INDYWIDUALNE KONSULTACJE:
TWÓJ POTENCJAŁ * WYZWANIA * SZANSE * ZAGROŻENIA * DOBÓR PRAKTYK * ANALIZA NUMEROLOGICZNA
ANALIZA NUMEROLOGICZNA DLA PAR:

 POTENCJAŁ I WYZWANIA W RELACJI * JAKOŚCI WSPIERAJĄCE I DZIELĄCE * RÓŻNICE I PODOBIEŃSTWA W OSOBISTYCH CYKLACH ŻYCIA PARTNERÓW * DOBÓR PRAKTYK * PRZEPROWADZANIE PRZEZ PROCES TRANSFORMACJI

PROWADZI: MAREK MIEDZIEWSKI

Codziennie – ONLINE
Codziennie – Sopot
20 – 21.12.2023 – Warszawa

ONLINE: jest możliwa konsultacja przez internet (WhatsApp, Messenger, telefonicznie), rezerwacja: Marek- WhatsApp +48 602 777 202

* * * * * * * * * *
Rok 2023 to rok wewnętrznej harmonii i duchowej przemiany;
bardzo silnie sprzyja medytacji, oczyszczaniu i wzmacnianiu aury.
Jest to dobry moment na wejście głębiej w praktykę duchową i rozwinięcie w sobie takich jakości jak subtelność i delikatność.

* * * * * * * * * *

Dzięki podjęciu czasowych odosobnień, zmianie diety, nowym ćwiczeniom i dawaniu sobie możliwości zanurzenia się w ciszę na łonie przyrody, będziesz mieć możliwość na nowo zbudować swoje zdrowie i ciało.

Jest to idealny rok do zmiany stylu życia dla ludzi zmęczonych zewnętrzną aktywnością i zaangażowanych tylko w świat materialny. Aby w pełni móc zrealizować ten nadchodzący czas, Twój rozwój duchowy musi być poparty świadomością ograniczeń płynących z życia.

Liczbą tego roku jest 7, które symbolizuje kompletność przenikania ducha w materii. Dlatego np. mamy siedem dni tygodnia, operujemy głównie siedmioma czakrami i opowiadając bajkę, mówimy „za siedmioma górami”, żeby zaznaczyć, że coś jest daleko. Liczba 7 w pełni zawiera w sobie czasoprzestrzeń.

Początek roku jest idealnym momentem na przygotowanie się do zmian, które wprowadzisz z mocą na wiosnę. Z nową intencją zaczniesz praktyki, które Cię uziemią, dadzą cierpliwość, systematyczność, otworzą na możliwości przyciągnięcia czegoś nowego, by mieć wewnętrznym spokój i znowu móc się cieszyć i celebrować życie.

Zapraszam na konsultacje numerologiczne, dzięki którym odkryjesz swoje talenty i mocne strony i będziesz wiedzieć, jak pracować ze swoimi słabościami. Poprzez umiejętnie dobraną praktykę nawiążesz kontakt ze swoim centrum miłości i dzięki jego sile zaczniesz realizować swoje przeznaczenie.

* * * * * * * * *

Analiza numerologiczna dla par pokaże jakie indywidualne jakości wnosimy w relacje i jak one wpływają na dynamikę relacji, na jakim etapie życia i osobistego cyklu są partnerzy i jak to może odbijać się na wzajemnej relacji, pokaże mocne strony partnerów i jak mogą się wspierać i chronić, czego potrzebują, jakie mogą mieć wyzwania, co mogą zrobić, by wznieść relację na wyższy poziom, szanując indywidualność każdego z partnerów.
Dzięki tej wiedzy możemy głębiej zrozumieć siebie, wnieść więcej akceptacji,  współczucia i wsparcia i mądrzej pokierować swoimi relacjami.
Podczas takiej sesji możliwe jest przeprowadzenie przez głębszy proces transformowania i uzdrawiania relacji.
* * * * * * *
Jeśli czujesz, że coś utknęło i nie potrafisz sobie z tym poradzić, nie wiesz, co dalej robić w życiu, jak sobie pomóc, zapraszamy na indywidualne konsultacje. Marek dobiera również praktyki do codziennej pracy w domu, by rozwijać potrzebne jakości, przeprowadza przez głębokie procesy transformowania i uzdrawiania.

Marek jest osobą, która bardzo dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać gdzie jest przyczyna tego, co dzieje się nam w życiu.
Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

Wiele osób donosi nam, że po konsultacji z Markiem podjęło decyzje, które odmieniły ich życie 🙂

***************************
Inwestycja:
30 min. – 100 zł
60 min. – 200 zł
90 min. – 300 zł
120 min. – 400 zł


Rezerwacja sesji: Marek +48 602 777 202
Opłatę za konsultacje odbywające się przez Internet należy wpłacać na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: analiza, opłata za pozostałe sesje: gotówką na sesji

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania Meditative Healing, www.kozyczkowo.info


„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

„Marek ma Niesamowity Dar – jednym zdaniem potrafi zmienić bieg czyjegoś życia Człowiek przychodzi po „poradę”, a wychodzi niczym magnes, który sam zaczyna przyciągać znacznie więcej, aniżeli był w stanie sobie wyobrazić

„Wiele rzeczy ze sobą robiłem, w wielu brałem udział a niewiele z nich pomogło mi/otworzyło oczy jak rozmowa z Markiem ❤ :>
jak ktoś się zastanawia – polecam!:D”

„Wady” przekuł w zalety albo przynajmniej zrozumienie, dystans i brak spięć z samym sobą w pewnych kwestiach 😎

„Ja byłam u Marka na kursie z numerologii i do dnia dzisiejszego z tego korzystam, a jego analiza mojej daty urodzenia wiele mi wyjaśniła i pomogła w życiu, choćby w zaakceptowaniu swoich „słabości”, które okazały się wyzwaniem, a nie słabością 🙂 Polecam z serca.”

Dziękuję za dzisiejszą sesję kundalini oraz indywidualną konsultację
z Markiem. Czuję, że otrzymałam od Niego wszystko czego potrzebowałam.
Kochany człowiek.

Ostatnie zajęcia z Markiem, bardzo dużo wniosły do mojego postrzegania związków, dużo mi pokazały i dały głęboki wgląd do mojego wnętrza, do potrzeb i oczekiwań. Dziękuję bardzo bardzo i do zobaczenia <3

Jak zawsze cudownie

Spotkanie bardzo otwierające oczy na swoje cele. Szukałem długo tego jak i co i po co praktykować i teraz to dostałem. Dziękuje!:)