OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA:
TWÓJ POTENCJAŁ * WYZWANIA * SZANSE * ZAGROŻENIA * INDYWIDUALNE KONSULTACJE * DOBÓR PRAKTYK
ANALIZA NUMEROLOGICZNA DLA PAR:

 POTENCJAŁ I WYZWANIA W RELACJI * JAKOŚCI WSPIERAJĄCE I DZIELĄCE * RÓŻNICE I PODOBIEŃSTWA W OSOBISTYCH CYKLACH ŻYCIA PARTNERÓW * DOBÓR PRAKTYK * PRZEPROWADZANIE PRZEZ PROCES TRANSFORMACJI

PROWADZI: MAREK MIEDZIEWSKI

18 – 20 listopada 2022, Warszawa, Mokotów
Codziennie ONLINE, cena: od 50 zł/ od 100 zł dla par

ONLINE: jest możliwa analiza przez internet (WhatsApp, Messenger, telefonicznie) w innych terminach, rezerwacja: Marek- WhatsApp +48 602 777 202

* * * * * * * * * *
Rok 2022  TO ROK EKSPANSJI, BARDZO WIELU ZMIAN, REALIZACJI AMBITNYCH MARZEŃ, PRAWDY, OGNISTEJ ENERGII. 
KONSTELACJE PLANET BĘDA NAS PROWADZIĆ DO ZAUFANIA SOBIE, WIARY W SIEBIE, REALIZACJI NAJWIĘKSZYCH MARZEŃ, DO DUCHOWEGO ROZWOJU I SPEŁNIENIA.
* * * * * * * * * *
W  2022 CZEKA NAS WIELE NIEOCZEKIWANYCH ZMIAN I POWINNIŚMY UWAŻAĆ NA DESTRUKCYJNE ENERGIE.

* * * * * * * * * *
POMIMO TO, MAMY SIĘGNĄĆ PO MOC W SOBIE I PODNOSIĆ NIE TYLKO SIEBIE, LECZ RÓWNIEŻ INNYCH
* * * * * * * * * *

Ważne, by w tym roku otworzyć się na nowe, nie trzymać starego, które już się kończy (również stara praca), uczyć się  na warsztatach, kursach, pracować nad sobą, by odkryć swoje największe marzenie, najwyższe przeznaczenie, indywidualny i unikalny potencjał.
*** WIARA W SIEBIE I SWOJE MARZENIA POZWOLI NAM JE SPEŁNIĆ  ***

W życiu możemy osiągnąć wszystko.
Jeśli tylko odnajdziemy Siebie.

Z moją pomocą wejdziesz w dyscyplinę, dzięki której wyzwolisz się ze starych schematów i odnajdziesz potencjał do wzrastania w obliczu zmian i przeciwności.
Dopóki nie zamkniesz starych drzwi, nie otworzysz nowych.
Indywidualnie dobiorę Ci praktykę, którą rozpoczniesz w szczególnym momencie wyjątkowo sprzyjającej koniunkcji wspierającej wyzwolenie z ograniczeń i sięgnięcie po najwyższe możliwości.

* * * * * * * * *

Twoja osobista analiza numerologiczna pokaże Ci na jakim etapie życia jesteś, jakie lekcje masz już przerobione, co jest jeszcze do uzdrowienia, do podniesienia, jakie są Twoje wyzwania w nadchodzącym roku i jaki masz potencjał, którego nie wykorzystujesz.
Dowiesz się jakie energie będą pracować w Tobie w 2022 roku, jakie możesz mieć podświadome dążenia, które blokują Przepływ w Twoim życiu.
Poznasz również kolejne ważne i przełomowe etapy swojego życia oraz ich potencjał i wyzwania.
Dowiesz się o swoim nieodkrytym duchowym potencjale.
Ta wiedza pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje życie, bardziej świadomie nim kierować i wykorzystać pełniej potencjał, który masz w sobie, wziąć za niego odpowiedzialność i odważnie wykorzystywać go w życiu.

Analiza numerologiczna dla par pokaże jakie indywidualne jakości wnosimy w relacje i jak one wpływają na dynamikę relacji, na jakim etapie życia i osobistego cyklu są partnerzy i jak to może odbijać się na wzajemnej relacji, pokaże mocne strony partnerów i jak mogą się wspierać i chronić, czego potrzebują, jakie mogą mieć wyzwania, co mogą zrobić, by wznieść relację na wyższy poziom, szanując indywidualność każdego z partnerów.
Dzięki tej wiedzy możemy głębiej zrozumieć siebie, wnieść więcej akceptacji,  współczucia i wsparcia i mądrzej pokierować swoimi relacjami.
Podczas takiej sesji możliwe jest przeprowadzenie przez głębszy proces transformowania i uzdrawiania relacji.
* * * * * * *
Jeśli czujesz, że coś utknęło i nie potrafisz sobie z tym poradzić, nie wiesz, co dalej robić w życiu, jak sobie pomóc, zapraszamy na indywidualne konsultacje. Marek dobiera również praktyki do codziennej pracy w domu, by rozwijać potrzebne jakości, przeprowadza przez głębokie procesy transformowania i uzdrawiania.

Marek jest osobą, która bardzo dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać gdzie jest przyczyna tego, co dzieje się nam w życiu.
Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

Wiele osób donosi nam, że po konsultacji z Markiem podjęło decyzje, które odmieniły ich życie 🙂

***************************
analiza numerologiczna: 15 min – 50 zł, dla pary czas minimalny: 30 min. – 100 zł
+ dobór praktyki, dodatkowe pytania: 30 min – 100 zł
+ przeprowadzenie przez głębszy proces: 60 min. – 200 zł


Rezerwacja sesji: Marek +48 602 777 202
Opłatę za konsultacje odbywające się przez Internet należy wpłacać na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: analiza, opłata za pozostałe sesje: gotówką na sesji

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania Meditative Healing, www.kozyczkowo.info


„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

„Marek ma Niesamowity Dar – jednym zdaniem potrafi zmienić bieg czyjegoś życia Człowiek przychodzi po „poradę”, a wychodzi niczym magnes, który sam zaczyna przyciągać znacznie więcej, aniżeli był w stanie sobie wyobrazić

Dziękuję za dzisiejszą sesję kundalini oraz indywidualną konsultację
z Markiem. Czuję, że otrzymałam od Niego wszystko czego potrzebowałam.
Kochany człowiek.

Ostatnie zajęcia z Markiem, bardzo dużo wniosły do mojego postrzegania związków, dużo mi pokazały i dały głęboki wgląd do mojego wnętrza, do potrzeb i oczekiwań. Dziękuję bardzo bardzo i do zobaczenia <3

Jak zawsze cudownie

Spotkanie bardzo otwierające oczy na swoje cele. Szukałem długo tego jak i co i po co praktykować i teraz to dostałem. Dziękuje!:)