ODOSOBNIENIA Z KUNDALINI YOGĄ:
   STAŃ SIĘ MISTRZEM WŁASNEGO ŻYCIA: 5 – 14.04.2024
ROZWIŃ 21 JAKOŚCI SWEGO UMYSŁU: 16 – 23.06.2024 oraz ONLINE
TRANSFORMACJA: MEDYTACJA * UZDRAWIANIE * MILCZENIE: 2024
* * * * * * * * * 
PROWADZI: MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Ośrodek Duchowych i Twórczych Stylów Życia
Kożyczkowo 44, 45 km od Gdańska, http://www.kozyczkowo.info/
OPINIE O ODOSOBNIENIACH po prawej stronie w kolumnie —>
* * * * * * * * *

Byłam na tych odosobnieniach: jest to tak niezwykły proces przepoczwarzania, wychodzenia z ograniczeń, emocji, iluzji, małości, że w którymś momencie odosobnienia zaczęłam się czuć tak, jakbym zaczynała nowe życie, pojawiła się radość, lekkość, błogość, dotykanie Siebie… i to jest nie do opisania, to doświadczenia zmienia wszystko i po tym odosobnieniu zmieniło się wiele w moim życiu. Wychodzisz z niego z nową mocą i świadomością i wnosisz je w życie.
Byłam na wielu odosobnieniach prowadzonych przez Marka: jest to nauczyciel, który jednym pytaniem dociera do przyczyny, do tego, co skrzętnie ukrywamy, przeprowadza przez proces uzdrowienia w przestrzeni miłości.
Polecam całym sercem tym, którzy czują, że coś w środku domaga się zrobić kolejny krok, by spotkać się ze Sobą i nie pozwolić dłużej tkwić w przeszłości, w błędnym kole, w bólu, lęku, pomniejszaniu, destrukcji. Jeśli czujesz, że Twoja Dusza Cię wzywa, chce przez Ciebie świecić swoim pięknem – daj sobie ten dar🙏💚 Basia Baczkura

ROZWIŃ 21 JAKOŚCI SWEGO UMYSŁU
16 – 23 CZERWCA 2024 KOŻYCZKOWO
oraz ONLINE*

Na tym odosobnieniu przebudzisz swój potencjał, rozwiniesz swoje talenty, atrybuty i dary.
Każdego dnia będziemy pracować z trzema aspektami naszego umysłu, w trzech około trzygodzinnych cyklach.
Pierwsze 7 jakości oczyści Twoją podświadomość uwalniając Cię z ograniczających, negatywnych uczuć i emocji.
Drugie 7 aspektów rozwinie Twoje talenty i predyspozycje.
A ostatnie 7 – pomoże Ci w pełni połączyć się z Duszą, aby kreować życie w harmonii, miłości i prospericie.

Pierwszego dnia pracujemy z uwolnieniem się od zmartwień.
Drugiego uzdrawiamy wewnętrzną nudę, irytację i frustrację.
Trzeciego pracujemy nad skupieniem, absorpcją oraz ekspresją i krystalizacją wnętrza.
Czwartego ze stanem Rasa (uzdrawianie), wewnętrznym światłem i uprzejmością.
Piątego – z pokorą, wznoszeniem, błogosławionym oświeceniem.
Szóstego – ekspresją i byciem sobą, transcendentalnym Ja, promieniującym, skupionym światłem z wnętrza.
Siódmego – oczyszczeniem ciała promiennego, siłą i mocą modlitwy, sztuką wypowiadania słów z mocą i miłością.
Ósmego – bycie podnoszącym nauczycielem dla innych i połączeniem z nieograniczonym pulsem życia.

Zapraszamy Cię na Odosobnienie, podczas którego rozwiniesz 21 aspektów swojego umysłu.
Dzięki temu, że jest ono w najbardziej energetycznym momencie w roku, czyli podczas przesilenia letniego, będziesz miał możliwość przepracowania swoich ograniczeń, oczyszczenia i transformacji siebie w bardziej efektywny sposób.
Doświadczysz głębokiego, wewnętrznego wglądu za pomocą specjalnie dobranych medytacji, byciu w ciszy i zbudowaniu wspólnej, silnej energii grupowej.
Wchodząc w głąb swojego umysłu zaznasz szczęśliwości, błogosławieństwa, radości i rozwiniesz swoją kreatywną świadomość.

Rozpoczynamy o g. 18.00, kończymy obiadem w niedzielę.

dieta oczyszczająca i uzdrawiająca, wegańsko – witariańska, dodatkowo: świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców i świeżo tłoczony na miejscu olej z siemienia lnianego

Inwestycja:
1.600 zł, przy wpłacie 500 zł do 1.06.2024 (noclegi, wyżywienie, odosobnienie, codzienne indywidualne konsultacje)
1.800 zł, przy wpłacie po 1.06.2024

miejsce rezerwuje wpłata kwoty 500 zł na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: odosobnienie-umysł

Informacje, rezerwacja: Marek – 602 777 202
* * * * * * * * * * * * * *
* ROZWIŃ 21 JAKOŚCI SWEGO UMYSŁU – ONLINE:
jest to wspaniała okazja, by podarować sobie ten prezent i w zaciszu własnego domu podłączyć się energetycznie do odosobnienia.
opłata dobrowolna, sugerowana minimalna kwota za 21 medytacji z wykładami: 500 zł, wpłaty proszę kierować na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589. Dziękuję 🙏💜 po dokonaniu wpłaty dołącz do grupy, w której praktykujemy: https://www.facebook.com/groups/843272546179818

* * * * * * * * *

ODOSOBNIENIE: TRANSFORMACJA:
MEDYTACJA * UZDRAWIANIE * MILCZENIE *

Na tym odosobnieniu dzięki praktykom, codziennym indywidualnym konsultacjom, milczeniu, wegańskiej witariańskiej diecie doświadczysz nowego spojrzenia na swoje życie. Wejdziesz w głęboką relację z samą/ym sobą, oczyścisz, uzdrowisz i pokochasz swoje ciało i umysł. Odkryjesz te części Siebie, które zainspirują Cię do nowych działań. Zakończysz stary i rozpoczniesz nowy etap swojego życia. Doświadczysz nieznanego i nieskończonego w Sobie.

Będziemy pracować nad rozwinięciem relacji ze sobą i innymi, ekspresją i komunikacją, harmonią ciała i ducha.

  •    Jest to niezwykły proces umożliwiający przeżycie głębokiej transformacji oraz oczyszczenie pokładów podświadomości z negatywnych wzorców.
  •    Dzięki kundalini yodze wyciszymy umysł i doenergetyzujemy ciało.
  • Przebywając w milczeniu, medytacji, skupieniu na sobie, coraz bardziej będziemy odsłaniać swoją prawdziwą naturę.
  •    Z każdym dniem rozpuszczać będziemy warstwy blokujące przepływ radości i miłości.
  •    Odkryjemy drzemiące w nas talenty i jeszcze mocniej rozwiniemy nasz potencjał.

Właśnie skończyło się odosobnienie. Piszę o tym, bo poczułem, żeby się z Tobą podzielić tym, co się wydarzyło i jak ludzie przechodzili przez swoje procesy. Na tym odosobnieniu weszliśmy w milczenie i dzięki praktykom kundalini jogi i medytacjom uczestnicy odkrywali, że potrafią siebie bardziej pokochać, dziękować sobie za to, co już osiągnęli, być dla siebie lepsi, poprawić relacje. Skrystalizowali swoje cele i znaleźli możliwości, aby je osiągnąć. Mieli przy tym głębokie przeżycia mistyczne, gdzie doświadczali prawdziwej wewnętrznej mocy, stapiali się ze światłem i rozpuszczali w wewnętrznej błogości. Prawdziwa uczta dla duszy, wyjątkowe doświadczenie, coś za czym bardzo, bardzo tęsknisz.
Piszę to, bo chcę tego samego dla Ciebie, chcę abyście byli szczęśliwi.
Marek Miedziewski

To Odosobnienie będzie dla Ciebie szczególnym doświadczeniem i przeżyciem. Całkowicie zmieni się Twoje podejście do ciała, umysłu i ducha. Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą początkującą, czy zaawansowaną – program będzie dostosowany do Ciebie. Będziesz mieć zawsze okazję na relaks lub dłuższą medytację.

Każde zajęcia będziemy rozpoczynać o wschodzie słońca agnihotrą, która oprócz tego, że oczyszcza atmosferę, oczyści także Twój umysł i aurę. Następnie przygotowałem dla Ciebie techniki rozgrzewające, wzmacniające i oczyszczające Twoje ciało oraz medytacje oczyszczające Twój umysł ze wszelkich emocji usadowionych w pierwszych trzech czakrach, które nie pozwalają Ci w pełni prosperować, kochać i cieszyć się życiem.
W drugiej części Odosobnienia doświadczysz błogości płynącej ze stanu ciszy i oczyszczających wibracji mantr. Dynamiczne i wymagające koncentracji praktyki balansowane będą duchowymi tańcami, masażem, sauną, spacerami i przebywaniem w pięknej przyrodzie.
Dużo znaczenia damy jedzeniu, ponieważ to, co jesz wpływa na Twoje gruczoły, które decydują o jakości twoich myśli. Z diety wegańskiej będziemy wchodzić w dostarczanie naszemu ciału świeżych, naturalnych minerałów i witamin z wyciskanych soków. Będziemy się spotykać codziennie na indywidualnych rozmowach, gdzie przez moje wsparcie jak najefektywniej będziesz przechodzić swój proces.
Zamknij niepotrzebne sprawy! Zrezygnuj z błahych zajęć! Przyjedź po to, co jest celem Twego życia!
Wahe Guru! Zapraszam.

Rozpoczynamy o g. 16.00, kończymy o g. 16.00 

Plan odosobnienia – (milczenie):
5.00    Sadhana – wspólna praktyka duchowa
8.00    śniadanie
10.00 praktyka, każdy z uczestników przebywa i praktykuje sam, każdego dnia otrzymując indywidualne konsultacje z Markiem i indywidualne praktyki
13.00 obiad
16.00 praktyka
18.00 kolacja
20.00 wspólna medytacja
21.30 sen

dieta oczyszczająca i uzdrawiająca, wegańsko – witariańska, dodatkowo: świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców i świeżo tłoczony na miejscu olej z siemienia lnianego

Inwestycja:
1.500 zł, przy wpłacie 500 zł do 25.10.2023 (noclegi, wyżywienie, odosobnienie, codzienne indywidualne konsultacje)
1.700 zł, przy wpłacie po 25.10.2023

miejsce rezerwuje wpłata kwoty 500 zł na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: odosobnienie + data
Informacje: Marek – 602 777 202

* * * * * * * * *
 STAŃ SIĘ MISTRZEM WŁASNEGO ŻYCIA

5/6 – 14.04. 2024

Jest to odosobnienie dla odważnych, wytrwałych i zdeterminowanych. Mających silne pragnienie odkrycia swojej mocy, znalezienia szczęścia i spełnienia w życiu.

Skupisz uwagę wyłącznie na swoim wnętrzu. Oczyścisz podświadomość i zamanifestujesz swoją doskonałość. Zmierzysz się z iluzją życia i odkryjesz swoją prawdę. Będziesz medytować, stopniowo wydłużając czas praktyki. Umiejętnie nauczysz się projektować umysł tak, aby Ci służył.

Ćwicząc kundalini jogę, suryja namaskar, elementy ashtanga jogi, ćwiczenia fizyczne, bieganie po lesie, spacery po plaży, mając ze mną konsultacje, przygotujesz swój umysł do umiejętnego manifestowania swego życia.

Z każdym dniem ilość praktyk będzie się wydłużać. Tak, że w końcowych dniach dojdziesz do mistrzowskiego jogicznego opanowania czasu snu.

Będąc w milczeniu i jedząc w końcowej fazie jeden posiłek dziennie wyjdziesz poza ograniczenia swego ciała.

Odosobnienie trwa 9 dni.
Rozpoczynamy 1 dnia o 15.30, kończymy ostatniego dnia o 14.00.

Inwestycja: 1.800 zł przy płatności do 20.03.2024, później 2000 zł.

Informacje i zapisy: Marek 602 777 202 (do16.03 kontakt na WhatsApp)

Rezerwacja miejsca: opłata 500 zł na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: odosobnienie + data

Marek Apollo Miedziewski
od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY a także treningi dla biznesu, www.kozyczkowo.info


Marek Apollo Miedziewski

„Magiczny czas odkrywania wewnętrznego piękna, odczytywania mądrości natury w sobie, słuchania mantr przyrody i tych śpiewanych przez wewnętrzną ciszę. Niezwykle głęboki proces wewnętrznej przemiany. MISTRZOSTWO!” BB

„Marku, Tobie i Calej Grupie dziekuje za ten absolutnie boski, pelen niesamowitych, glebokich przezyc, czas. Poczatek byl bardzo trudny, dla mnie – nowicjuszki. Moje pierwsze slowa „po” to szczescie i spelnienie. Nie potrafilam wybrac jednego. Jestem wypelniona niezwykla sila, moje mysli sa idealnie klarowne, zmysly wyostrzyly sie, jestem spokojna, SZCZESLIWA, SZCZESLIWA, SZCZESLIWA, wypelnia mnie swiadomosc, ze wszystko, czego potrzebuje, jest we mnie. Fizycznie – zmiany w stawach cofaja sie w niebywalym tempie, mowiles, ze tak bezdzie, ale wtedy wydawalo sie to niemozliwe. Wogole wszystko, co niemozliwe, teraz wydaje sie realne. Marku, jestes wspanialy!!! Jeszcze jeden efekt niesamowity. Nie mam ochoty na zbedne rozmowy, dociera do mnie szum swiata, powstal jednak wokol mnie jakis naturalny filtr. Swiat stal sie znow takim pieknym miejscem i mozna to piekno czerpac garsciami, dzielic sie nim.”
Beata Beker

„Już po raz drugi uczestniczyłam w odosobnieniu, które prowadził Marek Miedziewski. Trudno jest słowami opisać proces, jaki człowiek przechodzi. Dzień po dniu zanurzasz się głębiej w swoje emocje, aby ostatecznie spotkać się z tą częścią Ciebie, która najbardziej potrzebuje uwagi i miłości. To spotkanie jest bardzo emocjonalne, można je porównać do takiej sytuacji kiedy matce zostaje skradzione dziecko kiedy ma np 5 lat i ona przez kolejne 10 lat je poszukuje, wierząc, że Ono żyje i gdzieś jest, a dziecko jak przez te 10 lat marzy, żeby znowu znaleźć się w ramionach matki. Kiedy się spotkają
sami wiecie, co się dzieje … A teraz poczuj jak by to było odnaleźć taką swoją część siebie, która gdzieś się zagubiła, może to ta część, która kiedyś była radosna, twórcza, odważna, nieustraszona, kochana … Jakakolwiek część nas została zagubiona – na tym odosobnieniu Marek potrafi pomóc w jej odnalezieniu, a potem wszystko się zmienia 🙂 , relacje z bliskimi, ze współpracownikami, z klientami, umacnia się poczucie własnej wartości i własnej mocy. Z serca polecam odosobnienia.”
Marlena Kozakiewicz

„Chciałam …bardzo podziękować … na odosobnieniu … Pan Marek „rozbił” pewien problem, który dręczył mnie bardzo długi czas, jestem wdzięczna, Z całego serca dziękuje!!!!”

„Byłem doświadczyłem. To jest to. Nie łatwo pisać o czymś co tyka/dotyka głęboko w coś co nagle odkrywasz, o czym wcześniej nie wiedziałeś lub podświadomie robiłeś wszystko żeby nie  doświadczyć/zrozumieć. Odosobnienie, milczenie, świadome zgłębianie się w siebie – i obecność, pomoc Marka w twoim własnym rozregulowanym GPSie nagle rozświetla drogę którą wypatrywałeś we mgle. No i nagle „oświecenie”
W jednej sekundzie rozumiesz. A jak rozumiesz to jak byś narodził się ponownie.
Nowe życie – świadome stąpanie w nowe życie to już inna lepsza jakość codzienności.
Polecam. Robert Chrulski”