GŁĘBOKI RELAKS I UZDRAWIANIE W WIBRACJI GONGU I SHABADU + OLEJKI:

25.06: SHABAD: CUDÓW
g. 20.00 – 21.00, ul. Bruna 11, Warszawa

GŁĘBOKA RELAKSACJA CIAŁA I UMYSŁU inicjuje procesy samo-uzdrawiania, a na wyższym poziomie – poddania się kreatywnemu przepływowi sprawczej energii.

WIBRACJA GONGU to wibracja kreatywności i nieskończoności, wytwarza alchemiczną Przestrzeń, w której Twoja Wyższa Jaźń może się przejawiać. Naprawia uszkodzenia systemu nerwowego spowodowane stresem, a nawet narkotykami. Dźwięk gongu przynosi głęboką relaksację, uwalnia od potoku myśli i stymuluje cały system hormonalny.

KWANTOWA TECHNOLOGIA SHABAD GURU:
sekretna jogiczna nauka jak używać dźwięku, rytmu, koncentracji i oddechu dla kreowania nadzwyczajnych rezultatów, wdrukowywania w podświadomość wzorców zgodnych z Wyższą Jaźnią, Duszą, Najwyższym Dobrem, poprzez oddziaływanie m.in. na: pole elektromagnetyczne, wzorce w mózgu, system nerwowy i hormonalny, podświadomość, wszystkie komórki ciała i systemy, płat czołowy, szyszynkę, przysadkę.

💫 Gdy medytujesz ze strumieniem dźwięku Shabadu – wibrujesz w harmonii z wzorcem przekraczającym wszystko to, co możesz wykreować w swojej skończonej jaźni lub ego.

Shabad Guru jest czymś wyjątkowym.
Nie ma niczego równie skutecznego i uniwersalnego, by zaprogramować świadomość do zestrojenia się z Duszą.
Shabad Guru to doskonałe wzorce rytmu, dźwięku, koncentracji, znaczenia i oddechu, które zarządzają mózgiem i umysłem.
Ego jest nam niezbędne do funkcjonowania, ale wytwarza rodzaj zapomnienia naszej prawdziwej natury i stwórcy. Umysł zaczyna wtedy działać wąskimi ścieżkami, działamy w zgodzie z niewielką częścią naszego potencjału, doświadczamy bólu oddzielenia.

Shabad Guru odcina ograniczające nas tendencje ego, łączymy się z nieskończonością i opieramy na niej swoją tożsamość. To jest naturalny stan naszej Jaźni.

TO JEST JEDEN Z CUDÓW ŁASKI ZAWARTY W NAUKACH KUNDALINI YOGI

Zapraszam na specjalną sesję, na której:

– przygotujemy ciało i umysł do głębokiej relaksacji poprzez subtelne poruszenie energii w ciele, rozciągnięcie i umiarkowany wysiłek
– ustanowimy intencję sesji
– nałożymy na 3 oko i miejsca mocy na ciele specjalne olejki o najwyższych wibracjach dla otwarcia na przepływ
– w pozycji leżącej wejdziesz w głęboki relaks w wibracji gongu i Shabadu

SHABAD CUDÓW:
głęboko pracuje w przestrzeni serca i neutralnego umysłu, oczyszcza na wszystkich poziomach, jest w stanie zadziałać nawet w najtrudniejszych i najbardziej beznadziejnych sytuacjach, ponieważ wytwarza częstotliwość wykraczającą poza zrozumienie, sprawia, że niemożliwe staje się możliwe, otwieramy się na cuda każdego dnia.

SHABAD PRZEPŁYWU OBFITOŚCI
tworzy przestrzeń pomyślności, prosperity i przepływu przez rozwijanie Ciała Promiennego, uwalnia karmę, podnosi świadomość.
Jesteśmy uczeni, że pomyślność jest wynikiem tego, co robimy, jednak z perspektywy jogicznej, pomyślność przychodzi poprzez naszą promienność i projektowaną na zewnątrz świadomość.
Ta wibracja rozwija promienność tak, że przyciągamy prosperitę, uczy przyjąć każde doświadczenie jako dar – postawa wdzięczności, nawet w obliczu najtrudniejszych przeżyć, przecina karmy i blokady i uwalnia umysł z dwoistości, pozwalając nam płynąć w przepływie obfitości. Ten shabad rozwija w nas wdzięczność, oddanie, umiejętność przyjmowania oraz osobistą zdolność do magnetycznego przyciągania tego, co potrzebujesz z Nieskończoności poprzez czystość swojej Istoty.

SHABAD DOSTROJENIA DO ŹRÓDŁA:
neutralizuje negatywność, autodestrukcję i ego, budzi boską naturę
cała moc pochodzi od Stwórcy, więc wszystko jest darem, Łaską
jest jedno Źródło wszystkiego
gdy dostrajasz się do tego Źródła: NIE PROSISZ O NIC, A DOSTAJESZ WSZYSTKO.
W świętych pismach jest zapisane, że ten kto intonuje te słowa, osiągnie wszystko

CIAŁO PROMIENNE to nasza Tożsamość, jej promienność, zdolność do odnoszenia sukcesu, odwaga, siła i wytrzymałość w obliczu wyzwań i przechodzenie przez nie z sukcesem, to odwaga, by wzrastać ponad uwarunkowania, by zwyciężać. Silne Ciało Promienne daje magnetyzm przyciągający sukces, spełnienie i prosperitę i wyprojektowuje marzenia serca w Nieskończoność

SHABAD DLA CIAŁA PROMIENNEGO:
to idealne połączenie dźwięków, jego powtarzanie ma potężny wpływ na wszystkie aspekty życia, przynosi totalne zdrowie, poznanie siebie i świadomość swoich nieograniczonych możliwości, mądrość i czystość.
* * * * * * * *

10.05. g. 20.00 – 21.00: Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie
Opłata: 50 zł gotówką
Zapraszam bez rezerwacji

Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂
Zabierz ze sobą wygodny strój, matę/koc, (koniecznie) wodę do picia.
* * * * * * * * * * *
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…
* * * * * * * * * * *
Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.
* * * * * * * *
By głębiej doświadczyć tej sesji, zapraszam na zajęcia Kundalini Yogi:
o g. 18.30 – 20.00: http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/
Opłata: 50 zł gotówką / karnet / Multisport Plus + 10 zł
* * * * * * * *

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Nauczyciel Kundalini Yogi, którą pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego od 12 lat dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing” stopień 1 i 2.
Olejki Eteryczne stały się jej drugą pasją. Do tej pory otrzymywałam niemal codziennie podziękowania za cuda, które dzieją się dzięki Kundalini Yodze, dziś – również dzięki olejkom 🙂
www.adishakti.eu

Olejki eteryczne klasy terapeutycznej to naturalna medycyna, są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Właściwie destylowane z roślin, które zostały zebrane w odpowiednim momencie przez doświadczonych hodowców z całego świata, w celu uzyskania idealnego składu ekstraktu i jego skuteczności. Każdy olejek eteryczny doTERRA jest również dokładnie testowany przy użyciu surowego protokołu jakości CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® (Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Dzięki temu są w pełni naturalne, czyste, bezpieczne i skuteczne. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.

Olejki cudownie pachniały, było to doznanie wielowymiarowe, kompletne w swoim oddziaływaniu. Podczas zajęć staw biodrowy wskoczył na właściwą pozycję, ból ustępuje. UZDROWIENIE <3 Dziękuję Basiu bardzo, było cudownie, jestem wdzięczna Olejki poszerzają wymiar doświadczania KY, dostarczają dodatkowych silnych bodźców, współgrają z medytacjami, jednocześnie dopełniając je. Razem tworzą nowy bardziej intensywny wymiar zajęć. Bardzo mi się podobało 😃… Basiu – czekam na więcej 😀😀😀Cudowne i niepowtarzalne wrażenia. Basia Baczkura wszystkie zajęcia prowadzi w magiczny sposób i są one mocne w działaniu. Po tych zajęciach mam bardzo silna wibracje i czuje się świetnie pomimo późnej pory. Uzdrowienie moje było w kierunku chronicznego zmęczenia, które od długiego czasu mnie męczy. Działanie było bardzo mocne, całe ciało jest poruszone, w głowie czuje pulsowanie, trudno to wszystko opisać i opowiedzieć. Reasumując czuje i wiem, ze działanie ta metoda uzdrawiania wzmocnione olejkami i z sercem przeprowadzone dla nas przez Basię czyni i uczyni cuda ❤️❤️ bardzo dziękuje ❤️❤️ Wczorajsza sesja dla mnie była bardzo mocna, olejki mam wrażenie bardzo pogłębiły działanie wczorajszej kryi, ja miałam wrażenie pękania pewnych blokad, które wyszły z ciała, zamanifestowały się silnym mięśniowym bólem pleców, równe silnym bólem mięśni twarzy, by potem odpuścić i przynieść ukojenie. Silne, trudne do opisania, pozytywne odczucie. Pozostała duża wdzięczność i gotowość do realizacji marzeń dużego kalibru, o których wczoraj mówiła Basia. Bardzo dziękuję za to doświadczenie.

Basiu, olejki i Twoja intuicja,mądrość sprawiły, że ta medytacja była naprawdę wyjątkowa. A spalam jak dziecko. Rano czułam się jak nowo narodzona i plecy o wiele mniej bolą 😍🥰😘 jestem zainteresowana takimi spotkaniami cyklicznie. Proszę o kolejne i BARDZO DZIĘKUJE. Magia 🤍💫💥Po tych zajęciach mam bardzo silna wibracje i czuje się świetnie pomimo późnej pory. Uzdrowienie moje było w kierunku chronicznego zmęczenia, które od długiego czasu mnie męczy. Działanie było bardzo mocne, całe ciało jest poruszone, w głowie czuje pulsowanie, trudno to wszystko opisać i opowiedzieć. Reasumując czuje i wiem, ze działanie ta metoda uzdrawiania wzmocnione olejkami i z sercem przeprowadzone dla nas przez Basię czyni i uczyni cuda bardzo dziękuje Było cudownie. Obudzona Kundalini objawiła się w postaci łez szczęścia i radości.