PRAKTYKA PROSPERITY W BIZNESIE I ŻYCIU:
MEDYTACJA JOWISZA

ONLINE: 1 – 30.06.2024. cena: 100 zł 

Ta praktyka przynosi prosperitę do Twojego życia i biznesu. Jest tak silna, że oczyszcza śmietnik w podświadomym umyśle. Już w trzeciej minucie ta medytacja zaczyna przełamywać bloki, w jedenastej zmieniają się wzorce mentalne, uwalnia się ogromne napięcie i pojawia się przed Tobą nowy horyzont. Twoja elektromagnetyczna psyche dostraja się w polem elektromagnetycznym kosmosu. To aktywuje specjalną energię i obfitość.

Ta medytacja uwalnia potencjał kreowania prosperity, który jest w Tobie, otwiera Cię na wyższą mądrość, aktywuje intuicję, zmienia neurony w mózgu, by ustanowić wzorce sukcesu.
* * * * * * * *
ONLINE:
Aby wziąć udział w medytacji online:
1) prześlij potwierdzenie opłaty (konto Adi Shakti: 52 1950 0001 2006 0319 0124 0002, w tytule wpisz nazwę swojego konta na FB + Jupiter) na adishakti.rezerwacje@nullgmail.com (proszę o nie wysyłanie potwierdzeń na inny adres, messenger, sms)
2) koniecznie dołącz do grupy na Facebook’u: https://www.facebook.com/groups/385232097587923
3) Medytacja będzie dostępna do 30.06.2024
* * * * * * * * * * *
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…
* * * * * * * * * * *
Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Nauczyciel Kundalini Yogi, którą pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego od 12 lat dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing” stopień 1 i 2.
Olejki Eteryczne stały się jej drugą pasją. Do tej pory otrzymywałam niemal codziennie podziękowania za cuda, które dzieją się dzięki Kundalini Yodze, dziś – również dzięki olejkom 🙂
www.adishakti.eu