* * * URZECZYWISTNIJ KOBIECĄ MOC * * *
Warsztat Dla Kobiet

ONLINE: 8.03. g. 7.00 nagranie dostępne przez 10 dni – szczegóły
STACJONARNIE: 8.03. g. 18.30 – 21.00

Potencjał kobiety na poziomie biologicznym, mentalnym i duchowym jest 16 razy silniejszy niż u mężczyzny, pod warunkiem że go zgłębimy. Z tym darem przychodzi niezwykła odpowiedzialność: kobieta ma jednocześnie 16 razy większą moc zniszczenia lub zbudowania siebie i innych.
Jak poddać się swojej wielkości i świadomości bycia kobietą, a nie destrukcyjnym nawykom?

Aura kobiety, a szczególnie jej jądro: Linia Łuku – to ochrona i moc projekcji i manifestacji. Przez Linię Łuku kobieta promienieje potężnie ze swojej esencji, lub nieświadomości. Gdy jest ugruntowana w sobie i świadoma, projektuje i manifestuje swoje marzenia. Gdy jest oddzielona od swojej kobiecości – nieświadomie projektuje destrukcję.
Na kobiecej Linii Łuku wdrukowują się wszystkie doświadczenia, a szczególnie odciskają się w jej esencji relacje z mężczyznami.
Dlatego czysta i silna Linia Łuku jest największym potencjałem kobiety i ważne, by każda kobieta ją oczyszczałą.

Układ energetyczny kobiety jest niezwykle wyrafinowany i potrzebuje być precyzyjnie zrównoważony, by kobieta mogła używać swojej pierwotnej kreatywnej mocy

Praktyki, które zrobimy na tych warsztatach:

– na poziomie komórkowym dokonują zmian, by sięgać po swój kobiecy potencjał, dostroić się do pierwotnego wzorca i na nowo przepisać swoje przeznaczenie

– budują wytrzymałość i otwierają na moc Jaźni, dzięki czemu projekcja staje się czysta, a ciało się uzdrawiania

– uwalniają głębokie napięcie mięśniowe, dzięki czemu wypłukiwane są złogi i toksyny oraz odżywiane wszystkie komórki

– energetyzują, podnoszą świadomość, równoważą mózg- pomagają urzeczywistnić kobiecą moc, panować nad ciałem i umysłem i działać mocą istnienia

– jedna z najważniejszych medytacji dla kobiet, która równoważy ośrodki energetyczne kobiety i cały system hormonalny

– aktywują moc aury i dostrajają do jej kobiecej esencji i pierwotnej mocy Shakti tak, że staje się ona kanałem przepływu Łaski, jej myśli, zachowania, osobowość, projekcja wibrują pięknej i szlachetnością – zaczynasz tego doświadczać, a większość kobiet nawet nie wie, że ma ten dar

Kobieta ma Linie Łuku, dzięki którym wypełnia swoje przeznaczenie, tworzy relacje i życie oraz promienieje miłością. Gdy kobieta działa mocą Linii Łuku ma nadzwyczajną moc kreacji, zasiewa nasiona, karmi je i kreuje rzeczywistość jaką wyprojektowała.

* * * * * * * * *

Doświadczymy również prawdziwych naturalnych olejków eterycznych specjalnie dedykowanych kobietom, m.in.:
YLANG YLANG (uzdrawia serce, łączy z wewnętrznym dzieckiem, jego czystością i niewinnością, z mądrością serca, potężne remedium uwalniające emocjonalne traumy, przynosi uwolnienie od emocji)
RÓŻA (olejek o najwyższej wibracji, potężny uzdrowiciel serca, łączy z najwyższą miłością, która uwalnia lęk i zranienie, uaktywnia moc manifestacji serca, przynosi autentyczność, czystość, pełnię, otwiera serce, by otrzymywać)
🤍 JAŚMIN (zaufanie uzdrowienie, czystość, niewinność, seksualność)
🧡 NEROLI (afrodyzjak, piękno, siła, intymność)
🌺 MAGNOLIA (harmonia, odprężenie, bliskość, piękno, relacje)
💙 WHISPER (wzmacnia pierwiastek kobiecy, delikatność, harmonizuje seksualność, emocje i hormony, wspiera uzdrawianie z mamą)

Stawiaj czoła wyzwaniom życia z odwagą, uśmiechem, pamiętając, że jesteś bezpieczna, szlachetna i kreatywna.
* * * * * * * * * * * * * * *

Techniki Kundalini Yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

***************
Opinie o moich warsztatach: w prawej kolumnie —>
****************

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę, koc, picie
Zapoznaj się z zasadami bezpieczeństwa: http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/

Inwestycja:
STACJONARNIE: 8 marca 2024, g. 18.30 – 21.00 ul. Bruna 11
całość 100 zł, płatne gotówką na miejscu lub:
I cz. 18.30 – 20.00: w ramach zajęć Kundalini Yogi (również dla mężczyzn): opłata 50 zł (gotówką), karnety, karta Benefit + 10 zł
II cz. 20.00 – 21.00: warsztatowa (tylko dla kobiet, z olejkami): 50 zł
Zapraszam bez rezerwacji

ONLINE: 2,5 g. warsztat dostępny przez 10 dni: 8.03. g. 7.00 – 17.03. g. 22.00
Opłata: 108 zł
Jeśli chcesz wziąć udział w warsztacie online:
1) prześlij potwierdzenie opłaty 80 zł za warsztat (konto Adi Shakti: 52 1950 0001 2006 0319 0124 0002, w tytule wpisz nazwę swojego konta na FB + 8.03) na adishakti.rezerwacje@nullgmail.com (proszę o nie wysyłanie potwierdzeń na inny adres, messenger, sms)
2) koniecznie dołącz do grupy na Facebook’u: https://www.facebook.com/groups/1338994360283271
3) Warsztat będzie dostępny przez 10 dni, więc możesz praktykować każdego dnia całość lub wybrane praktyki

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

Minął tydzień od oczyszczania karmy i jestem pod wrażeniem procesów, które nastąpiły i pełna wdzięczności dla Ciebie za tę cudowną medytację i wdzięczności dla siebie, że w niej uczestniczyłam.
To jest totalny kosmos niesamowitości!
Po warsztacie poczułam przypływ niesamowitej energii, takie jak by światło i lekkość w sobie i silną potrzebę praktykowania kundalini.
Teraz poczułam jak by się na nowo coś we mnie obudziło, podniosło, jak bym wzniosła się ponad wszystkie problemy świata i w medytacyjnym umyśle fruwała ponad nimi z wybaczeniem, spokojem, radością i poczuciem, że mam wokoło siebie taką tarczę ochronną i wsparcie wszechświata/boga/aniołów.” IP

„Bardzo dziękuję za sobotnie warsztaty. Niesamowite, moje ciało faktycznie się broniło. W drodze na warsztaty miałam taki ból kręgosłupa i prawej nogi, że miałam wątpliwość czy dam radę dotrzeć. Dałam i bardzo się z tego cieszę. Nie jest łatwo pokonać własne lęki i ograniczenia te fizyczne i te umysłowe, otworzyła Pani przede mną zupełnie nową przestrzeń.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.”

„Basiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za wczorajszą praktykę, medytacje, mądre słowa, dobrą energię i całą tą inicjatywę. To był świetny pomysł! Jak widać też potrzebny, bo sala była pełna :)”

„Basiu, dziękuje Ci za wczorajszy warsztat, był w moim odczuciu wyjątkowy”

„Nie do opisania moc emanuje od Ciebie Basiu, piękno w czystej postaci. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w warsztacie i czuję, że mój proces „ozdrowieńczy” już się zaczął. Bardzo dziękuję”

„Basiu, dziękuję za piękny warsztat. Za możliwość doświadczenia namacalnego kontaktu z Bogiem…. Za krije, które wzbudzały we mnie uczucie miłości, wdzięczności i mocy…Działo się i dziękuję!”

„Dziękuję za dzisiejszy warsztat. Był magiczny :)”

„Wczorajsze doświadczenie było dla mnie czymś wspaniałym, chciałabym jeszcze z nim pozostać. Przepięknie o tym wszystkim opowiadasz. Jestem pod ogromnym wrażeniem.”

„Dziękuję. Było cudownie i dla mnie to był niezwykle ważny i piękny warsztat”

„Z całego serca chciałabym podziękować za cudowne warsztaty – do teraz jestem poruszona i wzruszona do łez. Jest Pani Naszym Aniołem i prosimy o więcej takich cudownych spotkań a może nawet kilkudniowych sesji. Z utęsknieniem czekam na kolejne spotkania i zajęcia z Panią. Uściski gorące za te Cuda, które Pani dla nas robi.”

„Jeszcze raz dziękuje za warsztaty obfitości finansowej, jestem nadal pod wrażeniem medytacji. Czuje się ze wszystko jest możliwe i bardzo bezpiecznie na tym Świecie 🙂 po tych praktykach.”

„Niesamowite przeżycie. Oczyszczające i budujące. I co mnie bardzo zaskoczyło, przeziębienie mi przeszło :-)”

„Było cudownie. Promiennie. I jak zawsze z niesamowitą energią. Zaczynam wierzyć w siebie :)”

„Magiczne chwile. To niesamowite przeżycie”

„Wczorajszy warsztat był wspaniały. Czuję, że wydarzyło się coś niezwykłego i że w moim życiu nastąpił jakiś przełom. Bardzo dziękuję za to niezwykłe doświadczenie.”

„Dziękuje Ci… Coś niesamowitego się tam działo. Cztery godziny zleciały tak jak niespełna jedna. Obserwuje siebie i widzę, że coś zaczęło się ruszać. Stare rzeczy kompletnie wyparte, zaczynają się pojawiać, zaczynam je czuć, żeby móc je uzdrowić… Zanurzenie się w siebie głęboko to największy akt odwagi.”

„Dziękuje bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem że kundalini działa, ale nie spodziewałem się że aż tak :)”

„Miałam wielkie szczęście spotkać Panią na swojej drodze. Od dawna szukam drogi prawdy w uzdrowieniu ciała i duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, mądrości, klasy i delikatności.”

„Basiu, jestem bardzo wdzięczna za sobotnie i poniedziałkowe warsztaty. Minęło kilka dni i zauważam bardzo duże zmiany. Wszystko się ruszyło. To co robisz jest cudowne i cieszę się, ze pojawiłaś się w moim życiu. Bardzo wierzę w Ciebie i w to co robisz dla ludzi i dla świata. Wspieram całym sercem i życzę miłości, obfitości i mocy.”

„Dziękuje za ten warsztat. Czuje ze coś się zmieniło w moim życiu! Jeszcze rok temu medytacje czy słuchanie mantr to byłaby abstrakcja, jednak poczułam Że Kundalini joga mnie zafascynowała i chce spróbować wejść w nią głębiej i odnaleźć swój sens życia.”

„Przeżycie seansu i to czterogodzinnego Kundalini Jogi nie należało do przeżyć relaksacyjnych. Osobiście ćwiczę jogę w domu, ale to wszystko jest dla mnie ogromnym relaksem i przyjemnością.
Na warsztacie było inaczej, tam przełamywałam swoje bariery. Tam przekraczałam swoje możliwości. Tam, gdy myślałam, że nie dam rady więcej, to potem wykonywałam dane ćwiczenie jeszcze 500% czasu dłużej od momentu gdy mój umysł mówił „nie dasz już rady”. Niewątpliwie prowadzenie Basi miało tu ogromne znaczenie. Basia doskonale wiedziała kiedy tylko ma puścić muzykę, kiedy ma milczeć, kiedy zachęcać nas do śpiewania mantry, a kiedy po prostu powiedzieć, że teraz właśnie przekraczasz swoje granice i dasz radę.
Nigdy nie przeżyłam takiego stanu jedności między ciałem, duszą i umysłem …. rekomenduję z całego serca.”