DOSTROJENIE DO KREATYWNEGO PRZEPŁYWU NIESKOŃCZONYCH MOŻLIWOŚCI
SPECJALNA KUNDALINI YOGA NA NÓW, PEŁNIĘ KSIĘŻYCA, PRZESILENIA, RÓWNONOCE, ZAĆMIENIA

Letnie i Zimowe Przesilenia, Równonoce, Pełnie i Nowie Księżyca oraz Zaćmienia Słońca i Księżyca są energetycznymi bramami otwierającymi dostęp do duchowej transformacji.

01.01.2020 – NOWY ROK: UZDROWIENIE * ODRODZENIE * KREOWANIE MOCĄ DUSZY

Wchodzimy w nowy 33-letni cykl.
Teraz ustanawiamy energię na 30 kolejnych lat.
Czeka nas nowe i nieznane.
Rok potężnych transformacji dla każdego.
Silne konstelacje na niebie tworzą skrajnie przeciwne jakości i skonfrontują nas z cieniem, fałszem, manipulacją, lękiem i zmuszą do wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, talenty, a nawet boskość.

Dlatego potrzeba nam odpowiedzialnie wejść w Nowy Rok, pożegnać stare i niepotrzebne, które nas pomniejsza, boli, blokuje, by nie zgubić się w negatywnościach, lękach lecz z większą mocą i ufnością otworzyć się na nowe, na spełnienie marzeń, na duchowe wzrastanie, na służenie światu swoimi talentami.

By zbudować nowe, trzeba zniszczyć stare.
Przez ten proces mamy przejść z wyższą świadomością, mocą i najwyższą miłością.

To nie będzie łatwe, ale nie ma drogi ucieczki.

Jak w tym roku transformacji i tak skrajnych energii nie zgubić się lecz wręcz odnaleźć Siebie, swoja Prawdę i użyć jej do kreowania swojego życia w zgodzie ze Sobą?

*************
Kiedy rozpoczynamy NOWE (nową relację, nowy etap, projekt itd.) niezwykle ważny jest ten pierwszy moment – on determinuje o jakości i powodzeniu całości. Dlatego ważne jest, by rozpoczynać NOWE z odpowiednią energią, świadomością, projekcją – BUDUJEMY W TEN SPOSÓB SOLIDNE FUNDAMENTY SUKCESU I SPEŁNIENIA.

Dlatego 1 stycznia to niezwykle ważny dzień Nowego Roku – od tego jak zaczniemy ten rok, co w nim zasiejemy, jakie jakości wniesiemy, wpłynie na jakość całego 2020 roku!

Ponadto 1, 2 i 3 stycznia mają wyjątkowo silną energię przyjazną nowym projektom, planom, rozpoczynaniu nowego, otwieraniu się na nowe i działaniu.
*****************

Zapraszam na Specjalną Sesję Kundalini Yogi: będziemy na niej pracować nad ustanowieniem silnych podstaw dla wykorzystania wyzwań i darów Nowego Roku do odnalezienia Siebie:

kriya (kompletny zestaw praktyk oddziałujących totalnie: na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym) uwolnienia bólu życia i uruchomienia przepływu mocy ducha w nas

medytacja odrodzenia: fundament obfitości i spełnienia: uwalnia do światła podświadome bloki, ukryte programy, emocje, które determinowały nasze życie, przynosi przebudzenie i obfitość.

ZAPRASZAM DO DOŚWIADCZANIA
ono ma największą moc transformacji i uzdrawiania

01.01.2020, Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie
18.30 – 19.45: Kundalini Yoga na Nowy Rok http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/
19.45 – 20.00: Medytacja Miesiąca: http://adishakti.eu/medytacja-miesiaca/

Opłata za zajęcia: 35 zł (gotówką) / karnet / Multisport Plus + 5 zł / FitProfit / OK.System
Opłata za medytację miesiąca: dobrowolna kwota

zabierz: wygodny strój, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂
zapraszam bez rezerwacji
Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂

6.01 ŚWIĄTECZNA KUNDALINI YOGA: MAGNETYZM OBFITOŚCI I SPEŁNIENIA

W pierwszych dniach Nowego Roku kiedy mamy bardzo silną energię na ustanawianie podstaw dla rozwoju i spełnienia w całym 2020 r. oraz w Święto 3 Króli, którzy przychodzą z wspaniałymi Darami: Złotem, Mirrą i Kadzidłem, zapraszam na Świąteczną Kundalini Yogę 🙂

W roku potężnych wyzwań i możliwości potrzebujemy odwagi i wiary w siebie, swoje możliwości, w to, że mam potencjał poradzić sobie z każdym wyzwaniem, a nawet wykorzystać je do wzrostu. Potrzebujemy wierności sobie, pozwolenia sobie na znacznie więcej, niż do tej pory pozwalaliśmy. Potrzebujemy sięgnąć po najwyższe możliwości.

Są to jakości silnego Ciała Promiennego, dzięki któremu mamy magnetyczną obecność: ona daje siłę i charyzmę, by przechodzić przez wyzwania z mocą i wdziękiem, przyciągać szanse, cuda, obfitość i spełnienie oraz utrzymać je.

Silne ciało promienne to: umiejętność wzbijania się ponad ograniczenia i uwarunkowania i przechodzenia przez nie z sukcesem. To siła, która wspiera nas w realizacji ważnych i trudnych życiowych projektów. To magnetyzm, który przyciąga do naszego życia prosperitę.

Ciało promienne jest energią i światłem, które rozprzestrzenia się daleko poza aurę – przyciągając do naszego życia to, czym promieniejemy (Wszechświat oddaje nam to, czym promieniejemy) – dlatego tak ważne jest, by wzmacniać to ciało.

Kiedy twoja promienność zaczyna pracować – zaczynasz żyć, kochać i cieszyć się życiem. Promienność daje nam moc podnoszenia siebie i innych, wyrażanie siebie, spełniania.

Silne Ciało Promienne wyprojektowuje marzenia serca, duszy przez aurę do Nieskończoności, która zaczyna służyć naszemu Spełnieniu. Ciało promienne obdarza magnetyzmem przyciągającym wszystko to, czego potrzebuje nasza dusza, by się spełniać.

Doświadczymy kriji i medytacji Kundalini Yogi, które budzą moc Ciała Promiennego.

A na zakończenie w prezencie świątecznym namaszczenie Trzeciego Oka Kadzidłem – olejkiem Frankincense klasy terapeutycznej.

Kadzidło (Frankincense) – król olejków, znany już w czasach Chrystusa dzięki swoim Uświęcającym i Uzdrawiającym Mocom; był jednym z prezentów danych Chrystusowi z okazji jego urodzin od Trzech Króli. Był używany do leczenia każdej znanej człowiekowi choroby i stosowany na każdą ewentualność.
Frankincense w starożytnych czasach był ceniony bardziej niż złoto, używany podczas świętych praktyk.
Dzisiejsi badacze odkryli że posiada niezwykle wysoką zawartość półtoraterpenów, które pomagają stymulować system limbiczny mózgu (centra emocji). Równie dobrze wpływa na podwzgórze, szyszynkę i przysadkę mózgową. Podwzgórze jest głównym ośrodkiem kontrolującym gruczoły ludzkiego ciała. Kontroluje uwalnianie wielu hormonów, włączając w to hormony tarczycy i hormony wzrostu. Stymuluje wiele systemów ciała, wspiera w przypadku udaru mózgu, depresji, uszkodzeń neurologicznych, raka, lęków, bólu,  ma silne właściwości odmładzające, nawilżające, odprężające, regeneruje komórki, łączy z wyższą świadomością, ma niezwykle piękny mistyczny zapach.

06.01.2020, Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie
10.00 – 11.15: Kundalini Yoga na Nowy Rok http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/
11.15 – 11.30: Medytacja Miesiąca: Manifestacja Cudów i Najwyższego Przeznaczenia

Opłata za zajęcia: 35 zł (gotówką) / karnet / Multisport Plus + 5 zł / FitProfit / OK.System
Opłata za medytację miesiąca: dobrowolna kwota

zabierz: wygodny strój, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂
zapraszam bez rezerwacji
Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂

10.01 – PEŁNIA KSIĘŻYCA + CZĘŚCIOWE ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA + WĘZEŁ KARMICZNY: UWOLNIENIE EMOCJI * ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE * UZDROWIENIE KORZENI RODZINY

Pełnia Księżyca tworzy energię przyspieszenia, wzniesienia nas na najwyższe wibracje, wszystkie gruczoły są pobudzone do maksymalnej pracy. Warto w tym czasie zdrowo i lekko się odżywiać, a najlepiej być na płynach, by nie tracić tej wysokiej energii na trawienie.

Pełnia to czas zostawiania tego, co dłużej nam nie służy, starych nawyków, poglądów, wierzeń, wszystkiego, co blokuje nasz potencjał. Pełnia Księżyca tworzy przestrzeń na pozostawienie całego obciążającego bagażu, starych sposobów i zrobienie przestrzeni na to, co już jest gotowe wyrażać się poprzez nas. Czas kreowania swojego życia z poziomu czystości, wyższych wibracji, wyższej Jaźni.

Pełnia Księżyca służy ustanawianiu Pełni naszego Istnienia.

Styczniowa Pełnia ma ogromną moc. Wspierana częściowym zaćmieniem Księżyca, węzłem karmicznym i tuż przed połączeniem Saturna i Plutona (12.01, co 34 – 37 lat), przyniesie nieoczekiwane i nagłe zmiany, które będą miały mocny wpływ na nas. To czym zajmiemy się w tym dniu, decyzje jakie podejmiemy, mają wpływ nie tylko na cały 2020 r. ale na następne 37 lat!!!
Najważniejsze tematy tej Pełni to wzięcie odpowiedzialności za swoje emocje, uczucia, skontaktowanie się z nimi i tym, co chcą nam powiedzieć i uzdrowienie ich; powrót do siebie, odnalezienie poczucia bezpieczeństwa w sobie, zaopiekowanie się sobą, swoimi potrzebami, pożegnanie z toksycznymi i destrukcyjnymi relacjami, przeszłością, układami. Uzdrowienie uczuć, emocji, przeszłości, korzeni rodu.

Jest to też wspaniały moment na radykalne zmiany, na rozpoczynanie nowego życia. One potrzebują naszej dyscypliny, zaangażowania, autentyczności, skontaktowania się ze swoimi wartościami, podążania za tym, co dobre, co służy nam i innym i jest w zgodzie z prawami natury, co jest etyczne; przejęcia kontroli nad życiową energią i transformacji lęku w miłość.

******

Na tej specjalnej sesji Kundalini Yogi:
– kriya (kompletny zestaw praktyk oddziałujący totalnie na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym) dla uzdrowienia emocji, stresów i transformacji tej energii na wyższy cel
– medytacja  uzdrowienia linii rodu, karmy rodu – jest tak silna, że uzdrawia 7 pokoleń wstecz i 7 wprzód, przynosząc znaczące przemiany

Po sesji MEDYTACJA KSIĘŻYCOWA: UZDRAWIAJĄCY TANTRYCZNY KRĄG
10 i 24.01, g. 20.00 – 20.45, opłata: dobrowolna kwota

Medytacja zalecana przez Yogi Bhajana na czas Pełni i Nowiu: wytwarza potężną uzdrawiającą energię, która oddziałuje na osoby w kręgu oraz te, którym poślemy tę energię. Podczas tej medytacji doświadczamy diagonalnej energii, która podnosi nas po poziomu, na którym przeciwności przestają mieć na nas wpływ, rozpuszczają się problemy, znikają choroby, same pojawiają się rozwiązania, wglądy. Doświadczamy działania duchowej mocy w sobie.

24.01 – NÓW KSIĘŻYCA + ZAĆMIENIE KSIĘŻYCA: NOWE WIZJE I MOŻLIWOŚCI * KREOWANIE PRZYSZŁOŚCI * MISJA

Nów to czas zasiewania nowych wartościowych i głębokich intencji, tworzenia przestrzeni wzrostu dla tego, na czym nam bardzo zależy. Dlatego ważna jest praktyka w tym czasie, ponieważ ona nada moc manifestacji intencjom, marzeniom, modlitwom oraz otworzy przestrzeń nowych możliwości.  Podczas Nowiu łatwiej jest nam otworzyć się na nowe rozwiązania, nieograniczone pomysły, kreatywność.
A nawet więcej: otworzyć się na swoją doskonałość, Wyższą Jaźń i zacząć kreować swoje życie i relacje z poziomu Wyższej Świadomości, wnosić w relacje swoje wyższe Ja.

Styczniowy Nów: nowy początek, nowa świadomość, nowa energia do rewolucyjnych zmian, intuicja, niespodzianki, idealny czas na kreatywne wizje, nieograniczoną kreację, wglądy. To również czas wyzwolenia od tego, co bezwartościowe

Na tej specjalnej sesji Kundalini Yogi:

– kriya stymulująca czakrę 3 oka poprzez stymulowanie przysadki  mózgowej oraz całego systemu hormonalnego, wzmacnia system nerwowy, trawienny, wydalniczy, stymuluje całe ciało.
Trzecia czakra: intuicja, mądrość, tożsamość, kreatywność, determinacja.
Przysadka mózgowa jest jednym z najmniejszych gruczołów, ale ma największą moc: wpływa na niemal wszystkie funkcje organizmu.
Kiedy czakra trzeciego oka jest silna i zbalansowana, potrafimy wznieść się ponad stare ograniczone schematy mentalne, uzależnienia, nałogi, destrukcyjne wzorce, lęki, cierpienia i doświadczać Siebie, życia z poziomu wyższej mądrości; we wszystko, co nam się przydarza wnosimy światło i świadomość, które mają moc transformacji i uzdrowienia
– medytacja aktywująca moc Umysłu Medytacyjnego, który jest wyższą mądrością i świadomością, łączy z intuicją i Duszą. Gdy ten umysł jest przebudzony kreujemy swoje życie w zgodzie ze Sobą, swoją Prawdą, sami siebie uzdrawiamy.

Po sesji MEDYTACJA KSIĘŻYCOWA: UZDRAWIAJĄCY TANTRYCZNY KRĄG
10 i 24.01, g. 20.00 – 20.45, opłata: dobrowolna kwota

Medytacja zalecana przez Yogi Bhajana na czas Pełni i Nowiu: wytwarza potężną uzdrawiającą energię, która oddziałuje na osoby w kręgu oraz te, którym poślemy tę energię. Podczas tej medytacji doświadczamy diagonalnej energii, która podnosi nas po poziomu, na którym przeciwności przestają mieć na nas wpływ, rozpuszczają się problemy, znikają choroby, same pojawiają się rozwiązania, wglądy. Doświadczamy działania duchowej mocy w sobie.

Zapraszam na specjalną Kundalini Yogę, na której wykorzystamy techniki i medytacje, które pozwolą nam świadomie przejść przez ten czas, wykorzystać go do uzdrawiania, wzrastania i czerpania ze wsparcia, które teraz daje nam wszechświat.
****************************
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie
zabierz wygodny strój, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂
zapraszam bez rezerwacji
Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂

Kundalini Yoga: Dostrojenie do Kreatywnego Przepływu: http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/
po sesji 15 min.: Medytacja Miesiąca: http://adishakti.eu/medytacja-miesiaca/

Opłata za zajęcia: 35 zł (gotówką) / karnet / Multisport + 5 zł / FitProfit / OK.System
Opłata za medytację miesiąca: dobrowolna kwota

* * * * * * * *

JESIENNE PRZESILENIE

To silny czas przemiany i usuwania karmy, przynosi równowagę wewnętrzną i szanse na budowanie relacji. Yogi Bhajan mówił, że jeśli medytujemy od Równonocy przez 10 dni – osiągamy więcej niż w 3 miesiące!!!

Czas, by zatrzymać się i wykorzystać ten unikalny moment na zrobienie przestrzeni temu, co dla nas ważne, co będziemy wspierać przez dalszą część roku.

Dzień przesilenia (kulminacja: noc z 22 na 23.09) + 10 następujących po nim dni – to najmocniejszy czas, dlatego warto: dobrze się odżywiać, celebrować życie, szczęście, tańczyć, połączyć się ze Źródłem w sobie, rozwijać relację z Duszą, wzrastać, odradzać się, odkrywać siebie na nowo, projektować przyszłość, otwierać na obfitość (nasze ciała, umysły i duch otwierają się w tym czasie na otrzymywanie obfitości), medytować. Dobrze jest zatrzymać się i w ciszy Duszy ustanowić Intencje, wsłuchiwać się w Siebie, połączyć z duchem i celem życia, uwolnić stare wzorce i dostroić do światła, miłości i najwyższego przeznaczenia.

Jeśli w tym dniu rozpocznie się praktykę, medytację i utrzyma przez kolejnych 10 dni ma ona moc znacznie zwielokrotnioną – normalnie potrzeba by 3 miesięcy na to, co teraz możemy zrobić w 10 dni!!!

Yogi Bhajan polecał specjalną medytację na Jesienne Przesilenie: UWALNIANIA PODŚWIADOMYCH BLOKÓW I KREOWANIA PROSPERITY: Medytacja uwolnienia podświadomych bloków i kreowania prosperity

21.06 – LETNIE PRZESILENIE: FUNDAMENT NOWEGO ŻYCIA

Letnie przesilenie do jedyny dzień w roku, kiedy Słońce jest w swoim szczytowym punkcie, a moc prany jest maksymalna. Jest to najbardziej idealny moment, by medytować, modlić się, praktykować. Święta kosmiczna energia podnosi  świadomość i uzdrawia. W tym dniu te pierwotne moce wspierają nas tak silnie, że możemy przepisać na nowo swoje przeznaczenie, odzyskać to, co straciliśmy, przełamać ograniczające wzorce, doświadczyć w głębi siebie siły, by spełniać się, poczuć miłość i moc ducha w sobie oraz zbudować silne fundamenty nowego życia.

„Celebruj Letnie i Zimowe Przesilenie, a wszystko będzie dla Ciebie zadbane.”

Dlaczego jest to bezcenny czas:
– Letnie Przesilenie to najdłuższy dzień w roku – energia słoneczna ma największą moc uzdrawiania
– praktykując w tym czasie wdzięczność za wszystkie otrzymane błogosławieństwa, dostrajamy się do wibracji prosperity
– Letnie Przesilenie jest bramą przejścia do następnej części roku – wspaniały czas, by zasiać ziarna nowych intencji
– podczas Letniego Przesilenia Sushumna (centralny kanał energetyczny kręgosłupa) otwiera się, dzięki czemu efekty każdej duchowej praktyki są wzmocnione
– jest to kluczowy moment ziemskiego cyklu rocznego, by podsumować poprzedni rok i wyciągnąć naukę.

To czas, by zatrzymać się i wykorzystać ten unikalny moment na zrobienie przestrzeni temu, co dla nas ważne, co będziemy wspierać przez dalszą część roku.

Dzień przesilenia + 10 następujących po nim dni – to najmocniejszy czas, dlatego warto: dobrze się odżywiać, celebrować życie, szczęście, tańczyć, połączyć się ze Źródłem w sobie, rozwijać relację z Duszą, wzrastać, odradzać się, odkrywać siebie na nowo, projektować przyszłość, otwierać na obfitość (nasze ciała, umysły i duch otwierają się w tym czasie na otrzymywanie obfitości), medytować. Dobrze jest zatrzymać się i w ciszy Duszy ustanowić Intencje, wsłuchiwać się w Siebie, połączyć z duchem i celem życia, uwolnić stare wzorce i dostroić do światła, miłości i najwyższego przeznaczenia.
W dniach 21 – 30.06.2019 będziemy robić specjalną MEDYTACJĘ: UCZYŃ NIEMOŻLIWE MOŻLIWYM. (uwaga: 21.06 tę medytację zrobimy podczas warsztatów Dotknij Mistrza w Sobie: http://adishakti.eu/dotknij-mistrza-w-sobie/.
Jeśli medytujemy od Przesilenia przez 10 dni – osiągamy więcej niż w 3 miesiące!!!

Na tej Specjalnej Sesji Celebrującej Letnie Przesilenie:

– krija Kundalini Yogi, która rozwija moc do zwyciężania, daje silną i czystą projekcję, pewność siebie, moc manifestacji i magnetyzm przyciągający obfitość.
„Najwyższa psychiczna moc człowieka jest wtedy, gdy daje sobie radę ze stanem, który jest całkowicie poza jego kontrolą. Mierzy się z tym i stawia temu czoła, wierząc, że jest w stanie przez to przejść.” Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi.

medytacja dla odwagi, prosperity, usuwająca przeszkody, niepowodzenia, lęki, daje silną aurę i promienność, balansuje 5 żywiołów, 7 czakr i linię łuku, ma moc przebicia się przez każdy blok i opór. Tę medytację dał Yogi Bhajan, Mistrz KY, by w wymagającym czasie przejścia do Ery Wodnika, odważnie dawać sobie radę z wyzwaniami i odnosić sukces, być obecnym w sobie, by przyjąć szanse, które też daje Era Wodnika.

* OCZYSZCZENIE * UZDROWIENIE * ŚWIADOMA INTENCJA * RELACJE * KREOWANIE PROSPERITY *

Wykorzystamy potencjał faz księżyca, przesilenia i technik Kundalini Yogi, by pełniej doświadczać Siebie 🙂
—————————————————–

21.06 – LETNIE PRZESILENIE:

Letnie przesilenie do jedyny dzień w roku, kiedy Słońce jest w swoim szczytowym punkcie, a moc prany jest maksymalna. Jest to najbardziej idealny moment, by medytować, modlić się, praktykować. Święta kosmiczna energia podnosi  świadomość i uzdrawia. W tym dniu te pierwotne moce wspierają nas tak silnie, że możemy przepisać na nowo swoje przeznaczenie, odzyskać to, co straciliśmy, przełamać ograniczające wzorce, doświadczyć w głębi siebie siły, by spełniać się, poczuć miłość i moc ducha w sobie oraz zbudować silne fundamenty nowego życia.

„Celebruj Letnie i Zimowe Przesilenie, a wszystko będzie dla Ciebie zadbane.”

Dlaczego jest to bezcenny czas:
– Letnie Przesilenie to najdłuższy dzień w roku – energia słoneczna ma największą moc uzdrawiania
– praktykując w tym czasie wdzięczność za wszystkie otrzymane błogosławieństwa, dostrajamy się do wibracji prosperity
– Letnie Przesilenie jest bramą przejścia do następnej części roku – wspaniały czas, by zasiać ziarna nowych intencji
– podczas Letniego Przesilenia Sushumna (centralny kanał energetyczny kręgosłupa) otwiera się, dzięki czemu efekty każdej duchowej praktyki są wzmocnione
– jest to kluczowy moment ziemskiego cyklu rocznego, by podsumować poprzedni rok i wyciągnąć naukę.

To czas, by zatrzymać się i wykorzystać ten unikalny moment na zrobienie przestrzeni temu, co dla nas ważne, co będziemy wspierać przez dalszą część roku.

Dzień przesilenia + 10 następujących po nim dni – to najmocniejszy czas, dlatego warto: dobrze się odżywiać, celebrować życie, szczęście, tańczyć, połączyć się ze Źródłem w sobie, rozwijać relację z Duszą, wzrastać, odradzać się, odkrywać siebie na nowo, projektować przyszłość, otwierać na obfitość (nasze ciała, umysły i duch otwierają się w tym czasie na otrzymywanie obfitości), medytować. Dobrze jest zatrzymać się i w ciszy Duszy ustanowić Intencje, wsłuchiwać się w Siebie, połączyć z duchem i celem życia, uwolnić stare wzorce i dostroić do światła, miłości i najwyższego przeznaczenia.
W dniach 21 – 30.06.2019 podczas codziennych zajęć będziemy robić specjalną MEDYTACJĘ.
Jeśli medytujemy od Przesilenia przez 10 dni – osiągamy więcej niż w 3 miesiące!!!

29.05 – PEŁNIA: NOWE KIERUNKI, IDEE, PODRÓŻE, CHARYZMA, MOC SŁOWA I INTENCJI, WOLNOŚĆ

Czas nam sprzyja: mamy piękną Pełnię i początek nowego 7-letniego cyklu podwyższonej świadomości :).

Pełnia w Strzelcu przynosi odwagę, moc i wsparcie, by przebić się przez zasłonę iluzji i wątpliwości tym, którzy szukają wzrostu i samorozwoju. Jest to czas wniesienia jakości duchowych w relacje, w to, czemu się oddajemy w życiu. Energia Pełni otwiera serce i umysł na realizację indywidualnych i wspólnych społecznych celów. Przynosi szanse na zaprzyjaźnienie się z przeciwnikami, uwolnienie lęków i poświęcenie się swoim celom z determinacją, wytrwałością i mocą inicjacji. Teraz łatwiej będzie nam przetransformować lęki i reakcje emocjonalne i lękowe we właściwe mądre działanie.

Warto więc zwolnić i przypomnieć sobie co jest najważniejsze, zrobić przestrzeń dla tego i tych, których kochamy.

By pełniej wykorzystać ten czas zapraszam na specjalną Kundalini Yogę: będziemy rozwijać umiejętność bycia: obecnymi, świadomymi, życzliwymi, szczęśliwymi, w przestrzeni miłości serca oraz umiejętność odważnego sięgnięcia po pełnię swojego potencjału i dostrojenia się do wibracji obfitości kosmosu.

Aby to osiągnąć potrzebujemy pobudzić nerw błędny – jest to unikalny nerw czaszkowy, najdłuższy ze wszystkich, który sięga wgłąb naszego ciała, jako jedyny wychodzi poza czaszkę, ma największy wpływ na nas ze wszystkich nerwów; oddziałuje na wiele organów i systemów naszego ciała; odpowiada za umiejętność czucia, kochania, bycia obecnymi, współczującymi, szczęśliwymi!

NERW BŁĘDNY JEST FIZYCZNĄ MANIFESTACJĄ ENERGII MAJĄCEJ MOC DAWANIA ŻYCIA. Gdy ona się budzi, stajemy się bardziej otwarci na podwyższone wibracje kosmicznej energii.
Jeśli nie dostrajamy się do tej podwyższonej energii, nerw błędny pokaże nam to poprzez różne dysfunkcje w ciele fizycznym:
cukrzyca, problemy mentalne, z sercem, tarczycą, nerkami, pęcherzem; epilepsja, omdlenia, zaburzenia systemu trawiennego, nerwowego, immunologicznego, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, wyczerpanie, stres, alergie, depresja, bezpłodność, rak, autyzm.

Silny nerw błędny przywraca totalną równowagę, daje dostęp do pełni potencjału naszego mózgu. Serce komunikuje się z mózgiem poprzez nerw błędny.

NERW BŁĘDNY AKTYWUJĄ:
joga, medytacja, oddech, zimne prysznice, śmiech, taniec, połączenie z ziemią (chodzenie boso), śpiewanie, podnoszące relacje, masaż, właściwa dieta, sztuki walki, spanie na prawym boku, płukanie gardła, lewatywa, światło słoneczne, mudry, współczucie.

Wiedzieli o tym jogini  już tysiące lat temu i potwierdzają to badania naukowe. Kundalini Yoga ma wspaniałe techniki i medytacje uaktywniania nerwu błędnego.
Zapraszam do doświadczania

22.03 – WIOSENNE PRZESILENIE: PRZYWRACANIE TOTALNEJ RÓWNOWAGI, DUCHOWA MOC DO WZRASTANIA PONAD WYZWANIA

Wiosenne Przesilenie to czas szczególnie silny: energia kosmiczna z wyjątkową mocą wspiera w podnoszeniu świadomości, transformacji i uzdrawianiu. Pole elektromagnetyczne Ziemi i rozbłyski Słońca tworzą praniczne jakości, które zmieniają skład chemiczny krwi i wszystkie płyny w naszych ciałach.
Dzień przesilenia + 10 następujących po nim dni – to najmocniejszy czas, dlatego warto: dobrze się odżywiać, celebrować życie, szczęście, tańczyć, połączyć się ze Źródłem w sobie, rozwijać relację z Duszą, wzrastać, odradzać się, odkrywać siebie na nowo, projektować przyszłość, otwierać na obfitość (nasze ciała, umysły i duch otwierają się w tym czasie na otrzymywanie obfitości), medytować. Dobrze jest zatrzymać się i w ciszy Duszy ustanowić Intencje, wsłuchiwać się w Siebie, połączyć z duchem i celem życia, uwolnić stare wzorce i dostroić do światła, miłości i najwyższego przeznaczenia.
To pełen mocy czas oczyszczenia i odrodzenia. Wielki Początek. Puls Życia. Wszystko się teraz przemienia, regeneruje, oczyszcza, otwiera na nowe z niezwykłą łatwością!  Dlatego dobrze jest w tym czasie zasiać intencje na ten rok, poprosić o uwolnienie bloków i utrzymać praktykę medytacyjną.
Wszystkie medytacje, modlitwy, praktyki są w tym czasie wskazane.

Tego dnia zaczniemy specjalną medytację na czas Przesilenia Wiosennego i będziemy ja robić przez 10 dni na codziennych zajęciach, do 31.03.
Jeśli medytujemy od Przesilenia przez 10 dni – osiągamy więcej niż w 3 miesiące!!!


21.12 – ZIMOWE PRZESILENIE: PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI, TRANSFORMACJA, UZDRAWIANIE, RELACJA Z DUSZĄ I CISZĄ, PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI, CELEBROWANIE

„Celebruj Letnie i Zimowe Przesilenie, a wszystko będzie dla Ciebie zadbane.”

Zimowe przesilenie to czas szczególnie silny: energia kosmiczna z wyjątkową mocą wspiera w podnoszeniu świadomości, transformacji i uzdrawianiu. Pole elektromagnetyczne Ziemi i rozbłyski Słońca tworzą praniczne jakości, które zmieniają skład chemiczny krwi i wszystkie płyny w naszych ciałach.
Dzień przesilenia + 10 następujących po nim dni – to najmocniejszy czas w roku, dlatego warto: dobrze się odżywiać, celebrować życie, szczęście, tańczyć, połączyć się ze Źródłem w sobie, rozwijać relację z Duszą, wzrastać, odradzać się, odkrywać siebie na nowo,
projektować przyszłość, otwierać na obfitość (nasze ciała, umysły i duch otwierają się w tym czasie na otrzymywanie obfitości), medytować. Dobrze jest zatrzymać się i w ciszy Duszy ustanowić Intencje, wsłuchiwać się w Siebie, połączyć z duchem i celem życia, uwolnić stare wzorce i dostroić do światła, miłości i najwyższego przeznaczenia.
To czas śmierci i odrodzenia, kontemplacji i wejścia głęboko do najciemniejszych miejsc, odkrycia w nich … światła i rozjaśnienia go na zewnątrz.
Wszystkie medytacje, modlitwy, praktyki są w tym czasie wskazane, a Yogi Bhajan dał na ten czas Przesilenia Zimowego i 10 dni po nim 22 – 31.12 specjalną medytację: „Ten, kto w bieli medytuje nad strumieniem tego dźwięku pozna nieznane i zobaczy niewidoczne”. Będziemy robić tę medytację w dniu Przesilenia oraz do końca roku na codziennych zajęciach.
Jeśli medytujemy od Przesilenia przez 10 dni – osiągamy więcej niż w 3 miesiące!!!
————————
Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu

Basiu dziękuję za COŚ cudownego, bo powiedzieć praktyka, medytacja … to ciągle za mało powiedzieć i Twoja absolutnie cudowną OBECNOŚĆ ????

Basia Baczkura Dziekuje Ci za wczorajszą MOC piękna, mądrości i wrażliwości jaką dałaś nam podczas ceremoni Kundalini Jogi. To była magia! SAT NAM 💚🙏

Serdecznie polecam !!!
Jest Moc 🖤💜🧡💛💚💙💪🙏🙌