* * * URZECZYWISTNIJ KOBIECĄ MOC * * *
Odosobnienie Dla Kobiet:
Kundalini Yoga * Taniec * Aromaterapia * Tworzenie Naturalnych Perfum * Joga Twarzy

07.07 – 10.07.2024
Parisel Palace, ok. 100 km. od Warszawy
piękne miejsce, w otoczeniu natury, ciszy, lasu i w pałacowych wnętrzach, z niebiańsko pysznym wegetariańskim jedzeniem

KOBIETA:

silna, pełna wdzięku, dostrojona do swoich najwyższych możliwości i przepływu obfitości, witalna, promienna, pewna swojej wartości, stawia czoła wyzwaniom życia swoim kobiecym wdziękiem, dzięki swojej dyscyplinie i praktykom opanowała mistrzowsko swoją kobiecą moc, żyje w świadomości połączenia z Nieskończonością, w świadomości, że jest Boginią, która ma moc kreowania.
* * *
Jeśli jesteś KOBIETĄ – Twoim przeznaczeniem jest żyć w swojej świętości, dostojności i nieskończoności.

* * *
Twoje spełnienie, prosperita, najwyższe przeznaczenie, bezpieczeństwo, moc jest w Twojej Kobiecej Tożsamości.
* * *
Bycie Kobietą oznacza, że wszystko samo wydarza się dla Ciebie, wszystko, czego potrzebujesz – samo do Ciebie przychodzi, możesz kreować swoje życie, doświadczenia, relacje, pracę, zdrowie, wygląd itd. tak, jak chcesz, pod warunkiem, że jesteś ucieleśnieniem i ekspresją Kobiecej Esencji.

By przejawiać te wartości, kobieta potrzebuje każdego dnia dokonywać wyborów, które dostrajają jej ciało, umysł i duszę do najwyższego potencjału. Na tym odosobnieniu stworzysz nawyki i poznasz praktyki, dzięki którym zaczniesz przejawiać swoją Kobiecą Moc w życiu, a nie tylko o niej czytać.

Na tym odosobnieniu:
🌺 SEKRETNE PRAKTYKI KUNDALINI YOGI DLA KOBIET:
– Tożsamość Kobiety: Źródło najwyższej Mocy Kobiety
– Kaliber Kobiety: odwaga do przekraczania osamotnienia i wycofania w obliczu zmian, przejawianie swojej doskonałości
– połącz się z odwieczną mocą
– uzdrawianie, harmonizowanie, aktywowanie kobiecej energii seksualnej, witalnej i kreatywnej
– uwolnienie obciążającej przeszłości i transformacja cienia
– mistrzowskie panowanie nad swoją mocą
– wyższa mądrość
– przepływ obfitości
– młodość, piękno, moc, zdrowie, energia, hormony
– urzeczywistnienie Kobiecej Mocy: manifestacja wewnętrzną mocą
– równoważenie księżycowych ośrodków energetycznych kobiety
– uzdrawianie przez Tożsamość
– aktywowanie przepływu energii Duszy
– Moc Promienności Kobiecej
– praca ze strumieniem dźwięku SHABAD GURU: podłączenie do najwyższej świadomości i najwyższego przeznaczenia jako Kobiety, uwolnienie od lęków i emocji i kreowanie z neutralnej przestrzeni
– najsilniejsza afirmacja dla Kobiety: równoważy psyche i neurony, ustanawia komunikację podwzgórza z podświadomą pamięcią, by aktywować Kobiecą Moc

🌺 TANIEC BOGINI KUNDALINI: NIEBIAŃSKA KOMUNIKACJA – taniec, który uruchamia ekspresję Siebie, Kobiecej Mocy

🌺 AROMATERAPIA DLA KOBIECEJ MOCY, HORMONÓW, PIĘKNA, ZDROWIA I STABILNOŚCI – poznasz i doświadczysz prawdziwe olejki eteryczne CPTG, ich moc, działanie i nauczysz się wykorzystywać ich potencjał w codziennym życiu dla wsparcia swojej kobiecości

🌺 TWORZENIE WŁASNYCH TERAPEUTYCZNYCH PERFUM – poznasz głębsze energetyczne i wibracyjne działanie olejków eterycznych CPTG oraz zasady tworzenia naturalnych perfum i stworzysz sama własne terapeutyczne perfumy

🌺 AUTOMASAŻ TWARZY I ĆWICZENIA MIĘŚNI TWARZY DLA ODMŁODZENIA – nauczysz się prostych i bardzo skutecznych (efekty już po kilku dniach) ćwiczeń mięśni twarzy i automasażu twarzy dla pięknej i promiennej cery, błysku w oku, ujędrnienia i wzmocnienia mięśni twarzy.

* * * *
Kobieta ma Linie Łuku, dzięki którym wypełnia swoje przeznaczenie, tworzy relacje i życie oraz promienieje miłością. Gdy kobieta działa mocą Linii Łuku ma nadzwyczajną moc kreacji, zasiewa nasiona, karmi je i kreuje rzeczywistość jaką wyprojektowała.

* * *

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

* * * * * * * * * * *
Olejki eteryczne klasy terapeutycznej to naturalna medycyna, są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Właściwie destylowane z roślin, które zostały zebrane w odpowiednim momencie przez doświadczonych hodowców z całego świata, w celu uzyskania idealnego składu ekstraktu i jego skuteczności. Każdy olejek eteryczny doTERRA jest również dokładnie testowany przy użyciu surowego protokołu jakości CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® (Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Dzięki temu są w pełni naturalne, czyste, bezpieczne i skuteczne. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.

***************
Opinie o moich warsztatach: w prawej kolumnie —>
****************

Plan odosobnienia:

NIEDZIELA:
10.00 – 13.00 rozpoczęcie odosobnienia
13.00 – 14.00 obiad
14.00 – rozlokowanie w pokojach, czas na przebywanie w naturze, odpoczynek, spacer, las, drzemka, zadana praktyka poza matą 🙂
17.00 -18.30 praktyka
18.30 – kolacja
20.00 – 21.30 praktyka

PONIEDZIAŁEK – WTOREK:
Program i godziny mogą się zmienić, jeśli taka będzie potrzeba dla dobra procesu

7.00 – 9.00 praktyka poranna
9.00 – śniadanie
11.30 – 13.30 praktyka
14.00 – obiad
17.00 -18.30 praktyka
18.30 – kolacja
20.00 – 21.00 praktyka

ŚRODA:
7.00 – 9.00 praktyka
9.00 – śniadanie
11.00 – 13.30 praktyka
13.30 – obiad
15.00 – 16.30 praktyka
koniec odosobnienia 🙂

Podczas odosobnienia mamy dostęp do ciepłych napojów (woda, herbata, napary ziołowe)
* * * * * * * *

Inwestycja w Odosobnienie:
w pokoju 2-osobowym: 1.740 zł przy płatności 400 zł do 14.06.2024, 1.890 zł przy wpłacie po 14.06.2024, dopłata do pokoju 1-osobowgo: 132 zł
opłata pozostałej kwoty: gotówką w dniu przyjazdu
w cenę wliczone są śniadania, obiady i kolacje, woda, herbaty, zioła w ciągu dnia, pobyt oraz Odosobnienie

Miejsce na odosobnieniu rezerwuje wpłata bezzwrotnej kwoty 400 zł na konto Parisel Palace: Firma Handlowa „Hanna” Andrzej Dulny, Klimki 29 A, 21-400 Łuków, 72 9204 0001 0020 5388 3000 0010, w tytule:
IMIĘ NAZWISKO, ODOSOBNIENIE DLA KOBIET, 1 (jeśli chcesz miejsce w pokoju 1-osobowym) lub 2 (miejsce w pokoju 2-osobowym)
oraz przesłanie potwierdzenia płatności na adres: adishakti.rezerwacje@nullgmail.com
lub gotówka na zajęciach KY w Wwie

Informacje: 608 585 737, www.adishakti.eu

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę, koc, coś do notowania, kubek termiczny/zakręcaną butelkę.

Miejsce: Parisel Palace, Klimki 36, 21-400 Łuków

Basia Baczkura
Po 15 latach w świecie mediów i reklamy zakochałam się w spektakularnym działaniu Kundalini Yogi. Jest to najpotężniejsze narzędzie transformacji, uzdrawiania i doświadczania potencjału i Siebie jakiego doświadczyłam. Dziś jestem nauczycielem i trenerem nauczycieli. Prowadzę codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Jestem praktykiem uzdrawiania „Meditative Healing” stopień 1 i 2 i prowadzę sesje uzdrawiania w głębokiej medytacji. Moją drugą pasją stały się Olejki Eteryczne CPTG. Do tej pory otrzymywałam niemal codziennie podziękowania za cuda, które dzieją się dzięki Kundalini Yodze, dziś – również dzięki olejkom. Dlatego dzielę się tym dobrem z tymi, którzy są gotowi na te dary.

Opinie o odosobnieniu URZECZYWISTNIJ KOBIECĄ MOC:
„Dziś stał się cud. Sprawa która rozwaliła mnie jakieś 5 miesięcy temu a zaczęła się ponad 2 lata temu rozwiązała się dziś. Jestem nieskończenie wdzięczna wszechświatu i Tobie za otwarcie mojego dekla i umożliwienie przepływu łaski.”

” Chciałbym się podzielić również prywatnie niesamowitym wydarzeniem, gdyż mimo, iż od dawna jest mi znana idea, iż to myśli tworzą rzeczywistość to chyba raczej nie sądziłam, że może być to aż tak natychmiastowy efekt.
Przez cały czas odosobnienia miałam w sercu jedną intencję i dziś już od rana, jakby we śnie, otrzymałam relacje, które wskazywały na to, że jakby naprawdę się już urzeczywistniła.
Wieczorem dokładnie w czasie praktyki … otrzymałam wiadomość, która wskazuje na to, że już nawet nie ma co mieć wątpliwości, że to się naprawdę spełnia.
Zdumiewające jest to, że nie nadeszło to za tydzień, za miesiąc… tylko dokładnie już dziś.
Będę nadal wytrwała w pracy nad tą intencją i kolejnymi -póki co dla innych, bo przecież jako Bogini dla siebie mam już wszystko co potrzebuje 🙂
Dziękuję za zaszczepienie chęci do praktyki, którą właściwie dziś, od razu po obudzeniu, szczególnie poczułam! To naprawdę działa! ❤️

„Niezwykłe doświadczenie głębokiego spotkania ze sobą; dotknięcia nieporuszenia i spokoju. Pojawia się więcej lekkości i pewności w obliczu codziennych wyzwań.”

„Piękna podróż w głąb siebie z Tobą Basiu, jako przewodnikiem. Kobiecość to już nie kokieteria, ale wdzięk, subtelność i delikatność, w których tkwi siła. Trudno było mi dopuścić do głosu kobiecą naturę z obawy przed stratą/ wymianą dotychczas dobrze znanej męskiej – zrozumienie, że to nie strata a dodanie mocy pozwoliło otworzyć się na prawdziwą naturę dając poczucie harmonii, radości, miłości i akceptacji. Prowadząc ku uzdrowieniu. „

„Kundalini Yoga jest piękną podróżą w głąb siebie.  Jest jak przygoda Alicji w Krainie Czarów, która przenosi Cię do nowego świata, niesamowitego i fascynującego. A ten świat to Ty. I to jest najwspanialsze”

„Perfumy do tej pory mam i przed praktyka zawsze się nimi smaruje aby przypomnieć sobie ten blogi stan z odosobnienia. To naprawdę cudna pamiątka i można z łatwością wrócić do wspomnień 🙂

– – – – – – –

Opinie o moich warsztatach:
Minął tydzień od oczyszczania karmy i jestem pod wrażeniem procesów, które nastąpiły i pełna wdzięczności dla Ciebie za tę cudowną medytację i wdzięczności dla siebie, że w niej uczestniczyłam.
To jest totalny kosmos niesamowitości!
Po warsztacie poczułam przypływ niesamowitej energii, takie jak by światło i lekkość w sobie i silną potrzebę praktykowania kundalini.
Teraz poczułam jak by się na nowo coś we mnie obudziło, podniosło, jak bym wzniosła się ponad wszystkie problemy świata i w medytacyjnym umyśle fruwała ponad nimi z wybaczeniem, spokojem, radością i poczuciem, że mam wokoło siebie taką tarczę ochronną i wsparcie wszechświata/boga/aniołów.” IP

„Bardzo dziękuję za sobotnie warsztaty. Niesamowite, moje ciało faktycznie się broniło. W drodze na warsztaty miałam taki ból kręgosłupa i prawej nogi, że miałam wątpliwość czy dam radę dotrzeć. Dałam i bardzo się z tego cieszę. Nie jest łatwo pokonać własne lęki i ograniczenia te fizyczne i te umysłowe, otworzyła Pani przede mną zupełnie nową przestrzeń.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.”

„Basiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za wczorajszą praktykę, medytacje, mądre słowa, dobrą energię i całą tą inicjatywę. To był świetny pomysł! Jak widać też potrzebny, bo sala była pełna :)”

„Basiu, dziękuje Ci za wczorajszy warsztat, był w moim odczuciu wyjątkowy”

„Nie do opisania moc emanuje od Ciebie Basiu, piękno w czystej postaci. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w warsztacie i czuję, że mój proces „ozdrowieńczy” już się zaczął. Bardzo dziękuję”

„Basiu, dziękuję za piękny warsztat. Za możliwość doświadczenia namacalnego kontaktu z Bogiem…. Za krije, które wzbudzały we mnie uczucie miłości, wdzięczności i mocy…Działo się i dziękuję!”

„Dziękuję za dzisiejszy warsztat. Był magiczny :)”

„Wczorajsze doświadczenie było dla mnie czymś wspaniałym, chciałabym jeszcze z nim pozostać. Przepięknie o tym wszystkim opowiadasz. Jestem pod ogromnym wrażeniem.”

„Dziękuję. Było cudownie i dla mnie to był niezwykle ważny i piękny warsztat”

„Z całego serca chciałabym podziękować za cudowne warsztaty – do teraz jestem poruszona i wzruszona do łez. Jest Pani Naszym Aniołem i prosimy o więcej takich cudownych spotkań a może nawet kilkudniowych sesji. Z utęsknieniem czekam na kolejne spotkania i zajęcia z Panią. Uściski gorące za te Cuda, które Pani dla nas robi.”

„Jeszcze raz dziękuje za warsztaty obfitości finansowej, jestem nadal pod wrażeniem medytacji. Czuje się ze wszystko jest możliwe i bardzo bezpiecznie na tym Świecie 🙂 po tych praktykach.”

„Niesamowite przeżycie. Oczyszczające i budujące. I co mnie bardzo zaskoczyło, przeziębienie mi przeszło :-)”

„Było cudownie. Promiennie. I jak zawsze z niesamowitą energią. Zaczynam wierzyć w siebie :)”

„Magiczne chwile. To niesamowite przeżycie”

„Wczorajszy warsztat był wspaniały. Czuję, że wydarzyło się coś niezwykłego i że w moim życiu nastąpił jakiś przełom. Bardzo dziękuję za to niezwykłe doświadczenie.”

„Dziękuje Ci… Coś niesamowitego się tam działo. Cztery godziny zleciały tak jak niespełna jedna. Obserwuje siebie i widzę, że coś zaczęło się ruszać. Stare rzeczy kompletnie wyparte, zaczynają się pojawiać, zaczynam je czuć, żeby móc je uzdrowić… Zanurzenie się w siebie głęboko to największy akt odwagi.”

„Dziękuje bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem że kundalini działa, ale nie spodziewałem się że aż tak :)”

„Miałam wielkie szczęście spotkać Panią na swojej drodze. Od dawna szukam drogi prawdy w uzdrowieniu ciała i duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, mądrości, klasy i delikatności.”

„Basiu, jestem bardzo wdzięczna za sobotnie i poniedziałkowe warsztaty. Minęło kilka dni i zauważam bardzo duże zmiany. Wszystko się ruszyło. To co robisz jest cudowne i cieszę się, ze pojawiłaś się w moim życiu. Bardzo wierzę w Ciebie i w to co robisz dla ludzi i dla świata. Wspieram całym sercem i życzę miłości, obfitości i mocy.”

„Dziękuje za ten warsztat. Czuje ze coś się zmieniło w moim życiu! Jeszcze rok temu medytacje czy słuchanie mantr to byłaby abstrakcja, jednak poczułam Że Kundalini joga mnie zafascynowała i chce spróbować wejść w nią głębiej i odnaleźć swój sens życia.”

„Przeżycie seansu i to czterogodzinnego Kundalini Jogi nie należało do przeżyć relaksacyjnych. Osobiście ćwiczę jogę w domu, ale to wszystko jest dla mnie ogromnym relaksem i przyjemnością.
Na warsztacie było inaczej, tam przełamywałam swoje bariery. Tam przekraczałam swoje możliwości. Tam, gdy myślałam, że nie dam rady więcej, to potem wykonywałam dane ćwiczenie jeszcze 500% czasu dłużej od momentu gdy mój umysł mówił „nie dasz już rady”. Niewątpliwie prowadzenie Basi miało tu ogromne znaczenie. Basia doskonale wiedziała kiedy tylko ma puścić muzykę, kiedy ma milczeć, kiedy zachęcać nas do śpiewania mantry, a kiedy po prostu powiedzieć, że teraz właśnie przekraczasz swoje granice i dasz radę.
Nigdy nie przeżyłam takiego stanu jedności między ciałem, duszą i umysłem …. rekomenduję z całego serca.”