* MĘŻCZYZNA: MOC, MIŁOŚĆ, ŚWIĘTOŚĆ II*
PIĘKNO WNĘTRZA MĘŻCZYZNY, GDY JEST PRAWDZIWYM SOBĄ

intensywny mini-warsztat sekretnej wiedzy i technik Kundalini Yogi dla mężczyzn

PROWADZI: MAREK MIEDZIEWSKI
03.03.2018
, g. 16.00 – 19.00

Warszawa, ul. Narbutta 65/71, Gimnazjum 2 (metro Pole Mokotowskie), www.adishakti.eu

***
Co jest największym wyzwaniem mężczyzny w obecnym świecie?
Jak znaleźć harmonię i miłość w relacji?
Jak postępować z kobietą i znać jej prawdziwe oczekiwania?

Na tych warsztatach dowiesz się o wartości mężczyzny i jego potencjale.
Doświadczysz ćwiczeń na wzmocnienie potencji i wewnętrznej mocy.

Poznasz i dowiesz się jak pokonać 3 przeszkody utrudniające pełną relację z kobietą.
Dowiesz się co to jest kreatywna świadomość w relacji z kobietą i jak ją rozwijać.

Usłyszysz wiedzę potrzebną do zrozumienia, co to znaczy w pełni być mężczyzną i nie chodzi tu o to, że np. wychowałeś się bez ojca, albo dominującą rolę odgrywała matka.

Dostaniesz wskazówki, jak poszerzyć intymną relację z partnerką.
Usłyszawszy o słabościach i zaletach, dostaniesz narzędzia, by budować w sobie większą świadomość bycia w relacji ze sobą i z innymi.
Dowiesz się o sekretach seksualnej satysfakcji i spełnienia mężczyzny.
Rozwiniesz jakości wojownika odkrywając swój potencjał.
Otrzymawszy tą wiedzę od mężczyzny i będąc wspieranym przez innych mężczyzn poczujesz to, czego nie dała ci żadna kobieta.

Na tych warsztatach będziesz miał okazję spędzić czas tylko w męskim gronie i poruszyć tematy, na które nie miałeś jeszcze okazji porozmawiać, bo tylko w męskim gronie można w ten sposób rozmawiać o kobietach.

 Zapraszam

WARSZTAT OTWARTY DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH I ZAAWANSOWANYCH

***
Techniki kundalini yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, mentalny. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.

„…Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą… Bardzo dziękuję… Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć… Mam moc!… Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna”.

„Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)”

„To lepsze niż seks”, uzdrowienie, które zadziało się w sekundy (!) i niezwykła energia, którą czuło się niemal namacalnie w II cz. warsztatów z Markiem Miedziewskim w czerwcu. Jeszcze długo po warsztatach wysłuchiwaliśmy Waszych relacji, co Wam się zadziało na tych warsztatach i co Kundalini Yoga wniosła w Wasze życie.

Inwestycja: 100 zł
Rezerwacja miejsc: basiabaczkura@gmail.com
płatność gotówką na miejscu

Zabierz wygodny strój do ćwiczeń, picie, coś do notowania.

*******************
INDYWIDUALNE KONSULTACJE Z MARKIEM: ODKRYWANIE TALENTÓW, DOBÓR PRAKTYK, OTWIERANIE NA MIŁOŚĆ

3 i 4.03.2018

Marek jest osobą, która dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać niewykorzystywane talenty, potencjał, podpowiedzieć coś, czego sami nie widzimy i dobrać praktykę Kundalini Yogi, ew. coś co poczuje tak, by rozwinąć w sobie konkretną jakość, coś uzdrowić, przetransformować. Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

Otrzymasz informacje na temat Twojego potencjału, możliwości jego rozwoju, z czym warto popracować, dobiorę praktyki najbardziej właściwe dla Ciebie na ten moment.

  • dobór praktyki – 15 min – 50 zł
  • gdy masz dodatkowe pytania: 30 min – 100 zł
  • przeprowadzenie przez głębszy proces – 60 min. – 200 zł

Informacja, rezerwacja: Basia Baczkura 608 585 737, basiabaczkura@gmail.com + wpłata 50% kwoty na konto: Marek Miedziewski 161160 2202 0000 0000 4147 8589, w opisie: sesja VII

*******************

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, www.kozyczkowo44.pl


Marek Miedziewski
OPINIE:
Przeczytałem dużo książek byłem na wielu warsztatach, ale takich informacji jak na męskich warsztatach prowadzonych przez Marka nigdy wcześniej nie usłyszałem. Dzięki warsztatom widzę, że mój związek z żoną zaczyna się poprawiać i wchodzić na inne płaszczyzny życia niż dotychczas. Marek Gdynia”

„Było cudownie”

„Moje serce bije w podziękowaniu dla Marka za tak mądry warsztat. Dziś przeżywałam świadomie każdą chwilę, wiedząc, że odpowiadam za wszystko, co się wokół mnie dzieje. Dziękuję :)”

Doświadczyłam przepływu Boskości przeze mnie”

„…Marek tak wspaniale ujawnił prawdę o szczęściu, tym kluczu do niego, tak dokładnie wskazał drogę, że czuję się wciąż oszołomiona tą Prawdą… Bardzo dziękuję… Mam poczucie, że potrafię wszystko, co tylko mogę zapragnąć… Mam moc!… Sama kształtuję swoje życie, mam za nie odpowiedzialność. Czuję się niesamowicie wolna, świadoma, wręcz potężna”.


„Było magicznie”

„Pani Basiu chciałam zarówno Pani, jaki i Panu Markowi powiedzieć, że mam wiele wdzięczności za dzisiejsze warsztaty. Miałam poczucie (parafrazując początkowe myśli Pana Marka z Warsztatu), jakbym była instrumentem muzycznym, mocno rozstrojonym, a kolejne sytuacje warsztatowe spowodowały, że poczułam, że ów instrument wreszcie został odpowiednio nastrojony. Moc wdzięczności w Waszą stronę.