Kundalini Yogę pokochałam od pierwszego… ćwiczenia. Doskonale pamiętam pierwsze zajęcia w Indiach, po których poczułam niesamowitą energię i radość życia. Od tej pory KY stała się moją codzienną praktyką. Efekty zaczęły pojawiać się nadzwyczaj szybko. Życie zaczęło się zmieniać, pojawiali się nowi wspaniali ludzie, korzystne rozwiązania, wyjątkowe okazje. I pojawił się FLOW, ten nurt życia, który cię unosi, prowadzi, jeśli tylko masz odwagę mu na to pozwolić. Kundalini Yoga właśnie tego uczy; nie jest sztuką dla sztuki, jest drogą wychodzenia z ograniczeń umysłu, rozwijania pełni swojego potencjału, doświadczania magii życia z poziomu przestrzeni serca, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia, przekraczającą dotychczasowe doświadczenia i wyobrażenia. Dlatego Kundalini Yoga stała się moją pasją. A właściwie to życie staje się pasją, dzięki praktyce Kundalini Yogi. Ciągle odkrywam nowe głębie, nowe jakości i nowe dary życia. I ciągle czuję, że dotykam jedynie niewielkiej części potencjału Kundalini Yogi… potencjału, który Kundalini Yoga rozwija w nas.

Prowadzę codzienne zajęcia grupowe Kundalini Yogi, sesje indywidualne (również w trudnych przypadkach chorobowych), indywidualne sesje uzdrawiania w głębokiej medytacji, Warsztaty Prosperity (od II 2012 r.), warsztaty OBFITOŚCI DUSZY (od V 2015), Otwarte Sesje: MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA (od I 2016), współpracuję z Akademią Kobiet Sukcesu, Fundacją Klasa Kobiet. Prowadzę również regularne zajęcia Kundalini Yogi oraz treningi „STRESS MANAGEMENT” dla międzynarodowego zespołu pracowników jednego z największych przedsiębiorstw świata.

Cały czas pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie pod okiem mojego nauczyciela i mentora Marka Miedziewskiego; poprzez codzienną praktykę własną, intensywne prowadzenie zajęć, uczestniczenie w warsztatach cenionych nauczycieli w Polsce i zagranicą oraz podróże po świecie (m. in.: Indie, Tajlandia, Japonia, Brazylia). Współpracuję z Akademią Kobiet Sukcesu (wyróżnienie za warsztat: „SHAKTI – sekretna moc, piękno i magnetyzm kobiecości” – Warsztat SHAKTI – opinie i certyfikat). Jestem członkiem międzynarodowego zespołu LEMKYT (Leadership & Management Kundalini Yoga Training).

Na mojej nietypowej drodze odkrywania głębi Kundalini Yogi spotkałam wspaniałych Nauczycieli, którym wysyłam moją wdzięczność i miłość: Marek Miedziewski (Polska), Hari Dev i Sarbjot (Polska), Bhai Himat (USA), Tarn Taran Kaur (USA), Guru Dharan (GB), Guru Das (USA, Hiszpania) (Childplay Yoga), Gurutej (USA), Mukta (USA) – „SUPERHEALTH” – Jogiczna nauka przełamywania nawyków i uzależnień, Sadhana Singh (Włochy), Sara Avtar (Włochy) – Shakti Dance, Shiv Charan Singh, Jivan Mukta Singh (Chile/Finlandia).

Szczególnie dziękuję Markowi Miedziewskiemu (mojemu nauczycielowi) i Sadhanie Singhowi z Włoch, którzy przemieniają już samą swoją obecnością, dzięki mistrzowskim  jakościom, które posiadają.

Na mojej nietypowej drodze doświadczania i uczenia się Kundalini Yogi spotkałam i ciągle spotykam wspaniałych Mistrzów: niezwykłe osoby, które przychodzą na moje zajęcia. Przez ostatni rok dane mi było prowadzić nawet 4 zajęcia dziennie. Praca z niezwykłymi ludźmi, dzielenie się sobą, swoim doświadczeniem, swoją uważnością, to najpiękniejszy proces ubogacania siebie, najlepszy warsztat i najcenniejszy kurs. Prowadzenie zajęć dla Was jest dla mnie błogosławieństwem.  Dziękuję!

To daje mi siłę, by dzielić się z wszystkimi, którzy są gotowi i otwarci doświadczać siebie, życia, relacji z poziomu najpiękniejszej, najcenniejszej części Siebie, swojego Źródła, swojego Sat Nam – prawdy, którą w istocie jesteś.                           

Zapraszam

Basia Baczkura (Siri Gian Kaur)


„Bardzo piękne i bezpretensjonalne miejsce … Basia prowadzi zajęcia w sposób niezwykle naturalny i prawdziwy, kompletnie „bezinwazyjnie” wskazuje kierunek, z ogromnym szacunkiem dla indywidualnej przestrzeni każdego człowieka, pozostawiając miejsce na osobiste doświadczanie … W moim odczuciu bardzo mądry i dojrzały nauczyciel. Bardzo warto

„Basiu, kilka razy uczestniczyłam w Twoich zajęciach i jesteś taką mocą i taką trzymasz przestrzeń, że byłam pod ogromnym wrażeniem. To jest niezwykłe, co robisz. ❤

„Moc, piękno i magia Rozpoczęcie podróży z Kundalini Jogą to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu Dziękuję Basiu!”

„Uwielbiam jogę Kundalini. Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia zajęć przez Basię. Podoba mi się jej praca z gongiem przez całe zajęcia, nie tylko podczas relaksu. Każde zajęcia to dla mnie piękna ceremonia dla ciała i duszy. Jest MOC.

„Totalnie Niesamowita Przestrzeń – Totalnie Niesamowita Basia I WDZIĘCZNOŚĆ Totalna
Basia daje nam najcenniejsze – daje nam Nas Samych Przez pierwszych kilka miesięcy mówiłam, że Basia dźwignęła mnie spod posadzki – dzisiaj już wiem i c-z-u-j-ę, że Basia zrobiła coś znacznie piękniejszego – uruchomiła Mnie na Moją Własną Moc – Siłę i Potencjał, bym to ja Siebie dźwignęła. Wyrwała mnie z uścisku uzależnienia – od kogokolwiek. Bo to, co odnalazłam w Sobie, okazało się niewyobrażalnie przekraczać wszystko to, co kiedykolwiek od kogokolwiek dostałam. I wiem i czuję, że nie ma już takiej sytuacji, która by mnie przerosła. Bo Wszystko we Mnie
Kiedy Basia zaczęła ze mną pracę – zaczęły dziać się cuda. I chociaż początkowo zewnętrznie nie zmieniało się nic – ja czułam, że zmieniło się wszystko.Całą Sobą Ci Basiu dziękuję. I dziękować Ci będę zawsze – Twoją Własną Mocą, która obudziła Mnie na Moją