WARSZTATY TWORZENIA NATURALNYCH PERFUM
Skomponuj własne niepowtarzalne perfumy
z naturalnych olejków eterycznych

10.03.2024, g. 11.00 – 12.30/13.00
al. Niepodległości 135, Klubokawiarnia Pożyteczna
Cena promocyjna dla wszystkich kobiet: 80 zł płatne gotówką na miejscu
Konieczna rezerwacja miejsca: adishakti.rezerwacje@nullgmail.com
* * *

Chcę Cię zainspirować do świadomego zadbania o swoją KOBIECOŚĆ.

Dostępne na rynku perfumy zawierają wiele składników, które są bardzo toksyczne dla naszego zdrowia: metale ciężkie, substancje chemiczne powodujące alergie, wrażliwość, bóle głowy.

Spośród tych nieujawnionych składników wiele można zaklasyfikować jako czynniki rakotwórcze, substancje zaburzające działanie hormonów.

Możesz mieć perfumy, które nie mają żadnych negatywnych skutków ubocznych i są w pełni naturalne. Mają nie tylko piękny zapach, ale również ogromny wpływ na Twój dobrostan psychiczny i emocjonalny 🙂

Na tym warsztacie:

 • esencjonalna i praktyczna wiedza:

   zasady tworzenia perfum z naturalnych olejków eterycznych
   czym są prawdziwe olejki eteryczne i w czym tkwi ich fenomen
   jak zapach wpływa poprzez system limbiczny na nastrój i emocje

 • praktyka:

   stworzysz swoje unikalne perfumy w 10 ml szklanej buteleczce typu roll-on, które zabierzesz ze sobą
   uruchomisz swoją kreatywność i intuicję i będziesz się fantastycznie bawić 🙂

* * * * * * * * * * *
Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.
* * * * * * * *

Basia Baczkura
Kocham Kundalini Yogę – to moja pasja, droga transformacji i uzdrowienia. Dlatego dzielę się nią już od 15 lat. A kilka lat temu, po latach poszukiwań, przyszły do mnie prawdziwie naturalne olejki eteryczne – to również była miłość od pierwszego… powąchania. I wreszcie doświadczyłam tego jaką ma moc olejek, gdy jest prawdziwy!
Nie sposób nie dzielić się tymi dobrami, szczególnie gdy ciągle otrzymuję podziękowania za Kundalini Yogę i Olejki.
Jestem nauczycielem Kundalini Yogi i trenerem nauczycieli oraz z ogromną fascynacją zgłębiam wiedzę i doświadczenie o wpływie olejków na fizyczny i psychiczny dobrostan.
www.AdiShakti.eu