DAR MIŁOŚCI: MOC MEDYTACJI
Praktyczny Kurs Nauki Prostych i Efektywnych Technik dla Wewnętrznej Równowagi, Uwolnienia Napięć i Stresu

Urzeczywistniony Nauczyciel: SERGIO PETERLINI

„Kto raz będzie na medytacji prowadzonej przez Sergio, tęsknota pozostanie na zawsze.”

20 – 26 września 2019

WĘGRY

Głównym celem naszego programu będzie uczestniczenie w medytacjach prowadzonych w mistrzowski sposób przez Sergio.
Jest on wysokiej klasy joginem, który opanował sztukę łączenia się ze swoją jaźnią.
Ma szczególne jakości duszy i opiekuje się każdym w specjalny sposób.
Posiada w sobie piękne, naturalne i bezinteresowne oddanie dla innych.
Jest to wielki zaszczyt i błogosławieństwo, że będziemy mogli się z nim spotkać.

Będziemy ćwiczyć Kundalini Yogę oraz zwiedzać urokliwe miejsca i miasta, zażywać uzdrawiających kąpieli w gorących źródłach, wypoczywać nad jeziorem Balaton.

Sergio Peterlini jest nauczycielem idealnym dla osób początkujących i zaawansowanych w praktyce duchowej.
Spotkanie z Sergio pozwoli Ci znaleźć sposób na spotkanie ze sobą, zrealizowanie siebie.
Posiada on rzadkie wśród nauczycieli doświadczenie w prowadzeniu adepta do stanu oświecenia.
Ma on szczególne jakości duszy i opiekuje się każdym w specjalny sposób.
Posiada w sobie piękne, naturalne i bezinteresowne oddanie dla innych.

Z powodu tej miłości wszyscy bardzo chcą przebywać w jego obecności.
Prowadzi dwa ośrodki medytacyjne w Asyżu we Włoszech i w Indiach. Gdy ogłasza swoje warsztaty, odosobnienia na swojej stronie, 200 – 300 miejsc znika w kilka minut, mimo że nigdzie indziej się nie ogłasza.

Sergio Peterlini uczy medytacji od ponad 40 lat. Uczył dziesiątki tysięcy ludzi z całego świata i ze wszystkich środowisk. Wprowadził medytację nawet w szkołach, dzięki czemu wyniki uczniów znacznie się poprawiły. Na przestrzeni wielu lat spędził także sporo czasu w Indiach. Ma centrum medytacyjne w Asyżu, w środkowych Włoszech, a drugie w Indiach, w Tiruvannamalai.

Jego pragnieniem jest, aby podzielić się z innymi praktyką, która była dla niego tak skuteczna.

Wszyscy, którzy mieli z nim kontakt, widzieli, jak ich życie zmienia się na lepsze, wolne od strachu, lęku i stresu, wielu odkryło na nowo swoją prawdziwą naturę.

Aby medytować, robimy coś bardzo prostego: siedzimy w wygodnej pozycji, zamykamy oczy i ćwiczymy określoną technikę, która początkowo pomaga uspokoić umysł, a następnie przenosi nas poza sam umysł… (Sergio Peterlini, Moc medytacji, z wykładu opublikowanego w Shakti Magazine).

Czym jest medytacja?
Medytacja oznacza głęboką ciszę. Jest to stan głębokiego pokoju, który pojawia się, gdy umysł jest spokojny i cichy, ale jeszcze całkowicie czujny. Praktyka medytacji uwalnia w nas niezwykłą rezerwę energii. To, co manifestuje się przez tę bazę energetyczną, to nowe życie.

Jakie są korzyści z medytacji?
Korzyści z medytacji są wielorakie. Spokojny umysł, dobra koncentracja, przejrzystość energii percepcji – które są kluczowe w obliczu wyzwań w życiu – są naturalnymi rezultatami regularnego medytowania. Badania naukowe wykazały, że regularna medytacja jest skuteczna w obniżaniu poziomu stresu i niepokoju, a także pomaga komórkom mózgu w regeneracji, aktywując zdolność organizmu do samoleczenia. Medytacja przynosi korzyści zarówno tym, którzy szukają odpowiedzi na podstawowe pytania życiowe – Kim jestem? Gdzie idę? Jaki jest cel życia? Czy można znaleźć szczęście i gdzie można je znaleźć? – a także tym, którzy stoją w obliczu trudności i muszą „naładować baterię” w celu utrzymania dobrego samopoczucia psychofizycznego. Dla skutecznej praktyki wystarczy poświęcić niewiele czasu każdego dnia.

Kto może praktykować medytację?
Każdy! Medytacja nie ogranicza się do konkretnego systemu wierzeń, religii, płci, rasy, pochodzenia etnicznego, grupy wiekowej lub klasy społecznej. Filozofia czy przekonania religijne nie są ważne. Medytacja dotyczy świadomości. Dlatego medytacja może i jest praktykowana przez ludzi ze wszystkich środowisk. Każdy może nauczyć się medytować, jeśli istnieje poprawne i wartościowe nauczanie.

Jak zorganizowany jest kurs medytacji?
Kurs odbywa się przez 4 kolejne dni. Codzienna sesja trwa około 2 godzin. Bardzo ważne jest, aby uczestnicy byli obecni na wszystkich 4 sesjach. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu kursu zostaną podane podczas prezentacji wprowadzającej.

***************
Plan wyprawy:

20.09 – wylot z Warszawy do Budapesztu, wypożyczenie samochodu, akomodacja w pięknej willi w okolicach jeziora Balaton, popołudniowa konferencja z Sergio.

21.09 – poranna Kundalini Yoga, wyjazd i zwiedzanie Budapesztu oraz okolicznych pałaców i pięknych parków, kąpiel w gorących źródłach.

22.09 – poranna KY, spotkanie z Sergio na inicjacji, odpoczynek nad jeziorem Balaton.

23.09 – poranna KY, wyjazd do pięknego XIX-wiecznego kurortu, pływanie w największym w Europie gorącym jeziorze, masaże i zabiegi torfowo-borowinowe, wieczorna medytacja z Sergio.

24.09 – poranna KY, zwiedzanie największego w Europie Centrun Hary Kriszna, gdzie znajdują się przepiękne uprawy ekologicznych kwiatów, wieczorna medytacja z Sergio.

25.09 – poranna KY, pływanie w gorących źródłach znajdujących się w grotach pod ziemią, wieczorna medytacja z Sergio.

26.09 – poranny wylot z Budapesztu do Warszawy.
***

Koszty organizacyjne: 500 zł (wliczone są przewodnictwo i zajęcia KY)

Dodatkowe koszty, w których partycypują wszyscy uczestnicy: bilety lotnicze, wynajęcie willi i samochodu, posiłki, wejścia do miejsc atrakcji.

Całkowity koszt wyprawy: ok. 1200 zł (przy obecnej cenie biletów lotniczych)

Miejsce rezerwuje wpłata 500 zł kosztów organizacyjnych na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: Węgry

Informacja i rezerwacja: Marek 602 777 202
**************

Sergio Peterlini

Basiu, jestem przepełniona wdzięcznością do Wszechświata, że mnie przyprowadził na spotkanie z Sergio, oraz do Was, za taką możliwość. Dziękuję Wam z całego serca!!!♥♥

Dziękuję Basiu, Dziękuje Marku, dzięki Wam za zorganizowanie tego magicznego wydarzenia 💕💕💕dziękuję Sergio💕mega wdzięczność 💕💕

Bardzo dziękuje za wielki dar, którym nas wszystkich obdarzyliście, to było głębokie i piękne doświadczenie ❤️❤️. Dziękuje Sergio i jego ekipie, Basi, Markowi i wszystkim uczestnikom tego wydarzenia, dziękuje ze jesteście i tak wiele wnosicie do naszego serca i życia. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Basiu, Marek!
Dziękuję WAM bardzo za wszystko co robicie !!!!!!!! Z Miłością

Dziękuję Basiu i Marku, wielki pokłon za ten cudowny duchowy prezent 🌹🌹Grazie Sergio 😍😍😍

Uczestnictwo w tym kursie to jakiś nieprawdopodobny czas !!! Mam wrażenie jakbym wsiadła do jakiejś rakiety z turbo doładowaniem i pruję przed siebie w nieznane – a zarazem tak upragnione i bliskie memu sercu. Bez lęku, bez pytań po prostu wiem, że pragnę tego … właśnie tego i tylko tego od zawsze ❤️❤️❤️

Jestem Państwu bardzo wdzięczna za ten wyjątkowy dar i głęboko wierzę, że jest to jedno z takich zdarzeń, które zmienia nasze życie. Przekazuje wyrazy szacunku, podziwu i głębokiej wdzięczności za danie mi takiej szansy. Wierzę, że to całe dobro, którym dzielicie się Państwo ze światem, szybko do Was powróci.

Wdzięczność czuję, wobec wszystkich osób, które sprawiły, że ten kurs się odbywa, oraz przyczyniły do tego, że ja na nim, zanurzony w tej świetnej energii, jestem 😍 😀

Bardzo wartościowe doświadczenie, to był cudowny prezent móc uczestniczyć w kursie, jestem bardzo wdzięczna za tę możliwość