OTWARTE SPECJALNE SESJE KUNDALINI YOGI:

+ OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA:
TWÓJ POTENCJAŁ * WYZWANIA * SZANSE * ZAGROŻENIA * INDYWIDUALNE KONSULTACJE * DOBÓR PRAKTYK *

12.01.2020: MOC SATURNA I PLUTONA: PRZEZNACZENIE I SUKCES

12 stycznia nastąpi połączenie Saturna i Plutona w Koziorożcu, niezwykle rzadka konstelacja, która ostatnio miała miejsce 500 lat temu, i która rozpoczyna nowy Cykl Istnienia.

Ta energia będzie miała na nas wpływ przez najbliższe 1 – 2 lata i oznacza:

transformujące przemiany na wiele lat, konfrontacja z cieniem, lękiem, pożegnanie  wszystkiego co ciąży, blokuje wzrost, szczęście, obfitość i spełnienie; przywracanie doskonałej harmonii w nas i wokół nas, wzajemne wspieranie, szacunek, czystość intencji, etyka, wypełnianie przeznaczenia, moc do zmian, odradzanie, działanie, świadome kierowanie własną mocą, odkrywanie Prawdy.

Saturn: sukces, kariera, projekcja, droga powołania, karma, czas, kończenie tego, co nie służy.

Pluton: uzdrowienie podświadomości, transformacja, niszczenie, odradzanie, trwałe zmiany.

Obie planety łączą się na różny sposób co ok. 34 lata zmuszając do totalnych przemian i kreowania nowego porządku od podstaw.

Jak wejść w Nowe, aby nie zgubić Siebie?
Co ta konstelacje chce nam powiedzieć?

Ważne, by w obliczu tej konstelacji:
– pożegnać wszystko, co nie służy Wyższej Jaźni/Duszy/Świętości w nas
– pożegnać fałsz i odkrywać swoją Autentyczność
– łączyć się z Wyższą Świadomością i wewnętrznym unikalnym potencjałem
– pozwolić Prawdzie w nas, Wyższej Jaźni działać przez nas
– otworzyć się z ufnością na Nowe Nieskończone

Na Tej Otwartej Specjalnej Sesji Kundalini Yogi:
– Kriya (kompletny zestaw praktyk oddziałujących totalnie: na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym) dla uwolnienia cienia i bagażu i wydobycia swoich talentów i cnót
– medytacja oczyszczenia podświadomości
– medytacja ugruntowania w Wyższej Jaźni i projekcji z jej poziomu
– medytacja miesiąca: Manifestacja Cudów i Najwyższego Przeznaczenia

12.01.2020, g. 10.00 – 12.00,
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

OPŁATA: dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości / karty Multisport / FitProfit / OK. System
zapraszam BEZ REZERWACJI

18.01.2020, g. 10.00 – 12.00 – UWOLNIENIE I SPEŁNIENIE II
sesja z terapeutycznymi olejkami eterycznymi

Jesteśmy pod ogromnym wpływem połączenia Saturna z Plutonem w Koziorożcu 12.01. (ostatnie było ponad 500 lat temu, kolejne za 700 lat), które ustanawia energię i podstawy naszego życia na kolejnych ponad 30 lat.

Ta konstelacja może z potężną mocą wydobywać na powierzchnię to, co w nas nieuzdrowione, wszystkie cienie, lęki, ograniczenia. Możemy mieć tendencje do powrotu do starego, ale pamiętajmy, że teraz cienie wychodzą, by mocą Saturna i Plutona mogły być przetransformowane do światła i uzdrowione.

Saturn: sukces, kariera, projekcja, droga powołania, karma, czas, kończenie tego, co nie służy.
Pluton: uzdrowienie podświadomości, transformacja, niszczenie, odradzanie, trwałe zmiany.
Obie planety są zwiastunami totalnych przemian i kreowania nowego porządku od podstaw.

Ta konstelacja to również piękny prezent dla nas: moc do przenoszenia gór i ogromnych zmian życiowych – jeśli popłyniemy z tą energią, wzrośniemy ponad cienie i przebudzimy się.

Ważne, by w tym początkowym okresie mieć świadomość, co się dzieje i odważnie wybierać nowe, odkrywać siebie, marzenia serca, najwyższe przeznaczenie.

2020 będzie wspaniałym rokiem, jeśli słuchać będziemy swojego serca i odkryjemy swoją Prawdę, jeśli wybierzemy współczucie zamiast osądu, odwagę zamiast lęku, mądrość serca zamiast stare uwiązania, wspieranie i podnoszenie zamiast rywalizowanie i poniżanie, siebie i innych.

Ważne jest w tym czasie transformacji, byśmy stawali się autentyczni, używali mocy miłości, odważnie tworzyli swoje życie w zgodzie ze swoją Prawdą i z ufnością na Nowe Nieskończone.

Na tej Sesji:

– Kriya (kompletny doskonały zestaw technik oddziałujący na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym), która pozwala przejąć władzę nad Życiową Energią, by mieć moc do wzrastania ponad cienie, emocje, lęki, ograniczenia, zranienia, autodestrukcyjne zachowania, uzależnienia; wydobyć wewnętrzny potencjał, duchową moc i wyrażać w życiu to, co w nas najlepsze, swoją wyjątkowość.

– medytacja, w której oczyścimy i wyciszymy umysł, wejdziemy w nieporuszenie istnienia i z poziomu czystej Jaźni zaprojektujemy swoje cele, marzenia, przeznaczenie

– medytacja Manifestacji Najwyższego Przeznaczenia: budzi mądrość Duszy, przyciąga możliwości i prosperitę, buduje częstotliwość do manifestacji intencji, marzeń, najwyższego przeznaczenia, daje połączenie ze świętością w sobie  – mocą, która będzie nas niosła przez wyzwania Ery Wodnika.
Yogi Bhajan, Mistrz Kundalini Yogi powiedział: jeśli chcesz, by Twoje modlitwy były wysłuchane, a Twoje najwyższe przeznaczenie się wypełniało, ta medytacja może to zrobić. Nawet jeśli już nie pamiętasz swoich marzeń, robiąc tę praktykę, zaczną się manifestować 🙂

– terapeutyczny olejek CLARY SAGE (SZAŁWIA MUSZKATOŁOWA) naniesiony na czakrę 3 oka: wspiera w zmianie percepcji, daje odwagę, by zobaczyć prawdę, rozprasza ciemność i iluzję, pozwala zobaczyć ograniczające przekonania, wspiera w  otwarciu się na nowe możliwości, w kulminacyjnym momencie zmian, transformacji, kryzysów, uzdrawiania, pomaga odblokować kreatywność, uwolnić przeszkody mentalne i wejść w przestrzeń ciszy i pustki, w której przejawia się wyższa mądrość. Na poziomie duchowym pomaga zobaczyć swoje dary, talenty i stworzyć wyższą wizję swojego życia. A ponadto wspiera: relaks, odmładzanie skóry, harmonizowanie hormonów, wzrok, ma właściwości: przeciwskurczowe, przeciwgrzybiczne,  antyseptyczne, ściągające, tonizujące nerwy, uspokajające, rozgrzewające, pomaga zmniejszyć wysoki poziom cholesterolu.

Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha

– dla zainteresowanych – dodatkowe możliwości osobistego wzrastania, uzdrawiania, prosperity

MISTRZOWIE ŻYCIA
MENTORING * BIZNES * PASJA
zapraszam do nowej niezwykłej podróży – więcej o niej na sesji
ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

18.01.2020, g. 10.00 – 12.00,
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

OPŁATA: dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości po Sesji / karty Multisport Plus/ FitProfit / OK. System
zapraszam BEZ REZERWACJI

29.12.2019: UWOLNIENIE I SPEŁNIENIE

W 2020 r. wchodzimy w nowy 33-letni cykl. Nowy początek to czas uwolnienia bolesnej przeszłości, pożegnania tego, co już nie służy, podniesienia energii i przejścia do Nowego, Nieznanego i Nieskończonego, które wyraża naszą Najwyższą Prawdę i przynosi Prawdziwe Spełnienie.

Potrzebujemy sięgnąć po duchową moc w sobie, by w tym czasie transformacji wzrastać ponad wyzwania i odważnie sięgać po to, co jest naszym Przeznaczeniem.

Ten proces będzie trudny i nie ma drogi ucieczki. Cały wszechświat, wszystkie konstelacje planet układają się tak, by wytworzyć silną energię wspierającą nas i ułatwiającą przejście, oczyszczenie, uzdrowienie, uwolnienie i spełnienie. Gdy przejdziesz odważnie i świadomie, zbudujesz nowe podstawy swojego życia na świetle, miłości, zaufaniu Sobie i ufności we wspierającą i prowadzącą moc wszechświata.

Na tej Specjalnej Otwartej Sesji Kundalini Yogi:
– kriya (kompletny zestaw ćwiczeń) uwalniająca obciążający podświadomy bagaż, podnosząca najpotężniejszą energię w nas, by wykorzystywać swój potencjał i spełniać swoje Przeznaczenie
– medytacja uzdrowienia linii rodu, karmy rodu – jest tak silna, że uzdrawia 7 pokoleń wstecz i 7 wprzód
– medytacja Zimowego Przesilenia: Uwolnienia Podświadomych Bloków i Kreowania Prosperity: ma moc przebicia się przez głęboko skryte bloki, również karmiczne. Oczyszcza podświadomość i balansuje półkule mózgu, dzięki czemu w trudnych, stresujących sytuacjach potrafimy zachować spokój. Ponadto przynosi współczucie i otwiera przestrzeń miłości, podnosi świadomość, która przeprowadza nas przez przeszkody, emocje. Z nową świadomością i jasnością umysłu jesteśmy w stanie przejawiać pełnię swojego kreatywnego potencjału i promienności, która przyciąga prosperitę.

29.12.2019, g. 10.00 – 12.00, Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

OPŁATA: dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości / karty Multisport / FitProfit / OK. System
zapraszamy BEZ REZERWACJI

21.12.2019 – Zimowe Przesilenie: PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI, TRANSFORMACJA, UZDRAWIANIE, RELACJA Z DUSZĄ I CISZĄ, PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI, CELEBROWANIE – szczegóły

22.12.2019 – Mistrzowie Życia:
UZDROWIENIE PRZESZŁOŚCI I PROJEKCJA PRZYSZŁOŚCI MOCĄ ŚWIĘTOŚCI W TOBIE

Grudzień to czas nastrajania serc i dusz na obfitość nowych wspaniałych możliwości 2020 r. Bez względu na to jak zakorzenieni jesteśmy w obciążeniach przeszłości, nadchodzi Nowy Dzień: uzdrowienia przeszłości i projekcja najwyższej Prawdy o Sobie, ekspresja największej mocy swojej Wyższej Jaźni. Poznanie i wypełnianie Przeznaczenia, słuchanie serca.

****************

Jesteśmy w Erze Wodnika – oznacza to totalnie nowe życie. Możesz robić to, co chcesz, możesz być, kim chcesz, osiągnąć to, o czym marzysz, pod warunkiem, że JESTEŚ SOBĄ.
To jest Prawda Ery Wodnika: bez bycia Sobą, mając nawet dostęp do wszystkich możliwości tego świata – nie osiągniesz nic. Potrzebujemy być sobą, w 100%, kompletni i świadomi, by odważyć się żyć swoim najwyższym potencjałem i wypełniać najwyższe przeznaczenie.
Era Wodnika, to czas na bycie Mistrzem, nie szukanie Mistrza. By prosperować i zwyciężać w tej erze, potrzebujemy urzeczywistnić Mistrza w Sobie.

Jak wyjść z ograniczeń małego ja i dostroić się do Wyższej Jaźni w Sobie i doświadczać jej magicznej mocy manifestacji.
Jak wnieść nieskończone możliwości w sobie i wszechświecie do ograniczeń codziennego życia i podnieść je.
Jak iść przez życie w Obfitości i przyzwalać, by to, czego potrzebuje nasze Wyższe Ja samo przychodziło.

Guru Nanak powiedział, że Ci, którzy mają święte błogosławieństwo w sobie, są Sobą, otrzymają wszystko, czego potrzebują.

Życie jest darem.
Zaufaj Stwórcy.
W chwili gdy zaufasz, Natura zaopiekuje się Tobą.
To bardzo proste, nie musisz robić nic. Ale musisz mieć silne pole psychomagnetyczne i pełną mocy linię łuku. Wtedy w ciągu 24 godzin wszystko, czego potrzebujesz jest Ci dostarczane.

Największe błogosławieństwo spotyka Cię wtedy, gdy stajesz twarzą w twarz z największym wyzwaniem i mocą swojej czystości zamieniasz je w zwycięstwo.

*************************

22 grudnia, pierwszy dzień po Zimowym Przesileniu jest NARODZENIEM ŚWIATŁA. Jest to idealny czas na zamykanie i zostawianie starego oraz otwarcie się i przyjęcie swojego Najwyższego Przeznaczenia, celu Duszy, słuchanie serca.

W tym dniu jest też pierścieniowe zaćmienie Słońca z węzłem karmicznym – co oznacza, że trzeba nam zaopiekować się Sobą, zrobić przestrzeń na to, czego potrzebuje nasza Wyższa Jaźń. Jeśli w tym dniu zaprojektujemy nasze cele, marzenia, plany – mają one ogromną szansę na spełnienie!

Na tej otwartej specjalnej sesji Kundalini Yogi doświadczymy:

– praktyki, która pozwoli nam podnieść lęki, traumy, problemy, choroby do najwyższej części Siebie i je tam zostawić. I pozwolić Wyższej Jaźni, Świętej Mocy w nas zająć się nimi,

– medytacji, w której oczyścimy i wyciszymy umysł, wejdziemy w nieporuszenie istnienia i z tego poziomu zaprojektujemy swoje cele, marzenia, przeznaczenie,

medytacji Zimowego Przesilenia: UWOLNIENIA PODŚWIADOMYCH KARMICZNYCH BLOKÓW, ŚWIADOMOŚCI, MIŁOŚCI I PROSPERITY.
Ta medytacja ma moc przebicia się przez głęboko skryte bloki, również karmiczne. Oczyszcza podświadomość i balansuje półkule mózgu, dzięki czemu w trudnych, stresujących sytuacjach potrafimy zachować spokój. Ponadto przynosi współczucie i otwiera przestrzeń miłości, podnosi świadomość, która przeprowadza nas przez przeszkody, emocje. Z nową świadomością i jasnością umysłu jesteśmy w stanie przejawiać pełnię swojego kreatywnego potencjału i promienności, która przyciąga prosperitę,

  • mocy terapeutycznych olejków eterycznych: wesprzemy proces uzdrowienia przeszłości i projektowania przyszłości niezwykle cennym olejkiem (doświadczymy jego działania na sobie):
    COPAIBA:
    zaprasza do połączenia się z przeszłością, uświadomienia sobie ukrytych w cieniu aspektów nas samych, pozwala odkryć głębsze znaczenie doświadczeń życiowych, pogłębia samoświadomość, odkrywa nierozwiązany ból schowany w sercu, umyśle i ciele, uwalnia od niskich wibracji wstydu, winy, strachu, poniżenia… uzdrawia na wielu poziomach. Harmonizuje wszystkie systemy w ciele.
    Copaiba uświadamia nam naszą Świętą naturę, Tożsamość, ułatwia połączenie z nią, jej mocą. Ten olejek sprawia, że potrafimy poddać się Wyższej Mocy w nas i pozwolić jej działać w nas, przez nas i za nas. Ułatwia pozbycie się wszelkich blokad na drodze ku Sobie i uświadomienie sobie, że jesteśmy miłością.

Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha

– dla zainteresowanych – dodatkowe możliwości osobistego wzrastania, uzdrawiania, prosperity

MISTRZOWIE ŻYCIA
MENTORING * BIZNES * PASJA

zapraszam do nowej niezwykłej podróży – więcej o niej na sesji

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA

*************
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…

***********
21, 22 i 29.12.2019, g. 10.00 – 12.00, Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie

OPŁATA: dobrowolna kwota zostawiana w Szkatule Obfitości / karty Multisport / FitProfit / OK. System
zapraszamy BEZ REZERWACJI

21 i 22. 12 od g. 12.30 ANALIZA NUMEROLOGICZNA 2020 + DOBÓR PRAKTYK, od 50 zł: http://adishakti.eu/indywidualny-dobor-praktyk-odkrywanie-talentow/
rezerwacja osobistej analizy: basiabaczkura@nullgmail.com, 608 585 737

WAŻNE: ZASADY UCZESTNICTWA W SESJI:
– przychodzimy w godz. 9.40 – 9.55, by mieć czas zająć miejsce na sali i ew. przebrać się (o g. 10.00 zamykamy drzwi szkoły)
– sesję zaczynamy PUNKTUALNIE o g. 10.00, kończymy o 12.00
– przed sesją ustawiamy tryb samolotowy w telefonach lub wyciszamy i wyłączamy wibracje
– w sali zajęć zachowujemy milczenie – przed sesją i w trakcie
– zabieramy wygodny strój do ćwiczeń, bluzę/sweter, matę, koc, picie i otwartość na Siebie 🙂
– prosimy o nieperfumowanie się
prosimy o układanie maty przy macie jak najbliżej gongu, miejsce przy drzwiach zostawiając dla osób, które przyjdą najpóźniej
– miejsce rezerwujemy tylko na indywidualną analizę numerologiczną, na sesję grupową zapraszamy bez rezerwacji
– prosimy o uważne przeczytanie informacji o sesji i nie przesyłanie nam pytań, na które odpowiedzi są w opisie

Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂

ZAPRASZAMY OSOBY, KTÓRE SĄ GOTOWE NA GŁĘBSZĄ WEWNĘTRZNĄ PRACĘ

ZAPRASZAMY DO DOŚWIADCZANIA
ono ma największą moc transformacji i uzdrawiania

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, Warsztaty Prosperity, sesje uzdrawiania oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania „Meditative Healing” stopień 1 i 2, ww.adishakti.eu.

****************************

21 i 22.12.2019:
OSOBISTA ANALIZA NUMEROLOGICZNA:
TWÓJ POTENCJAŁ * WYZWANIA * SZANSE * ZAGROŻENIA * INDYWIDUALNE KONSULTACJE * DOBÓR PRAKTYK * 
* ANALIZA NUMEROLOGICZNA DLA PAR:
* POTENCJAŁ I WYZWANIA W RELACJI * JAKOŚCI WSPIERAJĄCE I DZIELĄCE * RÓŻNICE I PODOBIEŃSTWA W OSOBISTYCH CYKLACH ŻYCIA PARTNERÓW * DOBÓR PRAKTYK * PRZEPROWADZANIE PRZEZ PROCES TRANSFORMACJI

* * * * * * * * * *

Rok 2020 BĘDZIE PRZEŁOMOWY DLA KAŻDEGO: CZEKAJĄ NAS GŁĘBOKIE RADYKALNE PRZEMIANY.
Wyjątkowo silne konstelacje będą nas prowadzić ku wzięciu odpowiedzialności za Siebie, pożegnania tego, co nie służy Wyższej Jaźni oraz wykreowania nowego życia na fundamencie miłości
* * * * * * * * * *
Teraz otrzymujemy Złoty Klucz otwierający drzwi do nowych możliwości.
* * * * * * * * * *

Proces potężnych przemian 2020 r. ustanowi energię na wiele lat dla każdego z nas.
Mamy teraz możliwość zakończyć stary etap, uwolnić absolutnie wszystko, co jest fałszem, ciężarem, destrukcją, manipulacją i wejść w Nowe Życie, które jest w zgodzie z Wyższą Jaźnią, Prawdą.

Taka szansa zdarza się raz na 30 lat!
Potrzebujemy się właściwie przygotować i otworzyć.

Konstelacje planet wesprą nas w procesie uwalniania się od cienia i fałszu i przejmowania odpowiedzialności za Siebie, swoje życie, dadzą nam energię i wiarę, że możemy przenosić góry!
By zbudować nowe, potrzeba zniszczyć stare.
Przez ten proces mamy przejść z wyższą świadomością, mocą, najwyższą miłością.

* * * * * * * * *

Twoja osobista analiza numerologiczna pokaże Ci na jakim etapie życia jesteś, jakie lekcje masz już przerobione, co jest jeszcze do uzdrowienia, do podniesienia, jakie są Twoje wyzwania w nadchodzącym roku i jaki masz potencjał, którego nie wykorzystujesz.
Dowiesz się jakie energie będą pracować w Tobie w 2020 roku, jakie możesz mięć podświadome dążenia, które blokują Przepływ w Twoim życiu.
Poznasz również kolejne ważne i przełomowe etapy swojego życia oraz ich potencjał i wyzwania.
Ta wiedza pozwoli Ci lepiej zrozumieć swoje życie, bardziej świadomie nim kierować i wykorzystać pełniej potencjał, który masz w sobie, wziąć za niego odpowiedzialność i odważnie wykorzystywać go w życiu.

Analiza numerologiczna dla par pokaże jakie indywidualne jakości wnosimy w relacje i jak one wpływają na dynamikę relacji, na jakim etapie życia i osobistego cyklu są partnerzy i jak to może odbijać się na wzajemnej relacji, pokaże mocne strony partnerów i jak mogą się wspierać i chronić, czego potrzebują, jakie mogą mieć wyzwania, co mogą zrobić, by wznieść relację na wyższy poziom, szanując indywidualność każdego z partnerów.
Dzięki tej wiedzy możemy głębiej zrozumieć siebie, wnieść więcej akceptacji,  współczucia i wsparcia i mądrzej pokierować swoimi relacjami.
Podczas takiej sesji możliwe jest przeprowadzenie przez głębszy proces transformowania i uzdrawiania relacji.
* * * * * * *
Jeśli czujesz, że coś utknęło i nie potrafisz sobie z tym poradzić, nie wiesz, co dalej robić w życiu, jak sobie pomóc, zapraszamy na indywidualne konsultacje. Marek dobiera również praktyki do codziennej pracy w domu, by rozwijać potrzebne jakości, przeprowadza przez głębokie procesy transformowania i uzdrawiania.

Marek jest osobą, która bardzo dużo czuje, czasem zada jedno pytanie i już uruchamia się proces. Jest w stanie wskazać gdzie jest przyczyna tego, co dzieje się nam w życiu.
Jest w tym moc, przynosi to niesamowite efekty. Przy czym robi to z poziomu serca, miłości i akceptacji.

„Cudowny człowiek” – to najczęściej wypowiadane słowa przez osoby wychodzące z indywidualnych sesji z Markiem.

Wiele osób donosi nam, że po konsultacji z Markiem podjęło decyzje, które odmieniły ich życie 🙂

***************************
analiza numerologiczna: 15 min – 50 zł, dla pary czas minimalny: 30 min. – 100 zł
+ dobór praktyki, dodatkowe pytania: 30 min – 100 zł
+ przeprowadzenie przez głębszy proces: 60 min. – 200 zł

Rezerwacja sesji w Warszawie: Basia +48 608 585 737, basiabaczkura@nullgmail.com
Rezerwacja sesji internetowo w innych terminach: Marek +48 602 777 202

MAREK APOLLO MIEDZIEWSKI
Doświadczony jogin, podróżnik i nauczyciel duchowy. Od 16 lat podróżuje do Indii. Organizuje cykliczne duchowe wyprawy do Indii, Tajlandii, Japonii i Brazylii z warsztatami Kundalini Yogi. Od 13 lat prowadzi Ośrodek Rozwoju Twórczych Stylów Życia. Od ponad 20 lat zgłębia różnorodne techniki rozwoju i doskonalenia; najbardziej ceni Kundalini Yogę, która jego zdaniem działa najszybciej i najsilniej ze wszystkich znanych mu metod. Prowadzi indywidualne sesje oraz grupowe zajęcia i warsztaty technik KY (m.in. w Polsce, Anglii) a także treningi dla biznesu. Współautor pierwszego w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”, praktyk uzdrawiania Meditative Healing, www.kozyczkowo.info

Basiu, dziękuję. To była miedzygalaktyczna podróż. Magia się dzieje. Z wdzięcznością i miłością 🌞

Radość lekkości i łzy szczęścia, ulgi towarzyszyły mi zanim jeszcze zaczęliśmy a potem było tylko intensywniej, dziękuje 🙏❤☺Dziękuję Wam Kochani, to były magiczne dwie sesje. Z miłością i wdziecznością 🙏❤🌞To była wyjątkowa praktyka. Niesamowita energia. Dziękuję za Was Wszechswiatowi. Z miłością i wdzięcznością ❤🙏

Również chciałam pięknie podziękować za tak wspaniale dwie sesje i w ogóle dziękuję Wam kochani 💜💜💜

Dziękuję za piękną sesję…czuję ją w sobie przez caly dzień. SatNam 💚

Przepiękna sesja. Dziekuje 🙏🙏🙏🙏 moc SatNam cudowna 💜💜💜