TRANSFORMACJA * ŻYCIOWY CEL * MANIFESTACJA 2024
warsztat na Nowy Rok + rytuał otwarcia na nowe i kreowania
z olejkami

19.01.2024 g. 18.30 – 21.00 – stacjonarnie
21.01.2024 g. 10.00 – 12.00 – online (dostęp 10 dni)

* * * * * * * * * * *

Rok 2024 to rok MOCY, FINANSÓW, UZDRAWIANIA.
BĘDZIE TESTOWANA NASZA ZDOLNOŚĆ UTRZYMANIA SIĘ I INTEGRALNOŚCI POD EKSTREMALNĄ PRESJĄ.
WAŻNE, ABY MIEĆ PRANICZNĄ SIŁĘ, ŻYCIOWĄ WITALNOŚĆ, BY WYTRZYMAĆ CIŚNIENIE I SIĘGNĄĆ PO SWÓJ CEL.
Czy będziesz w stanie utrzymać się pod silnym wiatrem zmian, który będzie w 2024 r., zostaniesz przy sobie i nie pozwolisz przeciwnościom na odrętwienie Cię i zapomnienie o sobie i swoim wyższym celu?
* * * * * * * * * *
Rok 2024 wzywa nas do odkrycia w sobie czegoś nowego, do głębszego poznania siebie, do otworzenia małego ja na Wyższe Ja, do wniesienia duchowej mocy w codzienne życie.
Jeśli to zrobisz, doświadczysz obfitości, lekkości i światła w codziennym życiu.
W przeciwnym razie, silna energia tego roku może przesuwać w stronę smutku, a nawet depresji.
Umiejętność dbania o siebie to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie poczucia własnej wartości i przyciągania szczęścia i najpiękniejszy prezent jaki możemy podarować sobie i swoim bliskim w Nowym Roku.
* * * * * * * * * *
20 – 21.01.2024 to jeden z najważniejszych momentów w życiu, przejście do nowej ery, wejście na nowy poziom: wyzwala się potężna energia transformacji i życiowego przełomu, która wystrzeli nas w kosmos naszą kreatywność, moc uwolnienia i uzdrowienia, oraz moc sprawczą. 
* * * Wzywa nas coś wielkiego * * *
To czas głębokiej wewnętrznej przemiany, dotknięcia autentyczności i wyższej świadomości w sobie, które przyniosą wielkie zmiany na zewnątrz.
Teraz mamy się obudzić na nowo i przestać tworzyć w oparciu o lęk i zacząć tworzyć na fundamencie miłości oraz swojej nieskończonej Jaźni. Mamy odkryć wartość indywidualnej Jaźni i wnieść jej jakość do życia swojego i innych, by wznosić świat na wyższy poziom.
Nasza największa moc pochodzi z wewnętrznego doświadczenia Boskości – to jedyny fundament, na którym powinniśmy oprzeć swoje życie.
Doświadczenie mocy ducha w sobie przemienia wszystko. Ta świadomość jest kluczowa. Od niej zależy jak będziemy radzić sobie z nowymi wyzwaniami i jak będziemy kreować swoją przyszłość.
Potrzebujemy pracy nad sobą, która wyzwoli nas od bycia nieświadomą ofiarą i ustanowi Nieskończoność jako naszą wewnętrzną postawę.
Twórz świadomą relację z Nieskończonością w Sobie
Otwórz się na wyższy cel życia.
Otwórz się na nowe wyzwania i szanse
Świadomie kreuj swoje życie w zgodzie ze swoją Jaźnią
* * * * * * * * * * * * *
W życiu możemy osiągnąć wszystko.
Jeśli tylko odnajdziemy Siebie.
Wszechświat wspiera nas teraz w realizacji odważnych i wielkich marzeń i celów.
* * * * * * * * * * * * *

Kiedy rozpoczynamy NOWE (nową relację, nowy etap, projekt itd.) niezwykle ważny jest ten pierwszy moment – on determinuje o jakości i powodzeniu całości.
Dlatego ważne jest, by rozpoczynać NOWE z odpowiednią energią, świadomością, projekcją – BUDUJEMY W TEN SPOSÓB SOLIDNE FUNDAMENTY SUKCESU I SPEŁNIENIA.

Dlatego początek Nowego Roku – jak go zaczniemy, co w nim zasiejemy, jakie jakości wniesiemy, wpłynie na jakość całego 2024 roku!

COKOLWIEK TERAZ INICJUJEMY, PROJEKTUJEMY POWINNO BYĆ DOSTROJONE DO TEGO KIM W ISTOCIE JESTEŚMY.

Coraz silniej przejawiająca się energia Ery Wodnika niesie odważny przekaz:
* * * JESTEŚ TWÓRCĄ * * *

 

Zapraszam na Specjalny warsztat Kundalini Yogi, na którym będziemy pracować nad ustanowieniem silnych podstaw dla wykorzystania darów Nowego Roku do świadomej kreacji swojego życia:

I cz. – w ramach zajęć (przygotowanie):

– kriya (kompletny zestaw praktyk oddziałujących totalnie) DOSTROJENIE DO CELU ŻYCIA: niezwykle transformująca praktyka, idealna, gdy zaczynamy nowy etap; dostraja do Przepływu życiowej energii, daje osobisty balans, klarowny i skoncentrowany umysł oraz szerszą perspektywę, inicjuje pozytywne i konstruktywne działanie i otwiera na otrzymywanie od Wszechświata. Buduje silną osobowość wzrastającą ponad przeciwności i lęki. Przynosi prosperitę

– medytacja PODDANIA WYŻSZEJ MOCY: dostraja osobistą świadomość do psycho-elektromagnetycznego pola wszystkich możliwości, otwiera Cię na poddanie się działaniu Wyższej Mocy w Tobie

II cz. – Manifestacja 2024 (głębszy proces):

– rytuał oczyszczenia i kreowania z nakładaniem na miejsca mocy na ciele specjalnej mieszanki prawdziwych olejków eterycznych, która: wspiera manifestację życiowego wyższego celu, dostraja do nowego sposobu działania, pomaga przełamać stare autodestrukcyjne wzorce sabotujące sukces, wzmacnia wewnętrzną siłę i poczucie własnej wartości i pewności siebie na nowej drodze
– 2-stopniowa medytacja TRANSFORMACJI I MANIFESTACJI: równoważy różne części umysłu, by wyjść poza ograniczone postrzeganie, dorosnąć do osobistej nieskończoności i manifestować jej mocą

„Życie jest kłamstwem, jeśli nie urzeczywistnisz, nie zdobędziesz swojej Wyższej Jaźni dla siebie. 
Kiedy się nią stajesz, doświadczasz szczęścia, błogości, nieograniczoności.” 
Yogi Bhajan

* PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI * TRANSFORMACJA * UZDRAWIANIE * RELACJA Z DUSZĄ I CISZĄ * PROJEKTOWANIE PRZYSZŁOŚCI * MANIFESTACJA *
* * * * * * *

Trzeba nam teraz z poziomu głębokiego osadzenia w Sobie wejść z ufnością w relację z tym, co Nieznane i Nieskończone w nas.
To jest Klucz do uwolnienia Przeszłości, uzdrowienia Karmy i podążania ścieżką Dharmy (Najwyższego Spełnienia).

****************
Opinie o moich warsztatach: w prawej kolumnie —>
****************
Techniki Kundalini Yogi wykorzystują naukową wiedzę o funkcjonowaniu człowieka, uwzględniają i szanują całą naszą istotę. Oddziałują totalnie: na wszystkie poziomy: fizyczny, psychiczny, duchowy. Efektywność KY potwierdzają nawet badania naukowe.
***************
Zapraszam BEZ REZERWACJI

Inwestycja:
STACJONARNIE 19.01:
całość 100 zł, płatne gotówką na miejscu lub:
18.30 – 20.00: przygotowanie do warsztatów w ramach zajęć KY: karnety / opłata 50 zł / karta Multisport Plus + 10 zł
20.00 – 21.00: manifestacja + olejki, dopłata 50 zł
ONLINE 21.01 g. 10.00 – 12.00:
całość: 108 zł – dostęp przez 10 dni
Jeśli chcesz wziąć udział w sesji online:
1) prześlij potwierdzenie wpłaty (konto Adi Shakti: 52 1950 0001 2006 0319 0124 0002, w tytule wpisz nazwę swojego konta na FB + 21.01) na adishakti.rezerwacje@nullgmail.com (proszę o nie wysyłanie potwierdzeń na inny adres, messenger, sms)
2) koniecznie dołącz do grupy na Facebook’u: https://www.facebook.com/groups/3239242089712339
3) 21.01.2024 o g. 10.00 bądź już na macie i miej coś do picia i otwarcie na to, co dla Ciebie najlepsze 🙂

Barbara Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

Minął tydzień od oczyszczania karmy i jestem pod wrażeniem procesów, które nastąpiły i pełna wdzięczności dla Ciebie za tę cudowną medytację i wdzięczności dla siebie, że w niej uczestniczyłam.
To jest totalny kosmos niesamowitości!
Po warsztacie poczułam przypływ niesamowitej energii, takie jak by światło i lekkość w sobie i silną potrzebę praktykowania kundalini.
Teraz poczułam jak by się na nowo coś we mnie obudziło, podniosło, jak bym wzniosła się ponad wszystkie problemy świata i w medytacyjnym umyśle fruwała ponad nimi z wybaczeniem, spokojem, radością i poczuciem, że mam wokoło siebie taką tarczę ochronną i wsparcie wszechświata/boga/aniołów.” IP

„Bardzo dziękuję za sobotnie warsztaty. Niesamowite, moje ciało faktycznie się broniło. W drodze na warsztaty miałam taki ból kręgosłupa i prawej nogi, że miałam wątpliwość czy dam radę dotrzeć. Dałam i bardzo się z tego cieszę. Nie jest łatwo pokonać własne lęki i ograniczenia te fizyczne i te umysłowe, otworzyła Pani przede mną zupełnie nową przestrzeń.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.”

„Basiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za wczorajszą praktykę, medytacje, mądre słowa, dobrą energię i całą tą inicjatywę. To był świetny pomysł! Jak widać też potrzebny, bo sala była pełna :)”

„Basiu, dziękuje Ci za wczorajszy warsztat, był w moim odczuciu wyjątkowy”

„Nie do opisania moc emanuje od Ciebie Basiu, piękno w czystej postaci. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w warsztacie i czuję, że mój proces „ozdrowieńczy” już się zaczął. Bardzo dziękuję”

„Basiu, dziękuję za piękny warsztat. Za możliwość doświadczenia namacalnego kontaktu z Bogiem…. Za krije, które wzbudzały we mnie uczucie miłości, wdzięczności i mocy…Działo się i dziękuję!”

„Dziękuję za dzisiejszy warsztat. Był magiczny :)”

„Wczorajsze doświadczenie było dla mnie czymś wspaniałym, chciałabym jeszcze z nim pozostać. Przepięknie o tym wszystkim opowiadasz. Jestem pod ogromnym wrażeniem.”

„Dziękuję. Było cudownie i dla mnie to był niezwykle ważny i piękny warsztat”

„Z całego serca chciałabym podziękować za cudowne warsztaty – do teraz jestem poruszona i wzruszona do łez. Jest Pani Naszym Aniołem i prosimy o więcej takich cudownych spotkań a może nawet kilkudniowych sesji. Z utęsknieniem czekam na kolejne spotkania i zajęcia z Panią. Uściski gorące za te Cuda, które Pani dla nas robi.”

„Jeszcze raz dziękuje za warsztaty obfitości finansowej, jestem nadal pod wrażeniem medytacji. Czuje się ze wszystko jest możliwe i bardzo bezpiecznie na tym Świecie 🙂 po tych praktykach.”

„Niesamowite przeżycie. Oczyszczające i budujące. I co mnie bardzo zaskoczyło, przeziębienie mi przeszło :-)”

„Było cudownie. Promiennie. I jak zawsze z niesamowitą energią. Zaczynam wierzyć w siebie :)”

„Magiczne chwile. To niesamowite przeżycie”

„Wczorajszy warsztat był wspaniały. Czuję, że wydarzyło się coś niezwykłego i że w moim życiu nastąpił jakiś przełom. Bardzo dziękuję za to niezwykłe doświadczenie.”

„Dziękuje Ci… Coś niesamowitego się tam działo. Cztery godziny zleciały tak jak niespełna jedna. Obserwuje siebie i widzę, że coś zaczęło się ruszać. Stare rzeczy kompletnie wyparte, zaczynają się pojawiać, zaczynam je czuć, żeby móc je uzdrowić… Zanurzenie się w siebie głęboko to największy akt odwagi.”

„Dziękuje bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem że kundalini działa, ale nie spodziewałem się że aż tak :)”

„Miałam wielkie szczęście spotkać Panią na swojej drodze. Od dawna szukam drogi prawdy w uzdrowieniu ciała i duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, mądrości, klasy i delikatności.”

„Basiu, jestem bardzo wdzięczna za sobotnie i poniedziałkowe warsztaty. Minęło kilka dni i zauważam bardzo duże zmiany. Wszystko się ruszyło. To co robisz jest cudowne i cieszę się, ze pojawiłaś się w moim życiu. Bardzo wierzę w Ciebie i w to co robisz dla ludzi i dla świata. Wspieram całym sercem i życzę miłości, obfitości i mocy.”

„Dziękuje za ten warsztat. Czuje ze coś się zmieniło w moim życiu! Jeszcze rok temu medytacje czy słuchanie mantr to byłaby abstrakcja, jednak poczułam Że Kundalini joga mnie zafascynowała i chce spróbować wejść w nią głębiej i odnaleźć swój sens życia.”

„Przeżycie seansu i to czterogodzinnego Kundalini Jogi nie należało do przeżyć relaksacyjnych. Osobiście ćwiczę jogę w domu, ale to wszystko jest dla mnie ogromnym relaksem i przyjemnością.
Na warsztacie było inaczej, tam przełamywałam swoje bariery. Tam przekraczałam swoje możliwości. Tam, gdy myślałam, że nie dam rady więcej, to potem wykonywałam dane ćwiczenie jeszcze 500% czasu dłużej od momentu gdy mój umysł mówił „nie dasz już rady”. Niewątpliwie prowadzenie Basi miało tu ogromne znaczenie. Basia doskonale wiedziała kiedy tylko ma puścić muzykę, kiedy ma milczeć, kiedy zachęcać nas do śpiewania mantry, a kiedy po prostu powiedzieć, że teraz właśnie przekraczasz swoje granice i dasz radę.
Nigdy nie przeżyłam takiego stanu jedności między ciałem, duszą i umysłem …. rekomenduję z całego serca.”