INDYWIDUALNE SESJE UZDRAWIANIA
W GŁĘBOKIEJ MEDYTACJI + DOBÓR PRAKTYK

* D O Ś W I A D C Z   D O T Y K U   Ł A S K I *
Długo szukałam metody uzdrawiania, która jest czysta, totalna, w zgodzie z duszą
i uzdrawia na najgłębszym poziomie – przyczyn, nie tylko objawów.
Tak działa uzdrawianie w przestrzeni głębokiej medytacji!

Basia Baczkura

Sesje odbywają się stacjonarnie (Warszawa Mokotów) oraz online

„Wszystkie problemy i cierpienia można przezwyciężyć poprzez medytację.” Patandżali

INDYWIDUALNE SESJE UZDRAWIANIA W GŁĘBOKIEJ MEDYTACJI na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym, są dla wielu osób doświadczeniem nie do wyrażenia słowami.
Podczas takiej sesji moc umysłu medytacyjnego uzdrowiciela wytwarza przestrzeń, w której jesteśmy w stanie otworzyć się na uzdrowienie na bardzo głębokich poziomach – uzdrawiane są PRZYCZYNY z naszego życia, z rodu, nie tylko OBJAWY choroby. D
zięki temu uzdrawianie rozpoczyna silny proces transformacji i dzieje się w zgodzie z najwyższym dobrem pacjenta i jego duszą, a nie wolą uzdrowiciela.
Uzdrawianie w głębokiej medytacji jest bardzo silne i potrafi przynosić efekty nawet natychmiast!
By pogłębić proces uzdrawiania, ważne jest również Twoje otwarcie na uzdrowienie, transformację i wzrastanie
. Dlatego podczas sesji daję wskazówki i INDYWIDUALNIE DOBIERAM PRAKTYKI do kontynuowania pracy w domu, by uwolnić nawet najgłębiej skryty w podświadomości opór. Twoja praca i zaangażowanie ma wielki wpływ! Wtedy na kolejnej sesji dzieje się jeszcze więcej.
Gdy Dusza się przejawia i promienieje pięknem, radością i szczęściem – bezcenne doświadczenie.

 

Przebieg sesji: rozmowa (możesz powiedzieć z czym chcesz pracować lub nie). Podczas uzdrawiania leżysz w wygodnej pozycji i relaksujesz się, a ja pracuję: wytwarzam medytacyjną przestrzeń dla Ciebie, w której dzieje się to, co jest w zgodzie z Twoim najwyższym dobrem. Po sesji otrzymujesz ode mnie informację zwrotną oraz indywidualne praktyki do codziennej pracy w domu, by pogłębić proces uzdrowienia i wyeliminować wzorce i uwarunkowania rozwijające choroby.

Przykładowe efekty sesji uzdrawiania: pokonanie choroby, zapobieganie chorobom, pogłębianie świadomości, uwalnianie ograniczających wzorców mentalnych, uzdrawianie traum, bloków karmicznych, linii rodu, relacji, otwarcie na wewnętrzny potencjał.


CENA:
90 min – 300 zł
120 min – 400 zł
150 min – 500 zł
180 min – 600 zł
(sesje przeciętnie trwają 90 – 120 min.)

Rezerwacje, pytania: 608 585 737, basiabaczkura@nullgmail.com

UZDRAWIANIE W GŁĘBOKIEJ MEDYTACJI – UZDRAWIANIE ŚWIADOMOŚCI – uniwersalne narzędzie rozwijane przez wieki, nikt nie może go posiąść na własność, ponieważ jest to potencjał każdego, by być uzdrowionym i uzdrawiać. Ta potężna technika, nauczana przez Yoogi Bhajana, Mistrza Kundalini Yogi, budzi się z doświadczenia głębokiego stanu czystej Świadomości, Jedności, Pełni, Współczucia, Prawdziwej Tożsamości, wewnętrznej Ciszy (Shunia), stanu najwyższej miłości.
Jest nie tylko uzdrawianiem, lecz również ścieżką osobistego wzrastania i samouzdrawiania, transformowania swojego życia do najwyższego potencjału.
Tworzy przestrzeń i warunki do uzdrowienia a nie tylko wprowadzenia pacjenta w stan przed uzdrowieniem.

Przykładowe efekty: uzdrawia choroby i bóle na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym, uwalnia od chronicznej depresji, lęków, stresu, nerwicy; daje jasność umysłu, zdrowy i głęboki sen, podnosi świadomość i witalność, przynosi poprawę w chorobach uznanych przez medycynę za nieuleczalne, stymuluje wewnętrzny wzrost na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym.

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing” stopień 1 i 2, ww.adishakti.eu

Basia Baczkura

Kiedy pojawiają się efekty uzdrawiania?
Często ogromne wręcz zmiany zachodzą w ciągu tygodnia od I sesji, bardzo wiele osób czuje zmianę już po I sesji. A czasem uzdrowienie rozpoczyna się nawet przed sesją: od momentu umówienia na sesję.