MEDYTACJA LUTEGO 2018:
UZDRAWIANIE AUTODESTRUKCJI I ODZYSKIWANIE WEWNĘTRZNEJ MOCY
CODZIENNA PRAKTYKA PO ZAJĘCIACH

Luty 2018 może przynosić nam emocjonalne testy, dlatego proponuję tę niezwykle silną medytację uzdrawiania programów złości, uraz i niechęci do siebie. Gdy je uwolnimy, zaczynamy doświadczać jak ogromne wsparcie, moc i świadomość płynie z naszego wewnętrznego Źródła, które zaczyna nas prowadzić.

Nie mamy żadnych wrogów. Mamy wyzwania dla naszej kreatywności. Jedyny i największy wróg jest w nas i jest to niechęć do siebie i autodestrukcja, które pojawiają się, gdy nie akceptujemy siebie. Wtedy odrzucamy siebie, oponujemy swój sukces, poddajemy się. Wrogość do siebie odłącza nas od prawdziwego daru życia: doświadczania Siebie. Ta medytacja pozwala uzdrowić podświadome programy wrogości do siebie,  uzdrowić relację ze Źródłem w sobie, Jaźnią oraz doświadczać jej wsparcia i przewodnictwa wewnętrznej mądrości.

ZAPRASZAM DO DOŚWIADCZANIA

Codzienna praktyka, w grupie powoduje, że medytacja zaczyna oddziaływać coraz silniej i na coraz głębszych poziomach naszego istnienia. Pokonując w sobie budzący się czasem opór i niechęć – pozwalamy przejawiać się naszej mocy w pełni.

To bezcenne doświadczenie wnosi nową jakość do życia 🙂

WSTĘP: dobrowolna kwota zostawiana w szkatule obfitości