OBFITOŚĆ FINANSOWA III – OBFITOŚĆ DUSZY
CZYLI
SEKRETNE TECHNIKI KUNDALINI YOGI
DLA URUCHOMIENIA PRZEPŁYWU OBFITOŚCI TOTALNEJ 🙂 

* JAK BYĆ MAGNESEM DLA OBFITOŚCI, KTÓRA PRZYNOSI SPEŁNIENIE *
W moim życiu prawie każdego dnia otrzymuję podziękowania za to, co robię i jak robię. Prawie codziennie ktoś podchodzi po zajęciach lub pisze, by podziękować za wzruszenie, za doświadczenie, którego nie da się wyrazić słowami, za cuda, które zdarzają się w życiu.
ZAPRASZAM I CIEBIE

6 stycznia 2018
sobota, g. 16.00 – 20.00
Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie)

„Prosperita jest Twoim przeznaczeniem, jest w Twojej duszy, w Twoim istnieniu.”
Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi 

* Prawdziwa Prosperita to nie posiadanie, ale rozkwitanie pełni Twojego istnienia *

DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY ODWAŻNIE CHCĄ SIĘGNĄĆ PO MOC W SOBIE, ODKRYĆ I ROZWINĄĆ SWÓJ UNIKALNY DAR, DOŚWIADCZYĆ, ŻE ŹRÓDŁO WSZELKIEJ OBFITOŚCI JEST WEWNĄTRZ

Na tym warsztacie otrzymasz jeszcze silniejsze techniki do tworzenia środowiska rozwoju prosperity, oczyszczenia podświadomości z całego obciążającego bagażu, przełamania ograniczających barier, ustawienia umysłu na obfitość i sukces oraz rozwinięcia mądrości, wytrzymałości i mocy służącej prospericie i obfitości w każdym wymiarze Twojego życia, w zgodzie z tym, co w Tobie najcenniejsze: DUSZĄ.

PROGRAM WARSZTATÓW:

UMYSŁ NEUTRALNY, MEDYTACYJNY – to jeden z najcenniejszych naszych zasobów i jednocześnie najmniej rozwinięty; otwiera na głębokie uzdrowienie, jest magnesem wszelkiej obfitości i bramą do Duszy

PODŚWIADOMOŚĆ – oczyścimy ją z całego zbędnego bagażu, ukrytych lęków i blokujących schematów, przetransformujemy je na determinację i moc służącą obfitości

ŚRODOWISKO ROZWOJU PROSPERITY – otrzymasz niezwykłą technikę do praktyki w domu, by stworzyć wokół siebie silne środowisko rozwoju prosperity – doświadczysz jak szanse i okazje same zaczną napływać ku Tobie 🙂

TY JESTEŚ ŹRÓDŁEM OBFITOŚCI – zrobimy medytację, która da Ci to doświadczenie, otworzy Cię na czerpanie z tego źródła, podniesie świadomość do poziomu, na którym wszystko jest możliwe; poczujesz siłę do działania, moc do przezwyciężania przeszkód i zaufasz Sobie. GDY UFASZ SOBIE – SUKCES PRZYCHODZI, BY CI SŁUŻYĆ

CHARYZMA, GODNOŚĆ, DYSCYPLINA – by przyciągnąć sukces i utrzymać go, potrzebujemy tych
cennych jakości i będziemy rozwijać je w sobie

„KTO MEDYTUJE NAD NICZYM, OTRZYMA WSZYSTKO” To prawo prosperity. Obfitość przyjdzie do Ciebie, bo przywołujesz nic, które jest wszystkim. Doświadczysz tej medytacji…

Z tego warsztatu wyjdziesz z czymś, co jest najcenniejsze w procesie transformacji, uzdrawiania, rozwoju: DOŚWIADCZENIEM – ono ma największą moc. Nie czytanie, słuchanie, myślenie! DOŚWIADCZENIE MA ZNACZENIE!
Kundalini Yoga daje to doświadczenie. Poczucie obfitości znajdziesz w sobie. Nie w pieniądzach, stałej pracy, gadżetach, partnerze.

By pogłębić proces warsztatów, otrzymasz praktykę do domu, która oczyszcza podświadomość z blokujących dobrobyt schematów, zmienia chemię krwi i przynosi nowy początek, ustanawia Twoją relację z Prosperitą, programuje umysł na sukces, transformuje lęk w siłę do wzrastania, daje przewodnictwo i wsparcie. Obfitość i okazje same zaczną płynąć ku Tobie. To jest moc technik Kundalini Yogi, a właściwie moc, którą masz w Sobie, a Kundalini Yoga ją budzi.

Poprowadziłam treningi Kundalini Yogi „Stress Management” dla menadżerów jednej z największych na świecie korporacji i nie zrobiłam nic, by zdobyć to zlecenie, nie napisałam żadnej oferty, nie dzwoniłam, nie prosiłam, nic nie sprzedawałam. Pracowałam jedynie nad sobą technikami KY! Samo przyszło! Moją rolą było tylko powiedzieć: TAK. Poprowadziłam te treningi tak, że 100% osób przyznało mi pozytywne oceny w każdej kategorii! Pracownicy i menedżerowie byli zaskoczeni tym, jak wiele można doświadczyć i zmienić w tak krótkim czasie!

„Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.” Usłyszałam dziś m.in. na szkoleniu biznesowym. A moje doświadczenie jest takie: mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają, bo dostają podwyżki, awansują, zmieniają pracę na lepszą 🙂 ). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom. Jak to robię?
Moim doświadczeniem i sekretnymi technikami podzielę się na tym warsztacie.
Zapraszam

OTWORZYSZ SIĘ NA NOWE POJMOWANIE I DOŚWIADCZENIE PROSPERITY 🙂

Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

Rozwiniesz swoją promienność i moc przyciągania obfitości, oczyścisz podświadome bloki i lęki i pozwolisz na przyciągnięcie do swojego życia obfitości i błogosławieństw.

***************
Miejsce na warsztacie rezerwuje zgłoszenie mailem na adres: basiabaczkura@nullgmail.com

Informacje: 608 585 737, www.adishakti.eu

Cena: 150 zł, płatne gotówką na miejscu

Jeśli masz trudną sytuację finansową, a zależy Ci na udziale w warsztacie, skontaktuj się ze mną. Przedstaw swoją propozycję, poczuj, co możesz mi w zamian dać, jak możesz mi pomóc, co masz cennego, czym chcesz się dzielić z innymi, jaki masz unikalny dar, co sprawia Ci radość. To będzie bardzo ważny krok na drodze ku Twojej Obfitości.
—————————————————————————————————-

A to opinie osób uczestniczących w warsztatach Obfitości Finansowej:

„Światło, wiedza, mądrość, profesjonalizm, energia, doświadczenie. Dziękuję Basiu <3 to jeden z lepszych warsztatów na jakich byłam!”

„Jestem pod ogromnym wrażeniem warsztatów, super ćwiczenia, wow, wielkie WOW. Bardzo dziękuję, chylę czoła.”

„To był wspaniały warsztat – najlepszy w jakim brałam udział. Basiu czuję się tak jakbyś zawróciła syna marnotrawnego z labiryntów na prostą drogę. Dziękuję, że jesteś. Dziękuję, że doświadczałam i doświadczam. Wyciągam w górę dłoń i proszę o jeszcze :)”

„Wczorajsze warsztaty były niesamowite, oświecające, odkrywcze, a z drugiej strony czułam jakbym robiła to już kiedyś ? DZIĘKUJĘ!”

„Basiu, dziękuję z głębi serca za wyjątkowy czas i wszystko to co się działo i będzie działo dalej {#rose} Odkrywanie siebie a właściwie powrót do domu jest cudowny, mimo trudów jakie również się pojawiają.”

„Basiu, bardzo dziękuje za wspaniałe warsztaty i fenomenalnie przygotowane materiały. Zadałaś sobie dużo trudu i bardzo Ci za to dziękuje.
Obecność w warsztatach prowadzonych przez Ciebie to niezwykłe duchowe misterium. Zawsze czekam na nie z utęsknieniem. Podczas ostatniego warsztatu niezwykle głęboko doświadczyłam kontaktu sama z sobą, popłynęły łzy…
Każda komórką ciała czuje ,że stopniowo otwieram się na intuicje i nowe jakości życia. Szukam swojego miejsca w życiu (chcę odejśc z korporacji i zacząć życ w zgodzie ze sobą) i teraz wiem, że jestem na dobrej drodze, a rozwiązanie samo się znajdzie. Z całego serca dziękuję:)”

„Mantra Har przynosi efekty w napływie klientek do mojej pracowni , jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłam ;)))”

„To było moje pierwsze doświadczenie z YK … od lat szukam drogi by otworzyc sie na wszelaką obfitość !!!:))) … Warsztaty były dla mnie dużym przeżyciem.
Czułam co się dzieje we mnie w związku z oporem ciała i umysłu przed nowym … Trudno było mi się rozluźnić , byłam spięta , momentami wręcz poza ciałem zamiast w nim , trochę też dokuczał mi kregosłup , bo mam poważną dyskopatię … Jednocześnie doświadczałam głębokiego kontaktu z przepiękną, mądrą i dobrą energią :). Jestem pod wielkim wrażeniem Pani. Dostrzegam Pani aurę i podziwiam energię , którą Pani emanuje … Stosuję sobie mantre Har i muszę przyznać, że działa !:))) Po warsztatach poczułam , że wiele rzeczy , o których jeszcze do niedawna myślałam jako ” niemożliwych ” teraz jawią mi się jako absolutnie osiągalne – cud …:)))”

więcej opinii w prawej kolumnie —>


Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

 

OBFITOŚĆ FINANSOWA II

CZYLI
SEKRETNE TECHNIKI KUNDALINI YOGI
DLA URUCHOMIENIA PRZEPŁYWU OBFITOŚCI FINANSOWEJ I NIE TYLKO 🙂 

* JAK BYĆ MAGNESEM DLA OBFITOŚCI, KTÓRA PRZYNOSI SPEŁNIENIE *
W moim życiu prawie każdego dnia otrzymuję podziękowania za to, co robię i jak robię. Prawie codziennie ktoś podchodzi po zajęciach lub pisze, by podziękować za wzruszenie, za doświadczenie, którego nie da się wyrazić słowami, za cuda, które zdarzają się w życiu.
ZAPRASZAM I CIEBIE

28 października 2017
sobota, g. 16.00 – 20.00
Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie)

„Prosperita jest Twoim przeznaczeniem, jest w Twojej duszy, w Twoim istnieniu.”
Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi 

DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY ODWAŻNIE CHCĄ SIĘGNĄĆ PO MOC W SOBIE, ODKRYĆ I ROZWINĄĆ SWÓJ UNIKALNY DAR, DOŚWIADCZYĆ, ŻE ŹRÓDŁO WSZELKIEJ OBFITOŚCI JEST WEWNĄTRZ

BĘDZIEMY OCZYSZCZAĆ PODŚWIADOMOŚĆ Z OGRANICZAJĄCYCH SCHEMATÓW – POZNASZ SEKRET UWALNIANIA NEGATYWNYCH WZORCÓW MENTALNYCH, BLOKAD ENERGETYCZNYCH I WDRUKOWYWANIA W PODŚWIADOMOŚĆ POZYTYWNYCH, WSPIERAJĄCYCH WZORCÓW.
POZNASZ CYKL KREACJI, NA KTÓRYM OPIERA SIĘ CAŁY WSZECHŚWIAT!

DOSTROIMY OSOBISTE POLE PSYCHOELEKTROMAGNETYCZNE DO POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO ŚWIATA, WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI, KTÓRA OTWIERA NA ŹRÓDŁO OBFITOŚCI W SOBIE, OTWIERA NA PRZYJMOWANIE I WIBROWANIE NA POZIOMIE OBFITOŚCI WSZECHŚWIATA – STAJESZ SIĘ KANAŁEM PRZEPŁYWU OBFITOŚCI

POZNASZ MANTRĘ, KTÓRA POMAGA STAĆ SIĘ MILIONEREM

DOŚWIADCZYSZ MEDYTACJI, KTÓRE ROZWIJAJĄ SIŁĘ DO DZIAŁANIA, EFEKTYWNOŚĆ, CHARYZMĘ, DOSTOJNOŚĆ, MOC PODNOSZENIA SIEBIE, ODWAGĘ ZAUFANIA SOBIE, WIARĘ W
SIEBIE. GDY TO MASZ, NIE MUSISZ UGANIAĆ SIĘ ZA SUKCESEM, SUKCES PRZYCHODZI, BY CI SŁUŻYĆ

W KY JEST TAK SILNA PRAKTYKA, ŻE NAWET JEŚLI MASZ ZAPISANE W SWOIM PRZEZNACZENIU NIEPOWODZENIE, ROBIĄC JĄ, ZAMIENIASZ JE W POWODZENIE, SZCZĘŚCIE I OBFITOŚĆ. ROZWIJA SIŁĘ TAK, ŻE INTUICJA NATYCHMIAST PODPOWIADA CI CO ZROBIĆ. TOTALNE NARZĘDZIE. DOSTANIESZ JE, JEŚLI TYLKO ZECHCESZ JE PRAKTYKOWAĆ.

PROSPERITA TO STAN UMYSŁU; GDY UMYSŁ WYJDZIE Z DUALNOŚCI – PROSPERITA POJAWIA SIĘ NATYCHMIAST. DOSTANIESZ PRAKTYKĘ DO UWALNIANIA DUALNEGO UMYSŁU, BY PRACOWAĆ Z NIĄ W DOMU CODZIENNIE. WTEDY PROSPERITA I DOBROBYT STANĄ SIĘ TWOJĄ RZECZYWISTOŚCIĄ.

OTWORZYSZ SIĘ NA NOWE POJMOWANIE I DOŚWIADCZENIE PROSPERITY 🙂

Z tego warsztatu wyjdziesz z czymś, co jest najcenniejsze w procesie transformacji, uzdrawiania, rozwoju: DOŚWIADCZENIEM – ono ma największą moc transformacji i uzdrawiania. Nie czytanie, słuchanie, myślenie! DOŚWIADCZENIE MA ZNACZENIE! Kundalini Yoga daje to doświadczenie. Poczucie obfitości znajdziesz w sobie. Nie w pieniądzach, stałej pracy, gadżetach, partnerze.

Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

Rozwiniesz swoją promienność i moc przyciągania obfitości, oczyścisz podświadome bloki i lęki i pozwolisz na przyciągnięcie do swojego życia obfitości i błogosławieństw.

 

OBFITOŚĆ FINANSOWA I

CZYLI
SEKRETNE TECHNIKI KUNDALINI YOGI
DLA URUCHOMIENIA PRZEPŁYWU OBFITOŚCI FINANSOWEJ I NIE TYLKO 🙂 

* JAK BYĆ MAGNESEM DLA OBFITOŚCI, KTÓRA PRZYNOSI SPEŁNIENIE *
Prawie każdego dnia otrzymuję podziękowania za to, co robię i jak robię, za wzruszenie, za doświadczenie, którego nie da się wyrazić słowami, za cuda, które dzieją się w Waszym życiu.
ZAPRASZAM I CIEBIE

sobota, 19.08.2017, g. 16.00 – 20.00
Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie)

„Są dwa sposoby działania: napiąć się i w pocie czoła pracować lub odprężyć się, promieniować i przyciągać obfitość do siebie.”
Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi

By ten drugi sposób zadziałał, potrzebujemy rozwinąć w sobie odpowiednie jakości i moc, które przyciągną obfitość tego, co potrzebujemy, by się spełniać.
Czy masz świadomość, że masz w sobie moc, by przyciągać do swojego życia właściwe osoby, sytuacje, być we właściwym miejscu i czasie?
Odpowiednio dobranymi technikami Kundalini Yogi możesz w sobie wypracować te jakości! Wtedy wznosisz się ponad uwarunkowania zewnętrzne jak np. kryzys, konkurencja itd. Ta moc w Tobie jest silniejsza! Na tym warsztacie otrzymasz praktykę do uruchomienia w sobie tej mocy 🙂

Podzielę się sekretnymi technikami KY, dzięki którym wypracujesz w sobie jakości przyciągające obfitość i nowe możliwości, otwierające wewnętrzny potencjał i intuicję, by podążać właściwą drogą z mocą przepływu oraz utrzymania sukcesu.

Zrobimy specjalne techniki na podwojenie, a nawet potrojenie wpływów finansowych. Uwolnimy bloki psychiczne przed prosperitą, często głęboko skryte i nieuświadomione, które nie pozwalają Ci dostroić się do wibracji obfitości.

Dostaniesz pakiet „czarodziejskich różdżek” – mantr, które kreują wibrację prosperity.

Doświadczysz medytacji na przezwyciężanie wyzwań oraz uwalnianie lęków przed sukcesem.

Otrzymasz potężną technikę, o której Yogi Bhajan powiedział, że jeśli będziesz ją praktykować, nie musisz robić nic, rzeczy będą dla Ciebie zrobione, Twoja psychika sama zacznie przyciągać obfitość wszechświata. Ta technika uruchamia kanały przepływu obfitości – Prawdziwej Obfitości tego, czego pragnie Twoje serce, obfitości dającej spełnienie i szczęście (nie pustkę i krótkotrwałą satysfakcję) … jeśli tylko zechcesz poświęcić jej 3 minuty swojego życia dziennie przez 40 dni. Możesz ją robić w każdych warunkach i nikt się nie zorientuje 🙂

Z tego warsztatu wyjdziesz z czymś, co jest najcenniejsze w procesie transformacji, uzdrawiania, rozwoju: DOŚWIADCZENIEM – ono ma największą moc. Nie czytanie, słuchanie, myślenie! DOŚWIADCZENIE MA ZNACZENIE!
Kundalini Yoga daje to doświadczenie. Poczucie obfitości znajdziesz w sobie. Nie w pieniądzach, stałej pracy, gadżetach, partnerze.

OTWORZYSZ SIĘ NA DOŚWIADCZANIE ŹRÓDŁA  OBFITOŚCI W SOBIE 🙂

Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.POCZUJ… JEŚLI POCZUJESZ, PODARUJ SOBIE TEN CZAS
A GDY POJAWI SIĘ WYMÓWKA, BY UCIEC, WYKORZYSTAJ TYM RAZEM TEN MOMENT JAKO SZANSĘ DO ROZWOJU


Bardzo dziękuję za sobotnie warsztaty. Niesamowite, moje ciało faktycznie się broniło. W drodze na warsztaty miałam taki ból kręgosłupa i prawej nogi, że miałam wątpliwość czy dam radę dotrzeć. Dałam i bardzo się z tego cieszę. Nie jest łatwo pokonać własne lęki i ograniczenia te fizyczne i te umysłowe, otworzyła Pani przede mną zupełnie nową przestrzeń.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Basiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za wczorajszą praktykę, medytacje, mądre słowa, dobrą energię i całą tą inicjatywę. To był świetny pomysł! Jak widać też potrzebny, bo sala była pełna 🙂

Basiu, dziękuje Ci za wczorajszy warsztat, był w moim odczuciu wyjątkowy

Nie do opisania moc emanuje od Ciebie Basiu, piękno w czystej postaci. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w warsztacie i czuję, że mój proces „ozdrowieńczy” już się zaczął. Bardzo dziękuję

Basiu, dziękuję za piękny warsztat. Za możliwość doświadczenia namacalnego kontaktu z Bogiem…. Za krije, które wzbudzały we mnie uczucie miłości, wdzięczności i mocy…Działo się i dziękuję!

Dziękuję za dzisiejszy warsztat. Był magiczny 🙂

Wczorajsze doświadczenie było dla mnie czymś wspaniałym, chciałabym jeszcze z nim pozostać. Przepięknie o tym wszystkim opowiadasz. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Dziękuję. Było cudownie i dla mnie to był niezwykle ważny i piękny warsztat

Z całego serca chciałabym podziękować za cudowne warsztaty – do teraz jestem poruszona i wzruszona do łez. Jest Pani Naszym Aniołem i prosimy o więcej takich cudownych spotkań a może nawet kilkudniowych sesji. Z utęsknieniem czekam na kolejne spotkania i zajęcia z Panią. Uściski gorące za te Cuda, które Pani dla nas robi.

Jeszcze raz dziękuje za warsztaty obfitości finansowej, jestem nadal pod wrażeniem medytacji. Czuje się ze wszystko jest możliwe i bardzo bezpiecznie na tym Świecie 🙂 po tych praktykach.

Niesamowite przeżycie. Oczyszczające i budujące. I co mnie bardzo zaskoczyło, przeziębienie mi przeszło 🙂

Było cudownie. Promiennie. I jak zawsze z niesamowitą energią. Zaczynam wierzyć w siebie 🙂

Magiczne chwile. To niesamowite przeżycie

Wczorajszy warsztat był wspaniały. Czuję, że wydarzyło się coś niezwykłego i że w moim życiu nastąpił jakiś przełom. Bardzo dziękuję za to niezwykłe doświadczenie.

Dziękuje Ci… Coś niesamowitego się tam działo. Cztery godziny zleciały tak jak niespełna jedna. Obserwuje siebie i widzę, że coś zaczęło się ruszać. Stare rzeczy kompletnie wyparte, zaczynają się pojawiać, zaczynam je czuć, żeby móc je uzdrowić… Zanurzenie się w siebie głęboko to największy akt odwagi.

Dziękuje bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem że kundalini działa, ale nie spodziewałem się że aż tak 🙂

Miałam wielkie szczęście spotkać Panią na swojej drodze. Od dawna szukam drogi prawdy w uzdrowieniu ciała i duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, mądrości, klasy i delikatności.

Basiu, jestem bardzo wdzięczna za sobotnie i poniedziałkowe warsztaty. Minęło kilka dni i zauważam bardzo duże zmiany. Wszystko się ruszyło. To co robisz jest cudowne i cieszę się, ze pojawiłaś się w moim życiu. Bardzo wierzę w Ciebie i w to co robisz dla ludzi i dla świata. Wspieram całym sercem i życzę miłości, obfitości i mocy.

Dziękuje za ten warsztat ?. Czuje ze coś się zmieniło w moim życiu! Jeszcze rok temu medytacje czy słuchanie mantr to byłaby abstrakcja, jednak poczułam Że Kundalini joga mnie zafascynowała i chce spróbować wejść w nią głębiej i odnaleźć swój sens życia.

Przeżycie seansu i to czterogodzinnego Kundalini Jogi nie należało do przeżyć relaksacyjnych. Osobiście ćwiczę jogę w domu, ale to wszystko jest dla mnie ogromnym relaksem i przyjemnością.
Na warsztacie było inaczej, tam przełamywałam swoje bariery. Tam przekraczałam swoje możliwości. Tam, gdy myślałam, że nie dam rady więcej, to potem wykonywałam dane ćwiczenie jeszcze 500% czasu dłużej od momentu gdy mój umysł mówił „nie dasz już rady”. Niewątpliwie prowadzenie Basi miało tu ogromne znaczenie. Basia doskonale wiedziała kiedy tylko ma puścić muzykę, kiedy ma milczeć, kiedy zachęcać nas do śpiewania mantry, a kiedy po prostu powiedzieć, że teraz właśnie przekraczasz swoje granice i dasz radę.
Nigdy nie przeżyłam takiego stanu jedności między ciałem, duszą i umysłem …. rekomenduję z całego serca.