INDYWIDUALNE SESJE UZDRAWIANIA
W GŁĘBOKIEJ MEDYTACJI – „MEDITATIVE HEALING”

* D O Ś W I A D C Z   D O T Y K U   Ł A S K I *
Długo szukałam metody uzdrawiania, która jest czysta, totalna, w zgodzie z duszą
i uzdrawia na najgłębszym poziomie – przyczyn, nie tylko objawów.
Tak działa uzdrawianie medytacyjne!

Basia Baczkura

Mokotów, metro Racławicka

„Wszystkie problemy i cierpienia można przezwyciężyć poprzez medytację.” Patandżali

INDYWIDUALNE SESJE UZDRAWIANIA w głębokiej medytacji na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym, są dla wielu osób doświadczeniem nie do wyrażenia słowami.
Podczas takiej sesji moc umysłu medytacyjnego uzdrowiciela wytwarza przestrzeń, w której jesteśmy w stanie otworzyć się na uzdrowienie na bardzo głębokich poziomach – uzdrawiane są przyczyny, nie tylko objawy choroby. D
zięki temu uzdrawianie rozpoczyna silny proces transformacji i dzieje się w zgodzie z najwyższym dobrem pacjenta i jego duszą, a nie wolą uzdrowiciela.
Uzdrawianie w głębokiej medytacji jest bardzo silne i potrafi przynosić efekty nawet natychmiast!
By pogłębić proces uzdrawiania, ważne jest również Twoje otwarcie na uzdrowienie, transformację i wzrastanie
. Dlatego po sesji daję wskazówki i indywidualnie dobieram praktyki do kontynuowania pracy w domu, by uwolnić nawet najgłębiej skryty w podświadomości opór. Twoja praca i zaangażowanie ma wielki wpływ! Wtedy na kolejnej sesji dzieje się jeszcze więcej.
Gdy Dusza się przejawia i promienieje pięknem, radością i szczęściem – bezcenne doświadczenie.

 

Przebieg sesji: rozmowa i rozpoznanie kwestii do uzdrowienia. Pacjent leży w wygodnej pozycji podczas otrzymywania uzdrawiania. Po sesji pacjent otrzymuje informację zwrotną i wskazówki, by pogłębić proces uzdrowienia i wyeliminować wzorce i uwarunkowania rozwijające choroby.

Przykładowe efekty sesji uzdrawiania: pokonanie choroby, zapobieganie chorobom, pogłębianie świadomości, uwalnianie ograniczających wzorców mentalnych, uzdrawianie traum, bloków karmicznych, linii rodu, relacji, otwarcie na wewnętrzny potencjał.


CENA PROMOCYJNA:
60 min – 130 zł
75 min – 150 zł
90 min – 170 zł

Rezerwacje, pytania: 608 585 737, basiabaczkura@nullgmail.com

MEDITATIVE HEALING – UZDRAWIANIE ŚWIADOMOŚCI – uniwersalne narzędzie rozwijane przez wieki, nikt nie może go posiąść na własność, ponieważ jest to potencjał każdego, by być uzdrowionym i uzdrawiać. Ta potężna technika budzi się z doświadczenia głębokiego stanu czystej Świadomości, Jedności, Pełni, Współczucia, Prawdziwej Tożsamości, wewnętrznej Ciszy (Shunia).

Przykładowe efekty: uzdrawia choroby i bóle na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym, uwalnia od chronicznej depresji, lęków, stresu; daje jasność umysłu, zdrowy i głęboki sen, podnosi świadomość, witalność i spokój, stymuluje wewnętrzny wzrost.

ATUTY MH: opiera się ściśle o nauki mistrza Yogi Bhajana, który mówił o uzdrawiającej mocy Łaski i Świętości – MH posiada mechanizm do zaproszenia Łaski do działania – to jest prawdziwe uzdrawianie (metody, które tego nie mają powodują jedynie stan przed-uzdrowieniem), MH w odróżnieniu od innych metod, wykorzystuje nauki YB o mocy i roli jednocześnie modlitwy i medytacji w uzdrawianiu; MH Program jest ścieżką uzdrawiania, samouzdrawiania, osobistego wzrostu, która uczy jak uzdrawiać, a nie tylko „otwierać przestrzeń”

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing”, ww.adishakti.eu


Basia Baczkura

Kiedy pojawiają się efekty uzdrawiania?
Często ogromne wręcz zmiany zachodzą w ciągu tygodnia od I sesji, bardzo wiele osób czuje zmianę już po I sesji. A u jednej z osób uzdrowienie rozpoczęło się nawet przed sesją: w dniu, w którym zadzwoniła, by porozmawiać ze mną i umówić się na sesję! 🙂