GŁĘBOKI RELAKS I UZDRAWIANIE W WIBRACJI GONGU I SHABADU + OLEJKI:

12.04: SHABAD: PRZEPŁYW OBFITOŚCI
g. 20.00 – 21.00, ul. Bruna 11, Warszawa

GŁĘBOKA RELAKSACJA CIAŁA I UMYSŁU inicjuje procesy samo-uzdrawiania, a na wyższym poziomie – poddania się kreatywnemu przepływowi sprawczej energii.

WIBRACJA GONGU to wibracja kreatywności i nieskończoności, wytwarza alchemiczną Przestrzeń, w której Twoja Wyższa Jaźń może się przejawiać. Naprawia uszkodzenia systemu nerwowego spowodowane stresem, a nawet narkotykami. Dźwięk gongu przynosi głęboką relaksację, uwalnia od potoku myśli i stymuluje cały system hormonalny.

KWANTOWA TECHNOLOGIA SHABAD GURU:
sekretna jogiczna nauka jak używać dźwięku, rytmu, koncentracji i oddechu dla kreowania nadzwyczajnych rezultatów, wdrukowywania w podświadomość wzorców zgodnych z Wyższą Jaźnią, Duszą, Najwyższym Dobrem, poprzez oddziaływanie m.in. na: pole elektromagnetyczne, wzorce w mózgu, system nerwowy i hormonalny, podświadomość, wszystkie komórki ciała i systemy, płat czołowy, szyszynkę, przysadkę.

💫 Gdy medytujesz ze strumieniem dźwięku Shabadu – wibrujesz w harmonii z wzorcem przekraczającym wszystko to, co możesz wykreować w swojej skończonej jaźni lub ego.

Shabad Guru jest czymś wyjątkowym.
Nie ma niczego równie skutecznego i uniwersalnego, by zaprogramować świadomość do zestrojenia się z Duszą.
Shabad Guru to doskonałe wzorce rytmu, dźwięku, koncentracji, znaczenia i oddechu, które zarządzają mózgiem i umysłem.
Ego jest nam niezbędne do funkcjonowania, ale wytwarza rodzaj zapomnienia naszej prawdziwej natury i stwórcy. Umysł zaczyna wtedy działać wąskimi ścieżkami, działamy w zgodzie z niewielką częścią naszego potencjału, doświadczamy bólu oddzielenia.

Shabad Guru odcina ograniczające nas tendencje ego, łączymy się z nieskończonością i opieramy na niej swoją tożsamość. To jest naturalny stan naszej Jaźni.

TO JEST JEDEN Z CUDÓW ŁASKI ZAWARTY W NAUKACH KUNDALINI YOGI

Zapraszam na specjalną sesję, na której:

– przygotujemy ciało i umysł do głębokiej relaksacji poprzez subtelne poruszenie energii w ciele, rozciągnięcie i umiarkowany wysiłek
– ustanowimy intencję sesji
– nałożymy na 3 oko i miejsca mocy na ciele specjalne olejki o najwyższych wibracjach dla radości i obfitości
– w pozycji leżącej wejdziesz w głęboki relaks w wibracji gongu i Shabadu

SHABAD PRZEPŁYWU OBFITOŚCI
tworzy przestrzeń pomyślności, prosperity i przepływu przez rozwijanie Ciała Promiennego, uwalnia karmę, podnosi świadomość.
Jesteśmy uczeni, że pomyślność jest wynikiem tego, co robimy, jednak z perspektywy jogicznej, pomyślność przychodzi poprzez naszą promienność i projektowaną na zewnątrz świadomość.
Ta wibracja rozwija promienność tak, że przyciągamy prosperitę, uczy przyjąć każde doświadczenie jako dar – postawa wdzięczności, nawet w obliczu najtrudniejszych przeżyć, przecina karmy i blokady i uwalnia umysł z dwoistości, pozwalając nam płynąć w przepływie obfitości. Ten shabad rozwija w nas wdzięczność, oddanie, umiejętność przyjmowania oraz osobistą zdolność do magnetycznego przyciągania tego, co potrzebujesz z Nieskończoności poprzez czystość swojej Istoty.

SHABAD DOSTROJENIA DO ŹRÓDŁA:
neutralizuje negatywność, autodestrukcję i ego, budzi boską naturę
cała moc pochodzi od Stwórcy, więc wszystko jest darem, Łaską
jest jedno Źródło wszystkiego
gdy dostrajasz się do tego Źródła: NIE PROSISZ O NIC, A DOSTAJESZ WSZYSTKO.
W świętych pismach jest zapisane, że ten kto intonuje te słowa, osiągnie wszystko

SHABAD CUDÓW:
głęboko pracuje w przestrzeni serca i neutralnego umysłu, oczyszcza na wszystkich poziomach, jest w stanie zadziałać nawet w najtrudniejszych i najbardziej beznadziejnych sytuacjach, ponieważ wytwarza częstotliwość wykraczającą poza zrozumienie, sprawia, że niemożliwe staje się możliwe, otwieramy się na cuda każdego dnia.

CIAŁO PROMIENNE to nasza Tożsamość, jej promienność, zdolność do odnoszenia sukcesu, odwaga, siła i wytrzymałość w obliczu wyzwań i przechodzenie przez nie z sukcesem, to odwaga, by wzrastać ponad uwarunkowania, by zwyciężać. Silne Ciało Promienne daje magnetyzm przyciągający sukces, spełnienie i prosperitę i wyprojektowuje marzenia serca w Nieskończoność

SHABAD DLA CIAŁA PROMIENNEGO:
to idealne połączenie dźwięków, jego powtarzanie ma potężny wpływ na wszystkie aspekty życia, przynosi totalne zdrowie, poznanie siebie i świadomość swoich nieograniczonych możliwości, mądrość i czystość.
* * * * * * * *

29.02. g. 20.00 – 21.00: Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie
Opłata: 50 zł gotówką
Zapraszam bez rezerwacji

Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂
Zabierz ze sobą wygodny strój, matę/koc, (koniecznie) wodę do picia.
* * * * * * * * * * *
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…
* * * * * * * * * * *
Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.
* * * * * * * *
By głębiej doświadczyć tej sesji, zapraszam na zajęcia Kundalini Yogi:
o g. 18.30 – 20.00: http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/
Opłata: 50 zł gotówką / karnet / Multisport Plus + 10 zł
* * * * * * * *

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Nauczyciel Kundalini Yogi, którą pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego od 12 lat dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing” stopień 1 i 2.
Olejki Eteryczne stały się jej drugą pasją. Do tej pory otrzymywałam niemal codziennie podziękowania za cuda, które dzieją się dzięki Kundalini Yodze, dziś – również dzięki olejkom 🙂
www.adishakti.eu

Olejki eteryczne klasy terapeutycznej to naturalna medycyna, są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Właściwie destylowane z roślin, które zostały zebrane w odpowiednim momencie przez doświadczonych hodowców z całego świata, w celu uzyskania idealnego składu ekstraktu i jego skuteczności. Każdy olejek eteryczny doTERRA jest również dokładnie testowany przy użyciu surowego protokołu jakości CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® (Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Dzięki temu są w pełni naturalne, czyste, bezpieczne i skuteczne. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.

Olejki cudownie pachniały, było to doznanie wielowymiarowe, kompletne w swoim oddziaływaniu. Podczas zajęć staw biodrowy wskoczył na właściwą pozycję, ból ustępuje. UZDROWIENIE <3 Dziękuję Basiu bardzo, było cudownie, jestem wdzięczna Olejki poszerzają wymiar doświadczania KY, dostarczają dodatkowych silnych bodźców, współgrają z medytacjami, jednocześnie dopełniając je. Razem tworzą nowy bardziej intensywny wymiar zajęć. Bardzo mi się podobało 😃… Basiu – czekam na więcej 😀😀😀Cudowne i niepowtarzalne wrażenia. Basia Baczkura wszystkie zajęcia prowadzi w magiczny sposób i są one mocne w działaniu. Po tych zajęciach mam bardzo silna wibracje i czuje się świetnie pomimo późnej pory. Uzdrowienie moje było w kierunku chronicznego zmęczenia, które od długiego czasu mnie męczy. Działanie było bardzo mocne, całe ciało jest poruszone, w głowie czuje pulsowanie, trudno to wszystko opisać i opowiedzieć. Reasumując czuje i wiem, ze działanie ta metoda uzdrawiania wzmocnione olejkami i z sercem przeprowadzone dla nas przez Basię czyni i uczyni cuda ❤️❤️ bardzo dziękuje ❤️❤️ Wczorajsza sesja dla mnie była bardzo mocna, olejki mam wrażenie bardzo pogłębiły działanie wczorajszej kryi, ja miałam wrażenie pękania pewnych blokad, które wyszły z ciała, zamanifestowały się silnym mięśniowym bólem pleców, równe silnym bólem mięśni twarzy, by potem odpuścić i przynieść ukojenie. Silne, trudne do opisania, pozytywne odczucie. Pozostała duża wdzięczność i gotowość do realizacji marzeń dużego kalibru, o których wczoraj mówiła Basia. Bardzo dziękuję za to doświadczenie.

Basiu, olejki i Twoja intuicja,mądrość sprawiły, że ta medytacja była naprawdę wyjątkowa. A spalam jak dziecko. Rano czułam się jak nowo narodzona i plecy o wiele mniej bolą 😍🥰😘 jestem zainteresowana takimi spotkaniami cyklicznie. Proszę o kolejne i BARDZO DZIĘKUJE. Magia 🤍💫💥Po tych zajęciach mam bardzo silna wibracje i czuje się świetnie pomimo późnej pory. Uzdrowienie moje było w kierunku chronicznego zmęczenia, które od długiego czasu mnie męczy. Działanie było bardzo mocne, całe ciało jest poruszone, w głowie czuje pulsowanie, trudno to wszystko opisać i opowiedzieć. Reasumując czuje i wiem, ze działanie ta metoda uzdrawiania wzmocnione olejkami i z sercem przeprowadzone dla nas przez Basię czyni i uczyni cuda bardzo dziękuje Było cudownie. Obudzona Kundalini objawiła się w postaci łez szczęścia i radości.