* KREUJ OBFITOŚĆ * ROZWIJAJ SIĘ * PRACUJ ZE MNĄ *

W czasach, w których upada wiele biznesów, wiele osób traci pracę, a jednocześnie coraz więcej osób jest już świadomych i gotowych na pracę marzeń, etyczną, w zgodzie ze swoimi wartościami, pracę, dzięki której mogą robić coś dobrego dla innych, zapraszam Cię do biznesu, który rozkwita i w którym ciągle odkrywam nową głębię i coraz większą wdzięczność.

* * * * * * * * *

Dla mnie, jako nauczyciela Kundalini Yogi, ale przede wszystkim kobiety, która staje się coraz bardziej świadoma, ważne jest, by to, w co się angażuję, co robię, było w zgodzie z moimi wartościami, etyczne, miało czystą intencję płynącą z serca i służyło najwyższemu dobru innych.

Dlatego rzadko cokolwiek polecam, ale jak już to robię, to jest to wyjątkowe i bliskie memu sercu.

Ta wyjątkowość przyszła do mnie w postaci zapachów, których bardzo potrzebowałam. 

P o c z u ł a m   m a g i ę !

Dziś wiem, że za tą magią stoi firma, która produkuje prawdopodobnie najlepsze na świecie olejki eteryczne, po to, by czynić dobro: wspierać zdrowie, dzięki potężnym właściwościom natury oraz wspierać dobrobyt ludzi, dając im pracę i możliwość rozwoju i prosperity

Te wyjątkowe jakości oraz osobiste doświadczenie uleczenia bliskiej mi osoby z nieuleczalnej choroby dzięki olejkom sprawiły, że poczułam całą sobą, że mam to robić! 

Dlatego edukuję o tym jak można wspierać swoje zdrowie fizyczne i psychiczne dzięki naturalnym olejkom, jak rozwijać swój biznes z sukcesem w czasie, w którym upada wiele biznesów

Ta praca to przede wszystkim pasja, relacje, radość, dzielenie się z innymi, odwaga, determinacja, zaangażowanie, a nade wszystko potężna ścieżka osobistej transformacji, wzrastania, kreowania obfitości i wyrażania siebie. 

Jeśli to, o czym piszę jest Ci bliskiejeśli masz dość pracy na etacie, szukasz nowych możliwości, chcesz robić coś dobrego dla innych, spełniając się, zapraszam. 

Dołącz do mojej grupy, w której dzielę się wiedzą o olejkach: Esencje Mistrzów

Tu opowiadam dlaczego jest to wyjątkowa okazja, co jest cennego w tej pracy, jak pracujemy i uczymy się, jakie możliwości mamy w tej pracy: webinar biznesowy

* * * * * * * * *
Czy chcesz nosić wiadra, czy kreować obfitość?
* * * * * * * * *

OLEJKI ETERYCZNE:
są naturalną medycyną: mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie (nawet w ponad 80% dolegliwości fizycznych i psychicznych), emocje, skórę (odmładzanie, problemy skórne); wspierają detoks organizmu, równowagę hormonalną. Są tym, co w roślinie najcenniejsze: esencją rośliny. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała.

Prawdziwe olejki eteryczne są 50 – 70 razy silniejsze niż zioła.

Potwierdzają to wyniki badań opublikowanych na łamach „Neurochemistry International” po raz pierwszy udowadniają, że wykorzystanie niezwykłej mocy naturalnych olejków eterycznych może mieć znakomity wpływ na nasz mózg. Badacze z Monash University w Australii przekonują, że aromaterapia może poprawiać nasze zdrowie psychiczne i pomaga w walce z napadami lęku lub depresją. Może też przynieść ulgę osobom cierpiącym z powodu różnych stanów zapalnych, a nawet… nowotworów.

DLACZEGO OLEJKI TERAPEUTYCZNE FIRMY DOTERRA:

– jest to najszybciej rozwijająca się firma oferująca najwyższej jakości olejki eteryczne na świecie
– światowy trend, który dotarł już do Polski: powrót do naturalnych metod wspierania zdrowia
– niespotykana w branży retencja 67% – tyle klientów ponawia zakupy (przeciętnie w branży: 7 – 15%)
– etyczny sposób pozyskiwania olejków poprzez dbałość o rośliny oraz plantatorów (wyeliminowanie pośredników i godziwe wynagradzanie rolników)
– plan wynagrodzeń pozwala osobom dzielącym się olejkami zarabiać od pierwszego dnia
– możemy pracować i rozwijać ten biznes wszędzie na świecie i w taki sposób, który wyraża Cię najlepiej 🙂

Na początek potrzeba Twoich chęci i odrobiny dyscypliny.
Otrzymasz potrzebną wiedzę, narzędzia, wsparcie; pracujemy zespołowo wspierając się, organizując wspólne akcje, wydarzenia.

CO JEST POTRZEBNE BY WYSTARTOWAĆ:

– Twój czas i decyzja
– ten biznes możesz zacząć od założenia konta (koszt 24,5 €) i zakupu nawet jednego olejku, ale najlepiej zacząć od jednego z zestawów startowych np. 10 olejków (141 €) wtedy nie płacisz opłaty rejestracyjnej

Osoby, które prowadzą własne biznesy inwestują kilkadziesiąt – kilkaset tysięcy zł. Tu inwestujesz w olejki, które testujesz na sobie oraz dzielisz się z innymi próbkami olejków.

Gdy dzielisz się olejkami z innymi i edukujesz ich o ich właściwościach, Doterra wypłaca premie od zakupu tych osób.

Olejki to pasja, osoby, które doświadczą ich szlachetnego zapachu i  uzdrawiającego działania na sobie – zakochują się w nich, „uzależniają” i mówią, że olejki zmieniają życie.

Coraz więcej osób, którym poleciłam olejki – wraca i dziękuje za nie, za uzdrowienie (nawet raka), uwolnienie bólu, poprawę zdrowia itd.

Mamy najlepszy na świecie produkt, sami doświadczamy cudownego działania olejków i dzielimy się z serca z innymi W SPOSÓB, KTÓRY NAJBARDZIEJ WYRAŻA NAS, obdarowujemy próbkami, by jak najwięcej osób mogło dbać o siebie, swoje zdrowie w naturalny sposób, nie trując się chemią, sterydami, antybiotykami itd.

Coraz więcej osób przychodzi do mnie i mówi: spadłaś mi z nieba, chcę to robić.
Prawda jest taka i o to tu chodzi: dzieląc się olejkami i informując o możliwościach rozwijania swojego biznesu – pomagamy wielu osobom, nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wiele potrzebuje takiego rozwiązania.

Od 2 lat używam olejków Doterry, moja rodzina również (widząc ich działanie – sama o nie prosi). I myślałam, że na tym się skończy.
Ale okazuje się, że coraz więcej osób jest zainteresowanych olejkami, dziękuje za to, że im poleciłam, chce je kupować, a nawet działać biznesowo. W moim zespole mam już kilkaset osób, z których część jest już bardzo mocno zaangażowana w rozwój biznesu, kocha to, mają ogromną pasję do tego, robią to z zaangażowaniem, radością, rozkwitają. Wiedzą już, że to jest ich przyszłość zawodowa i chcą zajmować się tylko tym i za chwilę będą mogły pozwolić sobie na zostawienie pracy, której nie kochali a musieli ją robić.

Od 2 lat przyglądam się bardzo uważnie firmie Doterra, z coraz większym podziwem dla tego co robią i jak robią; są etyczni na każdym kroku jeśli chodzi o pozyskiwanie olejków, dbanie o rolników, działalność charytatywną, jakość produktów a także godziwe wynagradzanie osób, które dzielą się olejkami i wspieranie ich na każdym kroku, by ułatwić im pracę.

Jestem wdzięczna, że mogę wspierać te jakości, które są mi bardzo bliskie i przyświecają mojej pierwszej pasji: Kundalini Yodze.

Jeżeli te jakości są bliskie i Tobie, poczujesz zawołanie, zapraszam Cię do tej wspaniałej i bardzo przyjemnej podróży. Są na niej wyzwania, przeciwności, które są…

wielkim błogosławieństwem,

ponieważ ujawniają nasze blokady, ograniczenia mentalne, niskie poczucie własnej wartości, ucieczkę od Siebie, „chronienie się” przed prosperitą itd. Można w nich utknąć, uciekając lub zostać i stawić im czoła, wzrosnąć ponad nie i rozkwitać pełnią swojego potencjału.

Ta praca ma ogromy potencjał rozwojowy i finansowy, który jest zależny tylko od Ciebie. Owszem, wymaga zaangażowania i pracy również nad sobą i prowokuje nas do przekraczania swoich ograniczeń i lęków, ale przynosi ogromną radość i spełnienie.

Wkrótce ruszymy z projektem mentoringu wspierającym tę podróż:

MISTRZOWIE ŻYCIA: MENTORING, ROZWÓJ, PROSPERITA

🔅 dla osób, które chcą wykorzystać ten czas potężnych transformacji do głębokiej pracy nad sobą, przejmowania odpowiedzialności za swoje życie i kreowania życia w zgodzie ze Sobą.
🔅 dla tych, którzy poszukują pomysłu na życie, na nowe możliwości wyrażania Siebie i tworzenia obfitości.

* * * * * * * * *
WKRÓTCE
rusza specjalne szkolenie online, które daje cenną wiedzę od najlepszych oraz pomaga wystartować z biznesem lub efektywnym okazjonalnym dzieleniem się olejkami.
To szkolenie jest przygotowane przez osoby, które osiągnęły największy sukces na świecie i w polsce
Szkolenie jest bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje
* * * * * * * * *

Zapraszam tylko osoby otwarte na pracę nad sobą, na przekraczanie swoich ograniczeń, które chcą się rozwijać i mieć pracę, która jest pasją.

Jeśli masz pytania, potrzebujesz porozmawiać, dzwoń 608 585 737 🙂
Jeśli chcesz zgłosić się na szkolenie: napisz do mnie: basiabaczkura@nullgmail.com lub zadzwoń

 

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.