MOC KUNDALINI YOGI I TERAPEUTYCZNYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH:

AKTYWOWANIE MOCY MIŁOŚCI: Medytacja + Róża + Uzdrawianie
14.02.2023, g. 19.45 – 21.00, ul. Bruna 11, Warszawa

AKTYWOWANIE MOCY MIŁOŚCI:
* medytacja uzdrowienia ran i aktywowania Miłości
* prawdziwy olejek eteryczny z Róży
* uzdrawianie w głębokiej medytacji

* * * * * * * * * * *
Zapraszam Cię do doświadczenia niezwykłej medytacji, która działa cuda

Ta medytacja wytwarza delikatną lecz silną wibrację, która subtelnie uwalnia ból przeszłych relacji, które zostawiły ślad w sercu i psyche.
Otwiera świadomość na transformację relacji.
Każdy kolejny dzień tej medytacji przynosi doświadczenie coraz większego poczucia czystości w sercu i umyśle, dzięki którym uzdrawiamy nasze relacje.

Jeśli kiedykolwiek byłaś/eś zraniony i trzymasz ból przeszłych relacji gdzieś głęboko w swoim sercu, podaruj sobie uzdrowienie tych ran tą medytacją.

Przestaniesz tworzyć relacje toksyczne z poziomu lęku i zranienia, a zaczniesz tworzyć relacje z poziomu miłości, w których wzajemnie wzrastamy dzięki sobie 🙂
Ta medytacja sprawia, że zaczynasz doświadczać mocy prawdziwej miłości ❤
* * * * * * * *
Wykorzystamy potężną moc kwantowej technologii Shabad Guru oraz olejku terapeutycznego z RÓŻY, który nałożymy na Centrum Serca przed medytacją.
* * * * * * * *
Po medytacji w relaksie doświadczysz uzdrawiania w głębokiej medytacji: podczas tego procesu wytwarzana jest silna energia medytacyjna, w której następuje uzdrawianie, docieranie do przyczyn, dzieje się to, co jest w zgodzie z najwyższym dobrem danej osoby.
* * * * * * * *

🌹 RÓŻA
– olejek o najwyższej wibracji ze wszystkich istniejących na Ziemi, potężny uzdrawiacz serca, uwalnia rany, łączy z najwyższą miłością i sprawia, że używamy mocy miłości do uzdrawiania i przechodzenia przez trudności. Otwiera na otrzymywanie darów i uruchamia moc manifestacji.

– a ponadto: uwalnia żal, lęk, zazdrość, niechęć, gniew, przygnębienie; uspokaja i koi w przypadku szoku, smutku, żałoby, zmniejsza napięcie nerwowe i objawy stresu, podnosi na duchu, podtrzymuje związki uczuciowe i podbudowuje poczucie tożsamości, wzmacnia energię seksualną (witalną), tonizuje pracę macicy i stąd jest dobry w przypadku napięcia przedmiesiączkowego i nieregularnego cyklu miesiączkowego.

Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.
* * * * * * * *
– 14.02. g. 19.45 – 20.45: Uzdrowienie Ran Miłości
Opłata: 50 zł gotówką.
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

By głębiej doświadczyć tego procesu i oddziaływania medytacji, zapraszam na:

– 14.02. g. 18.30 – 19.45: Specjalna Kundalini Yoga na Walentynki: szczegóły
Opłata: 40 zł gotówką / karnet / Multisport Plus + 10 zł
* * * * * * * *
Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂

Zabierz ze sobą wygodny strój, matę/koc, (koniecznie) wodę do picia.

* * * * * * * * * * *
Olejki eteryczne klasy terapeutycznej to naturalna medycyna, są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Właściwie destylowane z roślin, które zostały zebrane w odpowiednim momencie przez doświadczonych hodowców z całego świata, w celu uzyskania idealnego składu ekstraktu i jego skuteczności. Każdy olejek eteryczny doTERRA jest również dokładnie testowany przy użyciu surowego protokołu jakości CPTG Certified Pure Therapeutic Grade® (Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna). Dzięki temu są w pełni naturalne, czyste, bezpieczne i skuteczne. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.

* * * * * * * * * * *
Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Nauczyciel Kundalini Yogi, którą pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego od 12 lat dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing” stopień 1 i 2.
Olejki Eteryczne stały się jej drugą pasją. Do tej pory otrzymywałam niemal codziennie podziękowania za cuda, które dzieją się dzięki Kundalini Yodze, dziś – również dzięki olejkom.

* * * * * * * * * * *
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

 

Olejki cudownie pachniały, było to doznanie wielowymiarowe, kompletne w swoim oddziaływaniu. Podczas zajęć staw biodrowy wskoczył na właściwą pozycję, ból ustępuje. UZDROWIENIE <3 Dziękuję Basiu bardzo, było cudownie, jestem wdzięczna Olejki poszerzają wymiar doświadczania KY, dostarczają dodatkowych silnych bodźców, współgrają z medytacjami, jednocześnie dopełniając je. Razem tworzą nowy bardziej intensywny wymiar zajęć. Bardzo mi się podobało 😃… Basiu – czekam na więcej 😀😀😀Cudowne i niepowtarzalne wrażenia. Basia Baczkura wszystkie zajęcia prowadzi w magiczny sposób i są one mocne w działaniu. Po tych zajęciach mam bardzo silna wibracje i czuje się świetnie pomimo późnej pory. Uzdrowienie moje było w kierunku chronicznego zmęczenia, które od długiego czasu mnie męczy. Działanie było bardzo mocne, całe ciało jest poruszone, w głowie czuje pulsowanie, trudno to wszystko opisać i opowiedzieć. Reasumując czuje i wiem, ze działanie ta metoda uzdrawiania wzmocnione olejkami i z sercem przeprowadzone dla nas przez Basię czyni i uczyni cuda ❤️❤️ bardzo dziękuje ❤️❤️ Wczorajsza sesja dla mnie była bardzo mocna, olejki mam wrażenie bardzo pogłębiły działanie wczorajszej kryi, ja miałam wrażenie pękania pewnych blokad, które wyszły z ciała, zamanifestowały się silnym mięśniowym bólem pleców, równe silnym bólem mięśni twarzy, by potem odpuścić i przynieść ukojenie. Silne, trudne do opisania, pozytywne odczucie. Pozostała duża wdzięczność i gotowość do realizacji marzeń dużego kalibru, o których wczoraj mówiła Basia. Bardzo dziękuję za to doświadczenie.

Basiu, olejki i Twoja intuicja,mądrość sprawiły, że ta medytacja była naprawdę wyjątkowa. A spalam jak dziecko. Rano czułam się jak nowo narodzona i plecy o wiele mniej bolą 😍🥰😘 jestem zainteresowana takimi spotkaniami cyklicznie. Proszę o kolejne i BARDZO DZIĘKUJE. Magia 🤍💫💥Po tych zajęciach mam bardzo silna wibracje i czuje się świetnie pomimo późnej pory. Uzdrowienie moje było w kierunku chronicznego zmęczenia, które od długiego czasu mnie męczy. Działanie było bardzo mocne, całe ciało jest poruszone, w głowie czuje pulsowanie, trudno to wszystko opisać i opowiedzieć. Reasumując czuje i wiem, ze działanie ta metoda uzdrawiania wzmocnione olejkami i z sercem przeprowadzone dla nas przez Basię czyni i uczyni cuda bardzo dziękuje Było cudownie. Obudzona Kundalini objawiła się w postaci łez szczęścia i radości.