Jak działa na organizm Copaiba?

Wspiera wątrobę w oczyszczaniu organizmu, wspiera układ krążenia, układ immunologiczny, oddechowy i trawienny. Bardzo ważne i odczuwalne jest wsparcie układu nerwowego. Copaibę można stosować wewnętrznie, w kapsułkach w towarzystwie Frankincense, lub z wodą i cytryną.

 

Użycie Copaiby powoduje zmniejszenie reakcji zapalnych, oraz podrażnienia tkanek, zwłaszcza skóry.

Połączenie z olejkiem Cedarwood i kremem nawilżającym do twarzy wspiera warstwę epidermalną skóry.

 

Stosowana z frakcjonowanym olejem kokosowym, dłużej pozostaje na skórze, co zwiększa skuteczność jej działania. Połączona z olejkiem z wrotyczu (Blue Tansy) łagodzi podrażnienia skóry i rozjaśnia przebarwienia. Modern Essentials podaje Copibę jako podstawowy olejek do zwalczania trądziku.

 

Zastosowana aromatycznie, głównie będzie oddziaływać na uspokojenie emocji i poprawę nastroju.

 

Wiele osób dzieli się niezwykle pozytywnymi efektami działania tego olejku, zwłaszcza przy problemach neurologicznych, przy odczuwaniu silnego bólu, różnego typu napięciach i stanach zapalnych. W Stanach Zjednoczonych dostępność tego olejku jest ograniczona do 1 na miesiąc na jednego klienta, gdyż cały roczny zapas został sprzedany w pierwszym miesiącu po wprowadzeniu na rynek.

Więcej o tym i innych olejkach eterycznych możesz dowiedzieć się na spotkaniach, które organizujemy. Można tam posłuchać wykładów o działaniu olejków eterycznych, zastosowaniu w codziennym życiu, olejkach, które wspierają metabolizm i emocje, a także których możemy używać dla dzieci i  kobiet w ciąży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *