* MĘŻCZYZNA: MOC, MIŁOŚĆ, ŚWIĘTOŚĆ IV*
intensywny mini-warsztat sekretnej wiedzy i technik Kundalini Yogi dla mężczyzn

PROWADZI: MAREK MIEDZIEWSKI
23.06.2018
, g. 10.00 – 13.00

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie), www.adishakti.eu

***
Na tych warsztatach będziemy rozwijać się przede wszystkim w dwóch aspektach: co to znaczy być świadomym mężczyzną i jak rozwinąć sztukę komunikacji

Jogi Bhajan powiedział: Gdy już potrafisz zaprezentować siebie, naucz się komunikować. Twoim najlepszym przyjacielem w życiu stanie się Twój kreatywny dialog. Umiejętność porozumiewania się z innymi jest dla Ciebie najwyższą wartością.

Dowiesz się jak używać swoich czakr do właściwej komunikacji. Co powodują osłabione aspekty Twojej osobowości (10 ciał ) i w jaki sposób je wzmocnić i  być ich świadomym. 

I oczywiście dowiesz się o różnicach u kobiet i mężczyzn w połączeniu z energią, zaangażowaniu, podejściu do życia i świadomej komunikacji, której przykład  Ci teraz zaprezentuję w wykonaniu świadomej kobiety:

Proszę nie mów mi o czystej świadomości. Chcę zobaczyć, jak traktujesz swojego partnera, Twoje dzieci, Twoje cenne ciało. Proszę nie pouczaj mnie o iluzji oddzielnego Ja ani o tym jak osiągnąć spokój umysłu. Chcę poczuć prawdziwe ciepło emanujące z Twojego serca. Chcę usłyszeć, jak umiesz słuchać i jak przyjmujesz informacje, które nie pasują do Twojej osobistej filozofii. Chcę zobaczyć jak radzisz sobie z ludźmi, którzy się z Tobą nie zgadzają. Chcę wiedzieć jak się masz, gdy pojawiają się kłopoty. Czy możesz w pełni pozwolić sobie na ból i nie udawać że jesteś niezniszczalny. Czy potrafisz czuć gniew nie wpadając w przemoc. Czy smutek swobodnie przepływa przez Ciebie a Ty nie stajesz się jego niewolnikiem. Nie mów mi o swojej duchowości przyjacielu. Interesuje mnie Tylko przebijające się światło z Twojego serca. Twoja prawdziwa istota.
Tekst częściowo zapożyczony od Jeff Foster.

Na tych warsztatach będziesz miał okazję spędzić czas tylko w męskim gronie i poruszyć tematy, na które nie miałeś jeszcze okazji porozmawiać, bo tylko w męskim gronie można w ten sposób rozmawiać o kobietach.

 

Co jest największym wyzwaniem mężczyzny w obecnym świecie?
Jak znaleźć harmonię i miłość w relacji?
Jak postępować z kobietą i znać jej prawdziwe oczekiwania?

Dostaniesz jogiczną wiedzę i techniki potrzebne do doświadczania i zrozumienia, co to znaczy w pełni być mężczyzną.

Dostaniesz wskazówki, jak poszerzyć intymną relację z partnerką.
Rozwiniesz jakości wojownika odkrywając swój potencjał.
Otrzymawszy tą wiedzę od mężczyzny i będąc wspieranym przez innych mężczyzn, poczujesz to, czego nie dała ci żadna kobieta.

 Zapraszam

WARSZTAT OTWARTY DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

Inwestycja: 150 zł
Rezerwacja miejsc: basiabaczkura@nullgmail.com
Informacje: Marek – 602 777 202
płatność gotówką na miejscu
Zabierz wygodny strój do ćwiczeń, picie, coś do notowania.

***
Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, mentalny. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

„…Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą… Bardzo dziękuję… Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć… Mam moc!… Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna”.

„Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)”

„To lepsze niż seks”, uzdrowienie, które zadziało się w sekundy (!) i niezwykła energia, którą czuło się niemal namacalnie w II cz. warsztatów z Markiem Miedziewskim w czerwcu. Jeszcze długo po warsztatach wysłuchiwaliśmy Waszych relacji, co Wam się zadziało na tych warsztatach i co Kundalini Yoga wniosła w Wasze życie.

 

*******************
INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z MARKIEM: ODKRYWANIE TALENTÓW, DOBÓR PRAKTYK, OTWIERANIE NA MIŁOŚĆ

16 i 23.06.2018

Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

Otrzymasz informacje na temat Twojego potencjału, możliwości jego rozwoju, z czym warto popracować, dobiorę praktyki najbardziej właściwe dla Ciebie na ten moment.

  • dobór praktyki – 15 min – 50 zł
  • gdy masz dodatkowe pytania: 30 min – 100 zł
  • przeprowadzenie przez głębszy proces – 60 min. – 200 zł

Informacja, rezerwacja: Basia Baczkura 608 585 737, basiabaczkura@nullgmail.com + wpłata 50% kwoty na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: sesja VII

*******************

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, www.kozyczkowo44.pl


Marek Miedziewski
OPINIE:
Przeczytałem dużo książek byłem na wielu warsztatach, ale takich informacji jak na męskich warsztatach prowadzonych przez Marka nigdy wcześniej nie usłyszałem. Dzięki warsztatom widzę, że mój związek z żoną zaczyna się poprawiać i wchodzić na inne płaszczyzny życia niż dotychczas. Marek Gdynia”

„Było cudownie”

„Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)”

Doświadczyłam przepływu Boskości przeze mnie”

„…Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą… Bardzo dziękuję… Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć… Mam moc!… Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna”.


„Było magicznie”

„Pani Basiu chciałam zarówno Pani, jaki i Panu Markowi powiedzieć, że mam wiele wdzięczności za dzisiejsze warsztaty. Miałam poczucie (parafrazując początkowe myśli Pana Marka z Warsztatu), jakbym była instrumentem muzycznym, mocno rozstrojonym, a kolejne sytuacje warsztatowe spowodowały, że poczułam, że ów instrument wreszcie został odpowiednio nastrojony. Moc wdzięczności w Waszą stronę.