OCZYSZCZENIE KARMY * OTWARCIE NA CUDA

* SIĘGNIJ PO CUDA I SPEŁNIENIE, PO TOTALNE UZDROWIENIE!
*
TERAZ JEST TEN CZAS!

11 sierpnia 2018, sobota, g. 15.00 – 21.00
Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie)

Teraz z ogromną siłą przejawiają się dwa bieguny Prawa Polaryzacji: wychodzi każdy cień, zranienie, blok, trauma. I to jest… bezcenny moment, by wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie, połączyć się z drugim biegunem: mocą w sobie oraz mocą i wsparciem, które płynie z kosmosu i uzdrowić wszystkie bloki, nawet karmiczne.

Teraz mamy otwarte energetyczne bramy uzdrowienia, duchowej transformacji i spełnienia.

11 sierpnia będziemy w silnej energii Nowiu Księżyca i Zaćmienia Słońca.

Ten czas sprzyja uwolnieniu, uzdrowieniu, transformacji, wzrastaniu i spełnianiu. Powinien to być bardzo jakościowy czas bycia ze Sobą, wsłuchiwania się w Siebie, w mądrość Serca, a także czas otwierania się na nieskończone wsparcie i dary, które wszechświat ma dla nas.
Trzeba nam teraz z poziomu głębokiego osadzenia w Sobie wejść z ufnością w relację z Kosmiczną Mocą, z tym, co Nieznane i Nieskończone…
To jest Klucz do uwolnienia Przeszłości, uzdrowienia Karmy i podążania ścieżką Dharmy (Najwyższego Spełnienia).

* Energia, którą przynosi sierpień otwiera pole nadzwyczajnych możliwości: teraz mamy potężny twórczy wpływ na wszystko, czym się zajmiemy.
* W tym czasie zapraszam Cię na warsztat uwolnienia karmy, otwarcia na cuda i spełnienie.

* Miej odwagę zostawić wszystko, co nie służy Twojej Duszy. Miej odwagę sięgnąć po Najwyższe Spełnienie.
* To nie są cuda – to jest moc Twojej Tożsamości – Prawdy, którą jesteś.

Prawo Karmy: nie ma działania bez skutku. Wszystkie nasze słowa, myśli, czyny wytwarzają konsekwencje, często na wiele wcieleń. Jest to absolutną zasadą natury. Daje ono nam zarówno odpowiedzialność, jak i moc.
Gdy medytujemy w stanie harmonii i zestrojenia z odpowiednią mantrą, w czasie gdy planeta Ziemia i Jaźń przechodzą przez strefy zmierzchu Czasu i Przestrzeni (pomiędzy g. 4.00 a 7.00 rano i wieczorem), wymazujemy zapisy akaszyjskie dotyczące przyczyny i skutku!!!

Jeśli jest w Twoim życiu jakiś blok, coś Ci się nie udaje, czujesz, że coś Cię ogranicza, nie wiesz dlaczego i nie wiesz jak sobie pomóc; jeśli masz marzenie, tęsknotę, której do tej pory nie udało Ci się spełnić, przyczyną jest prawdopodobnie obciążenie karmiczne, które czeka na oczyszczenie, uwolnienie i transformację.

Na tych warsztatach wykorzystamy silną praktykę medytacyjną, o której Yogi Bhajan – Mistrz Kundalini Yogi powiedział, że ma tak głęboki efekt, że oczyszcza karmę i przynosi doświadczenie cudów, a także daje czystość mentalną, emocjonalną i tworzy przestrzeń prosperity.
Przez ponad 5 godzin będziemy wibrować mantrę w odpowiedni sposób, wykorzystując moc prany (energii oddechu), by uzyskać efekt oczyszczenia i uwolnienia karmy i otwarcia przestrzeni cudów.

KWANTOWA TECHNOLOGIA DŹWIĘKU
sekretna jogiczna nauka jak używać dźwięku, rytmu, koncentracji i oddechu dla kreowania nadzwyczajnych rezultatów, wdrukowywania w podświadomość wzorców zgodnych z Wyższą Jaźnią, Duszą, Najwyższym Dobrem, poprzez oddziaływanie m.in. na: pole elektromagnetyczne, wzorce w mózgu, system nerwowy i hormonalny,  podświadomość, wszystkie komórki ciała i systemy, płat czołowy, szyszynkę, przysadkę.
Gdy medytujesz z mantrą – wibrujesz w harmonii z wzorcem przekraczającym wszystko to, co możesz wykreować w swojej skończonej jaźni lub ego.
TO JEDEN Z CUDÓW ŁASKI ZAWARTY W NAUKACH KUNDALINI YOGI

****************
W tym czasie możesz aktywnie uczestniczyć w wibrowaniu lub być, leżeć i kąpać się w energii mantry.
Wcześniej przygotujemy ciało i umysł do głębokiego wejścia w proces doświadczania i transformowania.

Dobrze jest tego dnia jeść lekko i mniej, by energia nie była zabrana na trawienie lecz na uzdrawianie.

Opinie o moich warsztatach: w prawej kolumnie —>
****************
Techniki Kundalini Yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.
***************
Miejsce na warsztacie rezerwuje zgłoszenie mailem na adres: basiabaczkura@nullgmail.com

Informacje: 608 585 737, www.adishakti.eu

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, koc, ew. poduszkę do medytacji, picie, coś lekkiego do przekąszenia

Cena: 170 zł, płatne gotówką na miejscu

Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

„Minął tydzień od oczyszczania karmy i jestem pod wrażeniem procesów, które nastąpiły i pełna wdzięczności dla Ciebie za tę cudowną medytację i wdzięczności dla siebie, że w niej uczestniczyłam.
To jest totalny kosmos niesamowitości!
Po warsztacie poczułam przypływ niesamowitej energii, takie jak by światło i lekkość w sobie i silną potrzebę praktykowania kundalini.
Teraz poczułam jak by się na nowo coś we mnie obudziło, podniosło, jak bym wzniosła się ponad wszystkie problemy świata i w medytacyjnym umyśle fruwała ponad nimi z wybaczeniem, spokojem, radością i poczuciem, że mam wokoło siebie taką tarczę ochronną i wsparcie wszechświata/boga/aniołów.” IP

„Bardzo dziękuję za sobotnie warsztaty. Niesamowite, moje ciało faktycznie się broniło. W drodze na warsztaty miałam taki ból kręgosłupa i prawej nogi, że miałam wątpliwość czy dam radę dotrzeć. Dałam i bardzo się z tego cieszę. Nie jest łatwo pokonać własne lęki i ograniczenia te fizyczne i te umysłowe, otworzyła Pani przede mną zupełnie nową przestrzeń.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.”

„Basiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za wczorajszą praktykę, medytacje, mądre słowa, dobrą energię i całą tą inicjatywę. To był świetny pomysł! Jak widać też potrzebny, bo sala była pełna :)”

„Basiu, dziękuje Ci za wczorajszy warsztat, był w moim odczuciu wyjątkowy”

„Nie do opisania moc emanuje od Ciebie Basiu, piękno w czystej postaci. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w warsztacie i czuję, że mój proces „ozdrowieńczy” już się zaczął. Bardzo dziękuję”

„Basiu, dziękuję za piękny warsztat. Za możliwość doświadczenia namacalnego kontaktu z Bogiem…. Za krije, które wzbudzały we mnie uczucie miłości, wdzięczności i mocy…Działo się i dziękuję!”

„Dziękuję za dzisiejszy warsztat. Był magiczny :)”

„Wczorajsze doświadczenie było dla mnie czymś wspaniałym, chciałabym jeszcze z nim pozostać. Przepięknie o tym wszystkim opowiadasz. Jestem pod ogromnym wrażeniem.”

„Dziękuję. Było cudownie i dla mnie to był niezwykle ważny i piękny warsztat”

„Z całego serca chciałabym podziękować za cudowne warsztaty – do teraz jestem poruszona i wzruszona do łez. Jest Pani Naszym Aniołem i prosimy o więcej takich cudownych spotkań a może nawet kilkudniowych sesji. Z utęsknieniem czekam na kolejne spotkania i zajęcia z Panią. Uściski gorące za te Cuda, które Pani dla nas robi.”

„Jeszcze raz dziękuje za warsztaty obfitości finansowej, jestem nadal pod wrażeniem medytacji. Czuje się ze wszystko jest możliwe i bardzo bezpiecznie na tym Świecie 🙂 po tych praktykach.”

„Niesamowite przeżycie. Oczyszczające i budujące. I co mnie bardzo zaskoczyło, przeziębienie mi przeszło :-)”

„Było cudownie. Promiennie. I jak zawsze z niesamowitą energią. Zaczynam wierzyć w siebie :)”

„Magiczne chwile. To niesamowite przeżycie”

„Wczorajszy warsztat był wspaniały. Czuję, że wydarzyło się coś niezwykłego i że w moim życiu nastąpił jakiś przełom. Bardzo dziękuję za to niezwykłe doświadczenie.”

„Dziękuje Ci… Coś niesamowitego się tam działo. Cztery godziny zleciały tak jak niespełna jedna. Obserwuje siebie i widzę, że coś zaczęło się ruszać. Stare rzeczy kompletnie wyparte, zaczynają się pojawiać, zaczynam je czuć, żeby móc je uzdrowić… Zanurzenie się w siebie głęboko to największy akt odwagi.”

„Dziękuje bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem że kundalini działa, ale nie spodziewałem się że aż tak :)”

„Miałam wielkie szczęście spotkać Panią na swojej drodze. Od dawna szukam drogi prawdy w uzdrowieniu ciała i duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, mądrości, klasy i delikatności.”

„Basiu, jestem bardzo wdzięczna za sobotnie i poniedziałkowe warsztaty. Minęło kilka dni i zauważam bardzo duże zmiany. Wszystko się ruszyło. To co robisz jest cudowne i cieszę się, ze pojawiłaś się w moim życiu. Bardzo wierzę w Ciebie i w to co robisz dla ludzi i dla świata. Wspieram całym sercem i życzę miłości, obfitości i mocy.”

„Dziękuje za ten warsztat. Czuje ze coś się zmieniło w moim życiu! Jeszcze rok temu medytacje czy słuchanie mantr to byłaby abstrakcja, jednak poczułam Że Kundalini joga mnie zafascynowała i chce spróbować wejść w nią głębiej i odnaleźć swój sens życia.”

„Przeżycie seansu i to czterogodzinnego Kundalini Jogi nie należało do przeżyć relaksacyjnych. Osobiście ćwiczę jogę w domu, ale to wszystko jest dla mnie ogromnym relaksem i przyjemnością.
Na warsztacie było inaczej, tam przełamywałam swoje bariery. Tam przekraczałam swoje możliwości. Tam, gdy myślałam, że nie dam rady więcej, to potem wykonywałam dane ćwiczenie jeszcze 500% czasu dłużej od momentu gdy mój umysł mówił „nie dasz już rady”. Niewątpliwie prowadzenie Basi miało tu ogromne znaczenie. Basia doskonale wiedziała kiedy tylko ma puścić muzykę, kiedy ma milczeć, kiedy zachęcać nas do śpiewania mantry, a kiedy po prostu powiedzieć, że teraz właśnie przekraczasz swoje granice i dasz radę.
Nigdy nie przeżyłam takiego stanu jedności między ciałem, duszą i umysłem …. rekomenduję z całego serca.”