DUCHOWA WYPRAWA DO JAPONII Z KUNDALINI YOGĄ

2 – 12 października 2023

1 dzień: Wylot z Polski

2 dzień:
Przylatujemy do Tokio, przejeżdżamy do miejscowości Kamakura, gdzie odpoczywamy i zwiedzamy najstarsze świątynie Zen w Japonii.

3 dzień:
Jedziemy do Atami. Spotykamy się z organizacją Sekai Kyusei Kyo zajmującą się uzdrawianiem i estetyką sztuki, ekologią i zdrowym odżywianiem się. Tam zwiedzamy muzeum Sztuki Japońskiej, piękny ogród zaprojektowany z myślą o wpływie otoczenia na harmonię i duchowy rozwój człowieka. Otrzymujemy Yionrei – uzdrawiający przekaz energii.

4 dzień:
Jedziemy do Takayama, zatrzymujemy się w tradycyjnym, japońskim klasztorze buddyjskim, zwiedzamy pobliskie świątynie Shinto i zjawiskową świątynię Sukyo Mahikari o nazwie Suza.

5 dzień:
Jedziemy do jednego z trzech najpiękniejszych przyrodniczo miejsc Japonii; wjeżdżamy kolejką, aby podziwiać piękne góry i kąpiemy się w gorących źródłach. Po powrocie wieczorem w Dojo Mahikari no Waza otrzymujemy przekaz światła Okiyome.

6 dzień:
Jedziemy do Kyoto – wcześniejszej stolicy Japonii, kolebki sztuki i najpiękniejszych zabytków tego kraju. Bierzemy udział w ceremonii parzenia herbaty, oglądamy sztukę układania kwiatów – Ikebana i tradycyjny, japoński teatr. Zwiedzamy świątynię 1001 Buddów, najdłuższą w Japonii, gdzie odbywają się zawody łucznice.

7 dzień:
Zwiedzamy najświętsze miejsce w tradycji religii Shinto (która istnieje tylko w Japonii), przesiąkniętą atmosferą i tajemniczością ołtarzy z symboliką zwierząt i duchami przyrody.

8 dzień:
Zwiedzamy Muzeum Ninja, zapoznajemy się ze specjalnymi metodami treningu umysłu, ciała oraz uzdrawiania i duchowości, jaką praktykowali ci wojownicy. Jedziemy do Nara pierwszej stolicy Japonii. Tutaj w towarzystwie oswojonych jelonków podziwiamy największe na świecie świątynie zbudowane z drewna oraz miecze i zbroje samurajskie, wykonane z wielkim kunsztem i precyzją.

9 dzień:
Powrót do Tokio szybkim Shinkansenem (pociąg osiągający do 300 km/h), zwiedzanie miasta, zakupy.
Wylot do Polski.

Informacje i rezerwacja miejsca: Marek +48 602 777 202
* * * * * * * *

Marek Apollo Miedziewski
Jogin i podróżnik. Od 1998 roku prowadzi Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia w Kożyczkowie. Podróżuje z ludźmi w celach zgłębiania różnych duchowych praktyk do Indii, Tajlandii, Japonii, Brazylii, Peru i Kalifornii. Prowadzi zajęcia i warsztaty Kundalini Jogi i Meditative Healing. Praktykuje Zen, Suryja Namaskar i Ashtanga Jogę. Udziela indywidualnych konsultacji inspirujących ludzi do ich własnego rozwoju. Jest certyfikowanym praktykiem amazońskiej medycyny Kambo. Entuzjasta witariańskiej diety Raw. Uwielbia dynamikę ciała, otwiera na miłość z serca i pozwala odkryć radość z doświadczania różnorodności życia.
www.kozyczkowo.info 

.

Marek Miedziewski