Otwarte sesje Kundalini Yogi:
MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA 2018

Od stycznia 2016 r organizujemy Otwarte sesje Kundalini Yogi: MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA. Dzielimy się na nich swoim doświadczeniem i transformacją jaką niesie Kundalini Yoga, by każdy kto chce i jest gotów, mógł doświadczać, że ma w sobie całą moc, absolutnie wszystko, by spełniać się totalnie. Niezwykłe zainteresowanie tymi sesjami przerosło nasze oczekiwania: prawie 1500 osób wzięło już udział w naszych sesjach. Otrzymujemy ogrom podziękowań od osób uczestniczących za zmiany i cuda, które dzieją się w życiu. To spowodowało, że narodził się pomysł powtarzania takich sesji. Zapraszamy i Ciebie 🙂

25. OTWARTA SESJA KUNDALINI YOGI: MOC MIŁOŚCI
prowadzi: Basia Baczkura i Marek Miedziewski

19.08.2018, g. 10.00 – 12.00
Kraków, Szkoła Tańca Bohema Dance Center,
ul. Daniela Chodowieckiego 7

„Tam, gdzie jest miłość, nie ma żadnych wątpliwości, nie ma bólu. Tam gdzie jest miłość, wszystko jest możliwe.” Yogi Bhajan

Najpotężniejsza siła we wszechświecie – miłość – jest dostępna dla każdego z nas w każdym momencie. A to czym jest, przekracza najśmielsze marzenia i dotychczasowe doświadczenia. Jej moc działa natychmiast. Uzdrawia w sekundy!
Doświadczyłam tego na sobie ?

Gdy pozostajesz na poziomie umysłu – ograniczasz się do tego co wiesz, co doświadczyłaś/eś, przeczytałaś/eś. Gdy pozwolisz sobie wejść w przestrzeń mądrości i mocy serca, masz dostęp do nieskończonych możliwości, przyciągasz zdarzenia, które przekraczają nawet marzenia!

Nie jesteś w stanie zaplanować, wymyślić, przewidzieć tego, co potrafi miłość w Tobie. Mając dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, nie zaplanowałabym swojego życia tak w zgodzie z tym, co we mnie najcenniejsze i najpiękniejsze, jak robi to serce. Efekt: doświadczam niemal nieustannej wdzięczności i spełnienia – głębokiego spełnienia, nie krótkotrwałej satysfakcji.

Jak połączyć się z tą mocą i świadomie wykorzystywać ją w życiu?
Będziemy otwierać się na miłość w sobie i jej moc podczas tej sesji.
Przejdziemy przez doświadczenie cudownej praktyki. Dlaczego cudownej? Kiedy ją robiłam, zaczęło samo się dziać. A to, co się działo, przekraczało nawet moje marzenia!!!
Nagle zaczynasz przyciągać właściwe osoby, być we właściwym miejscu i czasie, okazje same przychodzą, pomysły pojawiają się wtedy, kiedy jest najlepszy moment na ich samo-spełnienie.
To tak, jakby trzymać w ręku magiczną różdżkę. Ta magia – to moc miłości – potencjał każdego z nas!

Doświadczymy również medytacji otwierających centrum serca na swobodny przepływ miłości: dzielenie się nią i przyjmowanie, bez lęków.

Wykorzystamy potężną moc kwantowej technologii Shabd Guru i wibracji dźwięku, by uzdrowić rany miłości, które zostawiły ślad w sercu i psyche. Otworzymy świadomość na nową jakość relacji: z poziomu miłości – uwznioślających, nie z poziomu lęku – toksycznych.

A opinie o naszych Otwartych Sesjach przeczytasz po prawej stronie na fioletowej kolumnie —–>
————————–————-
UWAGA: miejsce rezerwuje zgłoszenie swojego udziału na: e.j.adamska@nullgmail.com, tel. 500 575 009

opłata za sesję:
dobrowolna kwota zostawiana w Misie Obfitości (zostaw tyle ile chcesz, czujesz, możesz, chodzi o to, że dając, uruchamiamy przepływ obfitości, wszechświat oddaje pomnożone ?

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze ?

 

24. OTWARTA SESJA KUNDALINI YOGI:
MOC PODNIESIENIA
prowadzi: Basia Baczkura i Marek Miedziewski
4.03.2018
g. 10.00 – 12.00 – sesja grupowa

+ od g. 12.15 – indywidualne konsultacje, dobór praktyk, odkrywanie talentów, uzdrawianie

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie

„Najwyższa psychiczna moc człowieka przejawia się wtedy, gdy jest on skłonny poradzić sobie z wyzwaniem, które o niebo przekracza jego możliwości.” Yogi Bhajan

Każdy z nas ma w sobie niezwykłą moc, gotową nam służyć w każdej chwili, w każdym wyzwaniu życia: moc do podnoszenia – siebie i innych. Dla mnie to jeden z sekretów moich sukcesów i spełnienia. Pozwala mi wzrastać ponad wyzwania życia, iluzje umysłu, stare ograniczające schematy i lęki. Dzięki mocy podnoszenia, każdy trudny moment staje się szansą do wzrostu, transformacji, uzdrawiania i wydobycia swojego potencjału, a nie wymówką, by uciec. Przynosi bezcenne lekcje. I nie musi to zajmować długich lat!. Oto, co napisała uczestniczka mojej I Otwartej Sesji: „Prosto z serca dziękuje za możliwość wczorajszej praktyki z Tobą. Bo dzięki niej świat, który jeszcze w poniedziałek wydawał mi się, że runął bezpowrotnie, nagle ukazał mi swoje inne oblicze. Doświadczyłam niesamowitego uczucia spokoju i ten spokój wciąż trwa….. Jeśli tak działa Kundalini Joga, to ja poproszę o więcej :)”

Na tej sesji otrzymasz techniki, dzięki którym codziennie w domu będziesz móc budować siłę do podnoszenia, wzrastania i odradzania się dzięki wyzwaniom życia. Poznasz medytację, która rozwija niewiarygodną siłę systemu nerwowego, dając moc do podnoszenia nawet z depresji! oraz wyrażania swego potencjału, piękna.
Wystarczą 3 minuty, a jeśli zechcesz więcej – otrzymasz więcej ?
Praktykując mądrze Kundalini Yogę doświadczam tego, że nawet gdybym miała dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, lepiej bym nie zaplanowała mojej drogi. Z perspektywy czasu widzę i czuję, że jest jakaś ogromna mądrość, która tym kieruje, a ja potrafię się jej poddać i dać prowadzić ?

Tę sesję poprowadzę razem z moim nauczycielem – Markiem Miedziewskim. Podzieli się on praktykami, które pomogą Ci zastosować moc akceptacji i czucia do relacji ze sobą i innymi. Opowie o źródle mocy i mądrości, którą możesz znaleźć w sobie, praktykując jogę. Podniesiesz się i otworzysz na nowe możliwości. Zaprosisz nowe jakości do swego życia. Doświadczysz pracy z aurą i linią łuku, by wiedzieć jak utrzymywać energetyczną czystość, siłę i miłość. Doświadczysz radości płynącej z połączenia z czymś wiekszym, które jest w Tobie, jest Tobą 🙂

————————
Kilka lat temu na kosmicznie atrakcyjnych warunkach, zostawiłam pracę w dużej telewizji (!), by popłynąć ku pasji życia! Ale… wtedy jeszcze nie wiedziałam dokąd płynę, co jest tą pasją. Bez żadnych lęków (!), mimo, że wcześniej miałam ich bardzo dużo,  podążałam ku… nieznanemu… otwarta i ufna, zaczęłam przyciągać doświadczenia, przekraczające moją  dotychczasową wiedzę, wyobrażenia, a nawet marzenia!

Często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.”  A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają ? ). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom.
Na pytania: „jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz.” mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę – mądrze! Reszta dzieje się sama :).

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!
————————————

na sesję grupową zapraszamy bez konieczności rezerwacji miejsc
inwestycja w sesję:
dobrowolna kwota zostawiana w Misie Obfitości (zostaw tyle ile chcesz, czujesz, możesz, chodzi o to, że dając, uruchamiamy przepływ obfitości, wszechświat oddaje pomnożone 🙂
jeśli posiadasz kartę Multisport Plus (Benefit), OK. System, FitProfit – możesz jej użyć

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę, koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂

****** *********
DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO DOBORU PRAKTYKI, ODKRYWANIA TALENTÓW, OTWIERANIA NA MIŁOŚĆ – Z MARKIEM MIEDZIEWSKIM:

4.03.2018, od g. 12.15
koszt: 50 zł
rezerwacja: basiabaczkura@nullgmail.com, 608 585 737

Jak to wygląda:
Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji. „Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.
więcej tu: http://adishakti.eu/indywidualny-dobor-praktyk-odkrywanie-talentow/
****** *********
Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu

Marek Miedziewski
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.kozyczkowo44.pl

JUŻ BYŁO:

23. OTWARTA SESJA KUNDALINI YOGI: MOC MIŁOŚCI
prowadzi: Marek Miedziewski
14.01.2018

„Tam, gdzie jest miłość, nie ma żadnych wątpliwości, nie ma bólu. Tam gdzie jest miłość wszystko jest możliwe.” Yogi Bhajan

Najpotężniejsza siła we wszechświecie – miłość – jest dostępna dla każdego z nas w każdym momencie. A to czym jest przekracza najśmielsze marzenia i dotychczasowe doświadczenia. Jej moc działa natychmiast. Uzdrawia w sekundy!
Gdy pozostajesz na poziomie umysłu – ograniczasz się do tego co wiesz, co doświadczyłaś/eś, przeczytałaś/eś. Gdy pozwolisz sobie wejść w przestrzeń mądrości i mocy serca, masz dostęp do nieskończonych możliwości, przyciągasz zdarzenia, które przekraczają marzenia. Doświadczyłam tego na sobie ? Jak połączyć się z tą mocą i świadomie wykorzystywać ją w życiu?
Będziemy otwierać się na miłość w sobie podczas tej sesji.
Rok 2018 to numerologiczna 11 czyli transformacja dualności w jedność, która wyraża się miłością do innych poprzez totalne pokochanie siebie. Doświadczysz tego za pomocą jogi i medytacji. Będąc w Indiach i medytując w Ashramie, przeżywałem ten stan, czułem to jak połączenie i bycie równocześnie inną osobą. To doświadczenie jedności to jest miłość, która nas wszystkich ze sobą łączy.  By to otrzymać, będziemy w sobie rozwijać mistrzostwo uważności, doceniania siebie i odkrywania swoich boskich jakości. Zapraszam. Marek Miedziewski

22. OTWARTA SESJA KUNDALINI YOGI:
MOC TRANSFORMACJI I WZRASTANIA
prowadzi: Marek Miedziewski

20.05.2017
g. 10.00 – 12.00 – sesja grupowa

+ od g. 12.15 – indywidualne konsultacje, dobór praktyk, odkrywanie talentów, uzdrawianie

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie

Kilka lat temu na kosmicznie atrakcyjnych warunkach, zostawiłam pracę w dużej telewizji (!), by popłynąć ku pasji życia! Ale… wtedy jeszcze nie wiedziałam dokąd płynę, co jest tą pasją. Bez żadnych lęków (!), mimo, że wcześniej miałam ich bardzo dużo,  podążałam ku… nieznanemu… otwarta i ufna, zaczęłam przyciągać doświadczenia, przekraczające moją  dotychczasową wiedzę, wyobrażenia, a nawet marzenia!

Często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.”  A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają 🙂 ). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom.
Na pytania: „jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz.” mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę – mądrze! Reszta dzieje się sama :).

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

Mój nauczyciel Marek Miedziewski podzieli się na tej sesji swoim doświadczeniem i technikami Kundalini Yogi. Zapraszam, Basia Baczkura

***
Transformacja następuje w różny sposób; czasem wydaje się nam, że nie mamy na nią żadnego wpływu, a czasem musimy włożyć w nią ogromny wysiłek.
By z mocą transformować swoje życie i wzrastać harmonijnie, wszystkie nasze działania powinny wynikać z… MIŁOŚCI.

Na tej sesji będziemy doświadczać jak spełniać marzenia, jak odważyć się pójść za Sobą, za tym, co dla mnie ważne.

Zawsze szukałem sposobu na transformację swojego życia. Już jako 14-latek usłyszałem w kinie słowo: „WYGRAJ!” Całe moje ciało przeszyły dreszcze i od tej pory wiedziałem, że chcę czegoś więcej. Sukces to za mało. Pociągała mnie transformacja. Ciągle tego doświadczam, ucząc innych.

Zainspiruję Cię, abyś mógł/a podążać własną drogą w świecie tak wielu uzależnień – iluzorycznych!

Otworzę Cię na świadomość, dzięki której zaczniesz ufać Mocy w Sobie, a nie iluzji na zewnątrz.

Pomogę Ci odkryć miłość do Siebie i z jej mocą zbudować nowe jakości w Tobie, które pomogą Ci wzrastać

21. OTWARTA SESJA KUNDALINI YOGI:
MOC ODDECHU
prowadzi: Basia Baczkura i Marek Miedziewski

9.04.2017
g. 10.00 – 12.00 – sesja grupowa

+ od g. 12.15 – indywidualne konsultacje, dobór praktyk, odkrywanie talentów, uzdrawianie

„Cała wiedza, której potrzebujesz przychodzi poprzez oddech życia”
„Gdy czegokolwiek Ci brakuje – oddychaj”
Oddech daje nam Pranę – energię życia – najpotężniejszą i najbardziej kreatywną rzecz na świecie, dzięki której żyjemy.
Oddech – dar życia, Twój przewodnik i nauczyciel, źródło mądrości, piękna, wiedzy i prosperity.
Gdy zaczynasz świadomie oddychać – znajdujesz wszystkie odpowiedzi.
Gdy oddychasz nieświadomie – żyjesz nieświadomie.
Kto w Tobie oddycha?
Świadomość oddechu pozwoli Ci się zbliżyć do Twojej Jaźni. Doświadczanie Jaźni otwiera możliwość oddania się nowym celom. Przez to uzyskujesz moc kreowania, która uwalnia Cię od przywiązań. Nieprzywiązywanie pomaga Ci nie oceniać i wybaczać innym. Ten proces daje Ci możliwość wzrastania Twojej Duszy.

Podzielę się z Tobą, jak świadomym oddechem wpłynąć na swoje emocje,  wyeliminować nadmiar stresu, równoważyć i wyciszać umysł. Jak oddychać, by przebudzić ogromną siłę, która rozpoczyna proces oczyszczania całego organizmu. Jak połączyć odpowiedni rodzaj oddechu z  właściwą praktyką, by doświadczać energii kundalini, która daje poczucie nieskończonych możliwości.
Na tej sesji doświadczysz siły oddechu, uwolnisz stres, blokady emocjonalne zapisane w ciele. Wypełnisz umysł i każdą komórkę ciała radością Duszy – mocy, która w Tobie oddycha.

20. OTWARTA SESJA KUNDALINI YOGI:
MOC PROSPERITY SERCA
prowadzi: Marek Miedziewski

19.03.2017

Na tej sesji będziemy pracować z jakościami centrum serca, budzić jego potencjał, by doświadczać, że ono jest najsilniejszym źródłem obfitości. Nauczymy się dawać z serca, dzielić z innymi z wolnością, radością i poczuciem obfitości – wtedy uruchamiamy przypływ prosperity ku nam.
Czy jesteś w stanie podzielić się wszystkim, co masz, by uwolnić się od tego, co małe i przyjąć wszystko, czym chce Cię obdarować wszechświat?
Gdy masz świadomość, że tak naprawdę nic nie należy do Ciebie – wszechświat daje Ci wszystko. Gdy bierzesz odpowiedzialność za życie i wszystko, co Cię w nim spotyka – tym więcej wolności i swobody doświadczasz.
I to jest stan istnienia, który będziemy w sobie budzić 🙂

19. OTWARTA SESJA KUNDALINI YOGI:
MOC UZDROWIENIA
prowadzi: Basia Baczkura, Marek Miedziewski

19.02.2017

Inspiracją tej Sesji są niezwykłe relacje osób, które doświadczyły uzdrowienia podczas specjalnej uzdrawiającej medytacji Kundalini Yogi, sesji „Uzdrawiania Medytacyjnego” – „Meditative Healing” oraz poprzedniej sesji otwartej Moc Uzdrowienia.

Każdy z nas ma w sobie moc uzdrawiania i samouzdrawiania. Będziemy budzić tę naturalną i potężną moc w nas. Będziemy jej doświadczać w medytacyjnym kręgu uzdrawiania.
I zrobimy coś więcej!
Na tej sesji KAŻDY WEJDZIE W ROLĘ OSOBY UZDRAWIANEJ I UZDRAWIAJĄCEJ!
DOŚWIADCZYSZ, że masz tę MOC!
Tak jak doświadczyły tego osoby uczestniczące w poprzedniej sesji uzdrawiania. Nie musisz mieć doświadczenia, wielu lat praktyki, uczenia się, bo masz ten potencjał w Sobie!
DOŚWIADCZYSZ DOTYKU ŁASKI

„Nikt nie jest pozbawiony umiejętności samouzdrawiania; Bóg zapewnił cały system uzdrowienia w Tobie.”

„Proces samouzdrawiania jest przywilejem każdej istoty. Samouzdrawianie to nie cud. To rzeczywisty proces relacji między fizyczną i nieskończoną mocą Duszy.”

„Uzdrawianie jest przepływem energii Twojej Duszy.” Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA – ono ma największą moc transformacji i uzdrawiania
————————–————
UWAGA: miejsce rezerwuje zgłoszenie swojego udziału na: basiabaczkura@nullgmail.com
inwestycja w sesję:
dobrowolna kwota zostawiana w Misie Obfitości (zostaw tyle ile chcesz, czujesz, możesz, chodzi o to, że dając, uruchamiamy przepływ obfitości, wszechświat oddaje pomnożone 🙂
jeśli posiadasz kartę Multisport Plus (Benefit), OK. System, FitProfit – możesz jej użyć
Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂

****** *********
DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO DOBORU PRAKTYKI, ODKRYWANIA TALENTÓW, OTWIERANIA NA MIŁOŚĆ – Z MARKIEM MIEDZIEWSKIM:

19 lutego 2017, od g. 12.15
koszt: 50 zł
rezerwacja: basiabaczkura@nullgmail.com, 608 585 737

Jak to wygląda:
Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji. „Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.
****** *********

MEDITATIVE HEALING – UZDRAWIANIE ŚWIADOMOŚCI – uniwersalne narzędzie rozwijane przez wieki, nikt nie może go posiąść na własność, ponieważ jest to potencjał każdego, by być uzdrowionym i uzdrawiać. Ta potężna technika budzi się z doświadczenia głębokiego stanu czystej Świadomości, Jedności, Pełni, Współczucia, Prawdziwej Tożsamości, wewnętrznej Ciszy (Shunia).
Przykładowe efekty: uzdrawia choroby i bóle na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym, uwalnia od chronicznej depresji, lęków, stresu; daje jasność umysłu, zdrowy i głęboki sen, podnosi świadomość, witalność i spokój, stymuluje wewnętrzny wzrost.Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!
I nie musi to zajmować długich lat!. Oto, co napisała uczestniczka mojej I Otwartej Sesji: „Prosto z serca dziękuje za możliwość wczorajszej praktyki z Tobą. Bo dzięki niej świat, który jeszcze w poniedziałek wydawał mi się, że runął bezpowrotnie, nagle ukazał mi swoje inne oblicze. Doświadczyłam niesamowitego uczucia spokoju i ten spokój wciąż trwa….. Jeśli tak działa Kundalini Joga, to ja poproszę o więcej :)”

Praktykując mądrze Kundalini Yogę doświadczam tego, że nawet
gdybym miała dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, lepiej bym nie zaplanowała mojej drogi. Z perspektywy czasu widzę i czuję, że jest jakaś ogromna mądrość, która tym kieruje, a ja potrafię się jej poddać i dać prowadzić 🙂

Marek Miedziewski
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.kozyczkowo.info

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, www.adishakti.eu

 

18. OTWARTA SESJA KUNDALINI YOGI „MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA 2017”:
MOC MIŁOŚCI
prowadzi: Basia Baczkura

5.02.2017, g. 10.00 – 12.00
Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie
www.AdiShakti.eu

„Tam, gdzie jest miłość, nie ma żadnych wątpliwości, nie ma bólu. Tam gdzie jest miłość, wszystko jest możliwe.” Yogi Bhajan

Najpotężniejsza siła we wszechświecie – miłość – jest dostępna dla każdego z nas w każdym momencie. A to czym jest, przekracza najśmielsze marzenia i dotychczasowe doświadczenia. Jej moc działa natychmiast. Uzdrawia w sekundy!
Doświadczyłam tego na sobie 🙂

Gdy pozostajesz na poziomie umysłu – ograniczasz się do tego co wiesz, co doświadczyłaś/eś, przeczytałaś/eś. Gdy pozwolisz sobie wejść w przestrzeń mądrości i mocy serca, masz dostęp do nieskończonych możliwości, przyciągasz zdarzenia, które przekraczają nawet marzenia!
Doświadczam tego na sobie 🙂

Nie jesteś w stanie zaplanować, wymyślić, przewidzieć tego, co potrafi miłość w Tobie. Mając dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, nie zaplanowałabym swojego życia tak w zgodzie z tym, co we mnie najcenniejsze i najpiękniejsze, jak robi to serce. Efekt: doświadczam niemal nieustannej wdzieczności i spełnienia – głębokiego spełnienia, nie krótkotrwałej satysfakcji.

Jak połączyć się z tą mocą i świadomie wykorzystywać ją w życiu?
Będziemy otwierać się na miłość w sobie i jej moc podczas tej sesji.
Przejdziemy przez doświadczenie cudownej praktyki. Dlaczego cudownej? Kiedy ją robiłam, zaczęło samo się dziać. A to, co się działo, przekraczało nawet moje marzenia!!!
Nagle zaczynasz przyciągać właściwe osoby, być we właściwym miejscu i czasie, okazje same przychodzą, pomysły pojawiają się wtedy, kiedy jest najlepszy moment na ich samo-spełnienie.
To tak, jakby trzymać w ręku magiczną różdżkę. Ta magia – to moc miłości – potencjał każdego z nas!

Doświadczymy również medytacji otwierających centrum serca na swobodny przepływ miłości: dzielenie się nią i przyjmowanie, bez lęków.

Wykorzystamy potężną moc kwantowej technologii Shabd Guru i wibracji dźwięku, by uzdrowić rany miłości, które zostawiły ślad w sercu i psyche. Otworzymy świadomość na nową jakość relacji: z poziomu miłości – uwzniaślających, nie z poziomu lęku – toksycznych.

A na deser: zaśpiewam Wam sekretny shabd, który tworzy święte relacje 🙂

A opinie o naszych otwartych sesjach przeczytasz po prawej stronie
————————–————-
UWAGA: miejsce rezerwuje zgłoszenie swojego udziału na: basiabaczkura@nullgmail.com

opłata za sesję:
dobrowolna kwota zostawiana w Misie Obfitości (zostaw tyle ile chcesz, czujesz, możesz, chodzi o to, że dając, uruchamiamy przepływ obfitości, wszechświat oddaje pomnożone 🙂
jeśli posiadasz kartę Multisport Plus (Benefit), OK. System, FitProfit – możesz jej użyć
Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂
————————–————

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

I nie musi to zajmować długich lat!. Oto, co napisała uczestniczka mojej I Otwartej Sesji: „Prosto z serca dziękuje za możliwość wczorajszej praktyki z Tobą. Bo dzięki niej świat, który jeszcze w poniedziałek wydawał mi się, że runął bezpowrotnie, nagle ukazał mi swoje inne oblicze. Doświadczyłam niesamowitego uczucia spokoju i ten spokój wciąż trwa….. Jeśli tak działa Kundalini Joga, to ja poproszę o więcej :)”

Praktykując mądrze Kundalini Yogę doświadczam tego, że nawet gdybym miała dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, lepiej bym nie zaplanowała mojej drogi. Z perspektywy czasu widzę i czuję, że jest jakaś ogromna mądrość, która tym kieruje, a ja potrafię się jej poddać i dać prowadzić 🙂

Kilka lat temu na kosmicznie atrakcyjnych warunkach, zostawiłam pracę w dużej telewizji (!), by popłynąć ku pasji życia! Ale… wtedy jeszcze nie wiedziałam dokąd płynę, co jest tą pasją. Bez żadnych lęków (!), mimo, że wcześniej miałam ich bardzo dużo, podążałam ku… nieznanemu… otwarta i ufna, zaczęłam przyciągać doświadczenia, przekraczające moją dotychczasową wiedzę, wyobrażenia, a nawet marzenia!

Często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.”
A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają, bo dostają podwyżki, awansują, zmieniają pracę na lepszą 🙂 ). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom.

Dziś prowadzę treningi „Stress Management” dla jednej z największych korporacji na świecie i nie zrobiłam nic, żeby to osiągnąć, poza… pracą nad sobą! Nie wysłałam żadnej oferty, nie namawiałam, nie przekonywałam.

A feedback jaki otrzymuję po treningach przerasta moje najśmielsze oczekiwania, bo jeśli ktoś pisze, że najbardziej podobało mu się to jak się czuł po treningu – to czy może być lepiej?

Na pytania: „jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz.” mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę – mądrze! Reszta dzieje się sama :).

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA
Z tych zajęć wyjdziesz z czymś, co jest najcenniejsze w procesie
transformacji, uzdrawiania, rozwoju: DOŚWIADCZENIEM – ono ma największą moc!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, ww.adishakti.eu

 

17. OTWARTA SESJA KUNDALINI YOGI:

SZCZĘŚLIWE RELACJE
prowadzi: Marek Miedziewski, Basia Baczkura
22 STYCZNIA 2017
g. 10.00 – 12.00 – sesja grupowa,
od g. 12.15 – sesje indywidualne otwierania na miłość, odkrywania talentów, doboru praktyk

Podzielę się z Wami moim doświadczeniem z budowania i wzmacniania relacji ze sobą.

Przebywanie z drugą osobą zawsze jest intensywne dla ego. Odkryłem że inni często dostarczają mi informacje, których nie akceptuję w sobie. Czyli, żeby zbudować szczęśliwy związek, potrzebuję cudownej relacji z samym sobą.

Aby to osiągnąć, zrobimy praktykę, która pomoże Ci stać się bardziej tolerancyjną/ym. Pobudzając koordynację systemu nerwowego, wzmocnisz swoje pole psycho-elektromagnetyczne. To pomoże Ci kumulować energię w sercu. Dzięki tej kriji Twoje mięśnie lepiej posłużą nerwom, które zapewniają mózgowi lepszą percepcję, która jest potrzebna, aby móc odczuwać lepiej siebie i innych.

Szczęśliwy związek to przede wszystkim dobra relacja z samą/ym sobą.

Gwarancją poprawy jest praktyka, którą się z Tobą podzielę.

—————————————

Kilka lat temu na kosmicznie atrakcyjnych warunkach, zostawiłam pracę w dużej telewizji (!), by popłynąć ku pasji życia! Ale… wtedy jeszcze nie wiedziałam dokąd płynę, co jest tą pasją. Bez żadnych lęków (!), mimo, że wcześniej miałam ich bardzo dużo, podążałam ku…  nieznanemu… otwarta i ufna, zaczęłam przyciągać doświadczenia, przekraczające moją  dotychczasową wiedzę, wyobrażenia, a nawet marzenia!

Często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.”

A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają, bo dostają podwyżki, awansują, zmieniają pracę na lepszą 🙂 ). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom

Dziś prowadzę treningi „Stress Management” dla jednej z największych korporacji na świecie i nie zrobiłam nic, żeby to osiągnąć, poza… pracą nad sobą! Nie wysłałam żadnej oferty, nie namawiałam, nie przekonywałam.

A feedback jaki otrzymuję po treningach przerasta moje najśmielsze oczekiwania, bo jeśli ktoś pisze, że najbardziej podobało mu się to jak się czuł po treningu – to czy może być lepiej?

Na pytania: „jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz.” mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę – mądrze! Reszta dzieje się sama :).

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA

Z tych zajęć wyjdziesz z czymś, co jest najcenniejsze w procesie transformacji, uzdrawiania, rozwoju: DOŚWIADCZENIEM – ono ma największą moc!

MOC MIŁOŚCI II
prowadzi: Basia Baczkura i Marek Miedziewski

6 stycznia 2017 BRAK MIEJSC

„Tam, gdzie jest miłość, nie ma żadnych wątpliwości, nie ma bólu. Tam gdzie jest miłość wszystko jest możliwe.” Yogi Bhajan

Najpotężniejsza siła we wszechświecie – miłość – jest dostępna dla każdego z nas w każdym momencie. A to czym jest przekracza najśmielsze marzenia i dotychczasowe
doświadczenia. Jej moc działa natychmiast. Uzdrawia w sekundy!

Gdy pozostajesz na poziomie umysłu – ograniczasz się do tego co wiesz, co doświadczyłaś/eś, przeczytałaś/eś. Gdy pozwolisz sobie wejść w przestrzeń mądrości i mocy serca, masz dostęp do nieskończonych możliwości, przyciągasz zdarzenia, które przekraczają marzenia Doświadczyłam tego na sobie 🙂 Jak połączyć się z tą mocą i świadomie wykorzystywać ją w życiu?
Będziemy otwierać się na miłość w sobie podczas tej sesji.

Przejdziemy przez doświadczenie cudownej praktyki na połączenie z centrum serca. Dlaczego cudownej?
Kiedy ją robiłam, zaczęło uzdrawiać się wszystko, absolutnie wszystko!
Nawet to, o czym nie miałam pojęcia. To tak, jakby trzymać w ręku wyjątkowy klucz, który otwiera wszystkie drzwi!!! Poprowadzę Cię przez tę praktykę jeszcze głębiej.

Wykorzystamy potężną moc kwantowej technologii Shabd Guru w medytacji uzdrawiania ran miłości – ta medytacja wytwarza delikatną lecz silną wibrację, która subtelnie uwalnia ból przeszłych relacji, które zostawiły ślad w sercu i psyche. Otwiera świadomość na transformację relacji.
Przestaniesz tworzyć relacje toksyczne z poziomu lęku i zranienia, a zaczniesz tworzyć relacje z poziomu miłości, w których wzajemnie wzrastamy dzięki sobie 🙂

Marek poprowadzi nas przez niezwykłej mocy medytacje miłości, które
uzdrawiają i dają doświadczenie miłości niemalże natychmiast. Ma ten
unikalny dar otwierania przestrzeni, w której dzieje się miłość.

MOC MIŁOŚCI
prowadzi: Basia Baczkura

18.12.2016 g. 10.00 – 12.00

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie
„Tam, gdzie jest miłość, nie ma żadnych wątpliwości, nie ma bólu. Tam gdzie jest miłość wszystko jest możliwe.” Yogi Bhajan

Najpotężniejsza siła we wszechświecie – miłość – jest dostępna dla każdego z nas w każdym momencie. A to czym jest przekracza najśmielsze marzenia i dotychczasowe
doświadczenia. Jej moc działa natychmiast. Uzdrawia w sekundy!
Doświadczyłam tego na sobie 🙂
Jak połączyć się z tą mocą i świadomie wykorzystywać ją w życiu?
Będziemy otwierać się na miłość w sobie podczas tej sesji.
Przejdziemy przez doświadczenie cudownej praktyki na połączenie z centrum serca. Dlaczego cudownej?
Kiedy ją robiłam, zaczęło uzdrawiać się wszystko, absolutnie wszystko!
Nawet to, o czym nie miałam pojęcia. To tak, jakby trzymać w ręku
wyjątkowy klucz, który otwiera wszystkie drzwi!!!
Pobudzimy ogień centrum pępka (wewnętrznego potencjału), by otworzyć serce.
Doświadczymy medytacji na promienność i mądrość serca, która oddziałuje na linię łuku (moc manifestacji), daje siłę, wiarę w siebie, balansuje 10 ciał (nasz
nieskończony potencjał), otwiera na mądrość, buduje magnetyczną
osobowość, otacza pole magnetyczne ochronnym światłem oraz wytwarza
bezpieczną przestrzeń, w której serce może się otworzyć i z mocą
promieniować miłością.

A na deser: zaśpiewam Wam sekretny shabd, który tworzy święte relacje 🙂

MOC UZDROWIENIA

prowadzi: Basia Baczkura, Marek Miedziewski
27.11.2016 g. 10.00 – 12.00

+ indywidualne sesje uzdrawiania
Inspiracją tej Sesji są niezwykłe relacje osób, które
doświadczyły uzdrowienia podczas specjalnej uzdrawiającej medytacji
Kundalini Yogi oraz sesji „Uzdrawiania Medytacyjnego” – „Meditative
Healing”.
Każdy z nas ma w sobie moc uzdrawiania i samouzdrawiania.
Będziemy budzić tę naturalną i potężną moc w nas. Będziemy jej
doświadczać w medytacyjnym kręgu uzdrawiania.
I zrobimy coś więcej! Na tej sesji każdy wejdzie w rolę osoby uzdrawianej i uzdrawiającej! DOŚWIADCZYSZ, że masz tę MOC!

DOŚWIADCZYSZ DOTYKU ŁASKI

Oprócz uzdrawiania w grupowym kręgu medytacyjnym będą również INDYWIDUALNE SESJE UZDRAWIANIA z praktykami uzdrawiania „Meditative Healing”.
„Nikt nie jest pozbawiony umiejętności samouzdrawiania; Bóg zapewnił cały system uzdrowienia w Tobie.”
„Proces samouzdrawiania jest przywilejem każdej istoty. Samouzdrawianie to nie cud. To rzeczywisty proces relacji między fizyczną i nieskończoną mocą Duszy.”

„Uzdrawianie jest przepływem energii Twojej Duszy.” Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi
MEDITATIVE HEALING
– UZDRAWIANIE ŚWIADOMOŚCI – uniwersalne narzędzie rozwijane przez
wieki, nikt nie może go posiąść na własność, ponieważ jest to potencjał
każdego, by być uzdrowionym i uzdrawiać. Ta potężna technika budzi się z
doświadczenia głębokiego stanu czystej Świadomości, Jedności, Pełni,
Współczucia, Prawdziwej Tożsamości, wewnętrznej Ciszy (Shunia).

Przykładowe efekty
:
uzdrawia choroby i bóle na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym, uwalnia od chronicznej depresji, lęków, stresu; daje jasność umysłu, zdrowy i głęboki sen, podnosi świadomość, witalność i spokój, stymuluje
wewnętrzny wzrost.

23.10.2016: MOC PODNIESIENIA
Basia Baczkura

Każdy z nas ma w sobie niezwykłą moc,o której warto sobie przypomnieć i docenić: moc do podnoszenia – siebie i innych. Dla mnie to jeden z sekretów moich sukcesów i spełnienia. Pozwala mi wzrastać ponad wyzwania życia, iluzje umysłu i lęki. Dzięki mocy podnoszenia, każdy trudny moment staje się szansą do wzrostu, do wydobycia swojego potencjału, a nie wymówką, by uciec. I nie musi to zajmować długich lat!. Oto, co napisała uczestniczka mojej I Otwartej Sesji: „Prosto z serca dziękuje za możliwość wczorajszej praktyki z Tobą. Bo dzięki niej świat, który jeszcze w poniedziałek wydawał mi się, że runął bezpowrotnie, nagle ukazał mi swoje inne oblicze. Doświadczyłam niesamowitego uczucia spokoju i ten spokój wciąż trwa….. Jeśli tak działa Kundalini Joga, to ja poproszę o więcej :)”
Na tej sesji otrzymasz techniki, dzięki którym codziennie w domu
będziesz móc budować siłę do podnoszenia, wzrastania, odradzania się
dzięki doświadczeniom życia. Poznasz medytację, która rozwija
niewiarygodną siłę systemu nerwowego, dając moc do podnoszenia nawet z
depresji! oraz wyrażania swego potencjału, piękna.
Z tej sesji wyjdziesz z praktykami, które możesz kontynuować w
domu, by wzmacniać ich efekt. Wystarczą 3 minuty, a jeśli zechcesz
więcej – otrzymasz więcej 🙂
Praktykując mądrze Kundalini Yogę doświadczam tego, że nawet
gdybym miała dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, lepiej
bym nie zaplanowała mojej drogi. Z perspektywy czasu widzę i czuję, że
jest jakaś ogromna mądrość, która tym kieruje, a ja potrafię się jej
poddać i dać prowadzić 🙂
Kilka lat temu na kosmicznie atrakcyjnych warunkach, zostawiłam
pracę w dużej telewizji (!), by popłynąć ku pasji życia! Ale… wtedy
jeszcze nie wiedziałam dokąd płynę, co jest tą pasją. Bez żadnych lęków
(!), mimo, że wcześniej miałam ich bardzo dużo, podążałam ku…
nieznanemu… otwarta i ufna, zaczęłam przyciągać doświadczenia,
przekraczające moją dotychczasową wiedzę, wyobrażenia, a nawet
marzenia!
Często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.” A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają, bo dostają podwyżki, awansują, zmieniają pracę na lepszą 🙂 ). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom. Dziś prowadzę treningi „Stress Management” dla jednej z największych korporacji na świecie i nie zrobiłam nic, żeby to osiągnąć, poza… pracą nad sobą! Nie wysłałam żadnej oferty, nie namawiałam, nie przekonywałam. A feedback jaki otrzymuję po treningach przerasta moje najśmielsze oczekiwania, bo jeśli ktoś pisze, że najbardziej podobało mu się to jak się czuł po treningu – to czy może być lepiej? Na pytania: „jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz.” mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę – mądrze! Reszta dzieje się sama :).

9.10.2016: MOC PROSPERITY – ZASŁUGUJESZ NA WIĘCEJ II

g. 10.00 – 12.00 – sesja grupowa

od g. 12.15 – sesje indywidualne

prowadzi: Marek Miedziewski

MOC PROSPERITY – ZASŁUGUJESZ NA WIĘCEJ II

  • Otworzysz się na przepływ otrzymywania i dawania.
  • Zaczniesz przyciągać sprzyjające sytuacje i ludzi.
  • Znajdziesz większą obfitość w swoim życiu.
  • Gdy pokochasz siebie, zrozumiesz, że zasługujesz na więcej.

„Urodziłaś/eś się, by być zdrowa/y, szczęśliwa/y, bogata/y i święta/y” Yogi Bhajan

Doświadczyłam, jak wielkie znaczenie
ma mądry nauczyciel, który potrafi umiejętnie dobierać te niezwykle
silne praktyki, by był efekt. Mój nauczyciel dobierał mi praktyki tak,
że zaczęłam płynąć przez życie i zmiany – bez obaw i lęków, których
wcześniej miałam sporo. Dziś często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i
zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów
w tej branży.” A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam
rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają). A większość
klientów pojawia się dzięki poleceniom. Na pytania: „jak ci się to
udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz.” mam jedną odpowiedź:
praktykuję Kundalini Yogę – mądrze! Reszta dzieje
się sama :).
Mój nauczyciel – Marek Miedziewski przyjedzie do Warszawy, by podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą 🙂
9 października 2016, g. 10.00 – 12.00
Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie,
opłata:
dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości (zostaw
tyle ile chcesz, czujesz, możesz, chodzi o to, że dając, uruchamiamy
przepływ obfitości, wszechświat oddaje pomnożone 🙂
jeśli posiadasz kartę Multisport Plus (Benefit), OK. System, FitProfit, FitFlex – możesz jej użyć
UWAGA: miejsce rezerwuje zgłoszenie swojego udziału na: basiabaczkura@nullgmail.com

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂
Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane, kobiety i mężczyzn,
bez względu na wiek, rasę, upodobania, religię – drzwi są otwarte dla Ciebie, jeśli tylko zechcesz skorzystać.
****** *********
DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO DOBORU PRAKTYKI PRZEZ MARKA:
9 października, od g. 12.15
koszt: 50 zł
rezerwacja: basiabaczkura@nullgmail.com, 608 585 737
Jak to wygląda:
Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem
zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać
niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie
widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by
rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest
w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu
serca, miłości i akceptacji.
„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.
****** *********
Z tych zajęć wyjdziesz z czymś, co jest najcenniejsze w procesie

transformacji, uzdrawiania, rozwoju: DOŚWIADCZENIEM – ono ma największą

moc!
KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje
się umiejętnie, przynoszą cuda! A Marek ma niezwykły dar trafnego
dobierania praktyk!
————————–——————-
Zajęcia prowadzi: Marek Miedziewski
Doświadczony
jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii.
Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i
Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek
Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne
techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która
jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu
metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty
technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu.
Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i
„10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, ww.kozyczkowo44.pl


15 maja 2016, g. 10.00 – 12.00

ZAPRASZAMY NA 9. OTWARTĄ SESJĘ YOGI – NIESPODZIANKOWĄ!!! KTÓRĄ POPROWADZI….. NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONY POLSKI JOGIN!!!

15 maja 2016, g. 10.00 – 12.00

OTWARTA SESJA JOGI Z POLSKIM GURU JOGI:
KRZYSZTOFEM STECEM!!!

Polakiem najdłużej ćwiczącym jogę. Dzięki praktyce Surjanamaskar (powitania słońca) osiągnął bardzo wysokoą wydajność fizyczną przewyższającą wydajność olimpijskich sportowców. Poznał bardzo wielu duchowych mistrzów i nauczycieli. Niesamowita wiedza, tajemnice jogiczne i doświadczenie!!!

Osiągnięcie optymalnej szczytowej formy w kontekście jogicznej koncepcji oczyszczania

Podczas prezentacji zostaną przedstawione wybrane metody pogłębiania praktyki jogi, fundamentalne znaczenie oczyszczania organizmu, jogiczna koncepcja oczyszczania organizmu i jej zastosowanie w osiągnięciu doskonałego zdrowia (System Ashtanga Kriyas) oraz zasadniczy wpływ diety na nasze zdrowie. Spotkanie, które będzie miało charakter teoretyczno-praktyczny,
zaczniemy od nauki jednego z najstarszych systemów fitnessu o nazwie Surjanamaskar datowan
ego sprzed 5000 lat. Wprowadzone zostaną podstawowe elementy Anubhava Yoga.

Krzysztof Stec

Weteran polskiej jogi z 40-letnim doświadczeniem. Jego pierwsze asany są prezentowane w klasycznej już pozycji książkowej z 1972 roku pod red prof. W. Romanowskiego „Teoria i metodyka ćwiczeń relaksowo-koncentrujących”. Jako jedyny do tej pory Polak ukończył roczny kurs (Diploma in Yoga Education) w Instytucie Jogi Kaivalyadhama w Lonavli, Indie. Spędził wiele lat w Indiach i USA studiując i praktykując pod okiem wielu wybitnych Mistrzów Jogi i Medytacji (Shree Samarth Janglidas Maharaj,Mata Amritananda Mayi,Swami Muktananda, Shree Nisargadatta Maharaj, Jiddu Krishnamurti), znanych nauczycieli (Shree Yogendraji, Baker Roshi, Roshi Reb Anderson, Asha Ma Devi, Ramesh Balsekar, Dr M.V. Bhole) i innych. Od lat
aktywnie uczestniczy w propagowaniu wiedzy klasycznej jogi  organizując
wiele programów oraz jako prezenter/wykładowca na wielu naukowych
konferencjach. Niedawno dzięki jego wysiłkom odwiedził Polskę jeden z
najwybitniejszych joginów współczesnych Indii, Shree Samarth Janglidas Maharaj a także jogaczaria dr. Mukund V. Bhole. W 2009 roku ukończył studia magisterskie na kierunku wychowania fizycznego ze specjalizacją jogi w Banaras Hindu University w Varanasi w Indiach. Niedawno obronił z wyróżnieniem pracę doktorską ‘Oddziaływanie ćwiczeń jogi w dynamicznej wersji Surjanamaskar na fizjologiczną, psychologiczną, sprawnościową i antropometryczną charakterystykę indyjskich studentów’.

15 maja 2016, g. 10.00 – 12.00

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie,

opłata: dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości (zostaw tyle ile chcesz, czujesz, możesz, chodzi o to, że dając, uruchamiamy przepływ obfitości, wszechświat oddaje pomnożone 🙂

jeśli posiadasz kartę Multisport Plus (Benefit), OK. System, FitProfit, FitFlex – możesz jej użyć

UWAGA: miejsce rezerwuje zgłoszenie swojego udziału na: basiabaczkura@nullgmail.com

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂

Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane, kobiety i mężczyzn,


24 kwietnia 2016

g. 10.00 – 12.00 – sesja grupowa

od g. 12.15 – sesje indywidualne

prowadzi: Marek Miedziewski

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie
www.AdiShakti.eu

MOC SPEŁNIENIA
Doświadczyłam, jak wielkie
znaczenie ma mądry nauczyciel, który potrafi umiejętnie dobierać te niezwykle silne praktyki, by był efekt. Mój nauczyciel dobierał mi praktyki tak, że zaczęłam płynąć przez życie i zmiany – bez obaw i lęków, których wcześniej miałam sporo.  Dziś często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.”
A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom. Na pytania: „jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz.” mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę – mądrze! Reszta dzieje się sama :).

Mój nauczyciel – Marek Miedziewski przyjedzie do Warszawy, by podzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą 🙂
Poprowadzi Otwartą Sesję: MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA 2016:

PRZESZEDŁEM PRZEZ WIELE ŚCIEŻEK I SPOTKAŃ Z RÓŻNYMI NAUCZYCIELAMI. W TEJ CHWILI KUNDALINI YOGA JEST DLA MNIE PRZEWODNIA. CIĄGŁE POSZUKIWANIA DAŁY MI DOŚWIADCZENIA I ROZWÓJ RELACJI SERCA Z UMYSŁEM. I TYM CHCIAŁBYM SIĘ Z WAMI NA TEJ SESJI PODZIELIĆ. JAK ODPOWIADAĆ NA POTRZEBY WŁASNEGO SERCA I MIŁOŚCI DO SIEBIE, GDY ŚWIAT ZEWNĘTRZNY RZĄDZI SIĘ PRAWAMI UMYSŁU.
KUNDALINI YOGA W SZYBKI I SPEKTAKULARNY SPOSÓB POMAGA ODCZUĆ NASZĄ NIESKOŃCZONOŚĆ, SZCZĘŚCIE I MIŁOŚĆ. ALE, DOPÓKI NIE SPRÓBUJESZ TYCH TECHNIK, TO BĘDĄ TYLKO SLOGANY W MOICH USTACH, TAK JAK SŁOWA SZAMANA, KTÓREGO OPUŚCIŁEM, BY ODKRYĆ WŁASNĄ DROGĘ. JESTEŚ WIĘKSZY NIŻ NIEBO I MNIEJSZY NIŻ MRÓWKA. PRZEKONAJ SIĘ CZY TO PRAWDA PRZY POMOCY KUNDALINI YOGI.

24 kwietnia 2016, g. 10.00 – 12.00
Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2, metro Pole Mokotowskie,
opłata:
dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości (zostaw tyle ile chcesz, czujesz, możesz, chodzi o to, że dając, uruchamiamy przepływ obfitości, wszechświat oddaje pomnożone 🙂
jeśli posiadasz kartę Multisport Plus (Benefit), OK. System, FitProfit, FitFlex – możesz jej użyć

UWAGA: miejsce rezerwuje zgłoszenie swojego udziału na: basiabaczkura@nullgmail.com

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂

Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane, kobiety i mężczyzn, bez względu na wiek, rasę, upodobania, religię – drzwi są otwarte dla Ciebie, jeśli tylko zechcesz skorzystać.

****** *********

DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO DOBORU PRAKTYKI  PRZEZ MARKA:
24 kwietnia, od g. 12.15
koszt: 50 zł
rezerwacja: basiabaczkura@nullgmail.com, 608 585 737

Jak to wygląda:
Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji. „Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.
****** *********

Z tych zajęć wyjdziesz z czymś, co jest najcenniejsze w procesie transformacji, uzdrawiania, rozwoju: DOŚWIADCZENIEM – ono ma największą moc!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda! A Marek ma niezwykły dar trafnego dobierania praktyk!
————————–——————-
Zajęcia prowadzi: Marek Miedziewski
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, ww.kozyczkowo44.pl


10 kwietnia 2016, g. 10.00 – 12.00  

prowadzi: Basia Baczkura

WEWNĘTRZNA MOC I ŚWIADOMOŚĆ – VII cz.


Podczas duchowej wyprawy do Brazylii doświadczyłam dwóch niezwykłych jakości, dzięki którym jestem w stanie przechodzić przez wyzwania życia, transformować i uzdrawiać: wewnętrzna moc i świadomość. Dzięki nim potrafię przebić się przez największą iluzję, ograniczenia umysłu. Kiedy mam tę świadomość i wewnętrzną moc – one prowadzą mnie w procesie życia i pokazują, że wszystko, co spotyka mnie w życiu służy jedynie mojemu wzrastaniu. Mając moc i świadomość w sobie, potrafię ze spokojem i mądrością przetransformować strach, niemoc, poczucie zagrożenia – w moc, spokój, promienność, miłość. I pojawia się inspiracja, kreatywność, wdzięczność. I od razu niemalże wszechświat mi odpowiada zadziwiającą obfitością! To doświadczenie stało się moją prawdą, jest we mnie, działa w moim życiu cały czas!

Dziś już wiem, że nieważne co mnie spotyka, ważne jest coś innego

Podzielę się tym doświadczeniem i opowiem, jak w godzinę (!) udało mi się przetransformować lęk i niemoc w … promienną miłość, moc i spokój.

Wspólnie przejdziemy przez techniki Kundalini Yogi, które transformują poczucie braku bezpieczeństwa, nierównowagę emocjonalną, lęki, stresy, przywiązania i uzależnienia na głęboką wiarę w siebie, poczucie bezpieczeństwa i mocy w sobie, mocny system nerwowy. Przeprogramujemy umysł, by działał z poziomu wewnętrznej mądrości, rozwiniemy świadomość, tak, by wzbijać się ponad każde
ograniczenie, iluzję i z mocą i mądrością płynąć przez życie i przyciągać sukces. Zbliżymy się do stanu wewnętrznej ciszy, która przyciąga do życia to, co nam służy, co służy naszemu wzrastaniu.

Dzięki Kundalini Yodze stanie się to Twoim doświadczeniem, prawdą, którą żyjesz, a nie słowami, które tylko czytasz.

WEWNĘTRZNA MOC I ŚWIADOMOŚĆ – niezwykłe jakości, które cudownie prowadzą przez życie.

Mnie prowadzą tak, że nawet gdybym miała dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, lepiej bym nie zaplanowała mojej drogi. Z perspektywy czasu widzę i
czuję, że jest jakaś ogromna mądrość, która tym kieruje, a ja potrafię
się jej poddać i dać prowadzić 🙂

Kilka lat temu na kosmicznie atrakcyjnych warunkach, zostawiłam pracę w dużej telewizji (!), by popłynąć ku pasji życia! Ale… wtedy jeszcze nie wiedziałam dokąd
płynę, co jest tą pasją. Bez żadnych lęków (!), mimo, że wcześniej miałam ich bardzo dużo, podążałam ku… nieznanemu… otwarta i ufna,
zaczęłam przyciągać doświadczenia, przekraczające moją  dotychczasową
wiedzę, wyobrażenia, a nawet marzenia!

Często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba
bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.”

A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i
zarabiam (i inni też zarabiają, bo dostają podwyżki, awansują, zmieniają
pracę na lepszą 🙂 ). A większość klientów pojawia się dzięki
poleceniom.

Dziś prowadzę treningi „Stress Management” dla jednej z największych korporacji na świecie i nie zrobiłam nic, żeby to osiągnąć, poza… pracą nad sobą! Nie wysłałam żadnej oferty, nie namawiałam, nie przekonywałam.

A feedback jaki otrzymuję po treningach przerasta moje najśmielsze oczekiwania, bo jeśli ktoś pisze, że najbardziej podobało mu się to jak się czuł po treningu – to czy może być lepiej?

Na pytania: „jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co
robisz.” mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę – mądrze! Reszta
dzieje się sama :).

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!


opłata: dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości (zostaw tyle ile chcesz, czujesz, możesz, chodzi o
to, że dając, uruchamiamy przepływ  obfitości, wszechświat oddaje
pomnożone 🙂

jeśli posiadasz kartę Multisport Plus (Benefit), OK. System, FitProfit, FitFlex – możesz jej użyć

UWAGA: miejsce rezerwuje zgłoszenie swojego udziału na: basiabaczkura@nullgmail.com

Zabierz: wygodny strój do ćwiczeń, matę/koc, picie i otwartość na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂

Zapraszamy osoby początkujące i
zaawansowane, kobiety i mężczyzn, bez względu na wiek, rasę, upodobania,
religię – drzwi są otwarte dla Ciebie, jeśli tylko zechcesz skorzystać z naszego doświadczenia.

Z tych zajęć wyjdziesz z czymś, co jest najcenniejsze w

procesie transformacji, uzdrawiania, rozwoju: DOŚWIADCZENIEM – ono ma największą moc!
KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

Zajęcia prowadzi: Basia Baczkura 
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini oga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we  wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. ww.adishakti.eu


 

13 marca 2016, g. 10.00 – 12.00
prowadzi: Basia Baczkura

MOC PROMIENNOŚCI – VI cz.

Gdy kilka miesięcy temu przechodziłam przez ekstremalnie trudny czas, a niełatwe wyzwanie postawiło znak zapytania co do mojej dalszej drogi, poczułam mocno, że… mam nie robić nic, a jedynie pracować nad sobą i moc mojej promienności zadziała i przyciągnie do mnie właściwe rozwiązanie. I ….zadziałała! Przyszło rozwiązanie, które otworzyło przede mną nowe możliwości!

By działać mocą istnienia, potrzebujemy silnego Ciała Promiennego. Ono daje odwagę, siłę i wytrzymałość, by przechodzić przez wyzwania życia i nie poddawać się a wzrastać ponad wewnętrzne ograniczenia i zewnętrzne uwarunkowania, by odważnie sięgać po sukces, marzenia i spełnienie. Nasza Promienność to nasz magnetyzm
przyciągający prosperitę i to czego potrzebujemy, by się spełniać.

GDY PROMIENNOŚĆ ZACZYNA DZIAŁAĆ, WTEDY TAK NAPRAWDĘ ZACZYNAMY ŻYĆ, KOCHAĆ, CIESZYMY SIĘ TYM KIM JESTEŚMY I PROMIENIEJEMY PIĘKNEM

NASZA PROMIENNOŚĆ PODNOSI NAS I PROWADZI

Mnie prowadzi tak, że nawet gdybym miała dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, lepiej bym nie zaplanowała mojej drogi.  Z perspektywy czasu widzę i czuję, że jest jakaś ogromna mądrość, która tym kieruje, a ja potrafię się jej poddać i dać prowadzić 🙂

 


 

6 marca 2016

g. 10.00 – 12.00 – sesja grupowa

od g. 12.15 – sesje indywidualne

prowadzi: Marek Miedziewski

MIŁOŚĆ – LĘK
KARIERA – RODZINA
RADOŚĆ – SMUTEK
ŚWIATŁO – CIEŃ
SUKCES – PORAŻKA

JAK POŁĄCZYĆ DUALNOŚCI ŻYCIA I PRZECHODZIĆ PRZEZ NIE Z MĄDROŚCIĄ I MOCĄ?

TYM RAZEM MAREK PODZIELI SIĘ SEKRETNYMI TECHNIKAMI KUNDALINI YOGI ORAZ SWOIM DOŚWIADCZENIEM JAK ŚWIADOMA KOMUNIKACJA ZE SOBĄ I PARTNEREM ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ SŁUCHANIA I BYCIE WYSŁUCHANYM UZDRAWIA I WPROWADZA HARMONIĘ W PRZECIWIEŃSTWACH ŻYCIA


DODATKOWO ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ INDYWIDUALNEGO DOBORU PRAKTYKI  RZEZ MARKA:
6 marca, od g. 12.15
koszt: 50 zł
rezerwacja: basiabaczkura@nullgmail.com, 608 585 737


Otwarta sesja Kundalini Yogi

MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA 2016 – IV cz.

28 lutego 2016, g. 10.00 – 12.00

prowadzi: Basia Baczkura

Są dwa sposoby działania, osiągania: jeden to napiąć się i w pocie czoła pracować, a drugi: odprężyć się i pozwolić, by… samo się działo. Te słowa Yogi Bhajana, mistrza KY usłyszane kilka lat temu wywarły na mnie ogromne wrażenie. Nie dawały mi spokoju. Coś we mnie powtarzało, że wcale nie trzeba się męczyć, że można płynąć swobodnie, przyjemnie i osiągać spełnienie. Dziś już wiem, że, aby ten drugi sposób działał, trzeba wypracować w sobie odpowiednie jakości, promienność, która działa!

A działa tak, że nawet gdybym miała dostęp do najmądrzejszych strategii marketingowych, lepiej bym nie zaplanowała mojej drogi. Z perspektywy czasu widzę i czuję, że jest jakaś ogromna mądrość, która tym kieruje, a ja potrafię się jej poddać i dać prowadzić 🙂


MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA 2016 – III cz.

KOSMICZNE ZWIĄZKI – 7.02.2016

Marek Miedziewski

czyli tantryczne praktyki Kundalini Yogi na przyciągnięcie lub utrzymanie
właściwego partnera, rozwinięcie wspaniałej relacji, wzajemne
zrozumienie i jogiczną komunikację

g. 10.00 – 12.00 – sesja otwarta

od g. 12.15 – indywidualne konsultacje dotyczące związków


Zapraszamy singli, pary, zakochanych, niezakochanych; wszystkich tych, którzy
pragną wznieść na wyższy poziom relacje ze Sobą (to podstawa) oraz z
partnerami, bliskimi, rodziną. By kreować relacje z poziomu serca i
miłości, nie lęków i uzależnień. By wzajemnie wzrastać, inspirować się i
wydobywać z siebie nawzajem to, co najlepsze
🙂


MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA 2016 – II CZ.

24 stycznia, g. 10.00 – 12.00

Mówiłam, jak wielkie znaczenie ma mądry nauczyciel, który potrafi umiejętnie dobierać te niezwykle silne praktyki, by był efekt. Mój nauczyciel, kilka lat temu powiedział mi: dla Ciebie najlepiej by było, gdybyś otrzymała ogromną odprawę finansową, odeszła z tej firmy i spokojnie zastanowiła się co dalej. W TVP było to niemożliwe, by dostać taką odprawę. Mój nauczyciel dobierał mi praktyki, ja sumiennie ćwiczyłam, bo miałam obiecane, że będzie efekt 😉 i po pół roku  odeszłam z firmy otrzymując kosmiczną odprawę. CUD 🙂
Dziś często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.”
A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom. Na pytania: „jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz.” mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę – mądrze! Reszta dzieje się sama :).
________________________________

MÓJ NAUCZYCIEL – MAREK MIEDZIEWSKI ZGODZIŁ SIĘ PRZYJECHAĆ DO WARSZAWY I PODZIELIĆ SIĘ SWOIM DOŚWIADCZENIEM I WIEDZĄ! 🙂
POPROWADZI OTWARTĄ SESJĘ: MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA 2016 – II

„Wprowadzę Cię w tajemnicę praktyk. Doświadczysz w jaki sposób ciało wpływa na podświadomość i uwalnia niepotrzebne wzorce, jak oddech wpływa na Twoje myśli a, mantra przynosi pozytywne wizje.  Pomogę Ci odkryć, jak się wzmocnić, pokochać i oczarować samą/ym sobą. Praktykując kundalini yogę stałem się bardziej niezależny, podejmuję więcej właściwszych decyzji w krótszym czasie, ale przede wszystkim nauczyłem się łączyć duchowość z codziennym życiem. To znaczy korzystać z całego potencjału, jaki mam i żyć pełnią siebie.” Marek Miedziewski


MOC ISTNIENIA – MOC SPEŁNIENIA 2016 – I CZ.

6 stycznia, g. 10.00 – 12.00

Basia Baczkura

Kilka lat temu na kosmicznie atrakcyjnych warunkach, zostawiłam pracę w dużej telewizji (!), by popłynąć ku pasji życia! Ale… wtedy jeszcze nie wiedziałam dokąd płynę, co jest tą pasją. Bez żadnych lęków (!), mimo, że wcześniej miałam ich bardzo dużo,  podążałam ku… nieznanemu… otwarta i ufna, zaczęłam przyciągać doświadczenia, przekraczające moją  dotychczasową wiedzę, wyobrażenia, a nawet marzenia!

Często słyszę: „Nie da się połączyć pasji i zarabiania.” „Trzeba bardzo dużo czasu poświęcić na zdobywanie klientów w tej branży.”  A ja mam pasję, dzięki której rozwijam się, pomagam rozwijać się innym i zarabiam (i inni też zarabiają, bo dostają podwyżki, awansują, zmieniają pracę na lepszą 🙂 ). A większość klientów pojawia się dzięki poleceniom.
Na pytania: „jak ci się to udało, jestem pod wrażeniem tego co robisz.” mam jedną odpowiedź: praktykuję Kundalini Yogę – mądrze! Reszta dzieje się sama :).

Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

Na ty zajęciach podzielę się z Tobą moim doświadczeniem. Poznasz techniki, które pozwoliły mi i pozwolą Tobie przejść przez bardzo głęboki proces oczyszczania, uwalniania, uzdrawiania i transformacji, silnie oczyszczają ciało i umysł, dzięki czemu łączymy się z nieograniczonym wewnętrznym potencjałem i mocą, otwieramy się na nowe jakości, a okazje same zaczynają płynąć ku nam.

Było cudnie
Dziękuję za doświadczenie, było wspaniale, jak zwykle
Jestem bardzo wdzięczny za energię, która płynie z wczorajszego doświadczenia
Dziękuję za dzisiejsze spotkanie, jak zawsze niezwykłe
Dziś znowu magicznie, były łzy oczyszczenia
Dziękuję, było otwierająco i inspirująco
Sesja dotycząca miłości była wspaniała
Jestem pełna wdzięczności za to, że mogłam uczestniczyć we wszystkich czterech otwartych sesjach kundalini jogi. Już po pierwszym spotkaniu odczułam autentyczną moc transformacji, jaką niesie praktyka KY.

Cudowne przeżycie. To, co doświadczyłam w kręgu uzdrawiania nie da się opisać słowami. Dziękuję

Marek Apollo Miedziewski

OPINIE: 

Cudowny człowiek

Warsztat z p. Markiem był wspaniały, miłe doświadczenie 🙂

Bardzo dużo mi pomogła ostatnia sesja i później spotkanie z Markiem 🙂

Dziękuje bardzo. Moja przyjaciółka była dziś na sesji. Wróciła zachwycona. Uskrzydlona. Mam nadzieje, że jeszcze będę mieć możliwość wziąć udział w sesji z Markiem.

Te niedzielne spotkania uzależniają – pozytywnie rzecz
jasna :)))

Ostatnie zajęcia z Markiem, bardzo dużo wniosły do mojego postrzegania związków, dużo mi pokazały i dały głęboki wgląd do mojego wnętrza, do potrzeb i oczekiwań. Dziękuję bardzo bardzo i do zobaczenia <3

Dziękuję Marku i Basiu za dzisiejszą sesję, za wspólne doświadczanie piękna miłości i mocy w jednym 🙂.
Od początku czułam, że ta praktyka jest dla mnie i nie myliłam
się….Poczułam w sobie połączenie obu tych sił i ich potencjał, gdy są
jednością Zajęcia bardzo inspirujące i jak zawsze z cudowną energią.
Polecam każdemu, kto jest otwarty na poznawanie siebie i otwieranie się
na swój potencjał :))).

Dziękuję za dzisiejszą sesję kundalini oraz indywidualną konsultację
z Markiem. Czuję, że otrzymałam od Niego wszystko czego potrzebowałam.
Kochany człowiek

Jak zawsze cudownie

Basiu dziękuję, było magicznie <3

Prosto z serca dziękuje za możliwość wczorajszej praktyki z Tobą. Bo dzięki niej świat, który  jeszcze w poniedziałek wydawał mi się, że runął bezpowrotnie, nagle ukazał mi swoje inne oblicze. Doświadczyłam niesamowitego uczucia spokoju i ten spokój wciąż trwa….. Jeśli tak działa Kundalini Joga, to ja poproszę o więcej :))

Było cudownie!

Bardzo dziękuję za niesamowite zajęcia o Mocy Miłości, za to piękne uczucie, które udało mi się poczuć

Dziękuję za dziś, było wyjątkowo, wspaniałe doświadczenie i tak mocna praktyka

DZIĘKUJĘ Ci niezmiernie za niedzielne ćwiczenia!. Poleciały mi łzy i kilka spraw się otworzyło…. Twoje słowa i zachęty do zaufania i otworzenia się spowodowały, że się coś przełamało. Dziękuję bardzo! i za Twój głos dziękuję <3

Basiu, dziękuję Ci za dzisiejsza otwartą sesję. Obudziła we mnie nadzieję. Na ten dzień (a może dużo dłużej?) przywróciła mnie sobie. Czuję pokorę i wdzięczność.

Byłam i było fantastycznie! To był mój pierwszy kontakt z kundalini i był on bardzo mocny i tak wyjątkowy, że brakuje mi słów.

Cudne doświadczenie

Ogromnie dziękuję za dzisiejsze zajęcia. Cieszę się, że mogłam wziąć w
nich udział i być podczas nich bliżej siebie. Ale też wspaniale było
doświadczać Pani pasji, prawdziwej płynącej z serca. Dziękuję, za to
serce! 🙂

Dziękuję za piękną praktykę, niesiesz ze sobą cudowną energię

Po ostatnich niedzielnych zajęciach, które Pani prowadziła czułam się jakbym „fruwała”, a moje ciało było niesamowicie rozluźnione przez cały dzień. Nie sądziłam, że aż taki efekt przynosi ten rodzaj jogi

Bardzo dziękuję za wczorajszą niesamowitą praktykę

Pani Basiu, bardzo chętnie wezmę kolejny raz udział w prowadzonych przez Panią zajęciach. Są one dla mnie bardzo ważne; dzięki nim odkrywam w sobie nowe siły witalne i  psychiczne. Ostatni czas był dla mnie wypełniony powątpiewaniem we własną ścieżkę życia. Dziś  odzyskuję nadzieję na to, że w tym życiu jest miejsce dla mnie. Bardzo Dziękuję <3.

Droga Basiu, Bardzo dziękuję za niedzielną sesję. Było Wspaniale!:)
To było moje pierwsze spotkanie z jogą i jakże wzbogacające

Niedzielne warsztaty pomału mi w nawyk wchodzą :))) Ale wiele im zawdzięczam i widzę zmiany, które się dzieją we mnie i wokół mnie. Zaczynam przyciągać niesamowite osoby i sytuacje, czyli dzieje sie to o czym mówiłaś w miniona niedzielę.

Dziękuję za fantastyczną sesję niedzielną i wszystkie dobre rzeczy, które się dzieją.

Polecam z całego serca zajęcia Basi!!! Pierwszy raz miałam kontakt z tą yogą w sierpniu 2015 roku….zakochałam się w Kundalini Yodze, miłość trwa i jest coraz silniejsza 🙂 A przy tym dzieją się cuda w moim życiu 🙂

Wspaniałe doświadczenie, potężna dobra energia. Pięknie dziękuję

To było dla mnie coś nowego i niezwykłego, dziękuję bardzo.

Dziękuję Basia za dzisiejszą praktykę. Mam tyle energii w sobie. Odkrywam swoją Moc która mieszka we mnie a o której zapomniałam. Dziękuję

Bardzo mi się podobała prowadzona przez Panią joga w niedzielę. Był to
mój pierwszy raz z tego typu jogą ale czułam się po niej świetnie. Mam
nerwicę serca (zespół da costy) i pierwszy raz od dawna poczułam taki
wewnętrzny spokój, takie przyjemne „nic”.

Piękny, bardzo mocny warsztat. Krije niby proste, ale w odczuciu energetycznym
intensywne. Nie mogłam co prawda wykonywać pozycji fizycznie, ale nawet w
wyobraźni, w wewnętrznej przestrzeni działały, oświetlały moje wnętrze,
Duszę….nie spodziewałam się tego, że JK działa nawet wòwczas, gdy
ćwiczysz tylko mentalnie… Najwidoczniej „tylko”, to też tak wiele ..
🙂. Polecam warsztaty KJ u Basi… Światło, Moc i tyle akceptacji…

Dziękuję 🙂 była moc 🙂

Uczucie po tych zajęciach było nie do opisania. Pojawiło się dużo energii pomimo pewnej hiperwentylacji i przestałam się garbić, więc postawa się wzmocniła

Twoje słowa dodają nadziei człowiekowi. Naprawdę poczułam, że jesteśmy czymś więcej i że tylko działania i wybory z poziomu serca sprawią, że będziemy szczęśliwi.

Basiu, dziękuję Ci bardzo za niedzielne zajęcia otwarte, które naprawdę podniosły mnie z trudnego momentu w moim życiu. To było niesamowite doświadczenie, a Twoje wprowadzenie sprawiło, że otworzyły mi się oczy na pewne sprawy i problem, z którym nie mogę sobie poradzić od paru lat. Po tych zajęciach znowu wróciło moje poczucie własnej wartości i siła do nie przyjmowania wszystkiego od pewnej toksycznej osoby… Niesamowite jest to, że zawsze mam wrażenie, że mówisz właśnie do mnie, wszytko od Ciebie przychodzi do mnie w momencie, kiedy najbardziej tego potrzebuję :). Dziękuję Ci za to z całego serca:)!