MEDYTACJA LIPCA 2017:
DOSTROJENIE DO MOCY MANIFESTACJI, PROSPERITY I PRAWDY
CODZIENNA PRAKTYKA PO ZAJĘCIACH

Lipiec przynosi nam potencjał natychmiastowej manifestacji – teraz jesteśmy w stanie przyciągnąć powodzenie znacznie łatwiej, niż kiedykolwiek. Ten czas wymaga zaufania siłom wyższym i pozwolenia na przyjęcie błogosławieństw. Otworzy nas na to bardzo przyjemna, radosna i energetyczna medytacja z silną mantrą: „ona przynosi obfitość, okazje zaczną napływać, bogactwo przyjdzie do Ciebie. Gdy wibrujesz tę mantrę z oddechem życia, staje się to szybko i przynosi to, czego potrzebujesz.” Yogi Bhajan.

By sprostać wyzwaniom czasów i żyć prawdziwie dla siebie i innych, musimy przetransformować nasza osobistą świadomość i poszerzać ja na świadomość grupową i nieskończoną. Ta medytacja programuje umysł na prosperitę i moc. Daje nieustraszoność i usuwa przeszkody, dzięki czemu możemy dostroić się do prawdy i być jej promiennością.

ZAPRASZAM DO DOŚWIADCZANIA

Codzienna praktyka, w grupie powoduje, że medytacja zaczyna oddziaływać coraz silniej i na coraz głębszych poziomach naszego istnienia. Pokonując w sobie budzący się czasem opór i niechęć – pozwalamy przejawiać się naszej mocy w pełni.

To bezcenne doświadczenie wnosi nową jakość do życia 🙂

WSTĘP: dobrowolna kwota zostawiana w szkatule obfitości