałe efekty, wynosi poza
dualność i pozwala doświadczyć przepływu duchowej mocy w sobie. Daje
taką moc umysłowi, że jest on w stanie usunąć wszelkie przeszkody.
Osoba, która praktykuje tę medytację doświadcza wspaniałej mocy intuicji
i ma pozytywną projekcję. Staje się magnesem dla sukcesu tego z
definicji Yogi Bhajana :).

————————————–

ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA cz. V – CISZA DUSZY – 18.09.2015

Gdy doświadczasz ciszy duszy, gdy stajesz się niczym, osiągasz stan „zero”, wtedy kreatywność wszechświata przemienia zero we wszystko, w obfitość, pomnaża nieskończenie. W ciszy
doświadczasz bezpieczeństwa i ufności w stwórcy. W ciszy duszy doświadczasz życia jako kreatywnej mocy. W ciszy duszy przychodzi świadomość, że wszystko jest niczym…

Nasze skończone ciało ma moc dotknięcia nieskończoności. Będziemy wypalać karmę i nieczystości, by
połączyć się z tą świadomością, z tą mocą w ciele. Czuć, że jej źródło jest w nas, nie na zewnątrz. Przełamiemy bariery, by połączyć ciało i umysł w jedno. Dostroimy wibracje ciała i umysłu do częstotliwości duszy.

A następnie specjalną medytacją będziemy dostrajać się do świętej energii i projektować swoje marzenia w kosmos. I gdy masz tę równowagę ciała, umysłu i duszy – potrafisz zaufać, że wszechświat Ci służy i spełnia Twoje cele. Wtedy masz łaskę doświadczenia jak Twoja dusza błogosławi Cię.

Wszystko po to, by podarować sobie stan „zero”, bez myśli. Gdy go osiągniesz – cała robota jest już
zrobiona. To kończy każdą biedę i daje początek prospericie. Masz wtedy moc wyjścia z najcięższej depresji, z największej ciemności ku światłu, uzdrowieniu i spełnieniu.

Zapraszam do doświadczania

—————————————-

ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA cz. IV – PODDAJ SIĘ DUSZY – 14.08.2015

Poddanie daje najwyższą moc osiągnięcia wszystkiego, czego pragniesz. Poddanie to
najwyższy stan umysłu i ducha! Poddaj się swojej duszy, poczuj dotyk mistrza w sobie!

Tym razem będziemy doświadczać duszy poprzez trening Umysłu Neutralnego, rozwijanie wewnętrznego
przewodnictwa. Wykorzystamy wibracje shabadu, który ukierunkowuje umysł na nieskończoność, rozwija złotą promienność i pozwala przejawiać się światłu duszy. W II cz. tych warsztatów zrobimy niezwykłą medytację na poddanie się duszy, wewnętrznemu mistrzowi, nieskończoności…

Neutralny Umysł – jest najbliższy duszy, otwiera bramę duszy, przez niego doświadczamy głebokiej pamięci duszy; daje nam mądrość, głębię, kreatywność, inteligencję, łaskę i wielkość. Gdy rozwijasz Neutralny Umysł, zaczyna on służyć Twojej nieskończoności, duszy, wzrastasz ponad czas i przestrzeń, znika ból i cierpienie, Twoja obecność nabiera tak potężnej promienności, że działasz samą swoją obecnością! Z poziomu Neutralnego Umysłu jesteś w stanie dotrzeć do Prawdy, którą jesteś, swojej tożsamości i spełniać swoje najwyższe przeznaczenie.

————————————–

ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA cz. III – CEL DUSZY – 17.07.2015

Gdy odkryjesz cel swojej duszy, zachodzi tak głęboka przemiana, że życie staje się magią!

 • będziemy uwalniać przywiązanie do
  kontrolujących uzależnień, by doświadczać nowego wymiaru Siebie, Jaźni,
  nieskończoności, oceanu prany i życia
 • stworzymy połączenie pomiędzy skończonym osobistym polem magnetycznym i polem wszechświata: nieskończonym, świadomym, kreującym
 • wzmocnimy system nerwowy i siłę magnetyczną aury, by nie dać się prokować negatywnościom i pozostać mocno w sile i świadomości
 • stań się JEDNOŚCIĄ – połącz wszystkie części siebie i wyrażaj je z poziomu Duszy

i tak przygotowani wejdziemy głębiej, by:

 • zaawansowaną kriją otworzyć się na przeznaczenie, cel Duszy
 • piękną medytacją będziemy budzić
  Duszę; wykorzystamy mantrę, której wibracja trafia wprost do napięcia,
  powodując, że problemy same znikają; oczyszcza umysł i daje czystą
  świadomość, ustawia na drodze ku przeznaczeniu
 • doświadczyć mocy medytacji przynoszącej ogromnej zmiany w przeznaczeniu, otwierającej na nowe możliwości

—————————————————

ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA cz. II – 26.06.2015

Na poziomie duszy nie ma rzeczy niemożliwych. Tu dzieją się cuda

„W chwili gdy dotkniesz swojej duszy, zniknie cały lęk.”
„Masz w sobie moc przezwyciężania największych wyzwań: czasu i przestrzeni.
Ty i dusza to główne siły w Tobie. Gdy dusza dominuje nad ciałem i
umysłem – zwyciężasz!” Yogi Bhajan

Każda dusza ma prawo świecić blaskiem, pięknem, obfitością.
Czy przytulasz swoją duszę? Rozmawiasz z nią? Dbasz o relację z duszą?

Gdy łączymy się z poziomem duszy,
znika każde zranienie, słabość; przeciwność obraca się w szansę i
błogosławieństwo, czujemy, że jesteśmy zjednoczeni z siłą, która
przezwycięży wszystko!

Nie potrzebujemy żadnej innej wiary, niż wiara w swoją Duszę

Technikami Kundalini Yogi będziemy:

 • pogłębiać wiarę w Duszę i odwagę bycia Sobą m.in. wzmacniając ciało promienne
 • rozwijać moc wzrastania ponad iluzje umysłu, by doświadczać przewodnictwa Duszy
 • wzmacniać neutralny umysł, który otwiera bramę do głębokiej pamięci Siebie i Duszy, łączy z wewnętrzną mądrością
 • przełamywać stare
  ograniczające i sabotujące wzorce wbudowane przez negatywne
  doświadczenia, wzrastać ponad lęk i ból, by w pełni otworzyć serce na
  doświadczenie Siebie, wsparcia płynącego z ducha, Źródła, którym jestem

Na tych warsztatach zrobimy specjalną
praktykę, dzięki której poczujesz, że siła jest w Tobie, w każdym
oddechu, to siła Twojego ducha – zawsze przy Tobie, silniejsza od każdej
przeszkody. Zaufasz jej…. to jest droga sukcesu. Ta praktyka to
prezent: obroni Twoją moc, wielkość, pozycję. Da Ci zdrowie, szczęście i
świętość, przekraczające Twoje wyobrażenia i doświadczenia. Podności
Duszę, Istnienie. Dzięki niej doświadczyć w tym życiu nowego wymiaru.

————————————–

ŹRÓDŁO WSZYSTKIEGO: DUSZA – 22.05.2015

„W chwili gdy dotkniesz swojej duszy, zniknie cały lęk.”
„Masz w sobie moc przezwyciężania największych wyzwań: czasu i przestrzeni.
Ty i dusza to główne siły w Tobie. Gdy dusza dominuje nad ciałem i
umysłem – zwyciężasz! Praktykuj, a przyjdzie do Ciebie spełnienie.” Yogi
Bhajan

Każda dusza ma prawo świecić blaskiem, pięknem, obfitością.
Czy przytulasz swoją duszę? Rozmawiasz z nią? Dbasz o relację z duszą?

Gdy łączymy się z poziomem duszy,
znika każde zranienie, słabość; przeciwność obraca się w szansę i
błogosławieństwo, czujemy, że jesteśmy zjednoczeni z siłą, która
przezwycięży wszystko! Takie jest moje doświadczenie.

Technikami Kundalini Yogi będziemy:

 • uwalniać bloki i ból, by uruchomić swobodny przepływ miłości, dzielenie się nią i przyzwolenie na otrzymywanie
 • łączyć się ze swoim źródłem, duszą, doświadczać jej
 • otwierać się na wewnętrzną czystość i świadomość jedności z mocą kreującą w sobie, stwarzającą poprzez mnie
 • doświadczać autentyczności siebie
 • otwierać się na światło w sobie i jego uzdrawiającą i podnoszącą (nawet z depresji) moc
 • zawierzać duszy i jej mocy do przezwyciężania każdego wyzwania
 • dostrajać się do świętej energii
  dostępnej dla każdego z nas, i poprzez nią wyprojektować swój cel,
  marzenie do wszechświata i stąd otrzymać wsparcie, mądrość i spełnienie

A na deser: medytacja doświadczania błogosławieństw swojej duszy.

———————————–
DOTRZYJ DO MOCY W SOBIE, KTÓREJ JESZCZE NIE WYKORZYSTUJESZ – 24.04.2015

„Najwyższa psychiczna moc człowieka jest wtedy, kiedy jest chętny, by dać sobie radę ze stanem, który jest całkowicie poza jego kontrolą. Mierzy się z tym i stawia temu czoła z myślą, że jest w stanie przez to przejść.”
„Kiedy wsłuchasz się w nieprzeniknioną moc swojej duszy, możesz osiągnąć spełnienie”
Yogi Bhajan

Odpowiednio dobranymi technikami Kundalini Yogi będziemy w taki sposób oddziaływać na ciało, umysł i
duszę, by dotrzeć do Źródła Mocy w Sobie, naenergetyzować centrum
skupienia, pewności siebie i zwycięstwa.

Uwolnimy umysł z podświadomych blokad w trzech obszarach: braku poczucia
bezpieczeństwa, niekompetencji i projekcji rzeczywistości.

Na deser: specjalna medytacja, która połączy Cię ze Źródłem nieskończonej energii w Sobie, oprzesz się na niej…

——————————–

DAR PRZEZNACZENIA: SPEŁNIENIE, MOC I OBFITOŚĆ – 27.03.2015

Każdy z nas ma unikalny, wyjątkowy
dar, talent, umiejętność, której nie ma nikt inny. Naszym zadaniem jest
odkryć ten klejnot w sobie, rozwinąć i służyć innym. Wtedy doświadczamy
prawdziwego spełnienia, a nie tylko szczęścia. Wtedy cały wszechświat
służy nam, wspiera i zapewnia obfitość na każdym poziomie (nie ma
znaczenia kryzys na rynku!). Doświadczasz prowadzenia z poziomu duszy.
Jedyne Twoje zadanie to poddać się i płynąć. Wtedy też … dostajemy
trudne lekcje, ale(!) wraz z nimi budzi się siła, która jest w stanie
pokonać każdą przeszkodę, przetransformować każdy lęk, złość, zranienie w
MIŁOŚĆ! Bo kiedy otwierasz swoje serce i dzielisz się tym, co w Tobie
najpiękniejsze, dzieją się cuda! To nie jest teoria, to prawda, której
doświadczam. I właśnie czuję tę siłę, która wspiera mnie w trudnym
momencie i wiem, że dam radę, że nie ma takiej przeszkody, która mnie
pokona, że jestem skazana na sukces! Bezcenne!

Technikami
Kundalini Yogi będziemy otwierać serce i budzić duszę, docierać do
Źródła – kiedy tam jesteś, nic nie jest w stanie Cię zranić, znika
napięcie, lęk, problemy i doświadczasz Prawdy Duszy. Pogłębiasz
świadomość i widzisz klarowną wizję celu życia. To najważniejsze Twoje
zadanie na tej ziemi. Poznaj moc doświadczenia, moc spełnienia.

Z tych warsztatów wyjdziesz z technikami na odkrycie przeznaczenia, które możesz wykorzystać po warsztacie, by pogłębić proces.

—————————————

MOC SPRAWCZA WE MNIE – 13.02.2015
Trudne doświadczenia początku tygodnia przetransformowane w miłość,
promienność i nową moc. Jak? Podzielę się tym na tych warsztatach, a
technikami Kundalini Yogi będziemy rozwijać w sobie jakości, dzięki
którym każdy może doświadczać szybkiej transformacji w obliczu wyzwań
życia i odradzać się z nową siłą, radością, miłością i …
nieskończonością.

Zrobimy specjalane techniki na oczyszczenie umysłu
ze starych przywiązań i potężne odprężenie, pobudzimy cały system
gruczołów i krążenia, by doświadczać w Sobie mądrości, świadomości,
intuicji, piękna i nieskończonej mocy.

„Miłość konfrontuje. Miłość nie ma lęku. Miłość jest najwyższą mocą. Nie zna klęski. Nie zna niemożliwego. Jest mocą, nie słabością.” (YB) Nawet w obliczu tortur,
daje siłę do radości. Znasz taką miłość?

Potrafisz tak bardzo zakochać się w sobie i zachwycić sobą?
Czy wiesz, że masz w sobie moc, która, jeśli ją rozwiniesz, przyciągnie kompletnie wszystko, czego potrzebujesz do spełnienia?
Wykorzystamy sekretne techniki KY, by doświadczać sprawczej mocy w sobie 🙂
—————————————-

SPEŁNIENIE – MOC MIŁOŚCI SERCA, NIESKOŃCZONOŚCI POLA MAGNETYCZNEGO I PROJEKCJI CZYSTEGO UMYSŁU – 16.01.2015
Pogłębiamy
połączenie z centrum serca: doświadczenia uczestników poprzednich
warsztatów oraz moje osobiste, potwierdzają, że uzdrawiając to centrum,
uzdrawiamy wszystko inne, bardzo silnie! Dodatkowo wykorzystamy moc
osobistego pola magnetycznego i pola wszechświata oraz czystego umysłu,
by uświadomić sobie swój najwyższy cel, marzenie, zadanie na Nowy Rok, w
zgodzie z najwyższym dobrem, zrobić przestrzeń w sobie i zaprosić
wszechświat do działania i manifestacji, w stanie ufności i
wdzięczności.

Wiedzieć i czuć, co jest moim najwyższym celem, mieć świadomość wewnętrznej mocy do
przekroczenia wszystkich przeciwności i… zamanifestować 🙂

Działanie, moc, nieporuszenie, niedziałanie, nieskończone, nieznane, modlitwa… Zapraszam

—————————————–

CENTRUM SERCA – TOTALNE UZDROWIENIE – DOŚWIADCZ! – cz. III – 19.12.2014
Pracując z technikami Kundalini Yogi na połączenie z sercem, doświadczyłam, że uzdrawiając i otwierając centrum serca… uzdrawia się wszystko! W niezwykle cudowny sposób! Dlatego kontynuujemy i pogłębiany pracę z sercem :). Podzielę
się również doświadczeniem 4 intensywnych dni z jednym z najbardziej
charyzmatycznych nauczycieli Kundalini Yogi na świecie: Sadhaną Singhiem
. Zapraszam

——————————————

BEZWARUNKOWA CZYSTA MIŁOŚĆ – cz. II – 21.11.14

Czysta, bezwarunkowa Miłość, gdy jest stanem istnienia powoduje, że puszczamy wszystkie systemy „zabezpieczeń” i poddajemy się mądrości i mocy płynącej z serca. I ona prowadzi nas ku
prawdziwemu, dającemu błogość spełnieniu. Przyciąga właściwe relacje i
prosperitę, obdarza mądrością, szlachetnością, sukcesem. W stanie
Miłości absolutnie wszystko!, co nas spotyka, doświadczamy jako
BŁOGOSŁAWIEŃSTWO. To doświadczenie jest nie do opisania. Nie ma sensu.
Najcenniejsze jest DOŚWIADCZANIE – ma największą i najszybszą moc
transformowania, urzeczywistniania tej prawdy (a nie tylko czytania o
niej)

Będziemy wznosić naszą częstotliwość do świadomości bezwarunkowej Miłości technikami Kundalini Yogi:

 • uwolnimy napięcia i negatywności,
 • doświadczymy serii pięknych i błogich
  medytacji na szczęście, odwagę w przekraczaniu przeciwności i
  spełnianiu się, budujących siłę serca, rozwijających promienność,
  uzdrawiających i odmładzających – po zrobieniu tej serii poczujemy
  błogość, szczęście i promienną miłość płynącą z serca 🙂
 • a na deser: medytacja dająca doświadczenie leżące poza wszelkim wyjaśnieniem…

————————————-

DOŚWIADCZENIE MOCY ŹRÓDŁA W SOBIE, MIŁOŚCI, INSPIRACJI, WEWNĘTRZNEGO PRZEWODNICTWA, SIŁY INTENCJI I ZAUFANIA – 19.09.2014

Na tych warsztatach podzielę się doświadczeniami, technikami i inspiracjami z sierpniowego Odosobnienia z Markiem Miedziewskim, podczas którego doświadczałam silnego
prowadzenia wewnętrznej mądrości, wglądów, które bardzo szybko –
dosłownie w sekundy pozwoliły mi przetransformować silną traumę.
Wykorzystamy ponadto techniki Kundalini Yogi, by doświadczać tych
jakości w Sobie. Zapraszam

————————————–

KREATYWNOŚĆ, INTUICJA, ŚWIADOMOŚĆ, POTENCJAŁ I … NIEWIDOCZNE” – WARSZTATY PROSPERITY 1.08.2014
Kreatywność to intuicja, która pozwala nam być zawsze o krok przed
czasem i przestrzenią, to indywidualny stan bycia i działania, to dar,
który otrzymaliśmy, by wzrastać, uzdrawiać i podnosić siebie i innych w oryginalny sposób.
Kreatywność jest połączona ze świadomością. W tej pracy poszerzamy
naszą umiejętność otrzymywania subtelnych informacji z wewnątrz i
zewnątrz i uczymy się ufać i działać w zgodzie ze Wszechświatem, Stwórcą.

W sensie psychologicznym kreatywność jest efektem
zbalansowanych obszarów mózgu, aktywizowanej przysadki i szyszynki, a
przede wszystkim przekroczenia naszych lęków i zahamowań oraz
świadomości, że nasze życie jest otwartą księgą, w której nasze
indywidualne Przeznaczenie może być zapisane.

Na tych warsztatach będziemy rozwijać kreatywność, intuicję, świadomość, koordynować obszary mózgu, by doświadczać wglądu, oddziaływać na nerw błędny, który poszerza mózg do nieskończoności, by rozkwitać do pełni swojego
potencjału. Zrobimy również specjalną medytację, podczas której mózg
wytworzy własną morfinę dającą ciału wytrzymałość, oddziałującą na
metabolizm, wzmacniającą system nerwowy, regenerującą mózg oraz
dostrojenie układu hormonalnego, by… „zobaczyć skrawek Niewidocznego,
usłyszeć cząstkę Niesłyszalnego, pojąć, co Niepojęte. Zasmakujesz tego i
nie ustaniesz.”

———————————–

JAŹŃ – ŚWIADOMOŚĆ, DOŚWIADCZENIE, MOC – WARSZTATY PROSPERITY: 27 CZERWCA
Nie ma nic ważniejszego niż Jaźń. Najwyższe doświadczenie, to doświadczenie Jaźni. Gdy żyjemy z poziomu Jaźni – prowadzi nas świadomość, wewnętrzna mądrość, głęboka intuicja i moc, które przebijają się przez każdy blok i ograniczenie. Wiedza, której potrzebujemy płynie ze Źródła. Gdy poddajemy się Jaźni – nurt życia prowadzi nas we właściwe miejsca, do właściwych ludzi, czujemy wsparcie wszechświata oraz otwarcie i ufność na to, co do nas przychodzi. Przyjmujemy to z mądrością i z odwagą podążamy drogą przeznaczenia i spełnienia.

Jaźni w Sobie dotykamy przez Shunję – ciszę, stan zero. Wtedy jesteś świadomością Jaźni, która dba o Ciebie i wszystko wokół.
Zaufaj swojej Jaźni – wtedy każdy Ci zaufa.
Niezwykłymi technikami Kundalini Yogi będziemy dotykać Jaźni, Wyższej Mądrości i Ciszy. Zapraszam do doświadczania.

—————————————

WARSZTATY PROSPERITY – 16 MAJA 2014:
„Życie zaczyna się w dniu, w którym uświadomisz sobie kim jesteś.” Yogi Bhajan
– dotknij nieskończoności – ona jest Twoją naturą, pozwól jej prowadzić się,
– mądrość serca – pokazuje Ci drogę natychmiast,
– otwórz się na większe cele – nieograniczone,
– zostaw: osąd i oddzielenie; twórz, podnoś i dostarczaj,
– moc świadomości i Jaźni.

Na tych warsztatach
pogłębiamy doświadczenie
przestrzeni serca i z tego
poziomu projektujemy
swoje życie. Jeśli jesteś w
umyśle – ograniczasz się
do tego, co jest ci znane,
jeśli jesteś w sercu –
dzieje się to, co dla Ciebie
najlepsze (nie mylić z tym,
co wydaje się najlepsze).
Zapraszam
Basia Baczkura

„Basiu, kolejny niezwykły warsztat …
tak potężna energia, taka siła …tyle piękna i prawdy
To było wyjątkowe …dotknęłaś czegoś nieuchwytnego a ja dotknęła własnego serca 🙂
Dziękuję nie jest słowem, które oddaje to co czuję”

„Kocham te warsztaty :)”

„Basiu na tych warsztatach dzieją się prawdziwe CUDA !!! Kto spróbował ten wie
A to czego uda Nam się dotknąć w Sobie na tych zajęciach zostaje z nami na zawsze. Czasami wywraca do góry nogami cały system wartości, priorytetów a nawet wierzeń.
Basiu całym sercem dziękuję – za możliwość doświadczania

„Basiu, z całego serca dziękuję za dzisiejszy warsztat …niezwykłe doświadczenie, zwłaszcza druga część … Potężny obraz własnej prawdy, ale ogromna akceptacja …to co mogłoby przerazić jest neutralne …piękne, mocne”

„Po tym warsztacie czuję się rewelacyjnie, jakby ktoś kolejne kilogramy zabrał z moich pleców – jak ciężki jest plecak, ktory dzwigam? teraz już wiem czemu tak ciężko zawsze było mi rano wstać z łóżka …”

„Jestem nadal pod ogromnym wrażeniem warsztatów piątkowych. Niesamowite rzeczy się we mnie zadziały.”