AKTYWOWANIE MOCY MIŁOŚCI
Specjalna Kundalini Yoga

14.02.2024, g. 7.00 – 8.15 ONLINE – szczegóły
15.02.2024 g. 18.30 – 20.00/21.00 STACJONARNIE

„Tam, gdzie jest miłość, nie ma żadnych wątpliwości, nie ma bólu. Tam gdzie jest miłość wszystko jest możliwe.”
Miłość – najpotężniejsza siła we wszechświecie jest dostępna dla każdego z nas w każdym momencie. A to czym jest, przekracza najśmielsze marzenia i dotychczasowe doświadczenia. Jej moc działa natychmiast. Uzdrawia w sekundy!
„Miłość to siła, która to, co niemożliwe czyni możliwym.”
Gdy pozostajesz na poziomie umysłu – ograniczasz się do tego co wiesz, co doświadczyłaś/eś, przeczytałaś/eś. Gdy pozwolisz sobie wejść w przestrzeń mądrości i mocy serca, masz dostęp do nieskończonych możliwości, przyciągasz zdarzenia, które przekraczają nawet marzenia!
* * * * * * * * * *

Zapraszam na Specjalną Sesję Kundalini Yogi:

– kriya dla połączenia z Centrum Serca, przebudzenia mocy miłości, rozwija wytrzymałość i wewnętrzną siłę, oczyszcza umysł i dostraja go do częstotliwości serca tak potężnie, że następuje uzdrowienie nawet ciężkich traum. Ta praktyka to dla mnie jedna z potężniejszych w Kundalini Yodze, ma działanie spektakularne. Dzięki niej, rzeczywiście możemy doświadczyć mocy Miłości

– medytacja mocy serca: ma potężną siłę uzdrawiania serca niemal natychmiast, otwiera serce na przepływ nieograniczonego potencjału najwyższej miłości, głęboko transformuje, uwalnia serce z blokad, zranień, lęku itp.

******
Warszawa, ul. Bruna 11, Szkoła 70, metro Pole Mokotowskie
15.02 – g. 18.30 – 20.00: Kundalini Yoga: http://adishakti.eu/grafik-zajec-i-warsztatow/
Opłata za zajęcia: 50 zł (gotówką) / karnet / Multisport + 10 zł
* * * * * * * * * *
Po sesji g. 20.00 – 21.00:

AKTYWOWANIE MOCY MIŁOŚCI I UZDROWIENIE RAN SERCA:
* medytacja uzdrowienia ran i aktywowania Miłości
* prawdziwy olejek eteryczny z Róży
* uzdrawianie przyczyn w głębokiej medytacji 

Zapraszam Cię do doświadczenia niezwykłej medytacji, która działa cuda

Ta medytacja wytwarza delikatną lecz silną wibrację, która subtelnie uwalnia ból przeszłych relacji, które zostawiły ślad w sercu i psyche.
Otwiera świadomość na transformację relacji.
Każdy kolejny dzień tej medytacji przynosi doświadczenie coraz większego poczucia czystości w sercu i umyśle, dzięki którym uzdrawiamy nasze relacje.

Jeśli kiedykolwiek byłaś/eś zraniony i trzymasz ból przeszłych relacji gdzieś głęboko w swoim sercu, podaruj sobie uzdrowienie tych ran tą medytacją.

Przestaniesz tworzyć relacje toksyczne z poziomu lęku i zranienia, a zaczniesz tworzyć relacje z poziomu miłości, w których wzajemnie wzrastamy dzięki sobie 🙂
Ta medytacja sprawia, że zaczynasz doświadczać mocy prawdziwej miłości ❤
* * * * * * * *
Wykorzystamy potężną moc kwantowej technologii Shabad Guru oraz olejku terapeutycznego z RÓŻY, który nałożymy na Centrum Serca przed medytacją.
* * * * * * * *
Po medytacji w relaksie doświadczysz uzdrawiania w głębokiej medytacji, które będę robić podczas całej sesji: w tym procesie wytwarzana jest silna energia medytacyjna, w której następuje uzdrawianie na poziomie przyczyn – wtedy objawy same znikają i w magiczny sposób dzieje się to, co jest w zgodzie z najwyższym dobrem danej osoby.

Więcej o tym uzdrawianiu tu: https://adishakti.eu/indywidualne-uzdrawianie/
* * * * * * * *

🌹 RÓŻA
– olejek o najwyższej wibracji ze wszystkich istniejących na Ziemi, potężny uzdrawiacz serca, uwalnia rany, łączy z najwyższą miłością i sprawia, że używamy mocy miłości do uzdrawiania i przechodzenia przez trudności. Otwiera na otrzymywanie darów i uruchamia moc manifestacji.

– a ponadto: uwalnia żal, lęk, zazdrość, niechęć, gniew, przygnębienie; uspokaja i koi w przypadku szoku, smutku, żałoby, zmniejsza napięcie nerwowe i objawy stresu, podnosi na duchu, podtrzymuje związki uczuciowe i podbudowuje poczucie tożsamości, wzmacnia energię seksualną (witalną), tonizuje pracę macicy i stąd jest dobry w przypadku napięcia przedmiesiączkowego i nieregularnego cyklu miesiączkowego.

Olejki eteryczne klasy terapeutycznej są silnie skoncentrowanymi substancjami mającymi moc 70 razy większą niż rośliny, z których pochodzą. Mają bardzo wysoką częstotliwość wibracji. Ze względu na drobnocząsteczkową budowę, w sekundy przenikają do mózgu oraz wszystkich komórek ciała. Bardzo silnie oddziałują na wątrobę i zachodzący tam metabolizm, czyli cykl reakcji chemicznych, które zapewniają zdrowie i witalność. Dostosowująca się natura olejków eterycznych pozwala naszemu ciału wziąć to, czego potrzebuje i wykorzystać do zharmonizowania nas. Nadzwyczajne jest to, że olejki eteryczne mogą wpłynąć na wszystkie komórki naszego ciała w 20 minut! Mają nie tylko szlachetny zapach, ale z ogromną mocą oddziałują – podobnie jak Kundalini Yoga – na wszystkie poziomy naszego istnienia: ciało, umysł i ducha.
* * * * * * * *
– 15.02. g. 20.00 – 210.0 Uzdrowienie Ran Miłości
Opłata: 50 zł gotówką.
ZAPRASZAM BEZ REZERWACJI
Zajęcia przyjazne dla osób początkujących i zaawansowanych 🙂

* * * * * * * * * * *
Kundalini Yoga to bardzo silne i cudowne praktyki, które, jeśli stosuje się umiejętnie, przynoszą cuda!

KUNDALINI YOGA:
– rozwija wewnętrzny nieskończony potencjał
– oczyszcza i harmonizuje na wszystkich poziomach: ciało, umysł, duch
– daje doświadczenie przekraczające pojmowanie umysłu
– uwalnia lęki, bloki mentalne, traumy, stres, toksyny
– harmonizuje wszystkie systemy: hormonalny, nerwowy, odpornościowy, trawienny itd.
– buduje charyzmę
– przynosi świadomość, szczęście i spełnienie
– daje nowy początek…
***********

*OCZYSZCZENIE * UZDROWIENIE * ŚWIADOMA INTENCJA * RELACJE * KREOWANIE PROSPERITY*

Basia Baczkura
Posiada 15 lat doświadczenia w świecie mediów i reklamy. Kundalini Yogę pokochała od pierwszego … ćwiczenia. Jej zdaniem Kundalini Yoga jest drogą rozwijania pełni swojego potencjału, kontaktu z wewnętrznym mistrzem, otwierania się na intuicję i nową jakość życia we wszystkich jego wymiarach. Dlatego Kundalini Yoga stała się jej pasją. I dlatego dzieli się nią oraz swoim doświadczeniem z innymi. Prowadzi codzienne zajęcia grupowe, sesje indywidualne, sesje uzdrawiania, warsztaty oraz treningi dla biznesu. Prowadzi treningi „Stress Management” dla międzynarodowego zespołu pracowników i menedżerów jednego z największych przedsiębiorstw świata. Wspólnie ze swoim nauczycielem Markiem Miedziewskim nagrała pierwsze w Polsce DVD z Kundalini Yogą: „Cud obfitości” i „10 ciał – Twój nieskończony potencjał”. Praktyk uzdrawiania w głębokiej medytacji Meditative Healing.

 

Minął tydzień od oczyszczania karmy i jestem pod wrażeniem procesów, które nastąpiły i pełna wdzięczności dla Ciebie za tę cudowną medytację i wdzięczności dla siebie, że w niej uczestniczyłam.
To jest totalny kosmos niesamowitości!
Po warsztacie poczułam przypływ niesamowitej energii, takie jak by światło i lekkość w sobie i silną potrzebę praktykowania kundalini.
Teraz poczułam jak by się na nowo coś we mnie obudziło, podniosło, jak bym wzniosła się ponad wszystkie problemy świata i w medytacyjnym umyśle fruwała ponad nimi z wybaczeniem, spokojem, radością i poczuciem, że mam wokoło siebie taką tarczę ochronną i wsparcie wszechświata/boga/aniołów.” IP

„Bardzo dziękuję za sobotnie warsztaty. Niesamowite, moje ciało faktycznie się broniło. W drodze na warsztaty miałam taki ból kręgosłupa i prawej nogi, że miałam wątpliwość czy dam radę dotrzeć. Dałam i bardzo się z tego cieszę. Nie jest łatwo pokonać własne lęki i ograniczenia te fizyczne i te umysłowe, otworzyła Pani przede mną zupełnie nową przestrzeń.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.”

„Basiu, chciałabym Ci bardzo podziękować za wczorajszą praktykę, medytacje, mądre słowa, dobrą energię i całą tą inicjatywę. To był świetny pomysł! Jak widać też potrzebny, bo sala była pełna :)”

„Basiu, dziękuje Ci za wczorajszy warsztat, był w moim odczuciu wyjątkowy”

„Nie do opisania moc emanuje od Ciebie Basiu, piękno w czystej postaci. Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w warsztacie i czuję, że mój proces „ozdrowieńczy” już się zaczął. Bardzo dziękuję”

„Basiu, dziękuję za piękny warsztat. Za możliwość doświadczenia namacalnego kontaktu z Bogiem…. Za krije, które wzbudzały we mnie uczucie miłości, wdzięczności i mocy…Działo się i dziękuję!”

„Dziękuję za dzisiejszy warsztat. Był magiczny :)”

„Wczorajsze doświadczenie było dla mnie czymś wspaniałym, chciałabym jeszcze z nim pozostać. Przepięknie o tym wszystkim opowiadasz. Jestem pod ogromnym wrażeniem.”

„Dziękuję. Było cudownie i dla mnie to był niezwykle ważny i piękny warsztat”

„Z całego serca chciałabym podziękować za cudowne warsztaty – do teraz jestem poruszona i wzruszona do łez. Jest Pani Naszym Aniołem i prosimy o więcej takich cudownych spotkań a może nawet kilkudniowych sesji. Z utęsknieniem czekam na kolejne spotkania i zajęcia z Panią. Uściski gorące za te Cuda, które Pani dla nas robi.”

„Jeszcze raz dziękuje za warsztaty obfitości finansowej, jestem nadal pod wrażeniem medytacji. Czuje się ze wszystko jest możliwe i bardzo bezpiecznie na tym Świecie 🙂 po tych praktykach.”

„Niesamowite przeżycie. Oczyszczające i budujące. I co mnie bardzo zaskoczyło, przeziębienie mi przeszło :-)”

„Było cudownie. Promiennie. I jak zawsze z niesamowitą energią. Zaczynam wierzyć w siebie :)”

„Magiczne chwile. To niesamowite przeżycie”

„Wczorajszy warsztat był wspaniały. Czuję, że wydarzyło się coś niezwykłego i że w moim życiu nastąpił jakiś przełom. Bardzo dziękuję za to niezwykłe doświadczenie.”

„Dziękuje Ci… Coś niesamowitego się tam działo. Cztery godziny zleciały tak jak niespełna jedna. Obserwuje siebie i widzę, że coś zaczęło się ruszać. Stare rzeczy kompletnie wyparte, zaczynają się pojawiać, zaczynam je czuć, żeby móc je uzdrowić… Zanurzenie się w siebie głęboko to największy akt odwagi.”

„Dziękuje bardzo. Jestem pozytywnie zaskoczony. Wiedziałem że kundalini działa, ale nie spodziewałem się że aż tak :)”

„Miałam wielkie szczęście spotkać Panią na swojej drodze. Od dawna szukam drogi prawdy w uzdrowieniu ciała i duszy. Jestem pod wielkim wrażeniem Pani wiedzy, mądrości, klasy i delikatności.”

„Basiu, jestem bardzo wdzięczna za sobotnie i poniedziałkowe warsztaty. Minęło kilka dni i zauważam bardzo duże zmiany. Wszystko się ruszyło. To co robisz jest cudowne i cieszę się, ze pojawiłaś się w moim życiu. Bardzo wierzę w Ciebie i w to co robisz dla ludzi i dla świata. Wspieram całym sercem i życzę miłości, obfitości i mocy.”

„Dziękuje za ten warsztat. Czuje ze coś się zmieniło w moim życiu! Jeszcze rok temu medytacje czy słuchanie mantr to byłaby abstrakcja, jednak poczułam Że Kundalini joga mnie zafascynowała i chce spróbować wejść w nią głębiej i odnaleźć swój sens życia.”

„Przeżycie seansu i to czterogodzinnego Kundalini Jogi nie należało do przeżyć relaksacyjnych. Osobiście ćwiczę jogę w domu, ale to wszystko jest dla mnie ogromnym relaksem i przyjemnością.
Na warsztacie było inaczej, tam przełamywałam swoje bariery. Tam przekraczałam swoje możliwości. Tam, gdy myślałam, że nie dam rady więcej, to potem wykonywałam dane ćwiczenie jeszcze 500% czasu dłużej od momentu gdy mój umysł mówił „nie dasz już rady”. Niewątpliwie prowadzenie Basi miało tu ogromne znaczenie. Basia doskonale wiedziała kiedy tylko ma puścić muzykę, kiedy ma milczeć, kiedy zachęcać nas do śpiewania mantry, a kiedy po prostu powiedzieć, że teraz właśnie przekraczasz swoje granice i dasz radę.
Nigdy nie przeżyłam takiego stanu jedności między ciałem, duszą i umysłem …. rekomenduję z całego serca.”